Cupa 5v5 cu premii in valoare de 700 RON!

Discutii despre meciurile de Counter-Strike, provocari intre clanuri, cupe, evenimente.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

cosmin01
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 209
Joined: 26 Dec 2008, 10:34
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: Cs.Pinguinul.Idle.Ro

15 Jul 2009, 20:34

MARII PLAGIATORI ? regulamentul am stat de la ora 5 dimineata pana la ora 9 sa-l fac complet , recunosc ca m-am inspirat din acl , dar nu mult ... restul noi am facut ! sediu , este prima editie , game tu cand ai avut cupa aici ? au venit jigniri la adresa ta ? - nu . suntem noi , nu cred ca o sa se inscrie repede echipele , dar cu timul ... o sa avem contract si cu o sala din bucuresti , dar acum suntem prea noi , tu aveai , game ? - nu ! sediu o sa facem dar pe parcurs ... vrem sa vedem si noi cum merge ! ti-ar place sa bagi bani si sa nu te alegi cu nimic ?

intelegeti-ne si pe noi ! speram sa ne extindem

daca am plagiat , va rog sa ne spuneti cu ce , iar stafful isi cere oficial scuze !
Cauti o Comunitate de Top ? - http://www.extreamcs.com - recomand-o si prietenilor tai !
RoyalServer 2
RMics
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 85
Joined: 09 Jul 2009, 16:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

15 Jul 2009, 22:58

duceti-va la munca copii inapti ce sunteti nu mai incercati sa dati tepe retarzilor !
User avatar
game
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1206
Joined: 28 Aug 2007, 21:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Intru mai rar, sa nu obosesc prea rau.
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost organizator Cupa eXtreamCS
Location: pe scaun
Been thanked: 9 times

15 Jul 2009, 23:11

cosmin01 wrote:MARII PLAGIATORI ? regulamentul am stat de la ora 5 dimineata pana la ora 9 sa-l fac complet , recunosc ca m-am inspirat din acl , dar nu mult ... restul noi am facut ! sediu , este prima editie , game tu cand ai avut cupa aici ? au venit jigniri la adresa ta ? - nu . suntem noi , nu cred ca o sa se inscrie repede echipele , dar cu timul ... o sa avem contract si cu o sala din bucuresti , dar acum suntem prea noi , tu aveai , game ? - nu ! sediu o sa facem dar pe parcurs ... vrem sa vedem si noi cum merge ! ti-ar place sa bagi bani si sa nu te alegi cu nimic ?

intelegeti-ne si pe noi ! speram sa ne extindem

daca am plagiat , va rog sa ne spuneti cu ce , iar stafful isi cere oficial scuze !
Nu au venit jigniri aici in public dar multi au intrat pe mess si au zis ca vina sa ma bata ca le dau tzeapa etc. :-j . Nici mie nu mi-ar place sa imi copiati regulamentul si nici lu biga . Eu cand am copiat 1 propozitie din regulament la PGL a venit imediat Strat0 si mi-a atras atentia acuma la ACL va o atrag eu.
Contract pentru o cupa? Pustiule asculta la mine ca pe mine nu ma vrajesc cuvintele tale de om matur. 150 X 5 = 750 X 32 = 24 de mill dintre care 11 sau 12 se duc pe premiu iar 2-3 poate la sala de net + inca 5-6 pentru premiu. Deci voua o sa va ramana in jur de 5-10 mil aprox. Si chestia asta va iese si nici macar nu ati bagat 1 ban , poate doar la domeniu sa il cumparati in rest nimic , totul tine de inscrieri. Nu mai zii ca tu bagi bani si ca nu te alegi cu nimic ;) ca nu e asa deci te rog eu nu mai devia de la subiect. Apoi ce ziceti voi cu sala , de contracte , dute tu in Darena pe 1 septembrie sa vezi ce lan o sa fie si cine o sa fie organizatorul . ;) Nu am venit sa iti zic nimic numai daca vreti cupa facetio voi numai plagiati ;).
xlN_cstrike
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 217
Joined: 03 Feb 2009, 18:11
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator restrictionat ! [07Darky]

15 Jul 2009, 23:59

PeMe cu site :) .
xlN_cstrike
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 217
Joined: 03 Feb 2009, 18:11
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator restrictionat ! [07Darky]

16 Jul 2009, 10:08

OMG, SITE-UL NU EXISTA, NICI FORUMUL, DOAR DOMENUL =))))))))))))
Marius.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 79
Joined: 13 Jul 2009, 15:32
Detinator Steam: Da
CS Status: ...
Reputatie: Maryus kNN/ picccc / Marius. / hii = ban permanent!
(Ban scos de 1 mai!)
(Ban scos de 1 mai!)

16 Jul 2009, 10:42

xlN_cstrike wrote:OMG, SITE-UL NU EXISTA, NICI FORUMUL, DOAR DOMENUL =))))))))))))
Exista dar cred ca dupa ce a vazut biga l-a sters =)
xlN_cstrike
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 217
Joined: 03 Feb 2009, 18:11
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator restrictionat ! [07Darky]

16 Jul 2009, 10:46

Marius. wrote:
xlN_cstrike wrote:OMG, SITE-UL NU EXISTA, NICI FORUMUL, DOAR DOMENUL =))))))))))))
Exista dar cred ca dupa ce a vazut biga l-a sters =)
CLAR, e N1 cupa, mai bine da un mod. close si termina balciu =))))
Last edited by game on 16 Jul 2009, 15:15, edited 1 time in total.
Reason: ATAT!
Post Reply

Return to “Meciuri”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 34 guests