Reclamatii moderatori

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13696
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

01 Mar 2021, 23:42

nanelu wrote:
01 Mar 2021, 14:35
Se pare ca aveti nevoie de moderatori cu ceva mai multe cunostinte in limba romana. Am primit warn pentru cuvantul "ipocrit" ca fiind limbaj vulgar sau jignire. Am inceput cumva sa catalogam cuvintele din limba romana asa cum vrem noi ? Pe langa faptul ca acel cuvant l-am folosit in mod general, "si asa sunt doar niste adaugari pe care doar un ipocrit ar putea sa le dea." @The Kalu

IPOCRÍT, -Ă, ipocriți, -te, adj. (Despre persoane) Care se arată altfel (de obicei mai bun) de cum este, care simulează sentimente pe care nu le are; prefăcut, fățarnic; (despre manifestări ale oamenilor) care dovedește fățărnicie.

Topic: viewtopic.php?f=73&p=2807481#p2807481
Am incercat sa ma abtin si sa nu ma bag, dar sunteti prea toti si sincer aveti comportamentul de "roman spurcat", puneti-va in locul lui, sa munciti atata timp pentru un proiect care nici macar nu se stie daca o sa fie pus in practica si sa primiti doar comentarii pe partea negativa care si asa sunt doar niste adaugari pe care doar un ipocrit ar putea sa le dea.
In primul rand ai dat dovada de rasism si in al doilea rand ne-ai jignit pe cei care am raspuns in subiectul lui Juliano, nu incerca sa te scoti ca ai folosit cuvantul "ipocrit" la general din moment ce ne-ai dat QUOTE la toti asa ca incearca sa nu aduci argumente inutile la avertismentul(warn) pe care l-ai luat pe buna dreptate.Trebuie sa asteptam si decizia unui administrator, pana atunci poate incerci sa nu te manifesti ca politicienii aia din parlament!
Image
User avatar
nanelu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 23
Joined: 12 Dec 2020, 15:00
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Discord: nanelu#0970
Has thanked: 3 times
Contact:

02 Mar 2021, 08:40

The Kalu wrote:
01 Mar 2021, 23:42
nanelu wrote:
01 Mar 2021, 14:35
Se pare ca aveti nevoie de moderatori cu ceva mai multe cunostinte in limba romana. Am primit warn pentru cuvantul "ipocrit" ca fiind limbaj vulgar sau jignire. Am inceput cumva sa catalogam cuvintele din limba romana asa cum vrem noi ? Pe langa faptul ca acel cuvant l-am folosit in mod general, "si asa sunt doar niste adaugari pe care doar un ipocrit ar putea sa le dea." @The Kalu

IPOCRÍT, -Ă, ipocriți, -te, adj. (Despre persoane) Care se arată altfel (de obicei mai bun) de cum este, care simulează sentimente pe care nu le are; prefăcut, fățarnic; (despre manifestări ale oamenilor) care dovedește fățărnicie.

Topic: viewtopic.php?f=73&p=2807481#p2807481
Am incercat sa ma abtin si sa nu ma bag, dar sunteti prea toti si sincer aveti comportamentul de "roman spurcat", puneti-va in locul lui, sa munciti atata timp pentru un proiect care nici macar nu se stie daca o sa fie pus in practica si sa primiti doar comentarii pe partea negativa care si asa sunt doar niste adaugari pe care doar un ipocrit ar putea sa le dea.
In primul rand ai dat dovada de rasism si in al doilea rand ne-ai jignit pe cei care am raspuns in subiectul lui Juliano, nu incerca sa te scoti ca ai folosit cuvantul "ipocrit" la general din moment ce ne-ai dat QUOTE la toti asa ca incearca sa nu aduci argumente inutile la avertismentul(warn) pe care l-ai luat pe buna dreptate.Trebuie sa asteptam si decizia unui administrator, pana atunci poate incerci sa nu te manifesti ca politicienii aia din parlament!
Ti am lasat exact definitia din DEX al cuvantului "ipocrit", ori nu poti percepe o chestie ori te faci ca ploua ca na, poate iese bine.

Nu e nici o forma de rasism imi descriu rasa asa cum e.

Din cate observ nu ti prea plac regulamentele.

"Singurele persoane ce pot sa raspunda in subiectul asta sunt administratorii si eXtream moderatorii, nu moderatorul reclamat, nu altcineva. Orice user care raspunde in subiectul asta cu exceptia celui care face reclamatie primeste avertisment."
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13696
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

02 Mar 2021, 09:34

nanelu wrote:
02 Mar 2021, 08:40
Ti am lasat exact definitia din DEX al cuvantului "ipocrit", ori nu poti percepe o chestie ori te faci ca ploua ca na, poate iese bine.

Nu e nici o forma de rasism imi descriu rasa asa cum e.

Din cate observ nu ti prea plac regulamentele.

"Singurele persoane ce pot sa raspunda in subiectul asta sunt administratorii si eXtream moderatorii, nu moderatorul reclamat, nu altcineva. Orice user care raspunde in subiectul asta cu exceptia celui care face reclamatie primeste avertisment."
Deci ipocrit, idiot s.a.m.d nu este jignire, roman spurcat nu este rasism desi i am auzit doar pe cei de etnie rroma sa zica asa nu si romanii.
Scrie clar ca pot raspunde administratorii si EXTREAM MODERATORII, ghici ce acces am eu baietasule?

In urma deciziei unui administrator, daca reiese ca eu am dreptate si tu ai gresit o sa iti dau ban 6 luni pentru jignirea unui membru din staff si asta pentru ca nu ti a convenit un avertisment care expira in cateva zile.Asa ca un ban de 6 luni este mai bun, un martisor din partea mea.
Succes!
Image
User avatar
nanelu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 23
Joined: 12 Dec 2020, 15:00
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Discord: nanelu#0970
Has thanked: 3 times
Contact:

02 Mar 2021, 09:42

The Kalu wrote:
02 Mar 2021, 09:34
nanelu wrote:
02 Mar 2021, 08:40
Ti am lasat exact definitia din DEX al cuvantului "ipocrit", ori nu poti percepe o chestie ori te faci ca ploua ca na, poate iese bine.

Nu e nici o forma de rasism imi descriu rasa asa cum e.

Din cate observ nu ti prea plac regulamentele.

"Singurele persoane ce pot sa raspunda in subiectul asta sunt administratorii si eXtream moderatorii, nu moderatorul reclamat, nu altcineva. Orice user care raspunde in subiectul asta cu exceptia celui care face reclamatie primeste avertisment."
Deci ipocrit, idiot s.a.m.d nu este jignire, roman spurcat nu este rasism desi i am auzit doar pe cei de etnie rroma sa zica asa nu si romanii.
Scrie clar ca pot raspunde administratorii si EXTREAM MODERATORII, ghici ce acces am eu baietasule?

In urma deciziei unui administrator, daca reiese ca eu am dreptate si tu ai gresit o sa iti dau ban 6 luni pentru jignirea unui membru din staff si asta pentru ca nu ti a convenit un avertisment care expira in cateva zile.Asa ca un ban de 6 luni este mai bun, un martisor din partea mea.
Succes!
Nu te mai da atat de inteligent. Cat timp eu iti ofer argumentul in fata de ce mai comentezi in plus ? Ori nu stii sa citesti ceea ce am scris ori din nou, te faci sa ploua.

Am folosit "roman spurcat" ca catalogare, dar se vede ca nu stii sa faci diferenta dintre niste termeni :).

Ipocrit NU este jignire. Cum poti compara termenul "ipocrit" cu termenul "idiot"? 🤣🤣q Nu stiu ce romana ai invatat tu, nici nu ma intereseaza. Dar nu venii sa faci pe cocosul pe aici cat timp tu esti total pe langa treaba asta.

Poftim o explicatie de pe wikipedia poate asa te mai destepti putin si iesi din intuneric:
https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Ipocrizie

Din cate vad eu in regulament scrie clar ca MODERATORUL reclamat nu raspunde. Ce cauti cu comentarii aditionale aici ?

Ma ameninti cu ban ? 😂. Esti foarte tare. Crede-ma ca singurul motiv pentru care intru pe aici este pentru ca nu am alta alternativa la momentul de fata in Romania. Dandu mi ban dupa warn, vad treaba asta ca un abuz in functie. Hai, spor la plans 😢
alistar
Sustinator comunitate
Sustinator comunitate
Posts: 476
Joined: 24 Jan 2011, 09:51
Detinator Steam: Da
CS Status: zonek.ro the best
Detinator server CS: awp.zonek.ro
Location: Romania
Discord: trueantaris
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times
Contact:

02 Mar 2021, 13:55

Vreau sa il reclam pe Dealer, abuz iar.
L-a banat pe userul: create_my_ownp degeaba pentru multi account auzi.
Cica as fi tot eu auzi. 😂
create_my_ownp e pe forum din 2009 eu din 2011, doua persoane diferite. Acelasi internet in casa, acelasi ip, aceleasi 2 laptop-uri si 2 PC uri.
Ne sunam video, audio ce vreti.
Am mai avut discutia asta si cu Kalu si cu Mutex acuma cativa ani, au venit la rand.
Scoatetii banul lui create_my_ownp. Nu se poate loga sa faca cerere.
Si Doamne ajuta-l pe dealer, dai minte .
Hmm daca dealer are 20 de ani, atunci avea 10 - 11 ani saracutul nu are el experienta de moderator. Nu am nimic personal cu nimeni dar asta este adevarul face abuzuri mari, exista lume care nu au acces si nu au putere sa isi sutina cauza si cateodata raman nedreptatiti de dealer.
Nu am pretentia sa il sanctionati ca na, e si el copil mai nvata, doar sa reparati si sa ii scosteti banul lui create_my_ownp .
Va salut cu respect.
VA multumim ca ne-ati fost alaturi atata timp! https://www.zonek.ro
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5293
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

02 Mar 2021, 15:57

nanelu wrote:
02 Mar 2021, 09:42
The Kalu wrote:
02 Mar 2021, 09:34
nanelu wrote:
02 Mar 2021, 08:40
Ti am lasat exact definitia din DEX al cuvantului "ipocrit", ori nu poti percepe o chestie ori te faci ca ploua ca na, poate iese bine.

Nu e nici o forma de rasism imi descriu rasa asa cum e.

Din cate observ nu ti prea plac regulamentele.

"Singurele persoane ce pot sa raspunda in subiectul asta sunt administratorii si eXtream moderatorii, nu moderatorul reclamat, nu altcineva. Orice user care raspunde in subiectul asta cu exceptia celui care face reclamatie primeste avertisment."
Deci ipocrit, idiot s.a.m.d nu este jignire, roman spurcat nu este rasism desi i am auzit doar pe cei de etnie rroma sa zica asa nu si romanii.
Scrie clar ca pot raspunde administratorii si EXTREAM MODERATORII, ghici ce acces am eu baietasule?

In urma deciziei unui administrator, daca reiese ca eu am dreptate si tu ai gresit o sa iti dau ban 6 luni pentru jignirea unui membru din staff si asta pentru ca nu ti a convenit un avertisment care expira in cateva zile.Asa ca un ban de 6 luni este mai bun, un martisor din partea mea.
Succes!
Nu te mai da atat de inteligent. Cat timp eu iti ofer argumentul in fata de ce mai comentezi in plus ? Ori nu stii sa citesti ceea ce am scris ori din nou, te faci sa ploua.

Am folosit "roman spurcat" ca catalogare, dar se vede ca nu stii sa faci diferenta dintre niste termeni :).

Ipocrit NU este jignire. Cum poti compara termenul "ipocrit" cu termenul "idiot"? 🤣🤣q Nu stiu ce romana ai invatat tu, nici nu ma intereseaza. Dar nu venii sa faci pe cocosul pe aici cat timp tu esti total pe langa treaba asta.

Poftim o explicatie de pe wikipedia poate asa te mai destepti putin si iesi din intuneric:
https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Ipocrizie

Din cate vad eu in regulament scrie clar ca MODERATORUL reclamat nu raspunde. Ce cauti cu comentarii aditionale aici ?

Ma ameninti cu ban ? 😂. Esti foarte tare. Crede-ma ca singurul motiv pentru care intru pe aici este pentru ca nu am alta alternativa la momentul de fata in Romania. Dandu mi ban dupa warn, vad treaba asta ca un abuz in functie. Hai, spor la plans 😢
Doar prin simplul fapt ca vorbesti la misto aici, meriti ban. Asa ca tu esti singurul care ar trebui sa te calmezi; data viitoare nu mai vorbi la plural daca nu cunosti persoanele si a ataca indirect.
User avatar
Syko
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 131
Joined: 14 Apr 2019, 21:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Good
SteamID: sykozawr
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Discord: sykozawr
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times
Contact:

06 Mar 2021, 19:12

Mi-a fost mutat topicul aiurea la cos de catre moderatorul dealer, eu am actualizat pretul, nu am facut neaparat bump, daca scriam doar "bump" mai ziceam sa-l mute.
Link: post2807722.html#p2807722
User avatar
d e a l e r -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2461
Joined: 13 Feb 2016, 16:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Connection lost
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fond eXtream: 0
Location: Mediaş, Sibiu, România
Discord: dealer1945
Has thanked: 33 times
Been thanked: 79 times
Contact:

06 Mar 2021, 19:53

Syko wrote:
06 Mar 2021, 19:12
Mi-a fost mutat topicul aiurea la cos de catre moderatorul dealer, eu am actualizat pretul, nu am facut neaparat bump, daca scriam doar "bump" mai ziceam sa-l mute.
Link: post2807722.html#p2807722
Nu contează că ai actualizat sau nu prețul, de aceea există funcția de edit.
da, interesul e sa mi vand produsul, nu sa retin regulamentele voastre.
Nu uita ce ai zis aici.
Nu am avut nimic cu tine personal, aplicam regulamentul, însă ai devenit nesimțit prin PM-uri, așa că o să aplic cu strictețe regulile în cazul tău. Nu contează că tu ai actualizat prețul, dădeai edit la primul post și apoi dădeai un PM unui membru din staff pentru a avea funcția de bump la topic. Dar așa sunteți unii, preferați să faceți pe smardoii, cu jigniri, cu reclamații.
User avatar
kidd0x
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1054
Joined: 06 Oct 2018, 14:41
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/kidd0x/
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0
Location: Constangeles
Discord: kidd0x
Has thanked: 172 times
Been thanked: 81 times

23 May 2021, 21:57

Nu stiam ca sunt oameni neseriosi in staff-ul extreamcs , am crezut ca , "colaborand" cu cineva cu un grad mare nu o sa se intample nimic dar aparent nu e asa ...
Cu cine si ce problema am ? .. Cu baiatul Jahko- am o problema .. Acum 1-2 luni mi-a cerut sa ii fac 2 plg , un sistem de puncte si nu mai stiu ce shop de transfer silver in gold , totul bine si frumos , i-am facut plg , nu au avut nicio problema i-am lasat sursele s.a.m.d , el avand sa imi dea 20e ! A zis ca nu are pe moment banii , si stiind ca are grad mare pe o comunitate destul de accesata i-am zis ca poate sa imi dea banii in maxim o luna .. Ce sa vezi , a trecut o luna , a zis ca nu poate , i-am mai dat o luna si acum ce sa vezi ? Aceeasi scuza penibila :)) ! Nu vreau sa vad reply-uri cu "tu esti scripter sa faci plg contra cost", "plangi pentru 20e" s.a.m.d .. nu , nu mor pentru 20 euro si nici nu sunt cine stie ce scripter , dar problema e ca am pierdut cateva ore bune sa ii fac plg cum le-a vrut , PLG PE CARE NICI NU LE-A FOLOSIT MAI MULT DE 1-2 ZILE PENTRU CA SCHIMBA SERVELE DE 1.6 MAI DES DECAT ISI SCHIMBA UNII CHILOTII

Daca ceva din ce am spus se considera jignire s.a.m.d imi asum banul !

Dovezi :
https://ibb.co/Bs1KBQG
https://ibb.co/y4vTtKJ
https://ibb.co/y4TD7Sn
User avatar
JulianMS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 41
Joined: 20 Dec 2018, 20:29
Detinator Steam: Da
CS Status: Designer IPS / Graphic designer
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times

14 Jul 2021, 01:20

Il reclam si eu pe aici pe printisorul asta nebagat in seama, kalu mai exact.
E a doua oara cand imi da warn fara un motiv intemeiat, prima oara pentru cuvantul "taran", in conditiile in care: 1. nu mi se pare o jignire, cine o ia ca pe o jignire probabil are un iq foarte scazut. 2. era adresata unui imbecil de pe aici care a folosit apelativul "jegos" asupra unui baiat care doar incerca sa-si vanda produsul.
Acum vad ca imi da warn iar, de data asta pe motiv off-topic, pentru ca i-am oferit un sfat lui D.Ciprian si totusi mai jos am lasat on-topic, adica nu vad care este problema, probabil s-a simtit atacat in vreun fel, eu nu tin maine cainii sa atace in haita, scuza-mi expresia, tin minte ca asta fac hienele, care sunt diferite de caini, adica nu ar trebui sa ne dam ceea ce nu suntem totusi.

Eu sper sa-ti dai seama ca nu te bag in seama nici daca iti fac reclamatia asta si nici daca imi tot dai warn-uri fara motiv:)) maxim cersesti atentie si daca ai intr-adevar nevoie de atentie din partea mea, scrie-mi in privat, spune-mi cu ce pot sa te ajut, dar sa stii ca nu mai am loc nici la cursul de design, nici la cel de marire al coeficientului intelectual, intelectual e legat de creier, in caz ca ti-e greu sa ghicesti ce inseamna.

Vreau sa raspunda cu o sanctiune la aceasta reclamatie Mutex daca se poate sau oricine altcineva inafara de el sau printul celalalt, Madalin, ca ei din pacate sunt foarte corecti si stricti si totodata foarte ocupati, nu as vrea sa ii deranjez.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13696
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

14 Jul 2021, 17:32

JulianMS wrote:
14 Jul 2021, 01:20
Il reclam si eu pe aici pe printisorul asta nebagat in seama, kalu mai exact.
E a doua oara cand imi da warn fara un motiv intemeiat, prima oara pentru cuvantul "taran", in conditiile in care: 1. nu mi se pare o jignire, cine o ia ca pe o jignire probabil are un iq foarte scazut. 2. era adresata unui imbecil de pe aici care a folosit apelativul "jegos" asupra unui baiat care doar incerca sa-si vanda produsul.
Acum vad ca imi da warn iar, de data asta pe motiv off-topic, pentru ca i-am oferit un sfat lui D.Ciprian si totusi mai jos am lasat on-topic, adica nu vad care este problema, probabil s-a simtit atacat in vreun fel, eu nu tin maine cainii sa atace in haita, scuza-mi expresia, tin minte ca asta fac hienele, care sunt diferite de caini, adica nu ar trebui sa ne dam ceea ce nu suntem totusi.

Eu sper sa-ti dai seama ca nu te bag in seama nici daca iti fac reclamatia asta si nici daca imi tot dai warn-uri fara motiv:)) maxim cersesti atentie si daca ai intr-adevar nevoie de atentie din partea mea, scrie-mi in privat, spune-mi cu ce pot sa te ajut, dar sa stii ca nu mai am loc nici la cursul de design, nici la cel de marire al coeficientului intelectual, intelectual e legat de creier, in caz ca ti-e greu sa ghicesti ce inseamna.

Vreau sa raspunda cu o sanctiune la aceasta reclamatie Mutex daca se poate sau oricine altcineva inafara de el sau printul celalalt, Madalin, ca ei din pacate sunt foarte corecti si stricti si totodata foarte ocupati, nu as vrea sa ii deranjez.
Ne arati si noua unde ai scris on topic si daca reply-ul este pentru D.Ciprian?
Image

Tu esti o persoana extraordinara mai Iulica, chiar si la reclamatie jignesti si te dai victima.Esti incredibil mai omule, ti-am dat pauza pe termen lung si te-ai dus repede la Laur eXtream sa plangi asa cum fac si ceilalti spunand ca esti nedreptatit iar Laur crede dar de data asta ii dau eu link sa vada felul cum formulezi tu o reclamatie si ca sa ma asigur ca dispari din peisaj.

Citeste aici si apoi ai sa iti dai seama ca plangi degeaba pe aici.
post2677652.html#p2677652
Atat timp cat voi nu respectati staff-ul de pe forum sa nu aveti pretentii sa vi se faca dreptate, pentru ca exista o sansa mare ca un moderator sa va ierte in trecut de un avertisment si sa tina cont, iar acum cand a crezut ca e cazul, l-a dat, nu exista probleme cu asta;
Numai bine!
Image
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5293
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

14 Jul 2021, 17:45

Tu ai mai avut ban aici pentru comportamentul tau foarte "ok". Vad ca imi tot pronunti numele si nu-mi amintesc ca noi doi sa fi avut vreo conversatie aici sau in afara forumului.

Cat despre reclamatia ta asupra moderatorului in cauza, nu vad unde a gresit atata timp cat tu iei peste picior utilizatorii cat si membri din staff.
nu mi se pare o jignire, cine o ia ca pe o jignire probabil are un iq foarte scazut.
Poate nu ti se pare tie, ca multora nu li se par a fi o jignire multe chestii, dar aici pe forum, se considera jignire. Ceea ce e cu bold si underline se poate considera atac la persoana.
2. era adresata unui imbecil de pe aici care a folosit apelativul "jegos" asupra unui baiat care doar incerca sa-si vanda produsul.
Nu ai dreptul sa i te adresezi nimanui in felul asta, iar; se considera atac la persoana.
probabil s-a simtit atacat in vreun fel, eu nu tin maine cainii sa atace in haita, scuza-mi expresia, tin minte ca asta fac hienele, care sunt diferite de caini, adica nu ar trebui sa ne dam ceea ce nu suntem totusi.
Vorbesti mult si fara sens. Totodata te referi direct la un user anume (aici fiind moderator), se poate sau nu considera fiind atac la persoana iarasi.
maxim cersesti atentie si daca ai intr-adevar nevoie de atentie din partea mea, scrie-mi in privat, spune-mi cu ce pot sa te ajut, dar sa stii ca nu mai am loc nici la cursul de design, nici la cel de marire al coeficientului intelectual, intelectual e legat de creier, in caz ca ti-e greu sa ghicesti ce inseamna.
Mai are rost sa-ti spun? Atac la persoana direct si vai ce sa zic, mare ueb dizainer esti tu.

Fa o pauza, relaxeaza-te si mai iesi afara din casa, la urma cand ai mintea limpede poti reveni aici pe forum.
Post Reply

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 9 guests