Sfat pentru cei inteligenti

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
play()
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 147
Joined: 04 Apr 2012, 23:14
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Furien.DiaVoLa.Ro
SteamID: play_diavola
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times
Contact:

18 Aug 2012, 03:24

Bine zis, cei mai multi incearca sa te atace provocandu-te si zicand diferite lucruri despre tine, daca ii "raspunzi" sa zic asa la provocari, il faci sa continue, asa ca cel mai bun mod ar fi sa il lasat in lumea lui, cum a zis si laur, daca vede ca nu il bagi in seama si nu ii oferi atentie, se lasa batut.
Armin van Buuren, Andrew Rayel, Above and Beyond, Markus Schulz, Paul Van Dyk, Tenishia,tyDi, Deadmau5
, Dash Berlin, Gareth Emery, Ferry Corsten, Ashley Wallbridge, Aly & Fila, W&W ....

Muzica Noua
RoyalServer 2
User avatar
projectileful
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1590
Joined: 19 May 2012, 09:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: BucharestHooligan
Ban 1 luna
Ban 3 luni
Utilizator neserios (tepar)
Location: UK
Has thanked: 88 times
Been thanked: 107 times

24 Aug 2012, 23:47

play() wrote:Bine zis, cei mai multi incearca sa te atace provocandu-te si zicand diferite lucruri despre tine, daca ii "raspunzi" sa zic asa la provocari, il faci sa continue, asa ca cel mai bun mod ar fi sa il lasat in lumea lui, cum a zis si laur, daca vede ca nu il bagi in seama si nu ii oferi atentie, se lasa batut.
Exact asta faci tu in subiectul global x-hlds pustiule.

Code: Select all

while($money < 1.000.000$) $work++;
User avatar
play()
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 147
Joined: 04 Apr 2012, 23:14
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Furien.DiaVoLa.Ro
SteamID: play_diavola
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times
Contact:

26 Aug 2012, 01:57

HaldiR wrote:
play() wrote:Bine zis, cei mai multi incearca sa te atace provocandu-te si zicand diferite lucruri despre tine, daca ii "raspunzi" sa zic asa la provocari, il faci sa continue, asa ca cel mai bun mod ar fi sa il lasat in lumea lui, cum a zis si laur, daca vede ca nu il bagi in seama si nu ii oferi atentie, se lasa batut.
Exact asta faci tu in subiectul global x-hlds pustiule.
Asa e, sau asa crezi tu ;) "pustiule" :-j
Armin van Buuren, Andrew Rayel, Above and Beyond, Markus Schulz, Paul Van Dyk, Tenishia,tyDi, Deadmau5
, Dash Berlin, Gareth Emery, Ferry Corsten, Ashley Wallbridge, Aly & Fila, W&W ....

Muzica Noua
User avatar
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3609
Joined: 04 Aug 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Luxembourg District
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

15 Sep 2012, 17:51

Eu asa fac...Ignor cretinoizii care ma jignesc/injura ca la usa cortului.
As4ever
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 404
Joined: 17 Dec 2010, 16:06
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
SteamID: as4evermarian
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Bucuresti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times
Contact:

24 Dec 2012, 22:03

Uite cum sta treaba, mai Laurentiu ( La@ur ) . Sfatul meu pentru tine, este sa nu mai fi atat de ingamfat. Eu te cunosc inca de cand aveai primu` tau site ( extreamsoft ) sau ceva de genu`, inca nu mai retin foarte bine. In fine, sunt prieten cu mut2nt, probabil multi il cunoasteti, si cu multi altii care au fost moderatori/super moderatori/administratori pe aici. Si crede`ma ca acum ceva timp, tot incercam sa`mi fac si eu loc prin staff`ul asta dupa extream, dar asta pana cand am vazut ca nu esti om serios deloc, atat tu, cat si o multime de membrii ai staffului, care pe langa prostia lor mai sunt si niste copii. Acum de la un timp, nu sunt foarte sigur, extream.ro s`a inchis, eu cred ca ai si tu o parte de vina .. am spus ca nu sunt foarte sigur, deci sper sa nu fiu criticat foarte mult din cauza asta. Crede`ma ca nu ai putut niciodata sa intreci comunitatea aceea, au fost peste voi mereu, si ca omenie, dar si prin acea calitate a jocului pe care o puneau la dispozitia jucatorilor. Bun, aia s`a inchis, nu dau vina pe nimeni de aici. Acum urmeaza site`ul acela de metin, era printre singurele jocuri pe care nu te vedeam, si chiar ma bucuram. Copilasul ala a facut in 2 ani, ceea ce nu ai facut tu in 5. Gandeste`te la asta macar, si nu mai fi atat de ingamfat .. Eu te cred ca vrei mai multi bani, dar e prea mult deja. Daca cineva a fost mai inteligent ca tine, incearca o modalitate sa`l intreci, nu sa`i furi "meseria". Acum puteti sa spune`ti ce vreti, eu sper macar sa ai bunavointa sa trimiti un mesaj sau sa`mi raspunzi aici.
Last edited by Laur eXtream on 24 Dec 2012, 22:17, edited 1 time in total.
Reason: Ti-am raspuns prin pm.
Post Reply

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 23 guests