Sfat pentru cei inteligenti

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Casual
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4000
Joined: 25 Mar 2009, 22:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Has thanked: 52 times
Been thanked: 655 times
Contact:

17 Jun 2010, 21:47

Dan wrote:
REFREN wrote:Remics de ce te iei in gura cu toti spartanii ?
Macar intr-un asemnea topic pastrati linistea si ordinea.
Daca as fi laur v-as da ban instant.
"v-as da ban instant" stii ce inseamna cuvantul instant ?
Cred ca a vrut sa zica "instantaneu" (adica, imediat, in momentul acela) ... :))
RoyalServer
User avatar
MoDy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 141
Joined: 19 Jun 2010, 13:29
Detinator Steam: Da
CS Status: Pe scaun!
Location: La mare...Distanta de casa!
Has thanked: 16 times
Been thanked: 8 times

19 Jun 2010, 16:38

Eu unul merg pe metoda "nu te bag in seama".
Daca cineva se baga in topicul meu cu off sau injuraturi mistouri etc.
pur si simplu nu ii atrag atentia stiu ca sunt destui moderatori capabili pe extream care ii pot avea de hac!
Bun topicul La@ur, multumim!
Image

Image
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

07 Aug 2010, 19:58

nu prea inteleg rostul topicului adica *** .. toti multumim laur ... esti un rege ca ***... va lingusiti
de vreo 2 saptamani doar mai fac cate-o vizita asa si cand va vad :-j nu vorbesc despre toti
dar ... cand va vad "multumim laur" "foarte bun topic laur" ... si ala ca o sa fie mai inteligent de acum in colo .. =)) (aSh) si etc... deja nu va mai suport .. lingusitorii pulii ... acuma sigur ca imi sariti in cap ca am spus ce am spus dar asta e adevarul despre unii ... !sall !
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

07 Aug 2010, 20:06

krystann wrote:nu prea inteleg rostul topicului adica *** .. toti multumim laur ... esti un rege ca ***... va lingusiti
de vreo 2 saptamani doar mai fac cate-o vizita asa si cand va vad :-j nu vorbesc despre toti
dar ... cand va vad "multumim laur" "foarte bun topic laur" ... si ala ca o sa fie mai inteligent de acum in colo .. =)) (aSh) si etc... deja nu va mai suport .. lingusitorii pulii ... acuma sigur ca imi sariti in cap ca am spus ce am spus dar asta e adevarul despre unii ... !sall !
Situatia de pe eXtreamCS s-a mai calmat, nu stiu sigur daca a avut vreun folos acest topic..
Normal ca toti spun asta, doar este fondatorul forum-ului. Daca facea altcineva acest topic, probabil numai se exprimau asa. Oricum eu nu prea am raspuns la provocarile asa-zisilor smar2, dar cateodata nu rezisti..

@ Puteai folosii un limbaj mai decent...
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6286
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 186 times
Been thanked: 792 times
Contact:

07 Aug 2010, 20:10

krystann wrote:nu prea inteleg rostul topicului adica *** .. toti multumim laur ... esti un rege ca ***... va lingusiti
de vreo 2 saptamani doar mai fac cate-o vizita asa si cand va vad :-j nu vorbesc despre toti
dar ... cand va vad "multumim laur" "foarte bun topic laur" ... si ala ca o sa fie mai inteligent de acum in colo .. =)) (aSh) si etc... deja nu va mai suport .. lingusitorii pulii ... acuma sigur ca imi sariti in cap ca am spus ce am spus dar asta e adevarul despre unii ... !sall !
Si ti se pare ca daca sunt lingusitori castiga ceva in fata mea ? Neah :-j
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

07 Aug 2010, 22:06

Nu , desigur ca nu castiga nimic .. dar este un lucru foarte urat :| si este foarte enervant ;) !
07Darky
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 251
Joined: 26 Dec 2007, 22:28
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: betivii.csworld.ro
Location: La PC:)
Has thanked: 37 times
Been thanked: 5 times
Contact:

08 Aug 2010, 20:28

La@ur wrote:Si ti se pare ca daca sunt lingusitori castiga ceva in fata mea ? Neah :-j
Serios acum, daca nu iti e de folos nu il bagi in seama ? Oricine ar face la fel oricum...

Dau si eu un mic sfat celor "inteligenti": "Nu cumparati, sau faceti "afaceri" cu/de cei chitrosi care ajuta sau fac ceva doar contra-cost. Si nu ii ajutati deoarece pe viitor ei o sa va ceara bani pentru un mic ajutor."
Mr. Kill3r
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 320
Joined: 18 Dec 2008, 17:45
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times
Contact:

25 Sep 2010, 21:45

De ce naiba jumate din cei ce au dat reply au scris 'foarte interesant'?Vor sa il pupe le La@ur in fund mai senzual si nu stiu cum!Ce vi se pare atat de 'interesant' la un topic unde se dau cateva sfaturi foarte utile!?Eu cred ca e mai mult util decat interesant!Si sfaturile sunt foarte utile!Dar daca sunt atat de inteligenti, ar trebui sa stie lucrurile astea fara sa li se spuna :))
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

29 Sep 2010, 21:27

Mr. Kill3r wrote:De ce naiba jumate din cei ce au dat reply au scris 'foarte interesant'?Vor sa il pupe le La@ur in fund mai senzual si nu stiu cum!Ce vi se pare atat de 'interesant' la un topic unde se dau cateva sfaturi foarte utile!?Eu cred ca e mai mult util decat interesant!Si sfaturile sunt foarte utile!Dar daca sunt atat de inteligenti, ar trebui sa stie lucrurile astea fara sa li se spuna :))
presupun ca nu te referi si la mine .. :| WTF :-q
BoggY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2309
Joined: 06 May 2007, 03:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Been thanked: 58 times

01 Nov 2010, 03:41

:( dati bine , not wow zorsen not not not :( . PFfff fac tot forumul in glock cu burst cu 1 un glonte pe teava , sunteti low ~ ! :(
Aa si cea mai idioata replica e aia cu dnd , ms , pa ! Si mai jos , umpic de umor !

Dnd , ms , pa [ hai sa bagam un salam live sa ne mai calmam ]
Busy [ Ocupat ca fumez , ma intretin parintii ce kentu meu ]
Not at my desk [ Pan la magazin sa cumpere niste alcool , bineinteles ca toate astea pentru a se linistii din cauza unui joc ]
idle [ Stop cardiac din cauza nervilor ( DUMNEZEU SA-L IERTE ) ]


GLUMESC :D ! Vroiam sa va spun ca de persoanele ce foloseste un limbaj ca acesta sa va feriti :D !
User avatar
TeroBoy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 401
Joined: 06 Jun 2010, 23:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Daca citesti sts-ul esty un cretin! :))
Detinator server CS: da
SteamID: black1130
Location: BlaJ CiTy
Been thanked: 39 times
Contact:

07 Mar 2011, 12:08

Interesant topic ,noroc in continuare
Sexy.LaLeagane.Ro # +18 iLegaL servER!

Image
User avatar
xNs
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 83
Joined: 29 Jan 2011, 20:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Incerc sa inving Criza!
Detinator server CS: Nu mai detin!
SteamID: Nu mai detin!
Reputatie: Ban 2 luni !
Contact:

07 Mar 2011, 16:12

La@ur wrote:
krystann wrote:nu prea inteleg rostul topicului adica *** .. toti multumim laur ... esti un rege ca ***... va lingusiti
de vreo 2 saptamani doar mai fac cate-o vizita asa si cand va vad :-j nu vorbesc despre toti
dar ... cand va vad "multumim laur" "foarte bun topic laur" ... si ala ca o sa fie mai inteligent de acum in colo .. =)) (aSh) si etc... deja nu va mai suport .. lingusitorii pulii ... acuma sigur ca imi sariti in cap ca am spus ce am spus dar asta e adevarul despre unii ... !sall !
Si ti se pare ca daca sunt lingusitori castiga ceva in fata mea ? Neah :-j
Sunt Anti-Pupincuristi...dar unul ca mine sau 10 ca mine crezi ca poate sa calmeze extreamcs sau sa scape de acesti indivizi pisicosi ca niste femei bete in dres? Nu ai ce sa le faci la astia sunt pamant de flori! VACAT!
Domenii FREE, fara gluma!

Lingăii (Pupincuriştii)-> Image <-Administratorii ExtreamCs
-------------------------Image--------------------------
Ca să înţelegi că eşti prost, trebuie totuşi să-ţi meargă mintea…

Image
Curand XFINAL va fi trecut pe alt nume...din cauza unor oameni invidiosi!
Post Reply

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 58 guests