Toti banii vostri sa apeleze la mine !

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

01 Sep 2012, 21:51

K1d0x wrote:
AsSiNdUnGi wrote:Ati mai vazut sa iei warn pentru ca ai serverul la semnatura? Ati mai vazut ca la jocul "Adevar sau Provocare" sa iei warn ca adresezi intrebarea unui moldovean daca este moldovean ( am vrut sa vad daca recunoaste ) ? Compaq si masaroo sunt aceia :) Va rog spuneti-va parerea daca au procedat correct sau nu, fac de ras extreamcs !

Asta mi sa intamplat astazi, cu asemenea moderator nu stiu ce sa mai spun..2 warnuri pentru NIMIC !, apropos inainte sa iau warn cu intrebarea (esti moldovean) am avut parte de niste injuraturi intre mine si blackwolf pe mess, iar dupa ce am intrat pe forum am si primit warn, si inca motiv offtopic, astia nici nu stiu ce e offtopicu..scuze daca am postat unde nu trebuie dar vreau sa vada toti, ca pana acuma cand se faceau greseli incercati sa nu le vada nimeni si banati/stergeati toti ce puteati, ..am uitat sa precizez ca sunt userul Testing :)
Compaq chiar nu are nici-o treaba cu moderatul forumului, asa am patit si eu warn ca asa a vrut el :-j
aici nu vorbim despre warn si abuz moderatori pentru asta ai topic aici

in acest topic vorbim despre cum vrea Laur sa ne fure de bani ! so , enjoy >:D<
RoyalServer
User avatar
MasterAdy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 203
Joined: 03 Feb 2008, 21:26
Detinator Steam: Da
CS Status: eX-Some1 |=---^--=--^---=|
Detinator server CS: Nu
Location: In a galaxy far far away!
Been thanked: 7 times

02 Sep 2012, 00:41

david17sm wrote:MasterAdy, mai uita-te si tu ce cunostinte au unii din staff-ul extreamcs, nu mai "comenta" aiurea.
Ma nene , mie putin imi pasa de staff , eu doar citesc announcementuri sau sticky , n`am timp sa stau toata ziua pe forumuri ca si tine , eu mi-am zis parerea personala intr`un mod profesional , daca e prea mult pentru tine te rog sa mai cresti .
david17sm wrote:Cu ce e de vina Laur daca vrea tot ce e mai bun pentru voi? va ajutat si va ajuta indiferent de ce problema aveti si veti avea, la bine si la rau, e alaturi de voi, cati dintre voi a-ti face la fel pentru el?
Incercarea ta de linguseala ti-a determinat varsta , cum am zis .
MasterAdy wrote:daca e prea mult pentru tine te rog sa mai cresti .
"I was born intelligent, but EDUCATION ruined me"
User avatar
wind
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1457
Joined: 24 Nov 2008, 21:39
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.JoiNeT.Ro
SteamID: windcs
Reputatie: Ban 2 luni!
Location: Constanta
Has thanked: 30 times
Been thanked: 58 times
Contact:

02 Sep 2012, 01:27

dr_moarte wrote:
wind wrote:
david17sm wrote:MasterAdy, mai uita-te si tu ce cunostinte au unii din staff-ul extreamcs, nu mai "comenta" aiurea.

Cu ce e de vina Laur daca vrea tot ce e mai bun pentru voi? va ajutat si va ajuta indiferent de ce problema aveti si veti avea, la bine si la rau, e alaturi de voi, cati dintre voi a-ti face la fel pentru el?
Corect , mie mi-a dat si o masina =)))
Dute si te culca ma, prin 2007 tin minte ca cerea bani pentru admine pe serverele extreamcs . Nu dadeai bani nu erai admin asta era regula
bai put2ica , faci caterinca de un om pe care nu il cunosti , esti vai de capu tau, ti-am urmarit cateva post-uri si am observat ca ai o varsta de maxim 12 ani , asa ca incearca sa faci pasi de aici ca nu e locu tau.
Mult noroc in continuare cu pupincuristu , e o tara libera si am voie la libera exprimare , din cat se vede tu ai avea varsta de 12 ani , in afara de a-ti sustine punctul de vedere nu prea stii .

Image
User avatar
marioeboss
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 66
Joined: 11 Aug 2012, 20:29
Detinator Steam: Da
CS Status: pgl.atocs.ro
Detinator server CS: da
SteamID: nu
Contact:

02 Sep 2012, 01:47

Nea nu esti asa esti un om cu multa inteligenta.
Image PGL.ATOCS.RO Admine Free.
User avatar
Arion
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 3317
Joined: 15 May 2008, 21:19
Detinator Steam: Da
SteamID: arion1338
Reputatie: Fost Mapper eXtreamCS
Fost Detinator HNS.eXtreamCS.com
Nume anterior : Seekers
Scripter Echipa eXtreamCS
Fost Moderator jutator
Discord: laurentiuandrei
Has thanked: 402 times
Been thanked: 413 times
Contact:

02 Sep 2012, 11:04

La capitolul feedback & suport iti dau un 1/10.
E dragut ca ai avut initiativa de a face acest proiect :-? , dar prin acest topic ai amplificat sentimentele ambelor tabere : hateri si pupincuristi .
compaq
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2598
Joined: 01 Dec 2008, 15:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost contribuitor
Fost manager
Fost Scripter eXtreamCS
Has thanked: 15 times
Been thanked: 152 times

02 Sep 2012, 12:41

K1d0x wrote:
AsSiNdUnGi wrote:Ati mai vazut sa iei warn pentru ca ai serverul la semnatura? Ati mai vazut ca la jocul "Adevar sau Provocare" sa iei warn ca adresezi intrebarea unui moldovean daca este moldovean ( am vrut sa vad daca recunoaste ) ? Compaq si masaroo sunt aceia :) Va rog spuneti-va parerea daca au procedat correct sau nu, fac de ras extreamcs !

Asta mi sa intamplat astazi, cu asemenea moderator nu stiu ce sa mai spun..2 warnuri pentru NIMIC !, apropos inainte sa iau warn cu intrebarea (esti moldovean) am avut parte de niste injuraturi intre mine si blackwolf pe mess, iar dupa ce am intrat pe forum am si primit warn, si inca motiv offtopic, astia nici nu stiu ce e offtopicu..scuze daca am postat unde nu trebuie dar vreau sa vada toti, ca pana acuma cand se faceau greseli incercati sa nu le vada nimeni si banati/stergeati toti ce puteati, ..am uitat sa precizez ca sunt userul Testing :)
Compaq chiar nu are nici-o treaba cu moderatul forumului, asa am patit si eu warn ca asa a vrut el :-j
Si de ce postezi aici? Exact, eu te-am pus sa injuri alt user pentru ca apoi sa-ti dau un warn; intr-adevar, sunt paralel cu regulile si moderatul.
Cat despre topic, nu prea vad rostul.
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

03 Sep 2012, 17:48

calm baieti asa face cand e beat :D
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
zeus4s
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2621
Joined: 02 May 2010, 08:54
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm back.
Reputatie: Ban 3 luni
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: New York
Has thanked: 4 times
Been thanked: 300 times
Contact:

03 Sep 2012, 19:44

TAVY wrote:calm baieti asa face cand e beat :D

Inseamana ca face urat intr-un sens bun @-)
User avatar
Mark. xPeria
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3096
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

08 Sep 2012, 15:53

Am stat sa citesc intreg topicul cam 30 de minute, pana am citit atat postul tau La@ur cat si posturile celorlalti. Am fost si eu ca tine candva, administrator pe o comunitate destul de maricica 4000+ de membrii si la cate pm-uri cu amenintari si cate reclamatii am avut am renuntat, pur si simplu nu se merita sa depui atat efort pentru o comunitate in care nici macar utilizatorii nu te respecta. Din ce am citit din topicul mi-am dat seama cat de mult efort ai depus pentru aceasta comunitate si cate nopti nedormite ai avut, dar uite ca in cele din urma ai reusit sa realizezi ceva maret si original. Am avut mereu ce invata din aceasta comunitate, de la configurarea serverelor de counter-strike la realizarea propriului kit de counter-strike la care am stat cu noptile sa il fac sa arate perfect. Eu zic ca nu ar trebui sa te lasi influentat de toti copii de 12 ani care sunt extrem de invidiosi pentru ceea ce ai putut sa realizezi in toti acesti ani si sa iti vezi in continuare de treaba, cum ai facut si pana acum. Nu multi avem capacitatea de a realiza astfel de lucruri, dar nimic nu se obtine fara munca si fara cativa banuti.
peasxxx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 160
Joined: 06 Jan 2011, 17:17
Detinator Steam: Da
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

16 Sep 2012, 21:52

Am citit si eu intreaga postare si mi-am amintit de vremea cand am fost si eu moderator pe aici. Inca imi amintesc cum am fost 'sabotat', Dumnezău stie exact cine mi-a facut-o si din ce cauza. Ceea ce stiu exact este ca in categoria moderatorilor este un topic despre mine in care sunt 'analizat' ca am facut ceva ceea ce nu am facut eu. Singurul om care a afirmat ca nu am fost eu cel vinovat este roby_the_dude, si ii sunt recunoscator. Desi a fost cel care a avut dreptate din staff, am fost lasat fara moderator din cauza lui cannab1s, fiind cel vinovat ( nu sunt disperat, dar mi-a placut sa fac ceva mai mult decat jocuri online si sa ajut pe cineva ). Despre Laur nu am zis nimic, nu mi-am imaginat nimic. Am observat ca il preocupa psihologia, ceea ce este un lucru extrem de frumos. Ceea ce este frustrant pentru mine si pentru alti moderatori este faptul ca au fost adaugati moderatori de alti administratori care nu si-au facut datoria in profunzime, adica sa-i caute in 'carul cu fan' cand au intrat in belele, incurcaturi. Poate sunt moderatori care se inteleg de minune cu cel care i-a dat acces. Dar sa nu uitam faptul ca sunt alti useri care merita o sansa, poate are nevoie de mai multa atentie, dar in viitor va fi o 'investitie' buna.
Imi cer scuze ca am aprofundat aceasta discutiie, dar simteam nevoia, mai ales ca esti ocupat in ceea ce priveste prezenta online.
Ai toata admiratia mea, pentru ca ai avut puterea sa te mentii si, in prezent sa oferi o gama larga de discutii pe o platforma in mediu online.
Sper sa tragi o concluzie.

Toate cele bune.
User avatar
GamingWorld
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2205
Joined: 08 Mar 2012, 00:18
Detinator Steam: Da
CS Status: PHP GOD
Detinator server CS: Da
SteamID: legend_xpc
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (8 luni)
Location: Bucuresti
Has thanked: 24 times
Been thanked: 35 times

03 Nov 2012, 18:01

DNAlecs wrote:Pff.. Dupa cum a spus si CaTaLinU, prima oara am crezut ca ti-a "spart" cineva cont-ul..
Dupaia am crezut ca ai luat-o putin "razna" /:) .. Acel "intro" este bestial :)) .
Dupa el, lucrurile revin la normal.. :)>-
Felicitari pentru ceea ce ai facut :) !


@HaldiR:
1. Vad ca ai 18 ani.
[ NU pare ]
2. Interese: Lei grei :)) [ Cu asta-mi spui tot ]
3. CS Status: Să moară mama mi-e rău, opreșteee! [ Aici, ai reusit sa ma convingi ]

Nu inteleg de ce vorbiti despre alte persoane fara a avea o mica "relatie" cu ele.. !
Pentru a-l contacta pe userul GamingWorld poti trimite un PM accesand direct profilul meu .
De altfel puteti sa ma gasiti si pe ImageBlog & si ImageYoutube !!
User avatar
TIO
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1196
Joined: 26 Oct 2008, 09:48
Detinator Steam: Da
CS Status: Minunat.
Detinator server CS: Nu am
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior : kg_kinder , Acid Burn
Location: Cluj
Has thanked: 19 times
Been thanked: 22 times

03 Nov 2012, 23:14

Lumea e lenesa , doar cere si de muncit e "noapte" la ei . Du-te , dau exemplu 5 ore la lucru pe zii sau cat isi ocupa Laurentiu timpul pentru voi apoi din ce rezulta din munca ta sa iti ceara cineva miezul . Il dai ?
Post Reply

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 25 guests