Curs online de educare eXtream

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked

Daca s-ar infiinta acest website

As participa
78
59%
Nu as participa
55
41%
 
Total votes: 133
User avatar
Essex
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 412
Joined: 17 May 2015, 01:27
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: Rep @RealServer
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
-2 warn (-4 luni club)
Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Rm.Valcea
Contact:

30 May 2015, 11:10

#Da a-si participa ,o idee minunata spun eu.
Image
RoyalServer
^killz0r^
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 202
Joined: 26 May 2015, 13:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

30 May 2015, 11:15

TenebroHD wrote:
r0nan eXtream wrote:Crezi ca mistocarii nu pot da 10 euro ? Din contra , aia sar primii ca sa faca circ si panarama :-j
on: da , eu sunt interesat , imi place sa invat ! Fie ca e lucru rau fie ca e bun. Din lucruri bune si rele amestecate trag concluzii bune.
Uite pe cineva care gandeste rational.

cTm # oNe wrote:Dă-o ma dracu, tu ești Dan Bilzerian si nu vrei sa ne spui, ia zi cum învârți banii cu lopata sau excavatorul?
Ce legatura are Dan cu Laur? Unde a specificat el ca e Dan Bilzerian V 2.0 ?:))
Esti avocatu' lui de tot comentezi la fiecare post despre el?
Vezi de treaba ta.
User avatar
Emi eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2233
Joined: 08 Feb 2012, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: No status available.
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios(tepar)
Restrictie moderator
Fost moderator
Nume anterior: Synk12
Location: Neverland
Has thanked: 90 times
Been thanked: 49 times
Contact:

30 May 2015, 11:34

Sa pui si cursul "Cum sa iei bani de la prosti de pe extreamcs" ca numai asa ai reusit tu in viata.Sunt zeci de site-uri de dezvoltare personala/profesioanala gratuite, si site-uri care te ajuta sa "reusesti cu femeile" gen fiibarbat.ro care nu cer bani ca tine.Daca nu ar fi fraieri de pe extreamcs ai cauta in gunoaie.
HelpGaminG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 42
Joined: 20 Jan 2015, 12:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: ONLINE
Detinator server CS: NU
SteamID: NU
Fond eXtream: 0
Location: ROMA/ITALY
Contact:

30 May 2015, 13:01

As participa cu bucurie si nu ar fi important o suma da bani,pentru a te informa/vizualiza anumite chesti importante care iti poate schimba si educa comportamentul/gandirea.


Dar stau si ma intreb daca tu ai o viata fericita?

1.Fara sa te superi,e doar strict parerea mea, + Ca am fost de acord cu acest sondaj.Dar eu cred ca esti foarte frustrat/lacom din puctul de vedere al plati.

2.Si mai cred personal ca ma pot educa eu singur in anumite privinte,Referitor la cum pot face bani si alte prosti,citind sau experimentand,E timp pierdut aiurea si prosteala sigura. :)

3.Toti ani frumosi,tu ti-ai investit in acest forum/comunitate .Din care observ ca nu ai facut nimic special,Proiecte etc . :) Noroc ca e un forum foarte populat din care mai castigi ceva banuti pe luna.. + Topicuri globale si alte balari care le inventezi tu pentru a face un banut.. Toate stima tie ca poti face banuti din acest site :) Insa nu fi lacom,Si nu incerca sa jegmanesti pana la ultimul cent,memberi acestui forum :)


Si pana la urma daca tu ai avea o viata frumosa,implinita de dorintele tale de mic copil. Cred ca tu nu mai erai acum pe acest forum,Noroc cu internetul,ca in acest fel iti prelungesti viata cu 50 % stand numai in casa :)


Concluzie ?
Last edited by HelpGaminG on 30 May 2015, 13:10, edited 1 time in total.
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

30 May 2015, 13:03

@helpgaming: toate proiectele lui înafară de extreamcs s-au dus pe pl
User avatar
^TheBestBoy^
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 624
Joined: 29 Aug 2014, 22:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Who doesn't swallow me, should suck me!
SteamID: Mai bine NU.
Fond eXtream: 0
Location: Los Angeles, California

30 May 2015, 13:59

Ma bag.
Image
Image
Royal.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 235
Joined: 11 Jan 2015, 00:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Restrictie mesaje private
Fond eXtream: 0
Contact:

30 May 2015, 15:10

ZeT^ wrote:Din ce castigi pita ? (de curiozitate)

ON: Degeaba zic astia DA, ca nu dau ei 10 euro..
De cand folosesc ghidul lui Laur , viata mea sa schimbat radical !!!!!! am succes la femei , am noroc , sunt respectat si multe altele.. multumesc Laur eXtream !
cs16cluj
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 72
Joined: 27 May 2011, 03:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: PlayGo.CsPro.Ro
SteamID: cs16cluj
Location: Cluj
Has thanked: 2 times
Contact:

30 May 2015, 15:59

TenebroHD wrote:
cs16cluj wrote:NUU
=))mare ti-e gradina doamne
Cu tot respectul da cine te crezi ceva mare Psiholog ceva mare Manager auzi tu Antreprenor :meme

Daca imi dovedesti mie ca in afara de diplome( de care poate omu face rost usor) ai experienta solida in domeniile de care te lauzi si ca esti intradevar cineva pentru care ar merita sa dea omu bani sa il asculte iti dau dublu,triplu altfel sterge naibii postul, sau vrei sa faci mistoo de copii astia de pe aici!?

scuze nu am nimic cu tine da mai lason saracie ma omule ma :)) ok e forumul tau da mai lasane tata unii dau tepe pe aici si tu vrei sa inseli copii cu povesti pai e frumos asa domle?!?ce ai realizat tu de te consideri in stare sa dai sfaturi in toate domeniile enumerate de tine !?

vine razboiul mai laure pest noi si nu mai ai nevoie de bani ce naiba nu asa era stabilit SA FUGIM toti repede din tara si acum stam sa facem video cu povesti etc!? hai bre fi serios bafta

Romana ta ma dezgusta. Ar trebui sa nu mai chiulesti de la orele de romana (asta daca ai fost pe la scoala vreodata). Si revenind, unii useri pe care tu ii faci "copii" sunt axati pe dezvoltare personala si vor sa invete ceva din experientele altora. Nu va mai dati voi astia care nu sunteti de acord mari cocosi si vagabonti, ca sunteti 0.

"Oamenii normali invata din greselile lor, insa oamenii geniali invata din greselile altora". Tine minte asta "pretenas" ;)

tipule esti fanul numarul unu a lui laur!?ai probleme cu romana mea uite nici mie nu imi place romana ta de balta lingaule...

Nu are diploma de formator nu este vreun psiholog sau manager renumit, nu inteleg ce ai vrea sa inveti de la el (cum isi cumpara 1 kg de cartofi cum agata el o fata :meme *)!?Asa ca fapt divers nu credca ai atita ani cati am eu de scoala.
repet nu am nimic cu el dar daca vrea bani pentru educare online etc cel putin mie care chiar pot platii 10 euro pentru asa ceva sa imi demonstreze cum vrea el ca e capabil, ca asa singurele realizari sunt niste proiecte pe net si un forum populat de cs !
:)>-
Last edited by cs16cluj on 30 May 2015, 17:33, edited 3 times in total.
HelpGaminG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 42
Joined: 20 Jan 2015, 12:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: ONLINE
Detinator server CS: NU
SteamID: NU
Fond eXtream: 0
Location: ROMA/ITALY
Contact:

30 May 2015, 16:11

Royal. wrote:
ZeT^ wrote:Din ce castigi pita ? (de curiozitate)

ON: Degeaba zic astia DA, ca nu dau ei 10 euro..
De cand folosesc ghidul lui Laur , viata mea sa schimbat radical !!!!!! am succes la femei , am noroc , sunt respectat si multe altele.. multumesc Laur eXtream !

Auzi ma la asta :))) hahaha .Impuscate ma in Ochii direct.. Vaii,Cum poti sa spui asa ceva ?LoL..


App,Laur au un tutorial video cu tine pana in prezent ?Nu de alta,dar as vrea sa-ti vad aspectul fizic :)
User avatar
Andreeas.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1215
Joined: 24 Apr 2013, 21:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: webdesigner
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Craiova
Has thanked: 16 times
Been thanked: 18 times
Contact:

30 May 2015, 16:12

Degeaba incerci sa scoti niste bani in plus din asa ceva , copii peste 13+ o sa se bage ca au bani de la parinti. Unii vor crede ca esti o sursa de incredere si ii vei invata cum sa agate fete si sa le dea la bujie repede. Tu degeaba te-ai realizat pe tine insuti , pe ei nu ii vei ajuta prea mult pentru ca nu vei avea cum. Daca e un homolau dinala cu bube pe fata cum crezi tu ca va atrage ala o fata ? :)) Nu am nimic cu tine dar nu cred ca vei avea succes cu asa ceva.
Numai bine.
Image
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

30 May 2015, 16:12

cauta l pe fb
HelpGaminG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 42
Joined: 20 Jan 2015, 12:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: ONLINE
Detinator server CS: NU
SteamID: NU
Fond eXtream: 0
Location: ROMA/ITALY
Contact:

30 May 2015, 16:13

s o u n d - wrote:cauta l pe fb

Cum ii spune ?:D thx
Locked

Return to “Forum”

  • Information