Reclamatii moderatori

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
DCT #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 487
Joined: 25 Feb 2017, 17:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: ON
Fond eXtream: 0
Discord: doculet
Been thanked: 6 times

14 Apr 2019, 13:50

Topic inchis de 1 saptamana : topic363143.html
Primesc warn de fiecare data tot eu ca incerc sa ii alungi pe altii din topicul meu care fac off-topic.Pentru off-topic si caterinca nu se da warn, pentru ca am mentionat ca un moderator este in absenta, adica nu isi fac majoritatea treaba, sunt luate gradele pe ochi frumosi sa zic asa primesc warn si amenintare ca ma baneaza personal.Nu inteleg unde s-a ajuns cu forumul asta, hotul scapa nepedepsit iar pagubitulului i se pune in carca ca de ce nu a avut mai multe lucruri pe care sa le fure hotul.

In primul rand ca acel topic era inchis, deci nu inteleg de ce warn daca era la cos!
In al 2-lea rand de ce userul sound nu primeste warn niciodata pentru off-topic.Cine e el, cine il protejaza, ca mereu vad ca se inchid topicurile, sau doar ii sunt sterse comentariile dar warn ----

Aveti moderatori incapabili si nu imi este rusine sa o zic.Nu isi fac treaba deloc si cand o fac cum am mentionat mai sus hotul scapa si pagubitul este acuzat.
WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

14 Apr 2019, 14:13

DCT # wrote:
14 Apr 2019, 13:50
Topic inchis de 1 saptamana : topic363143.html
Primesc warn de fiecare data tot eu ca incerc sa ii alungi pe altii din topicul meu care fac off-topic.Pentru off-topic si caterinca nu se da warn, pentru ca am mentionat ca un moderator este in absenta, adica nu isi fac majoritatea treaba, sunt luate gradele pe ochi frumosi sa zic asa primesc warn si amenintare ca ma baneaza personal.Nu inteleg unde s-a ajuns cu forumul asta, hotul scapa nepedepsit iar pagubitulului i se pune in carca ca de ce nu a avut mai multe lucruri pe care sa le fure hotul.

In primul rand ca acel topic era inchis, deci nu inteleg de ce warn daca era la cos!
In al 2-lea rand de ce userul sound nu primeste warn niciodata pentru off-topic.Cine e el, cine il protejaza, ca mereu vad ca se inchid topicurile, sau doar ii sunt sterse comentariile dar warn ----

Aveti moderatori incapabili si nu imi este rusine sa o zic.Nu isi fac treaba deloc si cand o fac cum am mentionat mai sus hotul scapa si pagubitul este acuzat.
anunturi/cybershop-2019-t363314.html momentan topicul este curat, de asta am si inchis ca sa nu impart inca warn/ban in stanga si in dreapta. Si tu esti de vina pentru ca dai reply la ceea ce zice, asadar daca vrei sa sanctionez in acel topic, primiti amandoi, ideea este ca nu se stie daca este warn sau ban.
User avatar
DCT #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 487
Joined: 25 Feb 2017, 17:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: ON
Fond eXtream: 0
Discord: doculet
Been thanked: 6 times

14 Apr 2019, 14:25

Mutex wrote:
14 Apr 2019, 14:13
DCT # wrote:
14 Apr 2019, 13:50
Topic inchis de 1 saptamana : topic363143.html
Primesc warn de fiecare data tot eu ca incerc sa ii alungi pe altii din topicul meu care fac off-topic.Pentru off-topic si caterinca nu se da warn, pentru ca am mentionat ca un moderator este in absenta, adica nu isi fac majoritatea treaba, sunt luate gradele pe ochi frumosi sa zic asa primesc warn si amenintare ca ma baneaza personal.Nu inteleg unde s-a ajuns cu forumul asta, hotul scapa nepedepsit iar pagubitulului i se pune in carca ca de ce nu a avut mai multe lucruri pe care sa le fure hotul.

In primul rand ca acel topic era inchis, deci nu inteleg de ce warn daca era la cos!
In al 2-lea rand de ce userul sound nu primeste warn niciodata pentru off-topic.Cine e el, cine il protejaza, ca mereu vad ca se inchid topicurile, sau doar ii sunt sterse comentariile dar warn ----

Aveti moderatori incapabili si nu imi este rusine sa o zic.Nu isi fac treaba deloc si cand o fac cum am mentionat mai sus hotul scapa si pagubitul este acuzat.
anunturi/cybershop-2019-t363314.html momentan topicul este curat, de asta am si inchis ca sa nu impart inca warn/ban in stanga si in dreapta. Si tu esti de vina pentru ca dai reply la ceea ce zice, asadar daca vrei sa sanctionez in acel topic, primiti amandoi, ideea este ca nu se stie daca este warn sau ban.
Eu am primit deja, deci ce rost mai are sa zici ca primiti amandoi!
Am gresit link-ul: topic363143.html
WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

02 May 2019, 15:13

Moderatorul care a inchis topicul a uitat ca acel user a facut offtopic si a inceput cu jignirile si tot nu primeste nimic, in schimb primesc eu pe subiectul deschis de mine...
post2761597.html#p2761597
HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

02 May 2019, 15:55

sergiu4995 wrote:
02 May 2019, 15:13
Moderatorul care a inchis topicul a uitat ca acel user a facut offtopic si a inceput cu jignirile si tot nu primeste nimic, in schimb primesc eu pe subiectul deschis de mine...
post2761597.html#p2761597
Vad ca nu sunteti multumiti nicicum.
Daca doresti taxez totul din topic. Crede-ma, amandoi aveati acum 3/3 daca se punea sa dea warn.
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
User avatar
Megatron
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 696
Joined: 16 May 2018, 04:31
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterior: Gheorghe_cs16
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

10 Jul 2019, 12:18

IL RECLAM PE laurentiu-u46534.html pentru abuz de moderator!

Motiv: Imi arunca por si simplu topicul la cos cos-reciclare/noul-alin-felix-barosanul ... 64375.html auzi la el o tampenie cica si ce regulament am incalcat ma rog?

Am facut si ss: https://prnt.sc/od0mle (IN CAZ CA DA EDIT )

P.S Vreau topic-ul inapoi! si un warn sa primeasca ! Motiv: Nu scrie nimic in regulament in care am incalcat regula la acea sectiune !
P.S2 Asta mai arunca si aiurea topic-urile la cos oamenilor daca va uitati la Cos de reciclare :)) zici ca este forum-ul lui si face ce vrea :))))) in lipsa voastra cand sunteti plecati !
Last edited by Laurentiu P. on 10 Jul 2019, 13:11, edited 2 times in total.
Reason: Nu vad ce am putea noi discuta despre niste retardati dupa YT. Nu vad care ar putea fi subiectul discutiei din acel clip.
HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

10 Jul 2019, 14:19

Gheorghe_cs16 wrote:
10 Jul 2019, 12:18
IL RECLAM PE laurentiu-u46534.html pentru abuz de moderator!

Motiv: Imi arunca por si simplu topicul la cos cos-reciclare/noul-alin-felix-barosanul ... 64375.html auzi la el o tampenie cica si ce regulament am incalcat ma rog?

Am facut si ss: https://prnt.sc/od0mle (IN CAZ CA DA EDIT )

P.S Vreau topic-ul inapoi! si un warn sa primeasca ! Motiv: Nu scrie nimic in regulament in care am incalcat regula la acea sectiune !
P.S2 Asta mai arunca si aiurea topic-urile la cos oamenilor daca va uitati la Cos de reciclare :)) zici ca este forum-ul lui si face ce vrea :))))) in lipsa voastra cand sunteti plecati !
Unde era initial topicul? Daca era la discutii generale, avea tot dreptul sa ti-l mute la cos.
Last edited by Laurentiu P. on 10 Jul 2019, 15:44, edited 1 time in total.
Reason: discutii generale, poti verifica in mcp
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
User avatar
Megatron
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 696
Joined: 16 May 2018, 04:31
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterior: Gheorghe_cs16
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

10 Jul 2019, 21:15

Da hecate la discutii generale, dar vroiam sa pun in Entertainment si am uitat de sectiunea asta! daca il puteti muta acolo topic-ul ms!
HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

11 Jul 2019, 09:01

Gheorghe_cs16 wrote:
10 Jul 2019, 21:15
Da hecate la discutii generale, dar vroiam sa pun in Entertainment si am uitat de sectiunea asta! daca il puteti muta acolo topic-ul ms!
A avut tot dreptul sa ti-l mute la cos, asa ceva nu are ce cauta la discutii generale. In loc de reclamatie, puteai sa ii dai mesaj sa il rogi sa mute la entertainment.
O sa mut eu topicul la entertainment acum.
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
User avatar
-coLd-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 584
Joined: 06 Feb 2018, 22:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading . . .
SteamID: KaNNabySu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fond eXtream: 0
Location: C:/
Has thanked: 17 times
Been thanked: 17 times

20 Oct 2019, 16:40

Am primit +1warn de la jah pentru offtopic .
Eu am vorbit despre tema subiectului , nu am vb in offtopic .
El mi-a dat +1warn doar pentru ca mi-am dat cu parerea , nu prea buna , despre el la ce parere acem de staff-ul comunitatii .
Rog sa mi se scoata warn-ul si sa trimiteti taranii acasa ca nu avem nevoie de ei .
Daca nu faceti ceva cu staff-ul puteti sa imi stergeti contul mie si multora ca mine , care **** mea ne chinuim sa fim seriosi si vine o **** bleaga si **** site ul
HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

20 Oct 2019, 16:45

-coLd- wrote:
20 Oct 2019, 16:40
Am primit +1warn de la jah pentru offtopic .
Eu am vorbit despre tema subiectului , nu am vb in offtopic .
El mi-a dat +1warn doar pentru ca mi-am dat cu parerea , nu prea buna , despre el la ce parere acem de staff-ul comunitatii .
Rog sa mi se scoata warn-ul si sa trimiteti taranii acasa ca nu avem nevoie de ei .
Daca nu faceti ceva cu staff-ul puteti sa imi stergeti contul mie si multora ca mine , care **** mea ne chinuim sa fim seriosi si vine o **** bleaga si **** site ul
Iti recomand sa te calmezi, pentru limbajul asta puteai lua minim 6 luni ban. Nici nu pui un link nimic doar voma asta de text.
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
User avatar
j a h k 0-
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1536
Joined: 26 Jan 2016, 10:24
Detinator Steam: Da
CS Status: segmentation fault
SteamID: /ID/jkhalibu
Reputatie: Utilizator neserios
Restrictie moderator [permanent]
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Nume anterior: Jah#
Fond eXtream: 0
Location: Chişinău, Republic Of Moldova
Has thanked: 69 times
Been thanked: 13 times
Contact:

20 Oct 2019, 16:46

-coLd- wrote:
20 Oct 2019, 16:40
Am primit +1warn de la jah pentru offtopic .
Eu am vorbit despre tema subiectului , nu am vb in offtopic .
El mi-a dat +1warn doar pentru ca mi-am dat cu parerea , nu prea buna , despre el la ce parere acem de staff-ul comunitatii .
Rog sa mi se scoata warn-ul si sa trimiteti taranii acasa ca nu avem nevoie de ei .
Daca nu faceti ceva cu staff-ul puteti sa imi stergeti contul mie si multora ca mine , care **** mea ne chinuim sa fim seriosi si vine o **** bleaga si **** site ul
Despre parerea ta: Nu ma intereseaza ce spui de mine, si ce ai cu mine in primul rand ai vorbit urat in topic te-ai bagat aiurea doar ca sa faci +1, cumperi acel produs? esti interesat de acel produs? ei bine nu esti interesat nici nu il cumperi atunci de ce postezi aiurea? sa te bagi in seama?
Tranzactii efectuate cu succes.
| Afiseaza codul
anunturi/vand-cont-rockstar-gta-15euro- ... 49363.html
anunturi/vand-cont-rockstar-gta-euro-paypal-t349373.html
anunturi/cumpar-tema-ipb-t349335.html
anunturi/recomandare-utilizatori-pentru-tranzactii-t323814-60.html
anunturi/recomandare-utilizatori-pentru-tranzactii-t323814-72.html
post2692853.html#p2692853
anunturi/addons-furien-classic-cyby-t348802.html
Image
| Afiseaza codul
Image
Image
Post Reply

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 13 guests