Server-ul Pica

Dacă deții un server dedicat și ai o problemă cu acesta, poți întreba în această categorie cum se rezolvă problema respectivă.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

User avatar
Adi100
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 138
Joined: 17 Jun 2017, 18:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Adi100
Fond eXtream: 0

16 Oct 2017, 18:57

Coxi wrote:
nanox //pro.forte wrote:Pai de ce dai flash la server? =)))))))
On: pai ce pluginuri ai? Sau mai exact de la cine ai addons
de la domnul "fitz" care mai mult si-a batut joc de mine cu acest addons
daca si addonsurile facut de fitz sunt proaste e clara treaba =)))
RoyalServer 2
User avatar
FITZ
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 183
Joined: 01 Jul 2017, 15:01
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: GO.KRIMES.RO
Fond eXtream: 0
Contact:

16 Oct 2017, 19:02

Bai nesimtitule , tu nu esti in stare sa instalezi pluginu de la csgotokens copil ce esti si vii aici si zici ca e de la addonsu meu ma? vai de capul tau. Asa e cand ajuti lumea pe gratis , ti-ai bagat nasu in addons sa umblii si sa instalezi , habar nu ai nimic legat de CS si servere , dai vina pe ala care te ajuta , nesimtitule. Am vandut addons-uri cu caru si am ajutat lumea cu pluginuri si nu mi-a reprosat nimeni nimic.
Nici macar nu ti-am pus un addons intreg , doar ti-am adaugat cateva pluginuri , nici nu stiu ce prostie aveai tu facuta inainte sa ti le uploadez eu. Asa ca , nu ai nici un addons de la mine , doar cateva pluginuri adaugate peste ciorba ta de server.

Image
★★★ CS:GO PLUGINS ★★★
★★★ GO.KRIMES.RO ★★★

Image
User avatar
Coxi
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 16
Joined: 29 Sep 2017, 17:06
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
Fond eXtream: 0
Contact:

16 Oct 2017, 19:23

FITZ wrote:Bai nesimtitule , tu nu esti in stare sa instalezi pluginu de la csgotokens copil ce esti si vii aici si zici ca e de la addonsu meu ma? vai de capul tau. Asa e cand ajuti lumea pe gratis , ti-ai bagat nasu in addons sa umblii si sa instalezi , habar nu ai nimic legat de CS si servere , dai vina pe ala care te ajuta , nesimtitule. Am vandut addons-uri cu caru si am ajutat lumea cu pluginuri si nu mi-a reprosat nimeni nimic.

Image
bai asta.. vad ca deja esti nesimtit,te-am injurat cumva? eu te-am ajutat cu forumul tau.. te ***.. eu ti-am cerut ceva?
User avatar
FITZ
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 183
Joined: 01 Jul 2017, 15:01
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: GO.KRIMES.RO
Fond eXtream: 0
Contact:

16 Oct 2017, 19:25

Dai vina pe addonsu meu , care nici macar nu ti-am pus un addons complet ci doar ti-am pus niste pluginuri si zici ca mi-am batut joc de tine dar de fapt tu esti ala de vina , esti un om de 2 lei , nu meriti ajutat. Salut
★★★ CS:GO PLUGINS ★★★
★★★ GO.KRIMES.RO ★★★

Image
User avatar
Adi100
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 138
Joined: 17 Jun 2017, 18:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Adi100
Fond eXtream: 0

16 Oct 2017, 19:25

Coxi wrote:
FITZ wrote:Bai nesimtitule , tu nu esti in stare sa instalezi pluginu de la csgotokens copil ce esti si vii aici si zici ca e de la addonsu meu ma? vai de capul tau. Asa e cand ajuti lumea pe gratis , ti-ai bagat nasu in addons sa umblii si sa instalezi , habar nu ai nimic legat de CS si servere , dai vina pe ala care te ajuta , nesimtitule. Am vandut addons-uri cu caru si am ajutat lumea cu pluginuri si nu mi-a reprosat nimeni nimic.

Image
bai asta.. vad ca deja esti nesimtit,te-am injurat cumva? eu te-am ajutat cu forumul tau.. te ***.. eu ti-am cerut ceva?
tot el este nesimtit =))
User avatar
FITZ
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 183
Joined: 01 Jul 2017, 15:01
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: GO.KRIMES.RO
Fond eXtream: 0
Contact:

16 Oct 2017, 19:29

Uite alta poza , tot eu sunt baiat si nu iti iau nici un ban si tot tu esti ala robot. Na cand recunosti ca ai erori la tigaia ta de server si dupa ce ii dai reinstall.
Nu-l mai ajutati pe asta cu nimic ca nu merita , si dupa da vina pe voi din cauza prostiei imense care o detine.
Image
★★★ CS:GO PLUGINS ★★★
★★★ GO.KRIMES.RO ★★★

Image
User avatar
Adi100
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 138
Joined: 17 Jun 2017, 18:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Adi100
Fond eXtream: 0

16 Oct 2017, 20:44

Post Reply

Return to “Probleme la servere dedicate de Counter-Strike: Global Offensive”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 1 guest