Motiv reputatie

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
ksF-
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1237
Joined: 09 Jun 2015, 09:14
Detinator Steam: Da
SteamID: bombardieru
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Membru Club eXtreamCS ( doua saptamana )
Fond eXtream: 0
Contact:

09 Jun 2016, 20:33

DRS wrote:
Pavel wrote:
DRS wrote:
Nu e lupta mea, dar nu ma pot abtine sa spun: Aici e faza care da bani scapa de reputatie...ca si altii care au dosare...da banu si se face nevazut dosarul.... aici e Laur in spate...ma refer la exceptiile care se fac...ala e in stare sa taxeze si parintii...si cu toate astea tut nu are bani cum ar vrea el...il cunosc destul de bine...
Nu se scot reputatiile pe bani. Treaba cu seeker si laur este mai delicata si cat timp laur hotaraste ceva, noi nu avem nici un cuvant de spus.
Pavel, nu baga mana in foc ca nu sti cu cine ai deaface... faza cu Cata de la toxic a fost pe fata...i-a scos rep pentru ca a dat bani...a recunoscut si el aici...Nu am nimic cu baiatu, bv lui ca se descurca...nu pe el il invinovatesc...ci conducerea... pana la urma daca tot ai rep...tine-o asa... bat la pariu ca daca ii pun lu laur 100 euro scap si de rep si primesc si grad... mi se rupe de 100 euro dar am sa testez sa vezi...este posibil sa vada acest post si sa vada comm-ul meu si sa se fereasca ...dar cum il stiu pe laur, cannd e vb de bani se pise pe toti...scuze de limbaj.
Ti se rupe de 100 euro dar mi-ai dat teapa de 5? Ai de pl.m cat de ipocrit poti fi.
:middle_finger_tone2: :middle_finger_tone2: :middle_finger_tone2: :middle_finger_tone2:
RoyalServer
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

09 Jun 2016, 21:00

ksF- wrote:
DRS wrote:
Pavel wrote: Nu se scot reputatiile pe bani. Treaba cu seeker si laur este mai delicata si cat timp laur hotaraste ceva, noi nu avem nici un cuvant de spus.
Pavel, nu baga mana in foc ca nu sti cu cine ai deaface... faza cu Cata de la toxic a fost pe fata...i-a scos rep pentru ca a dat bani...a recunoscut si el aici...Nu am nimic cu baiatu, bv lui ca se descurca...nu pe el il invinovatesc...ci conducerea... pana la urma daca tot ai rep...tine-o asa... bat la pariu ca daca ii pun lu laur 100 euro scap si de rep si primesc si grad... mi se rupe de 100 euro dar am sa testez sa vezi...este posibil sa vada acest post si sa vada comm-ul meu si sa se fereasca ...dar cum il stiu pe laur, cannd e vb de bani se pise pe toti...scuze de limbaj.
Ti se rupe de 100 euro dar mi-ai dat teapa de 5? Ai de pl.m cat de ipocrit poti fi.
:middle_finger_tone2: :middle_finger_tone2: :middle_finger_tone2: :middle_finger_tone2:
ksf, nu ma jigni te rog frumos... datoria la tine s-a achitat...daca tu nu ai primit banii sau nu vrei sa recunosti e problema ta... m-ai vazut cat de baiat sunt...ai avut la mine in tel peste 11 euro...ti-am dat teapa eu cu aia? ma injoseam la 5 euro? pe bune acum... am sa itit mai platesc odata si pierd eu...dai dracu de bani dar nu e frumos :(
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
User avatar
Pavel
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3610
Joined: 17 Feb 2011, 22:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Nume anterior: xkeze.
Fond eXtream: 2
Location: Bucuresti
Has thanked: 71 times
Been thanked: 102 times

09 Jun 2016, 21:08

Nu deviati de la subiect.
User avatar
MEM
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2349
Joined: 13 Sep 2013, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Always be MEM!
SteamID: /businessmonkeys_mem
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna jumatate)
Nume anterior : kiducrazy
Location: Braila
Has thanked: 8 times
Been thanked: 9 times
Contact:

09 Jun 2016, 21:41

Pavel wrote:Nu conteaza cand ai dat teapa. Nu suntem roboti sa adaugam reputatia imediat fiecarui utilizator. In plus sistemul asta nu are mai mult de un an si umpic.
Pai de cand e sistemul eu nu am mai avut nici o reclamatie. Iar cele pe care le-am avut am returnat userilor totul inapoi. Poate confirma si Vlad ca si el si-a primit totul inapoi. In topicurile vechu nu mai e nici o teapa, iar reputatia primita de maxim o saptamana nu cred ca-si are locul. Am primit-o de la kommedante cand il contraziceam in topicul cu csgofoxy. De aceea cer sa mi se retraga, fiind pusa fara motiv. Daca am dat vre-o teapa cand am primit-o sau daca voi da, sa mi se puna. Altfel, nu-i vad rostul. Multumesc pentru timpul acordat.
User avatar
Pavel
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3610
Joined: 17 Feb 2011, 22:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Nume anterior: xkeze.
Fond eXtream: 2
Location: Bucuresti
Has thanked: 71 times
Been thanked: 102 times

09 Jun 2016, 21:43

Doar administratorii pot seta reputatia si rank-ul. Reputatia ramane.
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

09 Jun 2016, 22:30

DRS wrote:
Pavel wrote:
DRS wrote:
Nu e lupta mea, dar nu ma pot abtine sa spun: Aici e faza care da bani scapa de reputatie...ca si altii care au dosare...da banu si se face nevazut dosarul.... aici e Laur in spate...ma refer la exceptiile care se fac...ala e in stare sa taxeze si parintii...si cu toate astea tut nu are bani cum ar vrea el...il cunosc destul de bine...
Nu se scot reputatiile pe bani. Treaba cu seeker si laur este mai delicata si cat timp laur hotaraste ceva, noi nu avem nici un cuvant de spus.
Pavel, nu baga mana in foc ca nu sti cu cine ai deaface... faza cu Cata de la toxic a fost pe fata...i-a scos rep pentru ca a dat bani...a recunoscut si el aici...Nu am nimic cu baiatu, bv lui ca se descurca...nu pe el il invinovatesc...ci conducerea... pana la urma daca tot ai rep...tine-o asa... bat la pariu ca daca ii pun lu laur 100 euro scap si de rep si primesc si grad... mi se rupe de 100 euro dar am sa testez sa vezi...este posibil sa vada acest post si sa vada comm-ul meu si sa se fereasca ...dar cum il stiu pe laur, cannd e vb de bani se pise pe toti...scuze de limbaj.
Tu deja aberezi.
Cata1902 are reputatie, nu-mi pasa daca cineva o sa i-o scoata sau o sa dispara subiectele cu el ca eu tot i-o pun la loc cum i-am pus-o azi.
De ce faci pe nevinovatul ? Te-am prins cu teapa pe moment ? DA ! Asa ca termina-te cu chestiile astea.
Locked

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 10 guests