Recrutari moderatori & moderatori ajutatori

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Pymbor
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 675
Joined: 01 Jan 2013, 01:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc
Reputatie: Restrictie moderator (25 Aug 19)
Fost detinator DR și ZM
Castigator membru CLUB eXtream @ MOS NICOLAE (3 luni)
Has thanked: 11 times
Been thanked: 9 times

11 Aug 2017, 14:43

Varsta: 21
Contact : [email protected]
Vechime pe alte comunitati: 6 ani
RoyalServer 2
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

14 Aug 2017, 02:44

A venit si mult asteptata lista...

Iusti21 - ai un istoric zici ca-i pomelnic cu avertismente, respins
Lord Kalu - ai restrictie, dar apreciez faptul ca te implici mult pentru forum
X-MAN98 - acceptat
xBourne - acceptat, desi data trecuta n-ai impresionat iti mai dau o sansa
dRU* - ai cateva warn-uri primite pe motive prostesti, respins
FREAK - astept sa se rezolve situatia unde esti acuzat de teapa, nu neg faptul ca ai cunostinte, dar nu accept persoane ce fac chestii de genul in echipa
nanox //pro.forte - cu toate ca m-ai frecat pe steam acum ceva vreme iti dau o sansa sa vedem ce stii, astept cate ceva facut de tine prin mesaj privat
WeeRox - ai warn-uri primite pe motive prostesti pe care le puteai evita, respins
Andrey.Cool - apreciez faptul ca cineva care e mai matur vrea sa se implice pe forum + ca ai un proiect interesant in desfasurare, acceptat
qpain - nu ai suficiente mesaje, nu se stiu prea multe despre tine pe forum, respins
Xpre - ti-ai luat avertisment chiar ieri ca te-a rugat cineva, respins
# DeaLeR. - dupa ce m-ai jignit acum cateva luni si ti-a expirat ban-ul ai inceput sa vorbesti frumos, dar asta nu e suficient, poate data viitoare, respins
(c) xLd^ - destule avertismente luate aiurea, respins
-BlacKodE- - ai avertisment, respins
Rainq - esti cam inactiv pe forum, nu vad de ce ai merita un post in echipa, respins
zark - acceptat
Stereo# - probabil subiectul asta ti-a adus aminte de faptul ca ai cont pe forum, respins
ViruseZ - ai postat in subiectul asta si dupa n-ai mai intrat, frumos asa, respins
VioreL @EXTREAMCS- nu vad de ce ai merita moderator ajutator, astept mesaj privat cu cate ceva realizat de tine
Mr.Dr.Sir.Go - putine mesaje, nu se stiu prea multe despre tine, respins
SirFulgeruL - dupa ce ti-am zis de cateva ori sa nu te ocupi de security zone ti-a fost greu sa intelegi, respins
INd1aNU - ai postat in subiectul asta si dupa n-ai mai facut nimic, nu prea vad cum iti petreci o ora pe forum, e cam imposibil sa nu gasesti ceva unde sa postezi, respins
*Or!g!naL* - astept mesaj privat cu cate ceva realizat de tine
MEM - stiu ca vrei de mult o sansa, hai sa vedem ce faci, acceptat
mpt. - acceptat
AND.cfg - nu vad sa ai interes pentru forum, cam inactiv in ultima perioada, respins
T3ED - astept mesaj privat cu cate ceva facut de tine
CMP - astept mesaj privat cu cate ceva facut de tine
Jah Khalib - hahahahaha, respins
MDFK. - ai destule avertismente primite, unele puteai sa le eviti usor, respins
asasinulfantoma - acceptat
VinoVat - as vrea si eu sa stiu printr-un mesaj privat ce reprezinta forum-ul asta
Edi. - acceptat
SkeletoN2016 - ai putine mesaje, cateva avertismente si nu stiu daca procentele alea sunt deduse printr-o anumita formula matematica pe care 90% dintre noi nu o stim, respins
alchem - nu stiu ce interes ai pentru forum daca activezi asa rar, respins
Pymbor - activezi rar, respins

Astept mesaj privat de la cei unde am mentionat asta, nu raspund la alte mesaje. Puteti sa plangeti cat vreti, e degeaba. Daca eu nu va consider potriviti pentru echipa, am respins din prima. Sunt cativa aici care vor rank si ei posteaza, iar dupa sunt inactivi, sau sunt inactivi si posteaza... stai asa ma gogule, voi veniti aici atunci cand se da ceva sa inteleg.

Cei acceptati, puteti sa-mi trimiteti mesaj pe Steam si vorbim acolo.
Inca ceva care e necesar, primele 7 cifre din CNP. Fara asta nu intrati in echipa.
Locked

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 15 guests