Restrictie PM

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

01 Aug 2016, 21:23

Cum pot scapa de restrictie ? E cam nasol fara sa poti da un mesaj privat si asta nu ma refer legat de rank.
Pot scapa cumva de ea si nu va mai stresez cu pm-uri legate de grad, am inteles ca nu mai intru in staff.
RoyalServer
User avatar
Radu eXtream
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 1790
Joined: 12 Sep 2014, 20:32
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/raducu7
Reputatie: Fost Administrator
eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS (22 luni)
0.7 / 3
Fond eXtream: 0
Location: Iași
Discord: RaduSerifu
Has thanked: 41 times
Been thanked: 12 times
Contact:

01 Aug 2016, 21:51

Să cumperi Membru Club.
Image
| | | | | |
User avatar
Florin
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 3643
Joined: 03 Apr 2013, 17:24
Detinator Steam: Da
Reputatie: eXtream Mod
Fost Administrator
Nume anterior : florinxDD
Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 40 times
Been thanked: 59 times

01 Aug 2016, 22:10

Dupa cate PM-uri ai inteles ca nu reintri in staff? Doar dupa ce ai primit restrictia banuiesc. Raspunsul este doar daca cumperi Membru Club. Topic inchis.
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5295
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

02 Aug 2016, 19:57

Pai zi de ce ai restrictia pm, in primul rand?

- redeschis -
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

02 Aug 2016, 20:11

GYUKY wrote: Vlad & Pavel & TZACANEL & Raul & krusc & Madalin C
- se ocupa de moderatori / warnuri / banuri / tot ce tine de utilizatorii forumului.
- accepta pm cu reclamatii moderatori / useri propusi la warn.
- nu abuzati cu cererile de moderatori prin pm, daca primiti raspuns negativ prima data, riscati sa ramaneti fara dreptul de a da mesaje private.

E clar ?
Restrictia iti ramane. Esti mort dupa forumul asta, in staff nu o sa mai calci.


@Madalin, eu i-am dat-o ca tot insista cu rank-ul lui, si mai vorbea si prost cum ca Remusf avea restrictie si a intrat cu ea.
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

05 Aug 2016, 18:38

Probabil in legatura cu Remusf m-am inselat, dar exy avea restrictie si acum a disparut. Nu stiu ce a facut in trecut el, l-am prins odata super moderator si pe urma cu restrictie. Dar stiu ca a avut ceva timp restrictia. Eu am dat mesaj privat cand am vazut ca el a primit grad, chiar daca avea restrictie si altora nu li se mai poate da aceasta sansa. Nu ti-am dat mesaj privat, neaparat sa imi dai grad, numai nu mi se pare corect cum ai procedat in treaba aceasta. Am vazut ca se ocupa de cupa, dar putea face parte din echipa extream (cum e si zenner cu marius ala ), nu sa aiba grad. De aia m-am ofticat mai tare, daca pot spune asa. Daca unul este iertat, probabil ar merita si celalalt sa fie. Daca tot am inceput acest subiect, voi dezbate si cel cu sansele la moderator. Nu am nimic cu nimeni din staff, probabil voi asta credeti, doar pana sa fie scos Colby inainte sa fie promovat inca la Super Moderator, a avut si el o gramada de sanse pana acum. Tin minte inca de cand eram in staff, ca mereu lua remove si pe urma tot mai primea sansa. Stiu, am avut si eu sanse, dar m-am gandit asa cum el totusi a mai primit inca o sansa, desi sansele erau cam la egalitate, puteam sa primesc si eu. Nu neaparat ca sunt dependent de acest forum, dar pe langa faptul ca ies afara si chestii de genul, am ocupatie cand sunt pe acasa, imi mai omor timpul cu ceva. Nu imi era ciuda daca stiam ca nu mai primesc ca nu faceam nimic cat eram in staff, asa cum fac probabil unele persoane ca mai mult sunt inactive. Dar asa ca am fost activ mereu si mi-am facut datoria fata de forum, intr-o perioada eram printre cei mai activi moderatori ( aici ma refer la moderatori simpli ). Si daca totusi vrei sa dai o mana de ajutor in moderarea acestui forum si nu primesti, e cam urat dar na. Asa ca imi cer scuze pentru cele spuse prin PM legat de Remusf, nu eram foarte sigur. Insa am dat exemplu un caz, in care sunt sigur de chestia asta.

Si iar restrictia de moderator am luat-o dupa o luna de zile dupa ce am fost scos, cand am facut dinou cerere la recrutari. Atunci automat am luat restrictie. Si cum au fost adaugate si alte persoane care au facut ce au facut in trecut si acum sunt iar in staff, asa as putea fi si eu dinou in staff. Daca e pana acolo.
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

05 Aug 2016, 19:39

Tu nu o sa fi iertat pentru ca esti obsedat, ai fost dat afara de n ori ca nu esti in stare sa moderezi, ca nu cunosti regulamentul, ca te bagi in discutiile altora, ca te doare pe tine de ce altul are un grad, mai vrei motive ?

Zi mersi ca ti-am dat atatea sanse, nu mai plange ca nu te bagam inapoi. Expres are doar culoarea de emod ca sa se ocupe de categoria cu cupa, sa puna sticky-uri la nevoie, sa dea warn-uri etc. Esti multumit ?

Ne stresezi pe toti cu rank-ul tau pe care nu il meriti, plangi la Mitzocul sa vorbeasca cu noi sa te bagam inapoi ? TU NU AI NICIO TREABA CU MODERATUL, INTELEGE.

Ai fost activ degeaba, ca nu faceai nimic, iti schimbai userul, te bagai in seama unde nu trebuie si mai dadeai o bomba prin staff cu un comentariu inteligent.

Te compari cu Colby ? Pai na, hai sa ne gandim. El de cand a fost scos si-a revenit, s-a ocupat de forum, s-a implicat cand a fost nevoie, tu ce dracu ai facut inafara de greseli de moderare ? Nu imi pare rau ca a primit emod, poate l-a primit prea devreme dar pana la urma s-a dovedit sa fie o alegere buna.

Unde vezi tu ca scrie moderator la reputatia lui exy ?
| Afiseaza codul
Image
NU CUNOSTI REGULAMENTUL MODERATORILOR, DE ASTA NU O SA MAI CALCI IN ECHIPA.
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

05 Aug 2016, 19:45

N-ai de unde stii ca acum nu stiu modera forumul. Poate mi-am revenit si eu, asa cum a facut si Colby. Ca doar nu oricine se naste invatat pana la urma, omul din greseli invata. Stiu, am avut greseli de moderare, dar din moment ce nu-mi mai dai o sansa, n-ai de unde sa vezi daca s-au corectat sau nu. De aceea ti-am lasat PM, daca nu-mi mai dati o sansa in staff, ca sa vezi daca ma descurc acum, fata de randul trecut cand am fost in staff. Din moment ce ma respingi direct, fara a da explicatii. Stiu, am gresit, omul din greseli invata pana la urma, nu cred ca s-a nascut cineva invatat in toate cele in viata asta. Poate daca as mai primi inca o sansa, o sa-ti dai seama daca am invatat din greseli si am bagat la cap ce e bine sa faci si ce sa vorbesti si ce nu e bine sa faci. Degeaba te enervezi pe mine, ca n-are niciun rost sa faci treaba asta. N-am eu treaba ca el a primit ca a fost promovat. Pe munca lui a fost promovat oricum. Am vazut oricum ca se implica pe forum tot mai mult. Si regulamentul moderatorului se poate baga la cap.
Last edited by ARTUR.HAZ on 05 Aug 2016, 19:52, edited 1 time in total.
User avatar
grande_ecks
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1495
Joined: 18 Sep 2008, 00:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Fost administrator
Location: România, Sibiu.
Been thanked: 33 times

05 Aug 2016, 19:51

Puștiu' lasă moderatorul de pe eXtreamCS și pune mână și citește ceva. Prinde mult mai bine în viață decât să moderezi un forum. Omul care este disperat o să facă mereu greșeli.

Îți zic eu că tu ai fi dispus să-ți vinzi telefonul dacă ți-aș spune că îți vând contul meu sau că se oferă acces în Staff pentru o anumită sumă. Trist. Prin muncă se ajunge sus, indiferent de situație - nu prin milogeală.

Numai bine și sănătate.
Singura modalitate de contact este Steam-ul: /ID/Narmer sau pe ctOS.ro

Image
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

05 Aug 2016, 19:56

grande_ecks wrote:Puștiu' lasă moderatorul de pe eXtreamCS și pune mână și citește ceva. Prinde mult mai bine în viață decât să moderezi un forum. Omul care este disperat o să facă mereu greșeli.

Îți zic eu că tu ai fi dispus să-ți vinzi telefonul dacă ți-aș spune că îți vând contul meu sau că se oferă acces în Staff pentru o anumită sumă. Trist. Prin muncă se ajunge sus, indiferent de situație - nu prin milogeală.

Numai bine și sănătate.
Stai linistit, ca nu se ajunga la asa ceva. Nu am dat niciodata bani pentru un rank si nici nu voi face treaba asta.
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

05 Aug 2016, 20:01

Dunhill eXtream wrote:N-ai de unde stii ca acum nu stiu modera forumul. Poate mi-am revenit si eu, asa cum a facut si Colby. Ca doar nu oricine se naste invatat pana la urma, omul din greseli invata. Stiu, am avut greseli de moderare, dar din moment ce nu-mi mai dai o sansa, n-ai de unde sa vezi daca s-au corectat sau nu. De aceea ti-am lasat PM, daca nu-mi mai dati o sansa in staff, ca sa vezi daca ma descurc acum, fata de randul trecut cand am fost in staff. Din moment ce ma respingi direct, fara a da explicatii. Stiu, am gresit, omul din greseli invata pana la urma, nu cred ca s-a nascut cineva invatat in toate cele in viata asta. Poate daca as mai primi inca o sansa, o sa-ti dai seama daca am invatat din greseli si am bagat la cap ce e bine sa faci si ce sa vorbesti si ce nu e bine sa faci. Degeaba te enervezi pe mine, ca n-are niciun rost sa faci treaba asta. N-am eu treaba ca el a primit ca a fost promovat. Pe munca lui a fost promovat oricum. Am vazut oricum ca se implica pe forum tot mai mult. Si regulamentul moderatorului se poate baga la cap.
Eu cred ca ai nevoie de ceva control, nu stau sa caut de cate ori ai fost dat afara si te-ai milogit sa te bagam inapoi ca "regulamentul moderatorului se poate baga la cap".

Sigur acum poti sa moderezi forumul fara greseli...

Nu ti-am dat explicatii ? Alte persoane nu primesc sansele tale la moderator.

N-ai treaba dar te bagi in discutii despre rank-ul lui ? Bravo, te contrazici singur.

Alte persoane n-au primit sansele tale, n-au primit promovare cum ai primit tu, n-au comentat cum ai facut tu si totusi au ajuns la un rank mai mare ca tine.

Nu ma enervez pe tine, doar ca nu am mai avut asa obsedat prin staff. Poate Master era asa obsedat de facut conturi, dar de staff nu a fost nimeni asa.


Intelege ca nu o sa mai ai privilegiul de a intra in echipa, si nici acces la pm pentru ca esti stresant.
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

05 Aug 2016, 20:05

Vlad wrote:
Dunhill eXtream wrote:N-ai de unde stii ca acum nu stiu modera forumul. Poate mi-am revenit si eu, asa cum a facut si Colby. Ca doar nu oricine se naste invatat pana la urma, omul din greseli invata. Stiu, am avut greseli de moderare, dar din moment ce nu-mi mai dai o sansa, n-ai de unde sa vezi daca s-au corectat sau nu. De aceea ti-am lasat PM, daca nu-mi mai dati o sansa in staff, ca sa vezi daca ma descurc acum, fata de randul trecut cand am fost in staff. Din moment ce ma respingi direct, fara a da explicatii. Stiu, am gresit, omul din greseli invata pana la urma, nu cred ca s-a nascut cineva invatat in toate cele in viata asta. Poate daca as mai primi inca o sansa, o sa-ti dai seama daca am invatat din greseli si am bagat la cap ce e bine sa faci si ce sa vorbesti si ce nu e bine sa faci. Degeaba te enervezi pe mine, ca n-are niciun rost sa faci treaba asta. N-am eu treaba ca el a primit ca a fost promovat. Pe munca lui a fost promovat oricum. Am vazut oricum ca se implica pe forum tot mai mult. Si regulamentul moderatorului se poate baga la cap.
Eu cred ca ai nevoie de ceva control, nu stau sa caut de cate ori ai fost dat afara si te-ai milogit sa te bagam inapoi ca "regulamentul moderatorului se poate baga la cap".

Sigur acum poti sa moderezi forumul fara greseli...

Nu ti-am dat explicatii ? Alte persoane nu primesc sansele tale la moderator.

N-ai treaba dar te bagi in discutii despre rank-ul lui ? Bravo, te contrazici singur.

Alte persoane n-au primit sansele tale, n-au primit promovare cum ai primit tu, n-au comentat cum ai facut tu si tot

Nu ma enervez pe tine, doar ca nu am mai avut asa obsedat prin staff. Poate Master era asa obsedat de facut conturi, dar de staff nu a fost nimeni asa.


Intelege ca nu o sa mai ai privilegiul de a intra in echipa, si nici acces la pm pentru ca esti stresant.
Probabil o sa-l pot modera asa cum trebuie si sa bag si regulile la cap. Baga-ma in proba 2 saptamani sau una. Si vom vedea pe urma, cum o sa fie. Poate o sa te convingi de data asta, ca am bagat la cap chestiile care le-am facut inainte si din ce cauza am fost scos.
Locked

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 21 guests