Colaborare useri !

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
TeroBoy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 401
Joined: 06 Jun 2010, 23:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Daca citesti sts-ul esty un cretin! :))
Detinator server CS: da
SteamID: black1130
Location: BlaJ CiTy
Been thanked: 39 times
Contact:

07 Jun 2010, 23:03

Eu o sa va ajut facand publicitate!
Sexy.LaLeagane.Ro # +18 iLegaL servER!

Image
User avatar
Leito[;x]
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 148
Joined: 23 Jan 2009, 18:22
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc Cs...!!!
Detinator server CS: nu
Location: Arad
Been thanked: 10 times
Contact:

13 Jul 2010, 10:33

Si eu am sa va ajut cu reclama si useri :) !
O comunitate dedicata tuturor persoanelor pasionati de design insa si persoanele care doresc sa invete sa lucreze cu Photoshop si multe alte programe de modificat/editat poze !!! http://Www.RoGfx.Ro - Noua comunitate de Designerii !
yOz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 112
Joined: 14 Mar 2009, 01:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Detinator server CS: CS/DR.FakeCS.Com
Location: Bucharest
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

29 Aug 2010, 02:17

La@ur esti interesat de un schimb de forum link? www.fakecs.com
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6269
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

29 Aug 2010, 02:53

Nu merci. Ai nevoie de minim 1000 vizite / zi.
yOz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 112
Joined: 14 Mar 2009, 01:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Detinator server CS: CS/DR.FakeCS.Com
Location: Bucharest
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

29 Aug 2010, 02:54

Minim 1000 vizite reale banuiesc?
Ca asa multe comunitati au vizitele de la motd.

Oke !
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6269
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

31 Aug 2010, 00:18

Logic ca reale :)
O sa ma uit la membrii de pe forum si imi dau seama daca e activitate pe acel site sau nu.
yOz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 112
Joined: 14 Mar 2009, 01:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Detinator server CS: CS/DR.FakeCS.Com
Location: Bucharest
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

31 Aug 2010, 00:40

Asa mai merge :)
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6269
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

31 Aug 2010, 01:13

Nu o zic ca pe o lauda, dar totusi ...sunt detinator :))
Nu sunt chiar asa naiv...
User avatar
roby_the_dude
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4135
Joined: 13 Jun 2009, 18:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Ce gay sunteți bă!
Detinator server CS: MIXERS.eXtreamCS.com
SteamID: delta_senzor
Reputatie: Fost eXtream mod
Fost eXtreamCS Addons Master
Nume anterior: Robert
Fost deținător CS.eXtreamCS.com
Location: Madrid, España.
Has thanked: 33 times
Been thanked: 814 times
Contact:

31 Aug 2010, 01:23

La@ur, ca să te scap de o treabă îți zic eu de acum că nu are rost să faci niciun fel de parteneriat cu acel forum. Am fost și eu o perioadă administrator pe site la ei,pe servere...au adresa forumului cu iframe în motd-urile serverelor :). Trebuie să fii dement ca să nu-ți dai seama,forumul îți spune totul:

Code: Select all

Pe acest forum sunt 112 utilizatori conectaţi dintre care 18 useri logati, 0 invizibili si 94 vizitatori
(date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 60 minute)
Sper să iei decizia corectă,atât am avut de spus. Și yOz ăla nu are mai mult de 15 ani,nu are rost să te complici cu toți copiii care au comunități de spammeri sau alte minuni apărute la apusul soarelui.
Câteva topicuri utile, făcute de mine pentru eXtream: Vrei un sv_downloadurl pentru serverul tău? Am făcut două site-uri, special pentru membrii eXtreamCS. Le puteți accesa aici: http://www.extreamcs.com/forum/diverse/ ... 93589.html
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

yOz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 112
Joined: 14 Mar 2009, 01:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Detinator server CS: CS/DR.FakeCS.Com
Location: Bucharest
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

01 Sep 2010, 22:13

ce frumos iti place sa criticii oamenii Robert, foarte frumos, prin faptul ca ai acces aici te respect, dar nimic mai mult, si in legatura cu vizitele, nu cred ca te intereseaza pe tine, cred ca ai avut si tu o comunitate mediacs, si stiu ce a fost si acolo, am avut conflicte cu cineva de acolo, dar stai linistit ca am uitat. Daca tu crezi ca forumul este de spammeri, acesta este opinia ta, in fine. Minuni aparute la apusul soarelui? Frumos. Eu am inceput totul cu forum gratuit in caz ca nu stiai. Si ma deranjeaza faptul ca am avut incredere in tine, iar tu ai abuzat de aceasta incredere si ti-ai batut joc. Oricum nu ma mai interesaza. Si nu cred ca ma poti tu judeca, cati ani am eu sau ceva de genul. Da am 15 ani, spre deosebire de altii care au 20 si sunt paraleli. Succes Robert !
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

06 Sep 2010, 19:21

hello romane? wrote:
Robert wrote:La@ur, ca să te scap de o treabă îți zic eu de acum că nu are rost să faci niciun fel de parteneriat cu acel forum. Am fost și eu o perioadă administrator pe site la ei,pe servere...au adresa forumului cu iframe în motd-urile serverelor :). Trebuie să fii dement ca să nu-ți dai seama,forumul îți spune totul:

Code: Select all

Pe acest forum sunt 112 utilizatori conectaţi dintre care 18 useri logati, 0 invizibili si 94 vizitatori
(date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 60 minute)
Sper să iei decizia corectă,atât am avut de spus. Și yOz ăla nu are mai mult de 15 ani,nu are rost să te complici cu toți copiii
care au comunități de spammeri sau alte minuni apărute la apusul soarelui.
O da si tu cu cat ai mai mult , 2 anisori .
ce te bagi , e treaba ta :( ?
hai salpa. (acum vin fanii lui robert si o sa ma injure)
edit: robert=Posts: 3905
NAJS!
sal man3, iar ai cazut in veceu ?
Last edited by TZACANEL on 27 Sep 2010, 00:59, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru offtopic!
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
User avatar
sadrzaj
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 536
Joined: 11 Mar 2009, 17:19
Detinator Steam: Da
CS Status: OWNING
Detinator server CS: NORD.INDUNGI.RO
SteamID: george185
Reputatie: Fost detinator DM.eXtreamCS.com
Fost Moderator
Nume anterior : ScreaM
Location: Botosani
Has thanked: 78 times
Been thanked: 41 times
Contact:

30 Oct 2010, 00:32

la@ur daca te intereseaza o colaborare cu server-ul de la semnatura pm. Sau daca se mai ocupa altcineva din staff de colaborari cu servere pm.
Post Reply

Return to “Forum”

  • Information