salut moderatori dragi

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5293
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

07 Aug 2017, 01:02

Vlad, nu e de banat atunci cand se greseste in moderare sau se abuzeaza (asta de la smod in colo am observat), se scoate pur si simplu accesul depinzand de caz. Insa, in zilele de azi daca e pe buna dreptate, zice lumea ca esti al dracu si sta cu ochii pe tine (cum a fost si in cazul meu), insa si mai rau este ca si din partea adminilor se lasa sa se greseasca mult la staff, alegerea lor sau un comportament de scara de bloc. :)
(app stiu ca vroiai sa fiu out de mult pentru ca eram singurul ce nu isi apara prietenii, dar nu mai conteaza, pana la urma e un forum si nu traieste nimeni din el si chiar ma bucur ca nu am sa mai irosesc timpul pe asa ceva, scuze de paranteza asta)

Daca o tineti tot asa stiti unde se indreapta forumul.
RoyalServer 2
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

07 Aug 2017, 01:09

TrrrQ wrote:Pai ce vrei sa mai zic omule cand se intampla atatea pe aici si voi administratorii dati din umeri..
Hmm.. sa vorbesti frumos? Am citit subiectul si am mai primit o reclamatie ce-i implica pe cei de la tni/fantasy1 si mi-am dat seama ca e acelasi om. Acum e out. Daca mai ai datele din subiect de rog frumos sa-l refaci.
Mădălin wrote:Vlad, nu e de banat atunci cand se greseste in moderare sau se abuzeaza (asta de la smod in colo am observat), se scoate pur si simplu accesul depinzand de caz. Insa, in zilele de azi daca e pe buna dreptate, zice lumea ca esti al dracu si sta cu ochii pe tine (cum a fost si in cazul meu). :)
(app stiu ca vroiai sa fiu out de mult pentru ca eram singurul ce nu isi apara prietenii, dar nu mai conteaza, pana la urma e un forum si nu traieste nimeni din el si chiar ma bucur ca nu am sa mai irosesc timpul pe asa ceva, scuze de paranteaza asta)

Daca o tineti tot asa stiti unde se indreapta forumul.
Si daca omul a sters majoritatea dovezilor cu tni/fantasy1 tepari ce ai vrea sa-i fac? Un rank special? L-am banat permanent si stiu ca am scapat echipa de o persoana ca el.

Si legat de tine, tu ti-ai facut-o singur prin atitudinea ta.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

07 Aug 2017, 01:12

Vlad wrote:
TrrrQ wrote:Pai ce vrei sa mai zic omule cand se intampla atatea pe aici si voi administratorii dati din umeri..
Hmm.. sa vorbesti frumos? Am citit subiectul si am mai primit o reclamatie ce-i implica pe cei de la tni/fantasy1 si mi-am dat seama ca e acelasi om. Acum e out. Daca mai ai datele din subiect de rog frumos sa-l refaci.
Mădălin wrote:Vlad, nu e de banat atunci cand se greseste in moderare sau se abuzeaza (asta de la smod in colo am observat), se scoate pur si simplu accesul depinzand de caz. Insa, in zilele de azi daca e pe buna dreptate, zice lumea ca esti al dracu si sta cu ochii pe tine (cum a fost si in cazul meu). :)
(app stiu ca vroiai sa fiu out de mult pentru ca eram singurul ce nu isi apara prietenii, dar nu mai conteaza, pana la urma e un forum si nu traieste nimeni din el si chiar ma bucur ca nu am sa mai irosesc timpul pe asa ceva, scuze de paranteaza asta)

Daca o tineti tot asa stiti unde se indreapta forumul.
Si daca omul a sters majoritatea dovezilor cu tni/fantasy1 tepari ce ai vrea sa-i fac? Un rank special? L-am banat permanent si stiu ca am scapat echipa de o persoana ca el.

Si legat de tine, tu ti-ai facut-o singur prin atitudinea ta.
:clap_tone1: my respect Vlad
Image
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5293
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

07 Aug 2017, 01:15

Vlad wrote:
TrrrQ wrote:Pai ce vrei sa mai zic omule cand se intampla atatea pe aici si voi administratorii dati din umeri..
Hmm.. sa vorbesti frumos? Am citit subiectul si am mai primit o reclamatie ce-i implica pe cei de la tni/fantasy1 si mi-am dat seama ca e acelasi om. Acum e out. Daca mai ai datele din subiect de rog frumos sa-l refaci.
Mădălin wrote:Vlad, nu e de banat atunci cand se greseste in moderare sau se abuzeaza (asta de la smod in colo am observat), se scoate pur si simplu accesul depinzand de caz. Insa, in zilele de azi daca e pe buna dreptate, zice lumea ca esti al dracu si sta cu ochii pe tine (cum a fost si in cazul meu). :)
(app stiu ca vroiai sa fiu out de mult pentru ca eram singurul ce nu isi apara prietenii, dar nu mai conteaza, pana la urma e un forum si nu traieste nimeni din el si chiar ma bucur ca nu am sa mai irosesc timpul pe asa ceva, scuze de paranteaza asta)

Daca o tineti tot asa stiti unde se indreapta forumul.
Si daca omul a sters majoritatea dovezilor cu tni/fantasy1 tepari ce ai vrea sa-i fac? Un rank special? L-am banat permanent si stiu ca am scapat echipa de o persoana ca el.

Si legat de tine, tu ti-ai facut-o singur prin atitudinea ta.
Nu stiu cine ce a facut, eu doar am zis pe partea de abuzuri de moderare si in acelasi timp nu ma intereseaza personal.

In legatura cu mine, sa fim seriosi nici tu nu te crezi ce spui. N-o sa vezi niciodata un motiv ca al tau sa scoti un rang mare din functie doar pentru ca unu a venit la tine, cine stie ce baliverne a mai zis si aia e. In fine, mereu cat am fost admin, daca procedam corect cum se trebuia, unul din voi avea de comentat, insa nu direct ci indirect, de-asta se vede forumul in stadiul asta, din cauza greselilor facute chiar de voi. (asta nu e o acuzatie, pentru ca nici nu ma intereseaza nici nu am rolul sa acuz pe nimeni, e doar o opinie personala, iar dupa statistici si activitate se cunoaste)
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

07 Aug 2017, 01:25

Daca ai ceva de spus, au trecut vreo 5 luni de cand te-am scos si vad ca tu cand ai ocazie incerci sa-ti repari imaginea. Ok, mult succes in asta, dar stii foarte bine ca ma lasai sa vorbesc singur cand era legat de un abuz al tau. Te-am scos, primul lucru pe care l-ai facut a fost sa-mi scoti admin-ul de pe grupul de Steam eXtreamGO. Nu e vorba ca mor dupa acel grup, dar tu nici macar nu ai intrebat de ce te-am scos, era ca si cum te asteptai sa fac asta si n-ai mai zis nimic.

In fine, vad ca nu te-ai abtinut si la prima ocazie ne-ai intepat. Mult succes si data viitoare, pentru ca eu stiu ce ai facut.

Daca mai are Trrrq ceva de zis astept fie aici fie mesaj privat.
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5293
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

07 Aug 2017, 01:30

Vlad wrote:Daca ai ceva de spus au trecut vreo 3 luni de cand te-am scos si vad ca tu cand ai ocazie incerci sa-ti repari imaginea. Ok, mult succes in asta, dar stii foarte bine ca ma lasai sa vorbesc singur cand era legat de un abuz al tau. Te-am scos, primul lucru pe care l-ai facut a fost sa-mi scoti admin-ul de pe grupul de Steam eXtreamGO. Nu e vorba ca mor dupa acel grup, dar tu nici macar nu ai intrebat de ce te-am scos, era ca si cum te asteptai sa fac asta si n-ai mai zis nimic.

In fine, vad ca nu te-ai abtinut si la prima ocazie ne-ai intepat. Mult succes si data viitoare, pentru ca eu stiu ce ai facut.

Daca mai are Trrrq ceva de zis astept fie aici fie mesaj privat.
Stii foarte bine de ce. Tocmai tu ai facut greseala sa scoti fara nici un mesaj sau skype sau orice alt obstacol. Daca o sa ai principiul asta si in viitor, stii deja ce urmeaza sa zic [...........]

Din momentul in care am vazut in ce hal am fost scos din functie (fara nici un mesaj skype / pm etc), m-am indepartat automat de toata comunitatea (am pastrat cateva persoane care sunt foarte bun prieteni cu ei si cam atat).

Da, te-am intepat, tocmai pe tine, cu scopul sa-ti mai deschid ochii, ca de cand ai primit acces full ai facut ce-ai vrut tu, cand ai vrut si mai ales la partea de admini. Eu nu traiesc si nici n-o sa traiesc dintr-un forum, ca oricum e un timp pierdut, acum am servici deci nah.. oricum renuntam singur, daca vrei sa ma crezi. Sa fim seriosi cate persoane nu au plecat pe ideea ca e o pierdere de timp?!

Ai o atitudine de razbunator si cu asta n-o sa rezolvi nimic. Eu va/iti urez succes pe viitor si sincer nu am nimic cu nimeni si nici nu am avut. :)
TrrrQ
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2594
Joined: 04 Feb 2013, 00:31
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Restrictie moderator!
Unban achitat (x2)
Fost moderator
Fond eXtream: 8
Has thanked: 135 times
Been thanked: 67 times
Contact:

07 Aug 2017, 09:50

Vlad wrote:Daca ai ceva de spus, au trecut vreo 5 luni de cand te-am scos si vad ca tu cand ai ocazie incerci sa-ti repari imaginea. Ok, mult succes in asta, dar stii foarte bine ca ma lasai sa vorbesc singur cand era legat de un abuz al tau. Te-am scos, primul lucru pe care l-ai facut a fost sa-mi scoti admin-ul de pe grupul de Steam eXtreamGO. Nu e vorba ca mor dupa acel grup, dar tu nici macar nu ai intrebat de ce te-am scos, era ca si cum te asteptai sa fac asta si n-ai mai zis nimic.

In fine, vad ca nu te-ai abtinut si la prima ocazie ne-ai intepat. Mult succes si data viitoare, pentru ca eu stiu ce ai facut.

Daca mai are Trrrq ceva de zis astept fie aici fie mesaj privat.
Ce sa mai zic, ma doare gaura maronie cand vine vorba de ce s a ajuns cu forumul intr un timp atat de scurt. Doar vrusesem sa arat cuiva ce mi s-a intamplat si nu am mai gasit topicul. In rest, citesc de plictiseala pe aici ca imi permite job-ul. Am sa refac topicul si asta e
Filme Online HD subtitrate fără reclame automate: https://filmeonline-hd.com
Prezentarea site-ului: https://www.youtube.com/watch?v=k4K3tgEkYjw
User avatar
HeliosET
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 611
Joined: 17 Nov 2014, 23:29
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Nume anterior: denisu3492
Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times

07 Aug 2017, 09:54

Pe cine ai Banat permanent? Pe Pomohaci cred...
Lord Kalu wrote: :clap_tone1: my respect Vlad
Trebuia să-l pupi puțin, doar ai aplicat la moderator știi ce zic. :salam:
Last edited by Yeezus on 07 Aug 2017, 12:24, edited 1 time in total.
Reason: Warn pentru off-topic.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

07 Aug 2017, 11:49

denisu3492 wrote:Pe cine ai Banat permanent? Pe Pomohaci cred...
Lord Kalu wrote: :clap_tone1: my respect Vlad
Trebuia să-l pupi puțin, doar ai aplicat la moderator știi ce zic. :salam:
Il pup in fundulet pe Vlad ca l-a dat afara pe Madalin pentru gresesile care le facea in staff, nici macar nu stii de ce i-am zis "my respect".

Trebuia sa iti dau permanent de atunci, ahh iti daduseam dar credeam ca esti de folos pe aici (m-am inselat :lolno: ).
Image
Image
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

07 Aug 2017, 13:16

denisu3492 wrote:Pe cine ai Banat permanent? Pe Pomohaci cred...
Lord Kalu wrote: :clap_tone1: my respect Vlad
Trebuia să-l pupi puțin, doar ai aplicat la moderator știi ce zic. :salam:
Daca verificai si tu grupurile de smod si emod probabil gaseai faptul ca lipseste o persoana. L-am banat permanent pentru ca nu e prima data cand dispar subiecte si el a fost mereu cel pe care il suspectam pentru asta.
Apropo, nu stiu cine esti dar vad ca ai cam mult tupeu pe aici, degeaba te dai inteligent.
TrrrQ wrote:
Vlad wrote:Daca ai ceva de spus, au trecut vreo 5 luni de cand te-am scos si vad ca tu cand ai ocazie incerci sa-ti repari imaginea. Ok, mult succes in asta, dar stii foarte bine ca ma lasai sa vorbesc singur cand era legat de un abuz al tau. Te-am scos, primul lucru pe care l-ai facut a fost sa-mi scoti admin-ul de pe grupul de Steam eXtreamGO. Nu e vorba ca mor dupa acel grup, dar tu nici macar nu ai intrebat de ce te-am scos, era ca si cum te asteptai sa fac asta si n-ai mai zis nimic.

In fine, vad ca nu te-ai abtinut si la prima ocazie ne-ai intepat. Mult succes si data viitoare, pentru ca eu stiu ce ai facut.

Daca mai are Trrrq ceva de zis astept fie aici fie mesaj privat.
Ce sa mai zic, ma doare gaura maronie cand vine vorba de ce s a ajuns cu forumul intr un timp atat de scurt. Doar vrusesem sa arat cuiva ce mi s-a intamplat si nu am mai gasit topicul. In rest, citesc de plictiseala pe aici ca imi permite job-ul. Am sa refac topicul si asta e
Ok.
Locked

Return to “Forum”

  • Information