2 vs 32

Discutii despre meciurile de Counter-Strike, provocari intre clanuri, cupe, evenimente.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

User avatar
klymouth
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 23
Joined: 18 Jun 2009, 21:44
Detinator Steam: Da
CS Status: So bizzare...
Detinator server CS: Nu!
Location: Orasul lui Sever

21 Jun 2009, 16:53

CZBBRO[ wrote:eu cu rmx vs 32 ... steam on jucaM pe public.
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
RoyalServer 2
register10
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 3
Joined: 21 Jun 2009, 16:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

21 Jun 2009, 16:55

n1HnS wrote:ati uitat ca va bateau greierii de pe de_nuke si acum faceti topicuri 2 vs 100 :( s0z cois dar v-ati ajuns toti ..CZPRO "pleier" dute pe pgl.ro si fai topicul asta ca nu stii cum sa dai mai repde disconnect :( s0z nu vreau reply de la tine $@|_
ba retardatule taci @ cz bate o duzina de-al de tine suferinzi cu S@L , ai grija ca o fwt pe ma|ta de urgenta >:D< :*
User avatar
Kpss
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 375
Joined: 26 May 2009, 13:42
Detinator Steam: Da
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

21 Jun 2009, 17:33

register10 wrote:
n1HnS wrote:ati uitat ca va bateau greierii de pe de_nuke si acum faceti topicuri 2 vs 100 :( s0z cois dar v-ati ajuns toti ..CZPRO "pleier" dute pe pgl.ro si fai topicul asta ca nu stii cum sa dai mai repde disconnect :( s0z nu vreau reply de la tine $@|_
ba retardatule taci @ cz bate o duzina de-al de tine suferinzi cu S@L , ai grija ca o fwt pe ma|ta de urgenta >:D< :*
Alt fan a lu Czz ala =)) ,Frate ,mai bine taci , Va credeti asa de bunii =)).Lasati-o mai moale cu arfele astea.
User avatar
klymouth
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 23
Joined: 18 Jun 2009, 21:44
Detinator Steam: Da
CS Status: So bizzare...
Detinator server CS: Nu!
Location: Orasul lui Sever

21 Jun 2009, 18:03

Kpss wrote:
register10 wrote:
n1HnS wrote:ati uitat ca va bateau greierii de pe de_nuke si acum faceti topicuri 2 vs 100 :( s0z cois dar v-ati ajuns toti ..CZPRO "pleier" dute pe pgl.ro si fai topicul asta ca nu stii cum sa dai mai repde disconnect :( s0z nu vreau reply de la tine $@|_
ba retardatule taci @ cz bate o duzina de-al de tine suferinzi cu S@L , ai grija ca o fwt pe ma|ta de urgenta >:D< :*
Alt fan a lu Czz ala =)) ,Frate ,mai bine taci , Va credeti asa de bunii =)).Lasati-o mai moale cu arfele astea.

Invidia asta... :-j
User avatar
traznitu_cstrike
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 292
Joined: 17 Jun 2008, 22:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma plimb cu scara !
Reputatie: Utilizator restrictionat(traznituu)

21 Jun 2009, 19:09

Cati fani aici doamne =))) sa mor ..vad ca toti tineti cu cezebebe
1.czBB sau cum oi avea nicku .. suferi cam mult daca esti pgl esti mare smecher si bati tot forumu ? in pgl poate intra oricine dai 200 de mii si joci in pegele;)
2.rMx tu suferi degeaba esti prea ***** pentru unu joc asa simplu pe nume cese,suferi degeaba si vrei sa ne impresionezi?Ne`ai impresionat fiind un mare ***** , nici buletinu nu cred ca il ai.
v@s@lutd!m3r$$$$!
Image
Image
Contact ME :
[email protected]
[email protected]
Powered By Traznitu
Burulikk
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 33
Joined: 18 Jun 2009, 03:58
Detinator Steam: Nu

21 Jun 2009, 19:25

traznitu_cstrike wrote:Cati fani aici doamne =))) sa mor ..vad ca toti tineti cu cezebebe
1.czBB sau cum oi avea nicku .. suferi cam mult daca esti pgl esti mare smecher si bati tot forumu ? in pgl poate intra oricine dai 200 de mii si joci in pegele;)
2.rMx tu suferi degeaba esti prea ***** pentru unu joc asa simplu pe nume cese,suferi degeaba si vrei sa ne impresionezi?Ne`ai impresionat fiind un mare ***** , nici buletinu nu cred ca il ai.
v@s@lutd!m3r$$$$!
=))
Image
BuruIana
c4
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 65
Joined: 09 Aug 2007, 18:16

21 Jun 2009, 19:30

panini wrote:
sAnTaSTAR! wrote:cz :)

uite facem 2vs2 :)

joc in echipa cu fratemiu :)

accepti ? :)

Da-mi pm cu steamid sau mess sau ceva sa te pot contacta :)
bate saNta la voi ;@ .....
f9 road to victory

@cz - te pun pe pgl mane :)) vezi ca snt multi andarcovar paici
RM:X
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 51
Joined: 21 Jun 2009, 17:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

21 Jun 2009, 19:32

traznitu_cstrike wrote:Cati fani aici doamne =))) sa mor ..vad ca toti tineti cu cezebebe
1.czBB sau cum oi avea nicku .. suferi cam mult daca esti pgl esti mare smecher si bati tot forumu ? in pgl poate intra oricine dai 200 de mii si joci in pegele;)
2.rMx tu suferi degeaba esti prea ***** pentru unu joc asa simplu pe nume cese,suferi degeaba si vrei sa ne impresionezi?Ne`ai impresionat fiind un mare ***** , nici buletinu nu cred ca il ai.
v@s@lutd!m3r$$$$!
tu cine ******* ***** mai esti ? aaaa gata el e BENJEERATAT ala care nu face frag la mix :( pacat :( daca vorbea unu mai bun mai ziceam dar asa cum vorbesti tu un mare ***** :( nu are rost , si stai lin am 17 .. deci am buletin fata de tine !
User avatar
n1HnS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 14
Joined: 10 Jan 2009, 16:17
Detinator Steam: Da
CS Status: Only HnS
Detinator server CS: Nu
Location: Mioveni

21 Jun 2009, 19:37

tu rmx ma bucur ca ai ajuns PRO .. sclavii *** inainte nu faceati frag la mix si acu jucati voi doi slabanii in team vs 32 ... pai voi dati bine dar cz a inceput sa ceara wall pe mess :( s0z fan dar te-am dat de gol
RM:X
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 51
Joined: 21 Jun 2009, 17:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

21 Jun 2009, 19:40

n1HnS wrote:tu rmx ma bucur ca ai ajuns PRO .. sclavii *** inainte nu faceati frag la mix si acu jucati voi doi slabanii in team vs 32 ... pai voi dati bine dar cz a inceput sa ceara wall pe mess :( s0z fan dar te-am dat de gol
si spartanu de acer
Location: Mioveni :-< ce-ar fi sa mai iesi din casa ? app sclav e tactu , suntem noi 2 slabani (eu cu cz) dar totusi nu suntem asa ca tine :( vai de capu tau de fraier , nu te mai obosi sa dai reply fraieru din mioveni
User avatar
CZBBRO[
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 316
Joined: 19 Jun 2009, 02:06
Detinator Steam: Da
CS Status: pwh'
Detinator server CS: Nu
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

21 Jun 2009, 19:42

am facut rost de wall mane :) uite poza de pe un server :D
chill , eu sunt cam ***** cu wall :) nu prea fac frag asa ca l-am sters ... :D:D:D:D:D:D
http://img32.imageshack.us/img32/5043/dedust20002l.png
User avatar
CZBBRO[
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 316
Joined: 19 Jun 2009, 02:06
Detinator Steam: Da
CS Status: pwh'
Detinator server CS: Nu
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

21 Jun 2009, 19:43

ma pune pe pgl HAHAHAHAHAHAAH=)))
Locked

Return to “Meciuri”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 18 guests