Reclamatii moderatori

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

21 Jan 2020, 18:18

@IONUTZ wrote:
21 Jan 2020, 15:01
HecaTe wrote:
21 Jan 2020, 11:58
@IONUTZ wrote:
21 Jan 2020, 11:14
security-zone/www-gold-boost-net-epari- ... 44-12.html
Warn pentru care limbaj :((
Ps: Bai agariciule ce m... m.. ai
Vorbe de copil bulit in ga...za
Asta ce e? Sa inteleg ca daca ai pus cateva puncte nu se intelege injuratura?
Reclamatia e inchisa, daca mai raspunzi aici in legatura cu aceasta reclamatie te alegi cu un warn.
Adica daca eu scriu s.. m.. i... p... e injuratura :(( atunci cand o sa scriu cuvantul da poti spune asta, astept raspunsul unui administrator, cate reporturi am facut si nu sa dat nici un warn :((
Pe prima pagina a topicului ai ceva scris, insa nu te-ai chinuit sa citesti. Cateodata mai iert, cateodata nu. Ti-am scos un warn, iar data viitoare ai grija la limbaj.
RoyalServer 2
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

28 Feb 2020, 03:26

Din cauza unele mici discutii cu DEALER
S-Mod... In acest topic
discutii-generale/coronavirus-t367161.html
Tot nu mi se pare corect ca mie mi-a trimis topicul la cos cu CoronaVirus Romania...si asta ramane! Daca postez eu ori ce chestie virala imi ajunge la cos si la alti daca posteaza nu ajunge! Daca este sa o luom asa atunci nimeni nu mai posteaza stiri virale...

Raspunsurile mele la intrebarile lui
Info: Nu am editat nimic din ce a spus dealer cu portocalui puteti compara raspunsurile in acel topic!

----------
Ceea ce ai pus tu în acel topic au fost niște link-uri de la niște știri și o poză cu rafturi goale, de ce aș ține așa ceva?
----------
eu: Am mentionat ca acolo sunt toate informatile am zis sa pun linkurile sa nu mai fac spatiu mult
Si poza am pus pentru ca arata bine

-------
Omul ăsta a făcut topicul pentru a discuta despre acest subiect, pentru a vedea parerile altora.
Dacă te deranjează decizia mea, fă-mi reclamație

----------

eu: Pai si eu am facut acel topic pentru a se discuta despre acel subiect doar ca am pus doar informatiile cu linkuri si o poza


-------
Ceea ce tu ai postat acolo NU este o știre cum că virusul există și în România! Ceea ce ai pus tu acolo este o poză cu niște rafturi goale și cu niște știri în care se vorbește despre teama românilor de acest virus și cum își iau ei alimente în exces de teama lui. Mai pui și un titlu total pe lângă, „coronavirus în România” când la momentul în care tu ai postat NU era niciun caz confirmat. Abia aseară, după ora 22:00 s-a confirmat primul caz de corona în România.
------
eu: Tu nici nu ai intrat sa citesti de pe net auzi la el nu este o stire aia de pe siteurile acelea crezi ca scriu sa nu adoarma?
Virusul era confirmat inainte sa fac eu acel topic si era caz confirmat acum in RO acum 2 zile dar tu nu sti sa te documentezi de pe net si ce conta acum ce TITLU sa fie



-----------
Și mă repet, în acest subiect autorul lui dorește părerile altora despre acest virus și să se discute pe tema acestui subiect, NU să ne arate cum românii golesc rafturile că vai mamă, vine corona ăsta în România.
Acum pune-ți mintea la contribuție și gândește diferența dintre cele 2 topicuri și tema lor, ăsta e cel mai bun lucru pe care îl poți face tu.

-----------
eu: Pai si eu doream parerile despre cum golesc romaniii flamanzi toate rafturile din magazine si cum se paniceaza ca chineziii si italia si alte tari! Te inseli prietene nu este nimic diferit in topicul meu cu al lui doar ca am pus eu linkuri si poze .
Si el o mica descriere este acelasi ka**t
Si eu vroiam parerile si fara sa scriu doar am dat toate detaliile!

-----
Acestea fiind spuse, te aștept cu o reclamație, eu nu-ți voi răspunde acolo pentru că, potrivit regulilor de acolo, nu am voie. Plus de asta, dacă vei mai continua să lași reply-uri pe tema mutării subiectului tău la coș în acest topic, vei primi warn.
P.S.: nu uita că tu ar trebui să iei ban pentru multiaccount, deci zic să te potolești, dacă ai Club nu înseamnă că ești privilegiat și ești exclus de la această regulă.
Baftă!

----------

eu: Stiu ca nu este voie sa raspunzi.
Nu am de ce sa iti mai las reply tie acolo! Faza cu multi-account acum a zis The Kalu in acel topic in care nu mai dau reply pana iese la pensie :))
Si repede acum toti moderatori si utilizatori ma amenita cu aceste cuvinte fain nu sunt singurul care are multi-account si 1laurwtf are + ca si staff-ul are dar ei fac conturi cu VPN ca isi verifica ip-urile :)))) poate si tu ai multi-account cont facut cu VPN dar eu n-am de unde sa stiu pentru ca doar voi stiti mai bine!

ON
Pana la urma mai este voie sa postezi stiri virale sau cazuri crime etc de pe net ? sau avem voie doar o descriere mica si nu multe linkuri si poze in ele ?
Astept un raspuns serios...

P.S actualizati si voi regulamentul!
NEXT LEVEL
Image
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

28 Feb 2020, 10:25

Acele doua topicuri sunt total diferite. Da, topicul tau a fost dus intentionat la arhiva din ce pot observa, insa ma bucur ca s-a creat altul mai bun. Pentru acest lucru, ti-am scos avertismentul pe care l-ai obtinut pentru alt topic/raspuns.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13708
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

28 Feb 2020, 10:55

Azi cand vin de la munca iti promit eu pauza 14 zile pentru ca nu ai obraz si esti tare in gura, mai ales ca tu ai un istoric negativ si da, multi account.Daca taceai, filozof ramaneai!!
Image
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

22 Mar 2020, 03:29

Acum am observat si eu ca nu mai am accese la PM cine mi-a bagat restrictie la mesaje? si cu ce motiv?
De ce nu mai am accese sa trimit PM la ori cine???? Cine ma restrictionat sa nu mai am accese la mesaje???
din cate vad in messges apare 3000 liber si eu am trims doar 290 mesaje...

P.S
posibilitatea de a vi se retrage restrictia de la mesajele private (daca aveti) https://www.extreamcs.com/club/
vreau sa mi se scoata restrictia ca nu am avuto acum 7 zile ca acum 7 zile mergea sa trimit PM

dar tot sunt curios cine ma blocat si cu ce motiv puteti verifica acp logs? asta este abuz....
stiu ca administratorii nu mar bloca fara motiv...
dar eu nu mai pot trimite mesaj la nimeni si la membru simplu...
eu am verficat setarile la profil si am active
dc nu vad ca am dezactivat eu PM ca il vad activ!
NEXT LEVEL
Image
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1895
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

22 Mar 2020, 08:55

cine ti-a dat block la mesaje, ar face bine sa te si baneze ori de cate ori mai faci cont de acum .... ce bine ar fi
User avatar
trekA
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 581
Joined: 09 Mar 2019, 23:13
Detinator Steam: Da
CS Status: know no better
SteamID: picanetu
Reputatie: eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (17 Feb - 17 Mai)
Fond eXtream: 0
Location: Piatra Neamț
Has thanked: 134 times
Been thanked: 36 times
Contact:

22 Mar 2020, 09:17

eMeKa.eXe wrote:
22 Mar 2020, 03:29
Acum am observat si eu ca nu mai am accese la PM cine mi-a bagat restrictie la mesaje? si cu ce motiv?
De ce nu mai am accese sa trimit PM la ori cine???? Cine ma restrictionat sa nu mai am accese la mesaje???
din cate vad in messges apare 3000 liber si eu am trims doar 290 mesaje...

P.S
posibilitatea de a vi se retrage restrictia de la mesajele private (daca aveti) https://www.extreamcs.com/club/
vreau sa mi se scoata restrictia ca nu am avuto acum 7 zile ca acum 7 zile mergea sa trimit PM

dar tot sunt curios cine ma blocat si cu ce motiv puteti verifica acp logs? asta este abuz....
stiu ca administratorii nu mar bloca fara motiv...
dar eu nu mai pot trimite mesaj la nimeni si la membru simplu...
eu am verficat setarile la profil si am active
dc nu vad ca am dezactivat eu PM ca il vad activ!
Încerc să-mi dau seama dacă psihic ești apt sau nu. Oare e atât de greu să vezi faptul că ai "Reputație : Utilizator Neserios (Țepar)" ? Ai reputație, ai și restricții care probabil au fost aplicate de curând deoarece administratorul care a pus-o a uitat la acea vreme de restricții. Nu mai plânge atât în sus și-n jos că tot ce pățești tu e "abuz". Te victimizezi ca o femeie care n-are ce face cu viața ei și se apucă să raporteze pe unu' de viol pentru a fi luat la 14 metri.
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

22 Mar 2020, 12:09

eMeKa.eXe wrote:
22 Mar 2020, 03:29
Acum am observat si eu ca nu mai am accese la PM cine mi-a bagat restrictie la mesaje? si cu ce motiv?
De ce nu mai am accese sa trimit PM la ori cine???? Cine ma restrictionat sa nu mai am accese la mesaje???
din cate vad in messges apare 3000 liber si eu am trims doar 290 mesaje...

P.S
posibilitatea de a vi se retrage restrictia de la mesajele private (daca aveti) https://www.extreamcs.com/club/
vreau sa mi se scoata restrictia ca nu am avuto acum 7 zile ca acum 7 zile mergea sa trimit PM

dar tot sunt curios cine ma blocat si cu ce motiv puteti verifica acp logs? asta este abuz....
stiu ca administratorii nu mar bloca fara motiv...
dar eu nu mai pot trimite mesaj la nimeni si la membru simplu...
eu am verficat setarile la profil si am active
dc nu vad ca am dezactivat eu PM ca il vad activ!
Grupul de utilizator neserios (nu titlul) are restrictie, insa eu te-am scos din grup si ti-am lasat doar titlul si reputatia doar ca sa vezi ca nu sunt rau. Ai grija pe viitor unde postezi, ce postezi si cu cine vorbesti. Oarecum tu ar fi trebuit sa fii banat pana in 2022-2023, insa nu o fac momentan pentru ca sunt curios daca ultima sansa este si una buna.
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

22 Mar 2020, 13:46

blackgate wrote:
22 Mar 2020, 08:55
cine ti-a dat block la mesaje, ar face bine sa te si baneze ori de cate ori mai faci cont de acum .... ce bine ar fi
NU mi-a dat nimeni block amice
încearcă să nu mai faci off-topic uri în reclamațiile mele ai uitat de unde ai plecat când te-ai certat cu staff-ul!? și i-ai înjurat acum 2 ani!? oare de ce crezi că ai cumpărat unban achitat? Pâna acum tu trebuia să ai ban! Dacă vrei să vorbim civilizat spune ce ai de spus în PM fără jigniri desigur... Dacă ești inteligent NU mai da reply aici că faci prea mult off-topic! Și devine chat...

trekA wrote:
22 Mar 2020, 09:17
eMeKa.eXe wrote:
22 Mar 2020, 03:29
Acum am observat si eu ca nu mai am accese la PM cine mi-a bagat restrictie la mesaje? si cu ce motiv?
De ce nu mai am accese sa trimit PM la ori cine???? Cine ma restrictionat sa nu mai am accese la mesaje???
din cate vad in messges apare 3000 liber si eu am trims doar 290 mesaje...

P.S
posibilitatea de a vi se retrage restrictia de la mesajele private (daca aveti) https://www.extreamcs.com/club/
vreau sa mi se scoata restrictia ca nu am avuto acum 7 zile ca acum 7 zile mergea sa trimit PM

dar tot sunt curios cine ma blocat si cu ce motiv puteti verifica acp logs? asta este abuz....
stiu ca administratorii nu mar bloca fara motiv...
dar eu nu mai pot trimite mesaj la nimeni si la membru simplu...
eu am verficat setarile la profil si am active
dc nu vad ca am dezactivat eu PM ca il vad activ!
Încerc să-mi dau seama dacă psihic ești apt sau nu. Oare e atât de greu să vezi faptul că ai "Reputație : Utilizator Neserios (Țepar)" ? Ai reputație, ai și restricții care probabil au fost aplicate de curând deoarece administratorul care a pus-o a uitat la acea vreme de restricții. Nu mai plânge atât în sus și-n jos că tot ce pățești tu e "abuz". Te victimizezi ca o femeie care n-are ce face cu viața ei și se apucă să raporteze pe unu' de viol pentru a fi luat la 14 metri.
Eu nu mă victimez singur doar că aveam accese la PM acum câteva zile și dupăia am observat că nu mai merge să trimit PM!
Faza cu reputație o am din cauza lui ăla de acum doi ani și din câte văd topicul în care am fost reclamat sa șters :)))) poți cauta dacă nu mă creezi!
Mutex wrote:
22 Mar 2020, 12:09
eMeKa.eXe wrote:
22 Mar 2020, 03:29
Acum am observat si eu ca nu mai am accese la PM cine mi-a bagat restrictie la mesaje? si cu ce motiv?
De ce nu mai am accese sa trimit PM la ori cine???? Cine ma restrictionat sa nu mai am accese la mesaje???
din cate vad in messges apare 3000 liber si eu am trims doar 290 mesaje...

P.S
posibilitatea de a vi se retrage restrictia de la mesajele private (daca aveti) https://www.extreamcs.com/club/
vreau sa mi se scoata restrictia ca nu am avuto acum 7 zile ca acum 7 zile mergea sa trimit PM

dar tot sunt curios cine ma blocat si cu ce motiv puteti verifica acp logs? asta este abuz....
stiu ca administratorii nu mar bloca fara motiv...
dar eu nu mai pot trimite mesaj la nimeni si la membru simplu...
eu am verficat setarile la profil si am active
dc nu vad ca am dezactivat eu PM ca il vad activ!
Grupul de utilizator neserios (nu titlul) are restrictie, insa eu te-am scos din grup si ti-am lasat doar titlul si reputatia doar ca sa vezi ca nu sunt rau. Ai grija pe viitor unde postezi, ce postezi si cu cine vorbesti. Oarecum tu ar fi trebuit sa fii banat pana in 2022-2023, insa nu o fac momentan pentru ca sunt curios daca ultima sansa este si una buna.
Șefu am înțeles!
Acum mi-am dat seama că
din cauza că i-am dat reply lui Rainq în Anunțuri cu addons-ul ăla am primit restricția am să nu mai postez la ăștia care vând addons-uri mă abțin să facă și ei niște bani că ori cum se găsești alt cineva să îl posteze Free în locul meu :)))
Exemplu
Cum a făcut dragon lui modera... Cu a addons-ul ăla...
NEXT LEVEL
Image
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1895
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

22 Mar 2020, 18:46

eMeKa.eXe wrote:
22 Mar 2020, 13:46
blackgate wrote:
22 Mar 2020, 08:55
cine ti-a dat block la mesaje, ar face bine sa te si baneze ori de cate ori mai faci cont de acum .... ce bine ar fi
NU mi-a dat nimeni block amice
încearcă să nu mai faci off-topic uri în reclamațiile mele ai uitat de unde ai plecat când te-ai certat cu staff-ul!? și i-ai înjurat acum 2 ani!? oare de ce crezi că ai cumpărat unban achitat? Pâna acum tu trebuia să ai ban! Dacă vrei să vorbim civilizat spune ce ai de spus în PM fără jigniri desigur... Dacă ești inteligent NU mai da reply aici că faci prea mult off-topic! Și devine chat...


ba copile tu ai ceva probleme la cap pe bune acum
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

22 Mar 2020, 18:51

blackgate wrote:
22 Mar 2020, 18:46
eMeKa.eXe wrote:
22 Mar 2020, 13:46
blackgate wrote:
22 Mar 2020, 08:55
cine ti-a dat block la mesaje, ar face bine sa te si baneze ori de cate ori mai faci cont de acum .... ce bine ar fi
NU mi-a dat nimeni block amice
încearcă să nu mai faci off-topic uri în reclamațiile mele ai uitat de unde ai plecat când te-ai certat cu staff-ul!? și i-ai înjurat acum 2 ani!? oare de ce crezi că ai cumpărat unban achitat? Pâna acum tu trebuia să ai ban! Dacă vrei să vorbim civilizat spune ce ai de spus în PM fără jigniri desigur... Dacă ești inteligent NU mai da reply aici că faci prea mult off-topic! Și devine chat...


ba copile tu ai ceva probleme la cap pe bune acum
Ce nu îți este clar ca nu mai ai voie sa dai reply? Tu nu ști cum sa faci off topicuri?Staff dați warn ca nu înțelege
Nu mai da reply în reclamațiile mele copil ești tu am 21 de ani și sunt mai educat de cât tine ma abțin sa nu te bag prea mult în seamă
NEXT LEVEL
Image
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1895
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

26 Mar 2020, 09:49

verificati moderatorii care dau delete la mesajele offtopic in loc sa dea avertisment :) am dat report si i-a sters doar mesajul, eu daca fac offtopic sau injur direct warn
verificati report ce l-am facut in urma cu 30-60 min ms .
Post Reply

Return to “Forum”

  • Information