"Adevarul despre extreamcs!" 'pareri/opinii'

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
eXempLu'
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 28
Joined: 12 Sep 2010, 13:26
Detinator Steam: Da
Has thanked: 34 times
Been thanked: 1 time

05 Oct 2010, 18:28

Dan wrote: TAVY, eu am o comunitate mai mare de 4 ori ca extreamcs deci, postez pe acest forum din `placere`...chiar daca mi s-ar da acum mod (cea ce nu se intapla) nu l-as accepta :)
Da`mi un PM cu linkul :D
Ms.
Last edited by winckler on 05 Oct 2010, 18:33, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit un avertisment pentru offtopic !
eXempLu'
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 28
Joined: 12 Sep 2010, 13:26
Detinator Steam: Da
Has thanked: 34 times
Been thanked: 1 time

05 Oct 2010, 18:36

cristi™ wrote:Ai primit un avertisment pentru offtopic !
ahahaha, pro$ti mai sunt astea din staff, unde pzd mati vezi ma ca am facut offtopic? aa,. am uitat, ai mod, ce pnm, esti bo$$ :-"
Last edited by TAVY on 05 Oct 2010, 18:49, edited 2 times in total.
Reason: Insulte aduse asupra unui moderator - ban permanent!
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

07 Oct 2010, 22:39

lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
07Darky
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 251
Joined: 26 Dec 2007, 22:28
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: betivii.csworld.ro
Location: La PC:)
Has thanked: 37 times
Been thanked: 5 times
Contact:

08 Oct 2010, 09:11

Cred ca ar trebui inchis topicul, daca ramane deschis duce la multe atacuri la persoana si multe scandaluri. Daca iti spui o parere dreapta si cum crezi tu ca este despre un extr. mod sau administrator, acesta o sa se simta atacat/jignit si o sa sanctioneze... nu o sa se uite la parere/opinie.
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

08 Oct 2010, 13:22

07Darky wrote:Cred ca ar trebui inchis topicul, daca ramane deschis duce la multe atacuri la persoana si multe scandaluri. Daca iti spui o parere dreapta si cum crezi tu ca este despre un extr. mod sau administrator, acesta o sa se simta atacat/jignit si o sa sanctioneze... nu o sa se uite la parere/opinie.
Daca in acea parere sunt cuvinte obscene cum sa nu sanctionam ?
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
3ndys
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 440
Joined: 13 Jul 2010, 15:42
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Medgidia , Constanta.
Has thanked: 45 times
Been thanked: 26 times
Contact:

12 Oct 2010, 22:10

Parerea mea este ca extreamcs s`a dus de mult ... La@ur cu firma aia de host ce se aude ? dar cu licentele , si chiar asa in halul acesta : sa platim pentru a ne schimba nick`ul ... va faceti de rusine ... 1 singur sv , fara admin , praf + playeri cu coduri care sunt si in top pe deasupra ...
Se cauta bani din orice chichineata , si nu se dau la cei care ajuta precum tavy / robert / scorpions , care din timpul lor liber isi bat capu cu altii mai "inceti" explicandu`le ce sa faca again & again ..
Nimic nou in ultimul timp , staff inactiv ( unii ) + useri ce nu respecta regulile , fac off si se injura reci"porc" intre ei , pentru a face misto , si realizati oameni buni ! Sa faci misto de unu nu e "cool " ba dimpotriva , pentru ca , cu mistocareala nu ajungi nicaieri !! :) Aceasta este parerea mea despre extreamcs !
Ai primit un avertisment pentru semnatura.
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

13 Oct 2010, 16:55

3ndys wrote:Parerea mea este ca extreamcs s`a dus de mult ... La@ur cu firma aia de host ce se aude ? dar cu licentele , si chiar asa in halul acesta : sa platim pentru a ne schimba nick`ul ... va faceti de rusine ... 1 singur server , fara admin , praf + playeri cu coduri care sunt si in top pe deasupra ...
Se cauta bani din orice chichineata , si nu se dau la cei care ajuta precum tavy / robert / scorpions , care din timpul lor liber isi bat capu cu altii mai "inceti" explicandu`le ce sa faca again & again ..
Nimic nou in ultimul timp , staff inactiv ( unii ) + useri ce nu respecta regulile , fac off si se injura reci"porc" intre ei , pentru a face misto , si realizati oameni buni ! Sa faci misto de unu nu e "cool " ba dimpotriva , pentru ca , cu mistocareala nu ajungi nicaieri !! :) Aceasta este parerea mea despre extreamcs !
1. Ti se pare normal sa stea cineva sa tot schimbe la cate unul nick-ul cand i se nazareste lui?
2. Nu te obliga nimeni sa joci pe serverul nostru. Sunt jdemii de servere si voi tot de asta gasiti a va legati?
3. Nu ai de unde sa stii daca staff-ul e activ sau nu, deoarece nu ai acces la loguri, deci nu mai comentati aiurea despre staff. Ei pot sa fie activi si fara sa vedeti voi.
4. Toti cei ce injura au warn / ban / sunt utilizatori restrictionati.
5. Nu va convine ceva dati logout ca nu va obliga nimeni sa stati pe forum.
kRRz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 02 Oct 2010, 21:04
Detinator Steam: Da
CS Status: DAUBN!
Detinator server CS: hns.code21.se
SteamID: privatepm
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Brăila
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Contact:

13 Oct 2010, 17:01

sAyliciousxD wrote:Eu unul , am avut probleme cu un Moderator ce mi-a dat avertismenul , deoarece arsenal m-a injurat si i-am zis sa se duca-n mama lui , si bine inteles moderatorul warn pentru limbaj neadecvat , nu a consultat putin forumul sa vada ce limbaj adecvat am avut in celelalte topicuri . Cu asta inchei si nu-mi pasa ce zice lumea despre mine , respect staff-ul eXtreamCS , in special pe Robert , un baiat de nota 100 + ! Toate bune in continuare , sal !
Robert? de cand a luat super moderator da warn-uri in stanga si in dreapta , cat era helper ma intelegeam cu el acu' se crede mare bos.
Asta nu-mi place in special la toti moderatorii ..
Last edited by roby_the_dude on 13 Oct 2010, 17:12, edited 1 time in total.
Reason: Nu mă cred boss,doamne...tu nu știi cum stau treburile pe aici...
Image
NeGaT1Ve [ ;x ] wrote:Alt codat, joci fara tinta cu Silent Aim, dai niste headuri extraordinare cu un glonț. trist :(
EL E!
Cristian.R
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3958
Joined: 28 Sep 2007, 20:24
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Super Moderator
Fost Designer eXtream
Nick anterior: Masaroo
Has thanked: 134 times
Been thanked: 185 times

13 Oct 2010, 17:02

Ciprian termina cu "da-ti logout" ca e ilogic ceea ce spui tu. Din moment ce ati cerut PARERI SI OPINII ADEVARATE despre extreamcs, taceti si inghititi , pentru ca fiecare are dreptul la o parere, nu? :)
Dan
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 644
Joined: 22 Aug 2008, 02:07
Detinator Steam: Da
SteamID: dan_extream, dannezu
Reputatie: Fost administrator
Fost designer echipa eXtream
Fost detinator CS2.eXtreamCS.com
Fost detinator DR.eXtreamCS.com
Ban pentru abuz de admin [scos]
Fost detinator ZM.eXtreamCS.com
Restrictie la functia Manager
Fost moderator
Utilizator banat!
(Ban scos de 1 mai!)
Utilizator banat !
(Injurii la adresa unui moderator)
Has thanked: 11 times
Been thanked: 17 times

13 Oct 2010, 17:08

kRRz wrote:
sAyliciousxD wrote:Eu unul , am avut probleme cu un Moderator ce mi-a dat avertismenul , deoarece arsenal m-a injurat si i-am zis sa se duca-n mama lui , si bine inteles moderatorul warn pentru limbaj neadecvat , nu a consultat putin forumul sa vada ce limbaj adecvat am avut in celelalte topicuri . Cu asta inchei si nu-mi pasa ce zice lumea despre mine , respect staff-ul eXtreamCS , in special pe Robert , un baiat de nota 100 + ! Toate bune in continuare , sal !
Robert? de cand a luat super moderator da warn-uri in stanga si in dreapta , cat era helper ma intelegeam cu el acu' se crede mare bos.
Asta nu-mi place in special la toti moderatorii ..
@CristiaN - chiar daca te urasc, aici iti dau dreptate >:D<.
@kRRz - Robert ? ala e cel mai bun moderator, activ si de treaba de pe forumu asta.
@Ciprian - daca nu aveai nici un rang pe forumul asta si nici nu faceai pe dracu-n patru sa iei nu erai asa pupincurist, da acum de cand esti admin daca zice laur "cine e bossu mai cipriane" ii zici "tu, sefule" .. pupincuristule, :), a da, daca dai logout tot esti pe forum (vezi forumu cum `ar veni`), dar..ce sa stii tu asta ;).

cipriane si restu, "Adevarul despre extreamcs!" 'pareri/opinii'" deci eu mi-am spus decat parerea, sunt liber sa o spun..fara warn, sau daca te supara adevaru apasa +warn. Eu zic doar adevaru (cel putin din punctul meu de vedere, asa este)
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

13 Oct 2010, 17:12

kRRz wrote:
sAyliciousxD wrote:Eu unul , am avut probleme cu un Moderator ce mi-a dat avertismenul , deoarece arsenal m-a injurat si i-am zis sa se duca-n mama lui , si bine inteles moderatorul warn pentru limbaj neadecvat , nu a consultat putin forumul sa vada ce limbaj adecvat am avut in celelalte topicuri . Cu asta inchei si nu-mi pasa ce zice lumea despre mine , respect staff-ul eXtreamCS , in special pe Robert , un baiat de nota 100 + ! Toate bune in continuare , sal !
Robert? de cand a luat super moderator da warn-uri in stanga si in dreapta , cat era helper ma intelegeam cu el acu' se crede mare bos.
Asta nu-mi place in special la toti moderatorii ..
Regulamentul e regulament, nu conteaza cine e. Daca ai injurat iei warn oricine esti tu.

@Dan: wtf? Eu sincer as tacea in locu' tau. La voi toata lumea e pupincurist daca are un grad mai mare pe forum.
Hai salut. Nici nu mai postez in topicu' asta ca nu ai cu cine..
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

13 Oct 2010, 17:13

wtf dan ce replica de copil mic ai dat :|
Deci parerile rele vin din partea celor care sunt moderati corect si n-au citit in regulament ca sanctionam drastic orice abatare de la regulament , cu alte cuvinte ORICE REGULA INCALCATA = warn.
Saylicious , arsenal e demult banat si daca nu era pana atunci inseamna ca n-a fost un moderator on care avea voie sa dea ban , eu l-am banat pe loc de vreo 2-3 ori.
Nu intelegeti: DACA E UN CONFLICT INTR-UN TOPIC DATI PM UNUI SUPER MOD/EMOD , daca va ia cu "ba lasa-ma-n pace etc" il reclamati unui admin. ( ciprian/master/george )
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
Locked

Return to “Forum”

  • Information