Toti banii vostri sa apeleze la mine !

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
G4b0r
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 26 Aug 2011, 17:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 30 times
Been thanked: 25 times

29 Aug 2012, 19:45

Foarte frumos topicul. Sincer mi-a facut placere sa citesc tot "articolul" sau presupusele pareri care le credem noi fata de tine .
Nu am zis niciodata si nu, doar eu si mai multi membri ca vrei sa iti bati joc de noi :) Bani din donati, admine s.a.m.d ti meriti :) Si probabil ca cei care ti-a spus in fata ca ne "fu*i" nu sunt decat copii, care nu le plac dreptatea si cred ca li se ofera toate mofturile .
Scuzati de limbaj, ma grabesc sa plec la pescuit :D
RoyalServer 2
User avatar
SDB
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1361
Joined: 01 Mar 2011, 20:26
Detinator Steam: Da
CS Status: Va domin!
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost moderator
Has thanked: 70 times
Been thanked: 56 times
Contact:

29 Aug 2012, 19:57

Nu va inteleg si nu va voi intelege niciodata ! Laur si a deschis o afacare pe termen lung care sa dovedit a fii una dintre cele mai profitabile forumuri de counter-strike din RO ! Din pacate este populat de copii cu varste cuprinse intre 12-15 ani care cei mai multi nu au primit cei 7 ani de acasa ! Voi dati cu bata in laur ca va fura banii ? Da va obliga el sa i dati fratilor ? Eu din cate stiu ii oferiti contra servicii / reclame / beneficii ! De pupat in cur e clar ca 75% din moderatori asta fac si puteti sa mi dati cate banuri vreti voi nu o sa mi schimb parerea ! Putini sunteti capabili de ceva ! Sunt topicurile vraiste , da vraiste in unele forumuri si nici dracu nu se uita la ele ! Noroc ca mai avem si super-moderatori care cei drept fac ceva ! Si revenind la moderatori ( laur e mic copil pe langa voi cand vine vorba de pupincurism ! Fiecare user de aici isi face prieteni printre moderatori ca sa "supravietuiasca" si sa poata da tepe si sa injure cat poate ! ) M-am rugat 3 zile sa faceti curat intr-un topic , v-am dat si pm la mai multi singurul care a avut bun simt a fost Raiden ( super-moderator) daca nu ma insel !
In fine revenind la oile noastre , eu unul daca eram in locul lui laur va zburam pe toti , insa facultatea de psihologie isi zice cuvantul si ii da un atuu in astfel de situatii , mai exact : Sa asculte fiecare cerere a fiecarui utilizator , fiecare plangere , fiecare problema ! Ce i drept cu asta se va ocupa in viata deci nu i strica practica !

Succes si numai bine in continuare !
[regulia][/regulia]
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

http://www.xhlds-host.com - Host de calitate la cele mai mici preturi !


Image
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

29 Aug 2012, 20:02

HOTULE! PARSIVULE! PROSTESTI LUMEA! CAUTI NOI METODE DE A FRAIERII LUMEA!!!! ESTI UN HOT!!!!!!!! HUUOOOO!!!
Glumeam bro :*
Cand a infintat Laur comunitatea primul gand care mi-a venit a fost ca este alt pusti de vreo 15/16 ani care a secato pe maicasa de niste euro si si-a deschis si el comunitate de cs.Apoi in timp am vazut ca , comunitatea a inceput sa creasca treptat , apoi intr-o zi luasem ban pe extreamcs , si i-am dat add sa-l rog sa-mi dea unban , si el mi-a cerut 20 de euro , poc imi picase ceru in cap , pentru un forum sa dau 20 de euro ? e total inaceptabil , si m-am gandit , ia uite ma disperatu asta dupa bani + cateva injuraturi mi-am inchipuit in minte ca el tot cauta metode sa "prosteasca" copii cu admine pe server/moderatori/s.a.m.d ,apoi am vazut ca sa implicat in diverse proiecte , cum ar fii cartea pe care el a lansato pe subiectul Dezvoltarea Personala , am intrat m-am uitat de cateva ori mi sa parut interesant la inceput apoi toate gandurile care imi veneau era numa ca el vrea sa prosteasca lumea sa le ia banii , eu ma gandeam ca nu i se mai opresc ideeile de unde sa scoata bani , apoi cand am citit mai detailat ,mi-am dat seama ca capitolele + intro-ul cartii erau foarte interesante , bun ,apoi la ceva timp a aparut un topic pe forum cu un joc ,laur mi-a dat add , si am inceput sa ma joc cu el Stronghold , si am vazut ca este un tip sociabil , caterincos , cu pofta de viata, apoi eu afland ca el este Psiholog , m-am gandit sa-i cer sfatul in legatura cu o problema de a mea personala, bun , nu a avut timp in acea zii ,si iar m-am gandit ca tot ce a facut el este vrajeala , iar a 2 zi surprinzator ma sunat ,si ma intrebat de problema mea , am ramas un pic surprins de acest gest , apoi incepand sa ii explic problema mea , raspunsurile au inceput sa curga garla , si culmea le-am si inteles, si mai culmea chiar le pun in practica , si deja vad niste imbunatatiri in comportamentul si viata mea, deci de la prima mea impresie de : hot , parsiv, copil, s.a.m.d , am ajuns sa-mi dau seama ca este un om care a trecut si el prin multe ceea ce la ajutat in cariera lui ,de aceea ceea ce face el o face din suflet deci o face cum trebuie , este chiar de treaba , daca ai probleme nu ezita sa te ajute , face si el ce poate e normal , acum astept cand trece prin bucuresti sa vorbesc mai multe cu el , si sa ii mai cer sfaturi in diverse probleme , deci din tot ce am scirs eu mai sus , pe scurt ceea ce vreau sa zic e ca , nu mai judecati mancarea pe care nu a-ti gustato!.
Dupa parerea mea , aceasta carte este foarte de folos aproape oricui , indiferent de varsta , este o carte in care ne sunt explicate niste probleme pe care le intalnim zi de zi , aproape orice om se comfrunta cu astfel de probleme , ceea ce doreste Laur sa ne invete prin aceasta carte , nu este foarte usor , ar trebui sa luam in considerare ca , cursurile pe care el le-a facut ca sa poata sa ne invete pe noi astfel de lucruri au costat foarte foarte multi bani , nici nu va puteti imagina prin cate ar fii putut sa treaca pentru a face aceste cursuri , ma rog sa revenim la carte , eu din cate am citit in intro-ul cartii , imi pot da seama ca daca ,aceasta carte va ajunge sa fie publicata in librarii , va avea foarte mare succes ,de ce ? pentru ca in aceasta carte nu apar 3 randuri si alea vai de capul lor , in aceasta carte ne este descrisa detailata fiecare problema cu care ne comfruntam si pe deasupra ne invata si cum sa trecem peste asta , bineinteles ca pentru a rezolva problema prin care trece fiecare om in acel moment , nu va disparea doar ca ai citit cartea , aceasta carte te poate indruma , e ca si la scoala , profesorul te invata teoria , dar tu faci PRACTICA! deci el ne invata cum si ce sa facem in unele cazuri , dar ca sa putem rezolva problema trebuie sa exersam , a exersa metodele care ne invata in aceasta carte, as putea sa stau sa scriu parerea mea in 20 de pagini chiar mai mult , dar mai bine nu va plictisesc atat , pe scurt , inainte sa va da-ti cu parerea despre mancare , gustati-o si apoi puteti sa adresati un comentariu , poate o sa crede-ti ca Laur a scris acest comment ,sau poate o sa credeti ca el ma pus sa fac asta, dar este total gresit , de ce imi dau cu parerea si de ce ridic in slavi asa mult aceasta carte? pentru ca eu m-am confruntat cu o problema care este prezenta si in aceasta carte , si care uimitor m-a ajutat sa o rezolv , si eu eram ca si voi ,nu credeam ca o carte poate sa-mi rezolve problema , dar e total gresit , nu cartea ti-o rezolva , tu ti-o rezolvi , cartea tot ce face este sa te invete CUM SA O REZOLVI. O seara placuta.

Tin sa precizez pentru viitoarele commenturi care sigur o sa apara ca raspuns la post-ul meu, nu ii fac "reclama" lu Laur , pentru ca vreau moderator sau vreo alta functie pe aceste forum , fac asta pentru ca de cateva zile vorbesc cu Laur in fiecare zi la telefon si pe mes , si mi-a dat niste sfaturi in legatura cu niste probleme personale care m-au lasat cu gura cascata cand le-am pus in aplicare ,am facut pas cu pas ce ma sfatuit el si poc parca toate merg mai bine , inca o data va zic si va repet Acea carte NU VA REZOLVA PROBLEMELE ,ea tot ce face este sa va INVETE metode prin care puteti scapa de probleme dar cartea nu va scapa de ele , va invata cum sa scapati de ele , iar restu depinde de VOI!!!!
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

29 Aug 2012, 22:24

La@ur wrote:Caut bani dar nu gasesc, caut bani dar nu gasesc !
Toate pusculitele / toti porcusorii sa apeleze la mine! :))

Despre topic, eram sigur de faptul ca nu ti-a fost hack-uit contul, dupa cum sustin multi care au postat aici. De cand am auzit de extream am vazut ca esti o persoana care imbina cu brio amuzamentul si sarcasmul cu seriozitatea. Tocmai de aceea am ales sa raman aici.

Avand in vedere ca din orice afacere trebuie sa scoti si un profit, este perfect normal ceea ce spui. Faptul ca unele persoane sustin ca procedezi gresit prin plata un-ban-ului si a altor lucruri similare arata probabil ca ei nu au trecut prin experienta unei comunitati asa populate, si nu cunosc sentimentul acela de: "Dar eu ce castig din asta?".

Si pentru cei care intradevar au o problema cu deciziile pe care le ia Laur, repet ceea ce am sustinut intr-un alt topic: Haterii sunt prezenti pretutindeni, iar atitudinea lor nu poate fi schimbata.
Testing
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 131
Joined: 23 Aug 2012, 12:27
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma gandesc la ce te gandeai tu ieri
Detinator server CS: romania.laleagane.ro
SteamID: cs_petryka
Location: Maramures
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Contact:

29 Aug 2012, 23:07

L@ur ce pot sa spun, eu zic in caz ca doresti sa inchizi aceasta comunitate sau sa o vinzi pentru alte proiecte sa no faci, vei avea tot timpu profit, unde sa iti pierzi timpu si sa nu uiti counter-strike nu va muri niciodata :)

SDB: ai dreptate in legatura cu moderatorii, am primit de foarte multe ori nedreptate exagerata, si mie ciuda cand vad toti copii si mai ales tepari, fac ce vreau(ma refer posteaza ce vor, anunta ce vor si nu primesc nimic), 75$ din staff ma refer la moderator inclusive super moderator,extream mod s.a.m.d sunt B0TA DE VENETIA !
User avatar
Pavel
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3610
Joined: 17 Feb 2011, 22:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Nume anterior: xkeze.
Fond eXtream: 2
Location: Bucuresti
Has thanked: 71 times
Been thanked: 102 times

29 Aug 2012, 23:16

Testing wrote:L@ur ce pot sa spun, eu zic in caz ca doresti sa inchizi aceasta comunitate sau sa o vinzi pentru alte proiecte sa no faci, vei avea tot timpu profit, unde sa iti pierzi timpu si sa nu uiti counter-strike nu va muri niciodata :)

SDB: ai dreptate in legatura cu moderatorii, am primit de foarte multe ori nedreptate exagerata, si mie ciuda cand vad toti copii si mai ales tepari, fac ce vreau(ma refer posteaza ce vor, anunta ce vor si nu primesc nimic), 75$ din staff ma refer la moderator inclusive super moderator,extream mod s.a.m.d sunt B0TA DE VENETIA !
Laur este foarte de treaba.
OFF:Daca ne-ati ajuta si voi cu cate un pm cu uite topicul asta incalca regula cutare am fi recunoscatori.Sunt zeci-sute de topicuri create zilnic si mi de topicuri accesate zilnic.Si nu putem sa le verificam chiar pe toate.De asta avem nevoie si de ajutorul vostru sa ne dati cate un pm in legatura cu un utilizator/topic ce incalca regulile,nu pentru grad ci pentru a nu va mai oftica ca voi sunteti sanctionati si altii care si ei ar trebui nu.
Testing
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 131
Joined: 23 Aug 2012, 12:27
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma gandesc la ce te gandeai tu ieri
Detinator server CS: romania.laleagane.ro
SteamID: cs_petryka
Location: Maramures
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Contact:

29 Aug 2012, 23:26

Pavel wrote:
Testing wrote:L@ur ce pot sa spun, eu zic in caz ca doresti sa inchizi aceasta comunitate sau sa o vinzi pentru alte proiecte sa no faci, vei avea tot timpu profit, unde sa iti pierzi timpu si sa nu uiti counter-strike nu va muri niciodata :)

SDB: ai dreptate in legatura cu moderatorii, am primit de foarte multe ori nedreptate exagerata, si mie ciuda cand vad toti copii si mai ales tepari, fac ce vreau(ma refer posteaza ce vor, anunta ce vor si nu primesc nimic), 75$ din staff ma refer la moderator inclusive super moderator,extream mod s.a.m.d sunt B0TA DE VENETIA !
Laur este foarte de treaba.
OFF:Daca ne-ati ajuta si voi cu cate un pm cu uite topicul asta incalca regula cutare am fi recunoscatori.Sunt zeci-sute de topicuri create zilnic si mi de topicuri accesate zilnic.Si nu putem sa le verificam chiar pe toate.De asta avem nevoie si de ajutorul vostru sa ne dati cate un pm in legatura cu un utilizator/topic ce incalca regulile,nu pentru grad ci pentru a nu va mai oftica ca voi sunteti sanctionati si altii care si ei ar trebui nu.
sa sti ca eu de fiecare data am folosit butonul report, nu pot sa dau la fiecare moderator in parte pm, de unde sa stiu ca tu de exemplu nu esti afk? si astept dupa tine? :-j
User avatar
Alexeey
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1191
Joined: 04 Feb 2012, 11:40
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Nume anterior: Alexander132
Location: Romania,Constanta
Has thanked: 36 times
Been thanked: 58 times

30 Aug 2012, 00:13

ma extreamcs numai e cum a fost ... doar discutii generale si ATAT restu ..... asta inseaman ca activitatea care a fost atunci numai e acuma. Administratori sa faca ceva \m/
-=MaX=-
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 13
Joined: 25 Oct 2009, 22:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

30 Aug 2012, 00:26

Dintoteauna ideile au fost limitate de bani si timp. Cei pasivi in domeniu doar isi dau cu parerea, cei care chiar au facut ceva inteleg subiectul.
Sunt un mare incurajator al gratuitatilor dar in lumea cs-ului e din ce in ce mai greu sa oferi calitate gratuita!
User avatar
SDB
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1361
Joined: 01 Mar 2011, 20:26
Detinator Steam: Da
CS Status: Va domin!
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost moderator
Has thanked: 70 times
Been thanked: 56 times
Contact:

30 Aug 2012, 00:31

Pavel wrote:
Testing wrote:L@ur ce pot sa spun, eu zic in caz ca doresti sa inchizi aceasta comunitate sau sa o vinzi pentru alte proiecte sa no faci, vei avea tot timpu profit, unde sa iti pierzi timpu si sa nu uiti counter-strike nu va muri niciodata :)

SDB: ai dreptate in legatura cu moderatorii, am primit de foarte multe ori nedreptate exagerata, si mie ciuda cand vad toti copii si mai ales tepari, fac ce vreau(ma refer posteaza ce vor, anunta ce vor si nu primesc nimic), 75$ din staff ma refer la moderator inclusive super moderator,extream mod s.a.m.d sunt B0TA DE VENETIA !
Laur este foarte de treaba.
OFF:Daca ne-ati ajuta si voi cu cate un pm cu uite topicul asta incalca regula cutare am fi recunoscatori.Sunt zeci-sute de topicuri create zilnic si mi de topicuri accesate zilnic.Si nu putem sa le verificam chiar pe toate.De asta avem nevoie si de ajutorul vostru sa ne dati cate un pm in legatura cu un utilizator/topic ce incalca regulile,nu pentru grad ci pentru a nu va mai oftica ca voi sunteti sanctionati si altii care si ei ar trebui nu.
Paul fara suparare uitate cate reporturi am dat la topicul global si cate pm-uri am dat inclusiv lui laur care pana la urma tot el ma ajutat cum trebuie !
Last edited by Pavel on 30 Aug 2012, 00:50, edited 1 time in total.
Reason: sunt Pavel Si moderatorii si moderatorii ajutatori nu au acces la rapoarte.
[regulia][/regulia]
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

http://www.xhlds-host.com - Host de calitate la cele mai mici preturi !


Image
java
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 930
Joined: 12 Feb 2011, 18:03
Detinator Steam: Da
CS Status: ????
Has thanked: 333 times
Been thanked: 56 times
Contact:

30 Aug 2012, 01:23

Daca ii spargea cineva contu era alt fel. Adica nu mai era asa frumos scris & asa frumos aranjat topicu[video,img,i,b - toate cele].
Era la mintea cocosului acest topic... :-j
Last edited by java on 30 Aug 2012, 01:55, edited 1 time in total.
Image
Scurtezi link-uri si faci bani - Shorte.st
User avatar
wind
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1457
Joined: 24 Nov 2008, 21:39
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.JoiNeT.Ro
SteamID: windcs
Reputatie: Ban 2 luni!
Location: Constanta
Has thanked: 30 times
Been thanked: 58 times
Contact:

30 Aug 2012, 01:50

E si normal sa dai bani , vrei sa te joci nu ? Un mic efort financiar din partea ta ca jucator pe server este binevenit . Adica serverul ala e hostat , nu ti-l hosteaza nimeni pe degeaba , dai bani din buzunarul tau doar ca sa se distreze lumea . Nu nu se poate, e ceva normal sa dai niste banuti acolo iar in schimbul acelor banuti vei fi recompensat cu admin ori cu alceva .. Dar nu sa faci din asta un obicei si sa strangi bani pentru tine ci pentru acel server/serviciu .
Apreciez asta cu banii donati pentru server / dar nu apreciez ca sa te imbogatesti de pe urma jucatorilor . Adica daca ai un surplus de bani sa investeti in alceva si in alceva si tot asa , nu sa faci 10-20 de euro de pe urma jucatorilor si sa pastrezi bani pentru tine

Abtineti-va de la comentarii care nu isi au fondul si nu o mai dati in diverse , comentati doar pe baza subiectului si atat, daca aveti o parere despre asa ceva.

La@ur : mai bine numai deschideai topicul asta , crede-ma ca daca incep cu amintiri din 2007 mai mult ca sigur o sa te atinga si imi vei da ban , asa ca numai provoca alte rautati . Mult succes si numai bine
Post Reply

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 55 guests