Intrebari frecvente.

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

13 May 2016, 01:23

Am vazut ca in această categorie se posteaza foarte multe subiecte cu aceeasi problema. De exemplu: de ce am reputatie de tepar / restricție ,cum scap de restricție pm . Pentru a nu se mai face topic-uri pe acelasi subiect am sa scriu cum se rezolva unele probleme.
1. De ce am primit restricție PM si cum scap de ea? Mai mult ca sigur ai facut ceva (nu primeai restricție pe degeaba) , iar ca sa scoți această restricție trebuie sa cumperi membru club.
2.De ce am reputatie de tepar? Simplu,ai dat țeapă cuiva. (Nu are rost sa faci topic daca ai reclamatie la security) .Cum scap de reputație? Reputația de tepar ramane permanent,iar in caz ca iti faci alte conturi vei primi reputație pe toate conturile)
3.Cum îmi schimb username-ul pe forum? Trebuie sa cumperi membru club.
4.A expirat restricția pm/moderator etc , de ce mai am trecut la reputatie/ încă mai am restricția pm? Simplu,contactezi un administrator si se rezolva.
5. Cum primesc grad pe forum si unde fac cerere? Ca sa primești grad trebuie sa meriti(administratorii consideră daca meriti sau nu) , iar cererea se face când se fac recrutari pentru moderator.
6. De unde cumpăr membru club extreamcs si cât costă? Aici ai toate detaliile https://www.extreamcs.com/club/
Image
Locked

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 47 guests