Donatii eXtream

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

13 Jun 2011, 23:41

care mai postati fara sa ganditi aveti ban de la mine :)
va :* staffu extream pe totii suferinzi
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
RoyalServer 2
altecs
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 98
Joined: 05 Jun 2008, 08:45
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

14 Jun 2011, 00:34

- editat -
Last edited by Laur eXtream on 14 Jun 2011, 09:44, edited 1 time in total.
Reason: Offtopic.
vim
Programator eXtream
Programator eXtream
Posts: 853
Joined: 29 May 2009, 19:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Trag cu praştia !
Reputatie: Fost programator web eXtreamCS
Administrator tehnic
Sysadmin
Location: Bucureşti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 342 times

14 Jun 2011, 02:30

TAVY wrote:care mai postati fara sa ganditi aveti ban de la mine :)
va :* staffu extream pe totii suferinzi
Si cu asta ce vrei sa dovedesti ? Doar ca poti sa dai ban ? Se intelege de la culoarea nick-ului.

Datoria ta este sa ai grija ca regulamentul sa fie respectat si atmosfera pe forum sa fie placuta. Amenintand nu prea reusesti sa pastrezi o atmosfera placuta, ci doar sa intorci impotriva ta si mai multi utilizatori. Vrei respect ? Intai incearca sa il oferi, la toti, neconditionat.

Daca dai warn pentru offtopic, sa iti dai si tie pentru postul anterior.
I'm not antisocial, I'm just not user friendly.
⎯ retired
User avatar
Arion
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 3317
Joined: 15 May 2008, 21:19
Detinator Steam: Da
SteamID: arion1338
Reputatie: Fost Mapper eXtreamCS
Fost Detinator HNS.eXtreamCS.com
Nume anterior : Seekers
Scripter Echipa eXtreamCS
Fost Moderator jutator
Discord: laurentiuandrei
Has thanked: 402 times
Been thanked: 413 times
Contact:

14 Jun 2011, 08:48

Goddness wrote:
MHz&3viL wrote:Lol ! Doamne... ce se intampla? De parca toata lumea a luat-o razna ! Voi habar nu aveti ce s-au intamplat in spatele acestor proiecte, ex. extreamhost, mutarile, etc. De cate ori va ajutat extreamcs? Cate posturi ati facut cu "Da-mi si mie plujinu ala wa fa <buzz> dau admin"... Hm? Iar acum va bateti joc de Laur si de comunitate. Habar nu aveti cate zeci de ore s-a lucrat la pagina host, la forum, scripting, servere cstrike. Credeti ca o pagina gen extreamhost este usor de realizat?

Donez prin paypal, dar am nevoie de date.
Obsedat, iti spun ca, cererile de plugin-uri au fost facute DIN PLACERE SI NU DIN RESPECT pentu extreamcs.
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

14 Jun 2011, 09:42

vim wrote:
TAVY wrote:care mai postati fara sa ganditi aveti ban de la mine :)
va :* staffu extream pe totii suferinzi
Si cu asta ce vrei sa dovedesti ? Doar ca poti sa dai ban ? Se intelege de la culoarea nick-ului.

Datoria ta este sa ai grija ca regulamentul sa fie respectat si atmosfera pe forum sa fie placuta. Amenintand nu prea reusesti sa pastrezi o atmosfera placuta, ci doar sa intorci impotriva ta si mai multi utilizatori. Vrei respect ? Intai incearca sa il oferi, la toti, neconditionat.

Daca dai warn pentru offtopic, sa iti dai si tie pentru postul anterior.
vim tata datoria mea este sa fac curatenie - si da pot sa dau ban si warn :
Cat despre respect - nu am nevoie de respect "online" si sunt multi care ma respecta aici - nu ma respecta cei cu "probleme"
cat despre offtopic - mai gandestete
vim daca mai vrei ceva dai pm :)
Last edited by Laur eXtream on 14 Jun 2011, 09:46, edited 1 time in total.
Reason: Desi ai un punct de vedere al tau, tu esti cel care trebuie sa dea exemplu celorlalti, iar cel pe care il dai acum nu e 100% ideal.
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
vim
Programator eXtream
Programator eXtream
Posts: 853
Joined: 29 May 2009, 19:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Trag cu praştia !
Reputatie: Fost programator web eXtreamCS
Administrator tehnic
Sysadmin
Location: Bucureşti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 342 times

14 Jun 2011, 15:40

TAVY wrote:vim tata datoria mea este sa fac curatenie - si da pot sa dau ban si warn :
Cat despre respect - nu am nevoie de respect "online" si sunt multi care ma respecta aici - nu ma respecta cei cu "probleme"
cat despre offtopic - mai gandestete
vim daca mai vrei ceva dai pm :)
Fiule, in dorinta ta de a rivaliza cu Prigoana la curatenie, uiti un lucru elementar: reprezinti o intreaga echipa si actiunile tale pot atrage etichetari de la utilizatori in numele echipei. Eu unul nu vreau sa fiu etichetat de fiecare utilizator sau vizitator al acestui forum doar pentru ca tu ai vazut multe filme de actiune cand erai mic, in care eroul principal batea tot, de la adversar, pana la scenarist si regizor de platou. Mai mult ca sigur ca mine mai sunt si alti colegi.

Utilizatori problema sunt pe orice forum, dar incearca sa te duci pe forum-uri serioase si sa vezi cati moderatori au avut cel putin o reactie asemanatoare cu a ta. Tu trebuie sa pui punct unei dispute si sa stingi scanteia scandalului, nu sa te joci cu bricheta langa rezervorul cu benzina si dupa aia sa imparti banuri in stanga si in dreapta.

P.S PM nu am dat pentru ca am sustinut de ceva timp ideea ca putina transparenta in ceea ce se intampla in echipa nu strica. Daca vrei poti face split la topic si contiuam discutia in noul topic.
Last edited by vim on 14 Jun 2011, 15:42, edited 1 time in total.
I'm not antisocial, I'm just not user friendly.
⎯ retired
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

14 Jun 2011, 15:41

Văd că nu înţelegeţi cu vorbă bună ce v-a zis La@ur mai sus. O să încep cu măsuri mai drastice, poate vă şi restricţionez PM pe lângă warn, poate aşa o să înţelegeţi.

Tavy, nu te mai stresa atât pentru ei, că nu rezolvi nimic împărţind banuri în stânga şi-n dreapta, îşi pot face cu uşurinţă alt cont.
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

14 Jun 2011, 17:03

vim wrote:
TAVY wrote:vim tata datoria mea este sa fac curatenie - si da pot sa dau ban si warn :
Cat despre respect - nu am nevoie de respect "online" si sunt multi care ma respecta aici - nu ma respecta cei cu "probleme"
cat despre offtopic - mai gandestete
vim daca mai vrei ceva dai pm :)
Fiule, in dorinta ta de a rivaliza cu Prigoana la curatenie, uiti un lucru elementar: reprezinti o intreaga echipa si actiunile tale pot atrage etichetari de la utilizatori in numele echipei. Eu unul nu vreau sa fiu etichetat de fiecare utilizator sau vizitator al acestui forum doar pentru ca tu ai vazut multe filme de actiune cand erai mic, in care eroul principal batea tot, de la adversar, pana la scenarist si regizor de platou. Mai mult ca sigur ca mine mai sunt si alti colegi.

Utilizatori problema sunt pe orice forum, dar incearca sa te duci pe forum-uri serioase si sa vezi cati moderatori au avut cel putin o reactie asemanatoare cu a ta. Tu trebuie sa pui punct unei dispute si sa stingi scanteia scandalului, nu sa te joci cu bricheta langa rezervorul cu benzina si dupa aia sa imparti banuri in stanga si in dreapta.

P.S PM nu am dat pentru ca am sustinut de ceva timp ideea ca putina transparenta in ceea ce se intampla in echipa nu strica. Daca vrei poti face split la topic si contiuam discutia in noul topic.
fiule vad ca tu tot pe a ta o tii - UN OM NU INSEAMNA O ECHIPA !
ti`am zis sa imi dai pm daca mai doresti ceva sa nu umplem topicu asta cu discutia noastra
Last edited by Catgroove on 14 Jun 2011, 19:40, edited 1 time in total.
Reason: Se refera la faptul ca reprezinti echipa ma...of, of.
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
Catalin.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 28 Apr 2010, 19:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Reteaua eXtreamCS
Detinator server CS: Nu.
SteamID: catalinspinuuu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Bucuresti.
Has thanked: 2 times
Been thanked: 39 times
Contact:

14 Jun 2011, 19:41

Ok... Gata cearta. O echipa inseamna o multime de oameni ; iar comunitatea inseamna echipa + userii. Tineti cont si de noi. + Ati trecut voi si de altele mai grele , asta e ca suntem toti putin impuslivi cateodata. Se rezolva.

P.s. L@ur , sau altcineva , un numar la care sa trimit un SMS , sa donez vreo 2 - 3 euro , deocamdata.? Se poate.? :)
Reteaua eXtream - Totul despre eXtream!
Calitate superioara la preturi avantajoase - eXtream Hosting.
Magazin virtual cu plati prin SMS - eXtream Shop.
eXtream Portal - Portalul eXtream.
eXtream Fun - eXtream Fun.
User avatar
S1L3NC3
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 311
Joined: 04 Jun 2011, 00:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: localhost
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Club - 1 warn scos
Location: Oradea
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

16 Jun 2011, 10:09

Eu ii sugerez lui Laur sa lasa proiectele si sa se ocupe de extreamcs cade foarte des.

Ca de exemplu:

General Error
SQL ERROR [ mysql4 ]

User admin_excsf already has more than 'max_user_connections' active connections [1203]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.


Si cred ca ar trebui sa faci remote sql, si las-o cu proiectele noi mai moale, probabil alea sunt site-uri nu au nevoie de resurse "mari", dar forumul are nevoie. Doua zile nu a mers ...
Image
User avatar
m2rkus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1403
Joined: 28 Mar 2009, 13:51
Detinator Steam: Da
CS Status: BRB !
Detinator server CS: DR.eXtream.ro
SteamID: llegolas_rops
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
0.6 / 3 puncte
Fond eXtream: 7
Has thanked: 378 times
Been thanked: 39 times
Contact:

16 Jun 2011, 10:56

S1L3NC3 wrote:Eu ii sugerez lui Laur sa lasa proiectele si sa se ocupe de extreamcs cade foarte des.

Ca de exemplu:

General Error
SQL ERROR [ mysql4 ]

User admin_excsf already has more than 'max_user_connections' active connections [1203]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.


Si cred ca ar trebui sa faci remote sql, si las-o cu proiectele noi mai moale, probabil alea sunt site-uri nu au nevoie de resurse "mari", dar forumul are nevoie. Doua zile nu a mers ...
S-a schimbat echipamentul la "calculatorul" care hosteaza site-ul, deaia nu a mers 2 zile.
www.4Metin.ro - Servere Metin2, Tutoriale Metin2, Clienturi, Resurse, Concursuri, Discutii
User avatar
S1L3NC3
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 311
Joined: 04 Jun 2011, 00:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: localhost
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Club - 1 warn scos
Location: Oradea
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

16 Jun 2011, 12:22

Nu numai aia. De ar fi numa asta ar fi foarte bine, da nu e numai asta
Image
Locked

Return to “Forum”

  • Information