"Adevarul despre extreamcs!" 'pareri/opinii'

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

08 Sep 2010, 12:11

Code: Select all

continua sa te legi cu dintii de pla mea , am destula . ma frate mai cauti mult sa te bagi in seama cu mine ? esti frustrat/gay sau ce dra^cu ca nu te inteleg . vrei sa pari inteligent si baiat de treaba dupa contul remusf ? stai linistit ca majoritatea stiu ca tu esti si "binebine " si remese si celelalte enspemii de conturi dupa care ai injurat , intri si injuri dupa alt cont de frica sa nu iei warn pe asta ( AHAHAHHAHA PENIBIL ) . uita`te la warnuri 2/3 am asa ca ori iti trebuie ochelari ori trebuie sa mai iesi din casa si sa iti faci prieteni adevarati nu sa ii cauti pe net .INCETEAZA SA TE MAI BAGI IN SEAMA CU MINE SAU SA VORBESTI DESPRE MINE ATATA TIMP CAT EU NU AM NICIO TREABA CU TINE . ba frate si barem nu mai vorbiti despre altii ca fac offtopic si injura cand voi sunteti in aceeasi oala .
Esti doar un martalog,ti-e frica sa pui poza cu tine?Lasama tu cu discursurile tale,pune o poza cu tine sa iti vedem muschii,ca prea suferi , vorbesti de altii ca sunt agramati,dar tu te uiti la tine? "tz","sh","k" ma lasi frate?Marsh la alta masa
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
RoyalServer 2
User avatar
ARTHASdk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 542
Joined: 01 Aug 2010, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 18 times
Been thanked: 35 times
Contact:

08 Sep 2010, 12:19

Remusf wrote:

Code: Select all

continua sa te legi cu dintii de pla mea , am destula . ma frate mai cauti mult sa te bagi in seama cu mine ? esti frustrat/gay sau ce dra^cu ca nu te inteleg . vrei sa pari inteligent si baiat de treaba dupa contul remusf ? stai linistit ca majoritatea stiu ca tu esti si "binebine " si remese si celelalte enspemii de conturi dupa care ai injurat , intri si injuri dupa alt cont de frica sa nu iei warn pe asta ( AHAHAHHAHA PENIBIL ) . uita`te la warnuri 2/3 am asa ca ori iti trebuie ochelari ori trebuie sa mai iesi din casa si sa iti faci prieteni adevarati nu sa ii cauti pe net .INCETEAZA SA TE MAI BAGI IN SEAMA CU MINE SAU SA VORBESTI DESPRE MINE ATATA TIMP CAT EU NU AM NICIO TREABA CU TINE . ba frate si barem nu mai vorbiti despre altii ca fac offtopic si injura cand voi sunteti in aceeasi oala .
Esti doar un martalog,ti-e frica sa pui poza cu tine?Lasama tu cu discursurile tale,pune o poza cu tine sa iti vedem muschii,ca prea suferi , vorbesti de altii ca sunt agramati,dar tu te uiti la tine? "t","sh","k" ma lasi frate?Marsh la alta masa
ok ciobanas . ti`am spus si iti repet : NU AM DE CE SA ITI ARAT TIE SAU LA ALT PUSTI DE 12 ANI CUM ARAT EU (chiar nu ma intereseaza ce crezi tu sau alt copilas cum arat eu ) , DACA IMI ERA FRICA NU II TRIMITEAM POZA LU` CZ/RDL/ADY/STORM/VALE/NICUSOR SI CEI CU CARE MA INTELEG. TU IN SCHIMB AI POSTAT POZA SI NU AM VAZUT EU DE IMI ZICI MIE ? NU... TU AI TRIMIS NISTE POZE CARE LE`AI LUAT DUPA GOOGLE, I LE`AI TRIMIS LUi FABBYAN SI IL MINTEAI CA ESTI TU (pacat ca nu mai are cont sa confirme ) ESTI PENIBIL. si daca sufar , sufar poate pentru ca am pe ce si cu ce . hmm da scriu cu sh k etc ca sa prescurtez , pe de alta parte tu te`ai chinuit sa scri corect gramatical si tot te`a batut romana . uita`te in gradina ta te rog . deja te repeti si folosesti niste texte care nu au nicio legatura cu REVELIONUL .
"Atunci visul unui pusti era un mountain bike
Acum e sa ajunga cel mai bun la counter strike"

Keep growing !
t1geR
[E]xPeRiEnCe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1671
Joined: 31 Oct 2009, 15:25
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Location: CLUJ-NAPOCA
Has thanked: 45 times
Been thanked: 147 times

09 Sep 2010, 10:44

PopaGABRiEL wrote:Unii moderatori poate nu ai 8 clase bine facute(zic cu media peste 9.00) si au o functie pe forum, se chinuie sa vorbeasca apoi vin cu pretentii de moderator...
Da,asta e adevarat.
.TheGame.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 127
Joined: 24 Feb 2009, 09:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

09 Sep 2010, 11:00

Hai sa va zic care este faza cu atacul la persoana la voi.
Daca ii zic unuia ca e Bou, Prost sau nu stiu ce, este atac la persoana.
Dar cand incep "marii smardoi" ai forumului cu texte gen "Ai noroc ca nu vin la tine" "Hai pune poze cu tine" "Unde stai ca vin si ma *** pe mine ca am 12 ani" etc. Asta ce e? O urare de sarbatori?
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

09 Sep 2010, 12:46

^ Aia se numeste amenintare....te dai singur de gol.
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

09 Sep 2010, 12:51

Cred ca au spus mai multi , ar trebui mai multa seriozitate asupra tuturor userilor :) Ma refer,primind warn pentru nerespectarea regulilor :)
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

09 Sep 2010, 13:29

Remusf wrote:Cred ca au spus mai multi , ar trebui mai multa seriozitate asupra tuturor userilor :) Ma refer,primind warn pentru nerespectarea regulilor :)



Si cand o sa existe mai multa seriozitate ? Cand o sa ne purtam ca niste "oameni" ? Nu ca "animale". Ne injuram, ne amenintam, dar nu se intampla nimic si nu rezolvam nimic. Facem de ras comunitatea si ne stricam imaginea pe eXtreamCS. Ce o sa zica despre noi, noii useri veniti ? Cand vad ca ne injuram,amenintam, etc ?!
Road to 3k.
eXtr1kE
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 132
Joined: 05 Dec 2009, 16:42
Detinator Steam: Da
CS Status: Respect dmxcuza,sMoKeRu, the best Lenged
Detinator server CS: I'm sorry, nu!
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

09 Sep 2010, 14:01

Bine o sa-mi dau parearea, LAUR, cocalar care sufera de bani parerea mea!!
Uni din staff prea nobi sa asculte.
Alti cand le spun ceva ei nu batman!!
for(new eXtrike=0; eXtrike<MAX_PLAYERS; eXtrike++)
{
GivePlayerMoney(eXtrike, 999999999999999999);
return 1;
}
User avatar
knight
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1968
Joined: 15 Oct 2008, 20:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: A fost odata ca ...
SteamID: knightamxx
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Constanța, România
Been thanked: 191 times
Contact:

09 Sep 2010, 14:05

Pai ..ce trage eXtream-ul in jos sunt spammerii bun.. , Dar stafful nici nu se oboseste sa ii sanctioneze. La@ur acum da membru club extremcs tuturor care au 2-3 E , in loc sa dea pe vechime , reputatie etc. Acum am vazut ce fel de om este si marele administrator La@ur , ar face orice pentru bani :-j exemplu: Click!
Stafful n-am ce zice , mai sunt doar cativa moderatori care isi fac traba bine ,restul stau si freaca menta , si sufera ca ceilalti useri. trist :(
Counter-Strike -ul numai e ce a fost odata , am crezut ca aceasta comunitate evolueaza , dar vadca nu mai are ca principal scop CS -ul , ci certurile , jignirile & matrimonialele. Succes baieti ! :) (numai bine, aceasta a fost parerea unui user care activeaza de mai bine de 2 ani)
Kituri:
Urban-CS v1.0

Pluginuri:
Alien [AMXX]

Addonuri:
Addons Funny X-mas v1.0
Addons Funny X-mas v1.1
Addons Funny X-mas v1.2c
Addons Funny X-mas v1.3r
Addons Funny X-mas v1.4u
New 2009: Addons Funny X-mas v1.5
Addons Funny X-mas v1.5 Beta
Addons Funny X-mas v1.5 Final Release
GunGame Special Edition CSO Addons
GunGame Addons CSO Tech + Halo MOD

Servere gata facute:
AMXX Server (47) - Public Gata Facut v1.0 - Protocol 47
Funny X-mas (Server gata facut - Protocol 47)
Funny X-mas v2.0 (Server gata facut - Protocol 47)

knight © 2008-2011

RETIRED
User avatar
Tw-PRO
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 202
Joined: 12 Aug 2010, 01:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Stau pe mess
Detinator server CS: Zp.XtremeXPC.Ro
SteamID: -
Location: Hunedoara
Has thanked: 11 times
Been thanked: 7 times
Contact:

09 Sep 2010, 14:10

Pe mine la extreamcs ma deranjeaza suferintele gen pOd,tepari gen zaverick si ca nu puneti in aplicare regula aceasta http://www.extreamcs.com/forum/viewtopi ... 14&t=66099 ,care a fost pusa de un administrator si noi dam report ca anumiti useri fac offtopic si voi nu faceti nimic.
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

09 Sep 2010, 14:13

KoOLa007 wrote:
Remusf wrote:Cred ca au spus mai multi , ar trebui mai multa seriozitate asupra tuturor userilor :) Ma refer,primind warn pentru nerespectarea regulilor :)



Si cand o sa existe mai multa seriozitate ? Cand o sa ne purtam ca niste "oameni" ? Nu ca "animale". Ne injuram, ne amenintam, dar nu se intampla nimic si nu rezolvam nimic. Facem de ras comunitatea si ne stricam imaginea pe eXtreamCS. Ce o sa zica despre noi, noii useri veniti ? Cand vad ca ne injuram,amenintam, etc ?!
Pai asta zic si eu,sa se dea warn/ban celor care sufera/injura :)
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
r0nan eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2109
Joined: 15 Mar 2010, 08:10
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost moderator
Restrictie moderator
Nume anterior : b00T
Location: Moreni
Has thanked: 11 times
Been thanked: 68 times

09 Sep 2010, 14:47

Acum Ciprian a ajuns Administrator , să vedem de acum încolo cum stau regulile pe forum !
Locked

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 35 guests