Curs online de educare eXtream

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked

Daca s-ar infiinta acest website

As participa
78
59%
Nu as participa
55
41%
 
Total votes: 133
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

30 May 2015, 16:14

HelpGaminG wrote:
s o u n d - wrote:cauta l pe fb

Cum ii spune ?:D thx
laur extream
RoyalServer
User avatar
Andreeas.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1215
Joined: 24 Apr 2013, 21:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: webdesigner
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Craiova
Has thanked: 16 times
Been thanked: 18 times
Contact:

30 May 2015, 16:20

Intradevar , a avut multe femei la viata lui , e mai ceva ca marean distrugatorul
On: Toti cei negativisti de aici nu au nimic personal cu tine , ti-am spus si mai sus ca nu vei face profit din asa ceva
Image
HelpGaminG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 42
Joined: 20 Jan 2015, 12:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: ONLINE
Detinator server CS: NU
SteamID: NU
Fond eXtream: 0
Location: ROMA/ITALY
Contact:

30 May 2015, 16:24

Hmm pai ce idee de viata sa ne dea LauriKA ? :)


Am cules cate ceva dupa fb lui,In care isi exprima sinceritatea visand :)

_______________________________________________________________


Daca tot nu sunt bogat, macar sa ma simt bine cu ce am :))

Vreau un BMW X6! Acum astept prin legea atractiei ca el sa vina la mine!! :))

Desi timpul a trecut, acelasi EU am ramas. ..

Referitor la poze etc, e ok tipu :) Nu sunt genul care sa critic :),Dar Cunosc genul lui de persoana :D.. Asa ca Prietene Incearca macar sa ai un BMW X6 ,dupa care sa ne oferi meditati contra cost :D
RaCkEm
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 629
Joined: 20 May 2013, 15:55
Detinator Steam: Da
SteamID: rackem97
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Contact:

30 May 2015, 16:40

De cand folosesc ghidul lui Laur , viata mea sa schimbat radical !!!!!! am succes la femei , am noroc , sunt respectat si multe altele.. multumesc Laur eXtream !
Extraordinar. Mi se pare doar mie, sau ajungem să ne prostim din ce în ce mai rău?
Nu gândim un pic, adică am ajuns să urmăm anumite sfaturi fără utilitate din partea cuiva care nici nu știm dacă, cu adevărat, dacă a avut această "presupusă fericire", precizând că a beneficiat de anumite "premii" în viață. Gândiți rațional, și după trageți o concluzie a scopului principal a acestor campanii organizate de acest individ. Poate o avea experiență, poate a urmat anumite cursuri de specialitate, dar acestea se rezumă doar la persoana proprie, nu a oferii sfaturi și altcuiva, și mai ales pe anumite sume de bani. Sunt zeci de vloggeri, cu diferite domenii de activitate care nu cer anumite sume de bani, ci doar fac acest lucru din pasiune. Este drept, la un moment dat se pot scoate niște bănuți, dar numai prin muncă, pasiune, determinare.
User avatar
WeeRox
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1168
Joined: 26 Feb 2015, 22:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Da shăfu
Reputatie: Nume anterior: georgehaita2014
( -1 warn concurs EURO 2016 - neutilizat )
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Contact:

30 May 2015, 17:38

HelpGaminG wrote:
Royal. wrote:
ZeT^ wrote:Din ce castigi pita ? (de curiozitate)

ON: Degeaba zic astia DA, ca nu dau ei 10 euro..
De cand folosesc ghidul lui Laur , viata mea sa schimbat radical !!!!!! am succes la femei , am noroc , sunt respectat si multe altele.. multumesc Laur eXtream !

Auzi ma la asta :))) hahaha .Impuscate ma in Ochii direct.. Vaii,Cum poti sa spui asa ceva ?LoL..


App,Laur au un tutorial video cu tine pana in prezent ?Nu de alta,dar as vrea sa-ti vad aspectul fizic :)
Ai auzit de ironie?
Nici de abecedar nu cred Că Ai auzit Până Acuma..LoL.
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6283
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 185 times
Been thanked: 792 times
Contact:

30 May 2015, 22:49

Observ ca s-au adunat cele 20 voturi pe care le doream sa vad din partea voastra. Multumesc! O sa dau drumul la acest proiect. Va voi anunta cand este gata!
Topicul ramane valabil inca o saptamana de acum inainte.
densitron
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 19
Joined: 30 May 2015, 22:05
Detinator Steam: Da
CS Status: Fac download pe http://counter-strike16
Detinator server CS: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

30 May 2015, 22:52

am raspuns negativ pentru ca eu unul consider ca viata personala e cel mai bun antrenor, expresia "scoala vietii" chiar functioneaza.
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

31 May 2015, 00:01

N-o sa dea nimeni 10e , poate unu dar nu cred ! Cel mai ok e sa faci Vlog-uri pe Youtube si sa castigi bani din Youtube , daca nu te poti "milogi" aici pentru ca nimeni nu va da poate doar cineva care are nevoie de asa ceva ! Inainte de a te gandi la asa ceva gandeste-te si unde iti faci reclama ! Inca nu realizezi ca-i un forum plin de tepari si puradei de 12 ani si rar 3-5 oameni cu capu pe umeri care au obtinut de la viata ce si-au dorit si n-au nevoie de asta ! Totusi bafta si daca citesti asta incearca sa intelegi ce-am vrut sa transmit !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
TenebroHD
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 288
Joined: 19 May 2013, 12:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Train Insane Or Remain The Same
Detinator server CS: ZE.LaLeagane.Ro
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Location: My Kingdom is not in this World
Contact:

31 May 2015, 00:44

cs16cluj wrote:
TenebroHD wrote:
cs16cluj wrote:NUU
=))mare ti-e gradina doamne
Cu tot respectul da cine te crezi ceva mare Psiholog ceva mare Manager auzi tu Antreprenor :meme

Daca imi dovedesti mie ca in afara de diplome( de care poate omu face rost usor) ai experienta solida in domeniile de care te lauzi si ca esti intradevar cineva pentru care ar merita sa dea omu bani sa il asculte iti dau dublu,triplu altfel sterge naibii postul, sau vrei sa faci mistoo de copii astia de pe aici!?

scuze nu am nimic cu tine da mai lason saracie ma omule ma :)) ok e forumul tau da mai lasane tata unii dau tepe pe aici si tu vrei sa inseli copii cu povesti pai e frumos asa domle?!?ce ai realizat tu de te consideri in stare sa dai sfaturi in toate domeniile enumerate de tine !?

vine razboiul mai laure pest noi si nu mai ai nevoie de bani ce naiba nu asa era stabilit SA FUGIM toti repede din tara si acum stam sa facem video cu povesti etc!? hai bre fi serios bafta

Romana ta ma dezgusta. Ar trebui sa nu mai chiulesti de la orele de romana (asta daca ai fost pe la scoala vreodata). Si revenind, unii useri pe care tu ii faci "copii" sunt axati pe dezvoltare personala si vor sa invete ceva din experientele altora. Nu va mai dati voi astia care nu sunteti de acord mari cocosi si vagabonti, ca sunteti 0.

"Oamenii normali invata din greselile lor, insa oamenii geniali invata din greselile altora". Tine minte asta "pretenas" ;)

tipule esti fanul numarul unu a lui laur!?ai probleme cu romana mea uite nici mie nu imi place romana ta de balta lingaule...

Nu are diploma de formator nu este vreun psiholog sau manager renumit, nu inteleg ce ai vrea sa inveti de la el (cum isi cumpara 1 kg de cartofi cum agata el o fata :meme *)!?Asa ca fapt divers nu credca ai atita ani cati am eu de scoala.
repet nu am nimic cu el dar daca vrea bani pentru educare online etc cel putin mie care chiar pot platii 10 euro pentru asa ceva sa imi demonstreze cum vrea el ca e capabil, ca asa singurele realizari sunt niste proiecte pe net si un forum populat de cs !
:)>-

Ai aici un topic despre gramatica. Te rog sa-l citesti si dupa sa vii cu comentarii de genul "credca", "atita", fara virgule, semne de punctuatii etc.

Si da, nu am atatia ani de scoala cati ai tu, am mai multi ca tine :troll
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

31 May 2015, 03:35

esti amuzant boss :meme
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
cs16cluj
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 72
Joined: 27 May 2011, 03:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: PlayGo.CsPro.Ro
SteamID: cs16cluj
Location: Cluj
Has thanked: 2 times
Contact:

31 May 2015, 11:26

TenebroHD wrote:
cs16cluj wrote:
TenebroHD wrote:

Romana ta ma dezgusta. Ar trebui sa nu mai chiulesti de la orele de romana (asta daca ai fost pe la scoala vreodata). Si revenind, unii useri pe care tu ii faci "copii" sunt axati pe dezvoltare personala si vor sa invete ceva din experientele altora. Nu va mai dati voi astia care nu sunteti de acord mari cocosi si vagabonti, ca sunteti 0.

"Oamenii normali invata din greselile lor, insa oamenii geniali invata din greselile altora". Tine minte asta "pretenas" ;)

tipule esti fanul numarul unu a lui laur!?ai probleme cu romana mea uite nici mie nu imi place romana ta de balta lingaule...

Nu are diploma de formator nu este vreun psiholog sau manager renumit, nu inteleg ce ai vrea sa inveti de la el (cum isi cumpara 1 kg de cartofi cum agata el o fata :meme *)!?Asa ca fapt divers nu credca ai atita ani cati am eu de scoala.
repet nu am nimic cu el dar daca vrea bani pentru educare online etc cel putin mie care chiar pot platii 10 euro pentru asa ceva sa imi demonstreze cum vrea el ca e capabil, ca asa singurele realizari sunt niste proiecte pe net si un forum populat de cs !
:)>-

Ai aici un topic despre gramatica. Te rog sa-l citesti si dupa sa vii cu comentarii de genul "credca", "atita", fara virgule, semne de punctuatii etc.

Si da, nu am atatia ani de scoala cati ai tu, am mai multi ca tine :troll

Esti jalnic ma copile, se vede ca inca esti la scoala ca prea insisti cu virgule si diacritice etc.Pentru ca tie probabil ti-ar prinde bine, chiar te rog sa praticipi la cursul "Cum sa iei bani de la prostii de pe extreamcs" >:)
User avatar
gamelife_pride
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 66
Joined: 13 Sep 2014, 16:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: n-am, pleaca.
Fond eXtream: 0
Contact:

31 May 2015, 11:56

Se pare ca nu am putut sa ne facem intelesi (unii din noi), cat de patetica este ideea asta...
Locked

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 22 guests