RIP !WS & !KNIFE fara PTAH Actualizat

Categoria unde se postează orice altceva ce nu își are locul în celelalte categorii despre Counter-Strike: Global Offensive.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
User avatar
OXYD
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 463
Joined: 27 May 2017, 22:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Playing CS:GO
Detinator server CS: Go.HellHounds.Ro
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

08 Dec 2018, 13:14

Din ce am inteles , ultima versiune aparuta de la PTAH nu e potrivita pentru plugin-ul de !ws a lui kaganus. Update-ul cu Danger Zone e pus, tot ce impiedica e extensia PTAH. Mai exact , problema difera de la server la server. La altii le da crash server-ul imediat cum intra cineva , altora le merge cateva minute dupa da serverul crash , iar cum e in cazul meu , plugin-ul merge , schimband cateva skin-uri dar pe la al 2 lea sau al 3 lea skin ales din plugin , pica serverul.

Din ce am inteles ,tot ce trebuie sa facem e sa asteptam update-ul la PTAH.


OFF: Cat despre update-ul la csgo - bullshit in mare parte, dar are si niste parti bune, n-am ce comenta.
RoyalServer
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

08 Dec 2018, 13:26

OXYD wrote:Din ce am inteles , ultima versiune aparuta de la PTAH nu e potrivita pentru plugin-ul de !ws a lui kaganus. Update-ul cu Danger Zone e pus, tot ce impiedica e extensia PTAH. Mai exact , problema difera de la server la server. La altii le da crash server-ul imediat cum intra cineva , altora le merge cateva minute dupa da serverul crash , iar cum e in cazul meu , plugin-ul merge , schimband cateva skin-uri dar pe la al 2 lea sau al 3 lea skin ales din plugin , pica serverul.

Din ce am inteles ,tot ce trebuie sa facem e sa asteptam update-ul la PTAH.


OFF: Cat despre update-ul la csgo - bullshit in mare parte, dar are si niste parti bune, n-am ce comenta.
vand new features updatat 10e , n-are nevoie de ptah :')
User avatar
OXYD
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 463
Joined: 27 May 2017, 22:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Playing CS:GO
Detinator server CS: Go.HellHounds.Ro
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

08 Dec 2018, 15:05

sound wrote:
OXYD wrote:Din ce am inteles , ultima versiune aparuta de la PTAH nu e potrivita pentru plugin-ul de !ws a lui kaganus. Update-ul cu Danger Zone e pus, tot ce impiedica e extensia PTAH. Mai exact , problema difera de la server la server. La altii le da crash server-ul imediat cum intra cineva , altora le merge cateva minute dupa da serverul crash , iar cum e in cazul meu , plugin-ul merge , schimband cateva skin-uri dar pe la al 2 lea sau al 3 lea skin ales din plugin , pica serverul.

Din ce am inteles ,tot ce trebuie sa facem e sa asteptam update-ul la PTAH.


OFF: Cat despre update-ul la csgo - bullshit in mare parte, dar are si niste parti bune, n-am ce comenta.
vand new features updatat 10e , n-are nevoie de ptah :')
Ar trebui sa bag si eu acum "vand vip, ca ala a lui r1ko nu mai merge"? :)))

Si ca un BTW: Plugin-ul de skin-uri din cate am inteles ,acu merge momentan doar pe windows cu versiunea actuala a ptah-ului
User avatar
cTm # oNe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2183
Joined: 24 Aug 2007, 08:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Error.
Detinator server CS: Nu
SteamID: ctmone
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Location: Germany
Discord: ctm.ro
Has thanked: 24 times
Been thanked: 41 times

08 Dec 2018, 16:16

OXYD wrote:Din ce am inteles , ultima versiune aparuta de la PTAH nu e potrivita pentru plugin-ul de !ws a lui kaganus. Update-ul cu Danger Zone e pus, tot ce impiedica e extensia PTAH. Mai exact , problema difera de la server la server. La altii le da crash server-ul imediat cum intra cineva , altora le merge cateva minute dupa da serverul crash , iar cum e in cazul meu , plugin-ul merge , schimband cateva skin-uri dar pe la al 2 lea sau al 3 lea skin ales din plugin , pica serverul.

Din ce am inteles ,tot ce trebuie sa facem e sa asteptam update-ul la PTAH.


OFF: Cat despre update-ul la csgo - bullshit in mare parte, dar are si niste parti bune, n-am ce comenta.
PTaH, WS, and sourcemod updates fix the issues and everything works fine (on linux).
ImageImage
User avatar
OXYD
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 463
Joined: 27 May 2017, 22:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Playing CS:GO
Detinator server CS: Go.HellHounds.Ro
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

08 Dec 2018, 21:00

o sa testez imediat cu sm 6267

EDIT: Da merge tot cu exceptie un sistem facut de mine acum ceva timp. Nu-i problema , se reface :)))
Post Reply

Return to “Diverse”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 14 guests