Nemultumiri si solutii

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

03 Jun 2014, 01:06

Faints wrote:Laur, ai de gand sa vinzi comunitatea ? ( Este doar o simpla intrebare, nu sariti cu totii )
Astept un reply sau un PM, salut.
Cand am creat eXtream, si in special numele, au fost alese simbolic, nu am creat doar un simplu forum, nu asta era intentia, ci avea o destinatie speciala.
Dar regret ca oamenii nu sunt deloc asa cum as fi vrut si ceea ce vad aici ma face din ce in ce mai mult sa ma indepartez de aceasta comunitate si sa plec.
Nu zic ca da, o vand, dar ma bate gandul din moment ce exista atata ura in cadrul acestui forum.
RoyalServer 2
User avatar
Nicholas
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3755
Joined: 03 Aug 2009, 00:21
Detinator Steam: Da
SteamID: ONEANDONLYY
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Has thanked: 110 times
Been thanked: 26 times
Contact:

03 Jun 2014, 01:19

Daca ar vindeo s-ar duce de rapa,s-ar inchide sau poate doar ar merge mai urat !!
Image
User avatar
cTm # oNe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2183
Joined: 24 Aug 2007, 08:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Error.
Detinator server CS: Nu
SteamID: ctmone
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Location: Germany
Discord: ctm.ro
Has thanked: 24 times
Been thanked: 41 times

03 Jun 2014, 08:17

Laur eXtream wrote:
Faints wrote:Laur, ai de gand sa vinzi comunitatea ? ( Este doar o simpla intrebare, nu sariti cu totii )
Astept un reply sau un PM, salut.
Cand am creat eXtream, si in special numele, au fost alese simbolic, nu am creat doar un simplu forum, nu asta era intentia, ci avea o destinatie speciala.
Dar regret ca oamenii nu sunt deloc asa cum as fi vrut si ceea ce vad aici ma face din ce in ce mai mult sa ma indepartez de aceasta comunitate si sa plec.
Nu zic ca da, o vand, dar ma bate gandul din moment ce exista atata ura in cadrul acestui forum.
Ia arunca un pret...
ImageImage
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5293
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

03 Jun 2014, 12:57

Topicul e deschis să vă exprimaţi voi nemulţumirile, nu cu cât şi dacă vinde extream.
User avatar
Ceri
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 725
Joined: 23 Feb 2013, 14:15
Detinator Steam: Da
CS Status: GLOBAL ELITE
SteamID: cerizor
Reputatie: Fost Moderator
Location: HUNEDOARA
Has thanked: 36 times
Been thanked: 44 times
Contact:

03 Jun 2014, 16:23

cTm a spus bine .. ar trebui dezvoltata mult mai mult pe partea de gaming ..servere cat mai multe cs/cs;go ..etc :) ,

Daca comunitatea se baza pe gaming de cand era , ori era o comunitate cunoscuta cu foarte multe servere populate , ori nu rezista atat .

Comunitatea se bazeaza mai mult pe un simplu "bazar" pe care se vinde/cumpara = SE DAU TEPE .

Este foarte bine ca exista acea sectiune de anuntiuri etc , dar foarte multe tepe se dau de catre membrii / membrii club / moderatori ....

Nu e vorba ca Laur e de vina , Laur a mentinut aceasta comunitate , a si bagat bani dar a si scos . Fiecare om munceste pentru a scoate profit , e normal .

UN SFAT: Gandeste-te mai bine si pune-ti Administratorii/Moderatorii/....etc, la munca , Comunitatea are nevoie de servere , de aceea e extreamCS -> NISA GAMING .

BAFTA
Image
User avatar
|ROBERT|
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 56
Joined: 14 Dec 2012, 20:41
Detinator Steam: Da
CS Status: RESPECT CEDRY2K!
SteamID: warez_star
Reputatie: Detinator brasov.extreamcs.com
Location: Brasov
Has thanked: 2 times
Been thanked: 19 times
Contact:

03 Jun 2014, 22:54

Zeekerin wrote:cum il pupa TAVY pe Laur ca si-a luat gradul inapoi. bleah!
Te doare prostia?

ON : Sunt oameni dependenti de forumul extream si oameni prosti! Daca forumul se inchide vor ramane oamenii prosti cu forumurile lor de 20 de membri... Am vazut zeci de forumuri copie fidela extreamcs, topic cu topic, se dau drept autori dar nu e chiar asa.

Pentru ceea ce a facut L@ur pentru voi asa il rasplatiti? Asa e romanul nostru ... de ce unul are si celalalt nu? Daca nu era extreamcs multi dintre voi v-ati fi jucat Super Mario, daca nu era extreamcs nu stiati cum sa va creati un server de cs si multe alte exemple pe care le-ati uitat.

Sincer pentru astea mari in clanta si in tastatura nu meritati nimic, copii fara buletin sar la gatul unui om care a investit timp si bani pentru ca voi sa aveti unde sta.
Si nimeni nu pupa in cur pe nimeni asta e adevarul, cine il recunoaste il recunoaste, cine nu acasa!
Image
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

03 Jun 2014, 23:18

Laur eXtream wrote:Daca nu va place atat de mult aici, de ce mai stati ?
Cat despre partea de gaming, server de counter-strike exista deja. Cum acesta e website de nisa, nu se poate extinde catre alte servere de jocuri ce nu tin de CS.
Se poate eXtreamCS = CS:GO a foarte jucat ba chiar pe locul 2 in cele mai jucate jocuri steam dupa Dota 2 si asa mai avanseaza si comunitatea nu doar CS1.6 rahat...eu nu zic sa renunti la eXtreamCS dar zic daca totusi esti aici si se poate vei avea succes cum a fost cu 1.6 la timpul sau.

http://store.steampowered.com/stats/

Ce te doare pe tine in pana daca e extreamcs si ai un server de Left 4 Dead 2 si iti aduce vizitatori!

Daca nu profita cat mai poti de pe el dar nu mai duce mult asa din cauza mentalitatii de pe forum se duce in jos pentru ca nimeni nu cumpara o comunitate de ingamfati , batmani , vandami s.a.m.d
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

03 Jun 2014, 23:35

eXtreamCS = doar Counter-Strike 1.6 ? Cum spunea si Crywolf mai sus,de ce nu va bazati pe CS:GO ? Si in +,daca pe forum s-ar dezvolta si alte jocuri(Dota 2 / MINECRAFT / SA:MP) iar domeniul este eXtreamCS.com ,care ar fi problema ? Daca te mentii doar pe nisa "cs" e clar.

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5293
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

03 Jun 2014, 23:38

CryWolf wrote:
Laur eXtream wrote:Daca nu va place atat de mult aici, de ce mai stati ?
Cat despre partea de gaming, server de counter-strike exista deja. Cum acesta e website de nisa, nu se poate extinde catre alte servere de jocuri ce nu tin de CS.
Se poate eXtreamCS = CS:GO a foarte jucat ba chiar pe locul 2 in cele mai jucate jocuri steam dupa Dota 2 si asa mai avanseaza si comunitatea nu doar CS1.6 rahat...eu nu zic sa renunti la eXtreamCS dar zic daca totusi esti aici si se poate vei avea succes cum a fost cu 1.6 la timpul sau.

http://store.steampowered.com/stats/

Ce te doare pe tine in pana daca e extreamcs si ai un server de Left 4 Dead 2 si iti aduce vizitatori!

Daca nu profita cat mai poti de pe el dar nu mai duce mult asa din cauza mentalitatii de pe forum se duce in jos pentru ca nimeni nu cumpara o comunitate de ingamfati , batmani , vandami s.a.m.d
Nişte servere csgo ar fi bune. Acum sunt jucate mult şi l4d2.. CS 1.6 s-a săturat lumea de el, totuşi suntem în 2014, au apărut alte jocuri mai faine etc..
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

03 Jun 2014, 23:56

Se va rezolva, dar nu curand, ca eu nu imi permit timpul pentru a dezvolta asa ceva deocamdata.
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

03 Jun 2014, 23:59

Laur eXtream wrote:Se va rezolva, dar nu curand, ca eu nu imi permit timpul pentru a dezvolta asa ceva deocamdata.
Macar lasa-i pe cei care vor,sa faca asta.

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

04 Jun 2014, 00:04

Laur eXtream wrote:Se va rezolva, dar nu curand, ca eu nu imi permit timpul pentru a dezvolta asa ceva deocamdata.
Pe forum nu mai am ce cauta cu culoare, dar te pot ajuta cu instalare si mentinere a serverelor Team Fortress 2 (asta nu trebuie sa lipseasca din nici o comunitate) Left 4 Dead 2, CS:GO astea sunt cele mai cautate

Stiu ca o sa am propriul server de L4D2 in curand poate va face parte din extream dar sa nu imi vii cu reguli de gen daca nu e hostat la ala sau la ala nu isi poate gasi loc aici , de multe ori au dreptate baietii ai si tu partea ta de vina caci nu le-ai permis sa incerce sa te ajute si in schimb le tot dai peste nas mai lasa dreaq din ele ca nu suntem la educatie psihologica.
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
Post Reply

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 27 guests