Reclamatii moderatori

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

03 Nov 2019, 23:37

Jucator wrote:
03 Nov 2019, 23:34
aware's wrote:
03 Nov 2019, 23:10
Cand faceti pool ban jucator? adica nu-l suportam multi, instiga la cearta, ne face sa luam warn-uri aiurea, uite sa-mi bag gura ta de prost ca n-ai minte cat un dovleac. Mesajele lui sunt cu IQ 40 si cauzeaza numa' probleme p'aci, mult off-topic, incalca el si alte reguli merita... n-are ce cauta aici. Daca doneaza io zic sa-l lasam, ii faceti ceva grad special si aia e.
Mă ...... cu ochi tu să taci!
Suferi după atenție amice? Vezi ca tu faci off topic aici :boundlessly_laughing:

ON
@Hecate ok am înțeles la partea aia atunci am voie să pun și eu niște Topic uri cu niște programe?
Doar cele freeware sau cu trial license, cele crack uite sa nu indraznesti.De fapt, ai putea dar incoming ban hammer este inevitabil si irefutabil. :boundlessly_laughing:
Image
RoyalServer 2
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

04 Nov 2019, 09:10

Jucator wrote:
03 Nov 2019, 20:57
announces/regulament-forum-t321416.html

11. Sunt interzise subiectele ce conțin warez, carding sau alte metode ilegale.
12. Sunt interzise mesajele cu conținut adult ( imagini/video 18+ ) - riscați interzicerea permanentă pe forum.


Se pare ca staff ul doarme si închide topicurile in LOC sa trimită la cos
CE NERESPECTAREA DE REGULAMENT!


discutii-generale/pareri-titan-gel-t365732.html

discutii-generale/windows-clean-iso-t365735.html


discutii-generale/windows-clean-iso-t365739.html
Exista butonul report sau mesaj unui moderator, insa de preferat folosesti butonul de report. Legat de comportament, tot ti-am zis sa ai grija pentru ca in mare parte conteaza si ce raspunsuri dai prin topicuri, dar si ceea ce postezi.
RTXMAX
Membru nou
Membru nou
Posts: 2
Joined: 10 Nov 2019, 21:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

10 Nov 2019, 22:03

Image
Care este deșteptul care mi-a dat ban?
Pe contul Gheorghe?

Cică până în 4 aprilie 2020 și mai râde cu
nesimțire
ON
Și nu au lăsat motivul adevarat pentru ban ăsta este abuz!


P.S pentru hateriii

Până la urmă am să cumpăr eu extreamcs peste CÂȚI VA ani nu mai de ciudă celor care se cred vinovați chiar dacă este rip tot am sa il cumpăr tot cu host domeniu și ftp
Nu are de ales laur eu i-am zis o oferta de 10.000 de euro dar nu acceptat mai vedem noi :)) bani ăștia ai fac în 3 luni în Anglia pentru :)) că am RANG mare în construcții...
Eu nu vreau grade pe forumuri ca ALT fel ai dădeam lui laur 200 de euro trimestrial pe administrator dar nu prea am ce sa modific că sunt alți doar sa ma dau mare ca am grad? Dc să îl cumpăr atunci...
Last edited by Edi. on 11 Nov 2019, 06:54, edited 1 time in total.
Reason: =))))))))))))
HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

10 Nov 2019, 22:12

RTXMAX wrote:
10 Nov 2019, 22:03
Image
Care este deșteptul care mi-a dat ban?
Pe contul Gheorghe?

Cică până în 4 aprilie 2020 și mai râde cu
nesimțire
ON
Și nu au lăsat motivul adevarat pentru ban ăsta este abuz!


P.S pentru hateriii

Până la urmă am să cumpăr eu extreamcs peste CÂȚI VA ani nu mai de ciudă celor care se cred vinovați chiar dacă este rip tot am sa il cumpăr tot cu host domeniu și ftp
Nu are de ales laur eu i-am zis o oferta de 10.000 de euro dar nu acceptat mai vedem noi :)) bani ăștia ai fac în 3 luni în Anglia pentru :)) că am RANG mare în construcții...
Eu nu vreau grade pe forumuri ca ALT fel ai dădeam lui laur 200 de euro trimestrial pe administrator dar nu prea am ce sa modific că sunt alți doar sa ma dau mare ca am grad? Dc să îl cumpăr atunci...
Desteptul este administrator.
Ban si pe contul acesta pentru multi-acc.
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
AMCWK
Membru nou
Membru nou
Posts: 1
Joined: 10 Nov 2019, 21:07
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

10 Nov 2019, 22:53

HecaTe wrote:
10 Nov 2019, 22:12
RTXMAX wrote:
10 Nov 2019, 22:03
Image
Care este deșteptul care mi-a dat ban?
Pe contul Gheorghe?

Cică până în 4 aprilie 2020 și mai râde cu
nesimțire
ON
Și nu au lăsat motivul adevarat pentru ban ăsta este abuz!


P.S pentru hateriii

Până la urmă am să cumpăr eu extreamcs peste CÂȚI VA ani nu mai de ciudă celor care se cred vinovați chiar dacă este rip tot am sa il cumpăr tot cu host domeniu și ftp
Nu are de ales laur eu i-am zis o oferta de 10.000 de euro dar nu acceptat mai vedem noi :)) bani ăștia ai fac în 3 luni în Anglia pentru :)) că am RANG mare în construcții...
Eu nu vreau grade pe forumuri ca ALT fel ai dădeam lui laur 200 de euro trimestrial pe administrator dar nu prea am ce sa modific că sunt alți doar sa ma dau mare ca am grad? Dc să îl cumpăr atunci...
Desteptul este administrator.
Ban si pe contul acesta pentru multi-acc.
Mutex ? Eu nu cred ca ar scrie el asa ceva la motiv ... este clar cine este... The Kalu
Ia dat warn lui vlades pentru că a zis faza aia cu Viorica

Faza cu multi-acc degeaba dai ban ca pot face 10000 de conturi am ip vulnerabil degeaba blochezi ip din host ca îl resetez și gata routerul pe care am eu este 400 de euro de la asus rog și are multe funcții
Si tu ai hecate muiti acc doar ca ai grad si vezi pe forum ce ip ai ca îți faci cont cu VPN uri
Degeaba îmi dați ban că tot am să bântui forumul ăsta am ip vulnerabil așa că nu mai vizații cu ochi deschiși că ați scăpat de mine!
Regulamentul cu multi acc mi se pare o prostie în 2019 ori cine de pe forumul ăsta mai are un cont chiar și Mutex!
HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

10 Nov 2019, 22:59

AMCWK wrote:
10 Nov 2019, 22:53
HecaTe wrote:
10 Nov 2019, 22:12
RTXMAX wrote:
10 Nov 2019, 22:03
Image
Care este deșteptul care mi-a dat ban?
Pe contul Gheorghe?

Cică până în 4 aprilie 2020 și mai râde cu
nesimțire
ON
Și nu au lăsat motivul adevarat pentru ban ăsta este abuz!


P.S pentru hateriii

Până la urmă am să cumpăr eu extreamcs peste CÂȚI VA ani nu mai de ciudă celor care se cred vinovați chiar dacă este rip tot am sa il cumpăr tot cu host domeniu și ftp
Nu are de ales laur eu i-am zis o oferta de 10.000 de euro dar nu acceptat mai vedem noi :)) bani ăștia ai fac în 3 luni în Anglia pentru :)) că am RANG mare în construcții...
Eu nu vreau grade pe forumuri ca ALT fel ai dădeam lui laur 200 de euro trimestrial pe administrator dar nu prea am ce sa modific că sunt alți doar sa ma dau mare ca am grad? Dc să îl cumpăr atunci...
Desteptul este administrator.
Ban si pe contul acesta pentru multi-acc.
Mutex ? Eu nu cred ca ar scrie el asa ceva la motiv ... este clar cine este... The Kalu
Ia dat warn lui vlades pentru că a zis faza aia cu Viorica

Faza cu multi-acc degeaba dai ban ca pot face 10000 de conturi am ip vulnerabil degeaba blochezi ip din host ca îl resetez și gata routerul pe care am eu este 400 de euro de la asus rog și are multe funcții
Si tu ai hecate muiti acc doar ca ai grad si vezi pe forum ce ip ai ca îți faci cont cu VPN uri
Degeaba îmi dați ban că tot am să bântui forumul ăsta am ip vulnerabil așa că nu mai vizații cu ochi deschiși că ați scăpat de mine!
Regulamentul cu multi acc mi se pare o prostie în 2019 ori cine de pe forumul ăsta mai are un cont chiar și Mutex!
Poti sa iti faci 1500000000 de conturi, tot te prindem si nu mai calci pe forum, ca te recunoastem dupa gramatica si posturile tale autentice.
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

10 Nov 2019, 23:51

Cica i-am dat eu ban, bai baiatule eu nu iti dau ban ca esti circar si ridici audienta pe aici la cat rahat ai in cap.Deci nu am motiv sa iti dau ban, oricum iti dadeam dupa ce crestea activitatea ca oricum sunt nenorocit eu dar mna pana atunci erai liber sa circuli cu prostia ta pe aici.Eu sincer tind sa cred ca tu suferi de ADHD sau vreo depresie extrem de grava, cred ca ai fost abuzat de tatal tau in copilarie si te manifesti pe aici.
Image
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

11 Nov 2019, 09:32

Eu am dat ban, pana la urma trebuie sa mai curatam putin forumul.
RTXROG
Membru nou
Membru nou
Posts: 1
Joined: 10 Nov 2019, 21:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times

11 Nov 2019, 18:57

The Kalu wrote:
10 Nov 2019, 23:51
Cica i-am dat eu ban, bai baiatule eu nu iti dau ban ca esti circar si ridici audienta pe aici la cat rahat ai in cap.Deci nu am motiv sa iti dau ban, oricum iti dadeam dupa ce crestea activitatea ca oricum sunt nenorocit eu dar mna pana atunci erai liber sa circuli cu prostia ta pe aici.Eu sincer tind sa cred ca tu suferi de ADHD sau vreo depresie extrem de grava, cred ca ai fost abuzat de tatal tau in copilarie si te manifesti pe aici.
Ce activitate este asta mă? Revin 7 din staff și gata mai poztează CÂȚI VA și gata a rèînviat forum ul doamnne ferește! :boundlessly_laughing: Deștepți ca tine n am mai văzut mă faci să râd totuși Mutex mi-a dat ban cu mesajul ăla mă car dacă punea și el un motiv ca lumea nu unul la mișto... :crossed_fingers:


Mutex wrote:
11 Nov 2019, 09:32
Eu am dat ban, pana la urma trebuie sa mai curatam putin forumul.

@Mutex Unde naiba scrie în regulamentul cât ai voie să postezi? Eu nu văd limita Maxim de 10 posturi pe zi și te pomenești că trebuie să faci regulament nou cu
LIMITA posturi la fie care categorie
Exemplu
Discuții Generale
2 Topic uri odată la 24 de ore
5 Reply-uri odată pe zi
Ce ideie bună nu crezi? :))

Nu mai de mine ?
Dar de ăștia care poztează prostii? Nu zici nmk? Nu fac recĺama dar uni din ăștia sunt p*tii rău mintali.

- aware's Un terminat care trebuia să aibe el ban 6 luni pentru atacuri la persoană și înjurături dar voi îl pupați în găoaza.

- VaLDeS nu am nimic cu el personal dar se baga aiurea în posturile în seamă și face atacuri la persoană la posturile altora și face mult off topic din ce am vazut.

- > SKanDaL < se vede ce poztează

- Iluminatii la fel

- MDFK. eXtream la fel am vazut ca în unele din posturile înjurase staff mai de mult dar are și foarte multe off topicuri când se cearta cu alți și nu faceti nmk!

- blackgate un fel de awares de mai sus dar văd că face iar avenid să facă off topicuri din câte știu blackgate avut ban permanent pe forum in 2017 că înjura staff ul dar văd că iați scos banul :)) și văd ca la anul iar începe când îl apucă cheful... Nu înțeleg cum iați scos banul că asta înjurase rău moderatorii...

- balarobert eu n am nmk personal cu el dar Ăsta zici că ai frati meu ăi dă la REKTURI lui The Kalu de îl face să plângă și nu mai raspunde dupaia la el știe că ce vb băiatul ăsta ai dă cu rekt..
Mă mir cum nu primește ban pentru atacuri la persoană și am vazut că unele posturi de alte lui că înjură la staff și la uni dîntre membrii
dar face și mult off topic!

-------‐-----------‐---------‐-------------------
Mai sunt câteva persoane, dar unele au grad și alți nu au mai intrat luni pe forum așa că nu mai are rost să le dau nume la alea care nu mă intră.

Cam astea sunt persoanele care trebuie să scapi cât mai urgent și cel mai mult de pe forum să vezi atunci ce curățenie o să fie atunci și Dupaia îmi vi cu reply și peste o lună că am dreptate! La ce am zis
Dacă nu scapi de persoanele asta 6 atunci încă o să fie , Circuri , HAOS , Certuri , înjurături, posturi aiurea...Mutex scapă cât poți mai repede de ele ALT fel se duce de râpă și nu mai poztează nimeni doar staff ul... :horrfied_cat:
Last edited by Ionut on 11 Nov 2019, 20:00, edited 1 time in total.
Reason: Ban si aici.
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

11 Nov 2019, 21:28

Pana la urma sunt administrator si pot sa decid cine sa posteze pe forum si cine nu, mai ales ca topicurile tale majoritatea erau inutile.
ModGS
Membru nou
Membru nou
Posts: 2
Joined: 14 Nov 2019, 16:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

14 Nov 2019, 23:32

Mutex wrote:
11 Nov 2019, 21:28
Pana la urma sunt administrator si pot sa decid cine sa posteze pe forum si cine nu, mai ales ca topicurile tale majoritatea erau inutile.
Scuze că revin cu reply cam tarziu dar mie lene să mai intru pe forumuri!

P.s Dar The Kalu este singurul de pe forum care are posturi inutile! Cele 12k posturi doar 800 are utile poti verifica si singur dacă nu mă crezi! Restul sunt off topicuril , batjocură, jigniri , etc!

Hai să fim serioși voi mi-ați dat ban până în 4 aprilie 2020 pe contul Gheorghe :)) ca sa nu prind eu toate sărbătoriile pe forum ce hoți mai rău CA la închisoare... ma car dacă prindeam 1 aprilie să vă fac o farsă :))



Asta este ultimul meu reply te pup @Mutex spor la black friday
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

15 Nov 2019, 00:05

ModGS wrote:
14 Nov 2019, 23:32
Mutex wrote:
11 Nov 2019, 21:28
Pana la urma sunt administrator si pot sa decid cine sa posteze pe forum si cine nu, mai ales ca topicurile tale majoritatea erau inutile.
Scuze că revin cu reply cam tarziu dar mie lene să mai intru pe forumuri!

P.s Dar The Kalu este singurul de pe forum care are posturi inutile! Cele 12k posturi doar 800 are utile poti verifica si singur dacă nu mă crezi! Restul sunt off topicuril , batjocură, jigniri , etc!

Hai să fim serioși voi mi-ați dat ban până în 4 aprilie 2020 pe contul Gheorghe :)) ca sa nu prind eu toate sărbătoriile pe forum ce hoți mai rău CA la închisoare... ma car dacă prindeam 1 aprilie să vă fac o farsă :))



Asta este ultimul meu reply te pup @Mutex spor la black friday
Conform conventiei de la Geneva, sunt obligat sa anunt autoritatile cand sesizez o persoana cu handicap locomotor, auditiv, vizual si neuropsihic.Sper sa ai parte de un tratament bun, altfel nu cred ca ti-ar place sa stai inghesuit in cosciug! :boundlessly_laughing:
Image
Post Reply

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 22 guests