Ce s-a intamplat cu jocu asta ??

Categoria unde se postează orice altceva ce nu își are locul în celelalte categorii despre Counter-Strike: Global Offensive.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

29 May 2017, 22:39

Ma frate ce a patit jocu asta ? N-am mai jucat de cateva luni deloc, de fapt nu am mai jucat pe bune de aproximativ 8-9 luni, de cand tarfa de Gaben in 3 meciuri m-a derankat de 3 ori, si de vreo 3-4 zile m-am reapucat. Lasand la o parte faptul ca sunt mai multi codati ca niciodata si au facut niste update-uri de mai e lola fps, ce-s cu jucatorii astia ? Nu am jucat in viata mea, cred ca nici in silver cu cu jucatori atat de terminati. N-au nici cea mai mica idee cum se joaca jocu asta. Baga muzica in meci, tipa ca ratatii, nu dau info, nu vorbesc engleza, te omoara, iti dau lama in spawn, din prostie asa, nu intentionat.

M-a dat MGE [Master Guardian Elite]. Prin 2015 cand eram eu MGE se juca in ranku ala pe rupte. Nu spun ca era cine stie ce dar cel putin toti dadeau info, chiar si polonezii si rusii. Venind vorba de rusi, din 15 meciuri jucate in absolut toate a fost minim 4 rusi, atat in echipa mea cat si in echipa adversa, de obicei prind 4 rusi direct la mine. Macar nu am mai prins nici un polonez pana acu.
doua exemple | Afiseaza codul
Image
Image
Nici eu cand eram ranku asta nu eram super-stralucit, jucam P90 only, dar cel putin rupeam cu el, nu era meci sa nu fac minim 25 de fraguri cu saracia aia. Am jucat cred ca cu vreo 25-30 de membri de aici CSGO, atat in rankuri mici cand si in rankuri mari (supreme, global) si nu cred ca e vreunu care sa spuna ca nu faceam fata la vreun meci. Nu mi-a venit sa cred cand am vazut ca in MGE nu stiu astia sa dea nici smoke-ul de CT pe dust2 :| .

Niciodata nu am mai pierdut meciuri in care sa am peste 30 de franguri doar ca ceilalti 4 ***** nu pot sa faca un frag. Stiam ca daca o sa imi dea ceva master guardian, chiar si dmg o sa fie greu sa ies de acolo ca sunt numai terminati in rankurile alea, abia de la Eagle isi mai revin si ei, dar niciodata nu mi-am imaginat ca o sa fie chiar atat de greu :))

Daca vrea cineva sa jucam dati-mi add: https://steamcommunity.com/id/tre3fla_xxx
E mult pana imi revin putin, nu poti in 4 zile de joc sa joci cum jucai cand erai supreme :))) Nu dati add daca aveti rankuri sub MGE, nu imi pasa ca ati derankat din cauza cuiva si ca ati fost globali in copilarie :P vreau sa rankez si daca joc cu rankuri mai mici urc foarte greu. joc si in rankuri mai mari, nu trebuie sa fiti MG neaparat.
RoyalServer
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

29 May 2017, 22:45

cresti greu in rank ca sa te faca sa joci cat mai mult
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

29 May 2017, 22:48

Cresti greu in rank ca sunt toti rusii, toti nemtii si ce dracu mai sunt ei care n-au habar cum se joaca jocu asta. azi intr-un meci au intrat unii, si unul dintre ei avea vreo 5 fps, avea 0 fraguri in runda 19 si nu voiau sa-i dea kick. E super-frustrant sa joci singur. Am jucat unul si cu niste romani din "Nearby" d-ala. Si aia erau pamant de flori. Era unu, a avut 7 fraguri si a plans tot meciu ca nu il ajutam ca nu stiu ce.
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

30 May 2017, 05:58

nu conteaza, erau terminati si codati si inainte sa schimbe rankingu
nu mai juca singur, cauta niste tovarasi
User avatar
A k c 3 n 7
Super moderator
Super moderator
Posts: 5138
Joined: 25 Aug 2014, 21:31
Detinator Steam: Da
CS Status: who dares wins
SteamID: Jandarmeria
Reputatie: Super moderator
Moderatorul anului 2023
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fost eXtream Mod
Fost Intermediar
Nume anterior: Sorinel
Fond eXtream: 0
Location: Unknown
Discord: remusakcent
Has thanked: 4 times
Been thanked: 46 times

30 May 2017, 14:12

orcum jocul e cancer
User avatar
iLuSiOn
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 881
Joined: 06 May 2011, 17:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Contact:

01 Jun 2017, 16:46

apuca-te de esea. rank s in esea > global in mm. plus serverele lui nea gaben sunt distruse, auzi la el, 64 tickrate pentru aia care n-au pc bun. daca n-au pc bun sa nu mai joace in **** mea.
User avatar
danyy-
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 189
Joined: 15 Jun 2016, 21:14
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

01 Jun 2017, 22:09

joaca faceit.
Post Reply

Return to “Diverse”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 14 guests