Recrutări moderatori & moderatori ajutători

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Iluminatii
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1539
Joined: 31 Mar 2014, 02:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 13 times
Been thanked: 13 times
Contact:

24 Oct 2019, 04:17

Vârsta:21 de ani
Contact (Steam/Skype/Facebook): Discord: Iluminatii#4599(Iti voi da skype-ul in privat daca e ceva Mutex, il rezum doar la familie si atat)
De ce dorești să fii moderator?: Nu m-am gandit niciodata sa aplic pentru moderator, mereu am vrut sa aplic insa mereu am zis sa las alte persoane mai capabile sa faca aceasta treaba.Consider ca de data aceasta pot sa fiu si eu o persoana capabila pentru a modera forumul si pentru a pastra un mediu cat mai prietenos.
Ce trebuie să se întâmple când vine vorba de restructurare eXtreamCS?:Nu cred ca sunt in masura sa vorbesc despre asa ceva, insa cred ca vim a propus ceva foarte important care sunt sigur ca ar duce la o schimbare majora a acestul forum

Code: Select all

Poate ca decizia cea mai buna in momentul de fata este ca Laur sa incerce sa nu mai faca micro-management, sa isi aleaga 3 oameni de calitate si cu vechime de pe forum pe care sa ii numeasca manageri si sa le ofere libertatea de a isi alege singuri echipa (i.e: moderatori) si de a decide viitorul acestui forum pe cale democratica.

- Numirea/avansarea/retrogradarea unui moderator sa se faca prin discutii si vot intre cei 3 manageri
- Managerii sa se ocupe numai de report-uri adresate impotriva moderatorilor
- Echipa de moderatori sa se ocupe de useri
- Contul lui Laur sa ramana singurul administrator, folosit strict pentru administrarea tehnica a forum-ului si cu implicare minimala (i.e: report-uri impotriva managerilor, etc)
Vechime în comunitățile din mediul online (nu trebuie să faceți reclamă, este de ajuns să notați perioada):Activez in mediul online de peste 12 ani.Atat in Romania cat si afara.
Copiii cu nevoi speciale nu sunt ciudati sau neobisnuiti. Ei vor ceea ce toata lumea vrea; sa fie acceptati, sa fie iubiti.
RoyalServer
MrDarKy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 86
Joined: 04 Oct 2018, 23:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Contact:

24 Oct 2019, 20:42

  • Vârsta: 20
  • Contact (Steam/Skype/Facebook): Steam: https://steamcommunity.com/id/darkybest/
  • De ce dorești să fii moderator?: Deoarece sunt mereu activ in jur de 2-3 ore zilnic pe forum, cunosc regulamentele si cerintele, si am de gand sa ma ocup de moderarea forumului multumita acestui grad. Voi avea grija de cei ce nu respecta regulamentul si ma voi ocupa de ingrijirea forumului in toate categoriile sale.
  • Ce trebuie să se întâmple când vine vorba de restructurare eXtreamCS?: Cand se vorbeste de restructurare, ii putem spune reorganizare, si consista in a da baze noi comunitatii, acestea fiind mai bune decat cele vechi, asta cu ajutorul echipei noi si a tuturol utilizatorilor ce sugereaza "imperfectiunile" ce vor duce la restructurarea comunitatii.
  • Vechime în comunitățile din mediul online (nu trebuie să faceți reclamă, este de ajuns să notați perioada): Sunt activ in comunitatile gaming inca din anul 2010, am detinut si comunitati proprii.
User avatar
ionutFTW
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 28 Oct 2016, 00:46
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

24 Oct 2019, 21:34

  • Vârsta: 23
  • Contact (Steam/Skype/Facebook): steam / romeomariean1
  • De ce dorești să fii moderator?: să ajut membrii comunități să ușurez munca actualelor funcți și cu ce se mai poate ajuta
  • Ce trebuie să se întâmple când vine vorba de restructurare eXtreamCS?: Să facem o ședința cu partea staff și să cădem de comun acord cu toți pentru modificările aduse categorii modificării platformă etc
  • Vechime în comunitățile din mediul online (nu trebuie să faceți reclamă, este de ajuns să notați perioada): 12 ani
_______________________________________________
User avatar
THEKING.
Manager CS
Manager CS
Posts: 3339
Joined: 21 Apr 2012, 17:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Away
Detinator server CS: cs.extreamcs.com
SteamID: divinsx
Reputatie: Fost super moderator
Manager CS
Nume anterior: CLAU.
1/3
Location: Romania
Has thanked: 84 times
Been thanked: 74 times

25 Oct 2019, 19:05

  • Vârsta: 21
  • Contact (Steam/Skype/Facebook): /divinsx pe steam
  • De ce dorești să fii moderator?: timpul imi permite sa activez și cu această ocazie pot fi de ajutor :)
  • Ce trebuie să se întâmple când vine vorba de restructurare eXtreamCS?: categoriile văd ca au mai fost structurate puțin , niște schimbări la temă ar fi bine venite
  • Vechime în comunitățile din mediul online (nu trebuie să faceți reclamă, este de ajuns să notați perioada): nu mai știu concret , oricum peste 8 ani
User avatar
Needless
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 397
Joined: 28 Mar 2015, 21:05
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: NeedlessDM
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Nume anterior: D@rkN3Ss
Fond eXtream: 0
Location: Timisoara
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Contact:

28 Oct 2019, 22:14

Vârsta:21
Contact (Steam/Skype/Facebook):needlessdm (steam)
De ce dorești să fii moderator?:am mult timp liber
Ce trebuie să se întâmple când vine vorba de restructurare eXtreamCS?:Parerea mea ca platformae foarte invechita si ar trebui schimbata, sau daca nu o tema cat de cat de gaming, parerea mea e ca ar trebui totul mutat pe extream.ro si sa nu mai fie doar o comunitate de counter strike, counter strike e pe moarte
Vechime în comunitățile din mediul online (nu trebuie să faceți reclamă, este de ajuns să notați perioada):8/9 ani
Last edited by Needless on 29 Oct 2019, 18:17, edited 1 time in total.
cactusiNio
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1152
Joined: 06 Jan 2009, 05:12
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/cactusiNio
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: eXcEsuHk
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 56 times
Been thanked: 79 times

29 Oct 2019, 08:30

Vârsta: 27
Contact (Steam/Skype/Facebook):
Steam | Afiseaza codul
https://steamcommunity.com/id/cactusiNio/
|
FaceBook | Afiseaza codul
https://www.facebook.com/cactusiNio
De ce dorești să fii moderator?: Pentru ca frecventez forum-ul destul de des, si as dori sa-l moderez unde e nevoie in acest timp.
Ce trebuie să se întâmple când vine vorba de restructurare eXtreamCS?: Readucere la viata aceasta comunitate! Eu sunt din scoala veche sa zic asa, de pe vremea cand erau Gyuky, Tavy, annakin, etc...
Vechime în comunitățile din mediul online (nu trebuie să faceți reclamă, este de ajuns să notați perioada): De peste 10 ani, cam de la varsta de 16 ani, de cand am inceput sa joc prima data CS.
Ol' bastard.
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

29 Oct 2019, 20:56

  • Vârsta: 27
  • Contact (Steam/Skype/Facebook): kNNwOw @ Steam
  • De ce dorești să fii moderator?: Sa ajut putin pe toata lumea
  • Ce trebuie să se întâmple când vine vorba de restructurare eXtreamCS?: trebuie sa creasca comunitatea cu minim 20-30% ca sa ajunga pe un trail bun. Eu cand am fost administrator am incercat sa schimb unele lucruri, insa nu am avut deloc mana libera - cred ca atunci mai era o sansa si nu era asa mort.
  • Vechime în comunitățile din mediul online (nu trebuie să faceți reclamă, este de ajuns să notați perioada): nu cred ca mai e nevoie sa specific, fiind de la inceputurile forumului astuia + avand diferite roluri pe forum
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
Locked

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 15 guests