CS:GO BIG UPDATE???

Categoria unde se postează orice altceva ce nu își are locul în celelalte categorii despre Counter-Strike: Global Offensive.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

User avatar
PorcusorulMagic
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 289
Joined: 12 Sep 2017, 17:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Groh
Detinator server CS: ARENA.USP.RO
SteamID: STEAM_0:0:102123053
Fond eXtream: 0
Location: Piatra Neamt
Has thanked: 4 times
Contact:

09 Dec 2018, 10:34

nkd wrote:
DevilBoy.eXe wrote:Expect a prime farm bot ;)
Care sa joace deathmach pana face lvl 21
exista de mult, walkbot, cauta pe youtube
PorcusorulMagic wrote:Parte buna e ca n-am dat de niciun codat pe Danger Zone :))
daca ai prime nu cred ca o sa dai inca, nu cred ca ar folosii cineva cod in prime dupa ce s-a chinuit 100 de ore ca sa ia ban, cum zicea si BananaGaming, nimeni nu stie ce e in spatele "cortinei" poate ca valve a updatat anticheatu si trust factorul, daca te uiti pe steamdb de cand a devenit free to play peste 10.000 banuri zilnice asa ca in prime nu o sa prea dai de codati, in schimb, in non prime o sa dai lejer, pentru ca vac nu da ban instant.
Da , poate nu voi da asa des , dar gandeste-te ca unii mai foloseau unityhack sau alte lucruri mai greu detectabile si acum au ajuns sa aiba si prime cu ele... Source engine 2-ul parca era anuntat de 1 an ,doar parca.. a fost asa un prank , degeaba au facut jocul free complet , au urcat top 1 adevarat ,pentru ca sunt o gramada de oameni care abia descopera cs-ul sau se uitau la streameri pe live dar n-aveau bani sa il ia. Dar si cand o sa dea rage din cauza unui codat rapid vor scadea din top , nu vor sta mult in top pana nu rezolva anti-cheatul
RoyalServer
User avatar
Ramb00
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 966
Joined: 12 Feb 2014, 17:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Nume anterior: Claudiu123
Location: Calarasi
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

09 Dec 2018, 12:43

PorcusorulMagic wrote:
nkd wrote:
DevilBoy.eXe wrote:Expect a prime farm bot ;)
Care sa joace deathmach pana face lvl 21
exista de mult, walkbot, cauta pe youtube
PorcusorulMagic wrote:Parte buna e ca n-am dat de niciun codat pe Danger Zone :))
daca ai prime nu cred ca o sa dai inca, nu cred ca ar folosii cineva cod in prime dupa ce s-a chinuit 100 de ore ca sa ia ban, cum zicea si BananaGaming, nimeni nu stie ce e in spatele "cortinei" poate ca valve a updatat anticheatu si trust factorul, daca te uiti pe steamdb de cand a devenit free to play peste 10.000 banuri zilnice asa ca in prime nu o sa prea dai de codati, in schimb, in non prime o sa dai lejer, pentru ca vac nu da ban instant.
Da , poate nu voi da asa des , dar gandeste-te ca unii mai foloseau unityhack sau alte lucruri mai greu detectabile si acum au ajuns sa aiba si prime cu ele... Source engine 2-ul parca era anuntat de 1 an ,doar parca.. a fost asa un prank , degeaba au facut jocul free complet , au urcat top 1 adevarat ,pentru ca sunt o gramada de oameni care abia descopera cs-ul sau se uitau la streameri pe live dar n-aveau bani sa il ia. Dar si cand o sa dea rage din cauza unui codat rapid vor scadea din top , nu vor sta mult in top pana nu rezolva anti-cheatul
De unde naiba sti tu ca nu au rezolvat deja? Cand va aud imi vine sa ma impusc. Poate au facut cs go-ul free to play pentru a imbunatatii VACnet-ul, sau poate e deja destul de capabil si se bazeaza pe el. Ori aveti voi un trust factor foarte, dar foarte scazut, ori va crizati la orice kill mai "suspect"(ceea ce probabil se intampla..)
Gheorghe_cs16 wrote:Am testat hack-uri :doge: pe un cont nou si am instalat cs:go si vad ca merge nu am luat nici acum ban :)) Mda acum ma iau sa testez toate hack-urile de pe net si daca iau ban imi mai fac un cont nou si tot asa Bravo Valve :mocanu:
De unde naiba ai luat tu cheat-uri de pe net.. Vi aici si te bagi in seama, sa pari in ton cu subiectul.. Filmeaza-te in timp ce le folosesti si lasa abureala. Se trezeste orice copil sa vorbeasca, dar sunteti pe langa subiect total. Sunt cheateri care scap nedetectati, nu neg, dar aia stiu sa foloseasca un cheat, poate chiar sa-l creeze. Nu ca.. nu stiu cum sa-i spun, de mai sus.

Joc dracu de 2-3 ani cs go, 1000+ winuri si nu cred ca am dat de 10 "hackeri" in tot acest timp. Cand spun "hackeri" ma refer la cineva cu wall care incearca sa-l ascunda, nu aim, nimic altceva. Cred ca de 2-3 ori am primit avertizare ca un player si-a luat vac intr-un meci al meu.
Image
User avatar
Megatron
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 696
Joined: 16 May 2018, 04:31
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterior: Gheorghe_cs16
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

09 Dec 2018, 18:07

Gheorghe_cs16 wrote:Am testat hack-uri :doge: pe un cont nou si am instalat cs:go si vad ca merge nu am luat nici acum ban :)) Mda acum ma iau sa testez toate hack-urile de pe net si daca iau ban imi mai fac un cont nou si tot asa Bravo Valve :mocanu:
Ramb00 wrote:De unde naiba ai luat tu cheat-uri de pe net.. Vi aici si te bagi in seama, sa pari in ton cu subiectul.. Filmeaza-te in timp ce le folosesti si lasa abureala. Se trezeste orice copil sa vorbeasca, dar sunteti pe langa subiect total. Sunt cheateri care scap nedetectati, nu neg, dar aia stiu sa foloseasca un cheat, poate chiar sa-l creeze. Nu ca.. nu stiu cum sa-i spun, de mai sus.

Joc dracu de 2-3 ani cs go, 1000+ winuri si nu cred ca am dat de 10 "hackeri" in tot acest timp. Cand spun "hackeri" ma refer la cineva cu wall care incearca sa-l ascunda, nu aim, nimic altceva. Cred ca de 2-3 ori am primit avertizare ca un player si-a luat vac intr-un meci al meu.
Cica ori ce copil :)) am 20 de ani coaieee :doge:
Eu zic sa te mai documentezi https://www.unknowncheats.me/forum/cs-go-releases/ , https://singularity.wtf/pages/products/ , https://420cheats.com , https://insanitycheats.com , https://sleekcheats.com/forum/ , https://redeyecheats.com Mai sunt o gramada de site-uri dar nu are rost sa le pun pe toate unele sunt chiar secrete :P
User avatar
Ramb00
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 966
Joined: 12 Feb 2014, 17:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Nume anterior: Claudiu123
Location: Calarasi
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

09 Dec 2018, 19:01

Gheorghe_cs16 wrote:
Gheorghe_cs16 wrote:Am testat hack-uri :doge: pe un cont nou si am instalat cs:go si vad ca merge nu am luat nici acum ban :)) Mda acum ma iau sa testez toate hack-urile de pe net si daca iau ban imi mai fac un cont nou si tot asa Bravo Valve :mocanu:
Ramb00 wrote:De unde naiba ai luat tu cheat-uri de pe net.. Vi aici si te bagi in seama, sa pari in ton cu subiectul.. Filmeaza-te in timp ce le folosesti si lasa abureala. Se trezeste orice copil sa vorbeasca, dar sunteti pe langa subiect total. Sunt cheateri care scap nedetectati, nu neg, dar aia stiu sa foloseasca un cheat, poate chiar sa-l creeze. Nu ca.. nu stiu cum sa-i spun, de mai sus.

Joc dracu de 2-3 ani cs go, 1000+ winuri si nu cred ca am dat de 10 "hackeri" in tot acest timp. Cand spun "hackeri" ma refer la cineva cu wall care incearca sa-l ascunda, nu aim, nimic altceva. Cred ca de 2-3 ori am primit avertizare ca un player si-a luat vac intr-un meci al meu.
Cica ori ce copil :)) am 20 de ani coaieee :doge:
Eu zic sa te mai documentezi https://www.unknowncheats.me/forum/cs-go-releases/ , https://singularity.wtf/pages/products/ , https://420cheats.com , https://insanitycheats.com , https://sleekcheats.com/forum/ , https://redeyecheats.com Mai sunt o gramada de site-uri dar nu are rost sa le pun pe toate unele sunt chiar secrete :P
Ori ce copil, m-am referit la felul cum gandesti si se pare ca am dreptate.. Inca astept dovezile alea.
Ma simt scarbit ca, tu cunosti toate site-urile alea. Trist.
Image
User avatar
PorcusorulMagic
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 289
Joined: 12 Sep 2017, 17:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Groh
Detinator server CS: ARENA.USP.RO
SteamID: STEAM_0:0:102123053
Fond eXtream: 0
Location: Piatra Neamt
Has thanked: 4 times
Contact:

09 Dec 2018, 20:27

Parca conteaza ca stie niste siteuri de hack , el ti-a aratat dovada ca sunt o gramada de lucruri nedetectabile si am un prieten care si-a facut acum un cont nou special pentru a testa unele , majoritatea fiind free si doar doua cumparate , so anti-cheatul e acelas ca momentan n-a luat nimic si foloseste killit =))
User avatar
Megatron
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 696
Joined: 16 May 2018, 04:31
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterior: Gheorghe_cs16
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

09 Dec 2018, 20:39

Ramb00 Eu ti-am aratat deja dovada vorba lui PorcusorulMagic. Nu are rost deja sa ma complic cu tine sa iti fac ss sau video Ramb00 ti-am aratat deja ca exista hack-uri pe net de care tu nu sti inca de ele. Si eu le testez care sunt bune si care nu sunt bune cu un nou cont de steam :P
User avatar
caNdy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 545
Joined: 18 Jan 2009, 20:39
Detinator Steam: Da
CS Status: localhost
Detinator server CS: Cs.RomeoNet.Ro
SteamID: id/candys4s
Reputatie: Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Paris
Has thanked: 10 times
Been thanked: 4 times
Contact:

09 Dec 2018, 20:47

nkd wrote:mda, csgo e free. daca vrei cont prime 13,25 euro nice...
Si cand te gandesti ca altii au jucate ore bune pentru acel prime :thumbsdown_tone2:
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

09 Dec 2018, 21:14

Ce nu as da pentru un counter-strike 1.6 remastered care sa fie doar pentru cei cu specificatii ok sa nu ma trezesc in-game cu pentium si 150 fps care sa faca rage... :(
User avatar
Ramb00
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 966
Joined: 12 Feb 2014, 17:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Nume anterior: Claudiu123
Location: Calarasi
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

09 Dec 2018, 21:30

Daca spuneti voi.. Am intrat pe cateva din site-urile alea, si in majoritatea topicurilor multi spuneau ba ca au luat vac, ba ca le e frica sa-l foloseasca dupa update etc. Majoritatea dintre ele erau pentru skin changer. Erau si de trigger sau aim, dar majoritatea nu functionau pentru ca nu erau updatate din ce am inteles in topic-uri. Azi au fost cateva updatate. Sunt curios cum le-ati testat voi acum 2 zile in urma..
Image
User avatar
A k c 3 n 7
Super moderator
Super moderator
Posts: 5137
Joined: 25 Aug 2014, 21:31
Detinator Steam: Da
CS Status: who dares wins
SteamID: Jandarmeria
Reputatie: Super moderator
Moderatorul anului 2023
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fost eXtream Mod
Fost Intermediar
Nume anterior: Sorinel
Fond eXtream: 0
Location: Unknown
Discord: remusakcent
Has thanked: 3 times
Been thanked: 46 times

09 Dec 2018, 22:45

Mutex wrote:Ce nu as da pentru un counter-strike 1.6 remastered care sa fie doar pentru cei cu specificatii ok sa nu ma trezesc in-game cu pentium si 150 fps care sa faca rage... :(
slabe sanse, pentru ca sti bine cum este generatia din ziua de azi, nu am fost cu nintendo :D
User avatar
Massivescu
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1659
Joined: 05 Aug 2015, 00:57
Detinator Steam: Da
CS Status: dwaadw
Detinator server CS: dwadaw
SteamID: Massivescu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: dwaad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

10 Dec 2018, 00:23

Am jucat acm un competitive(non-prime), 2 codati la mine in echipa, 2 la adversari
EMiNEM
User avatar
Megatron
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 696
Joined: 16 May 2018, 04:31
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterior: Gheorghe_cs16
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

10 Dec 2018, 08:28

Ramb00 wrote:Daca spuneti voi.. Am intrat pe cateva din site-urile alea, si in majoritatea topicurilor multi spuneau ba ca au luat vac, ba ca le e frica sa-l foloseasca dupa update etc. Majoritatea dintre ele erau pentru skin changer. Erau si de trigger sau aim, dar majoritatea nu functionau pentru ca nu erau updatate din ce am inteles in topic-uri. Azi au fost cateva updatate. Sunt curios cum le-ati testat voi acum 2 zile in urma..

:))
Urmareste la 1:50 sau tot videoclipul !

Da si youtuberi de 30k mai folosesc hack-uri in cs:go :thinking: la caternica. :P
Post Reply

Return to “Diverse”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 8 guests