Fac meciuri !

Discutii despre meciurile de Counter-Strike, provocari intre clanuri, cupe, evenimente.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

User avatar
Mendarkk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 395
Joined: 29 Jun 2009, 11:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

14 Jul 2009, 22:37

xlN_cstrike wrote:Cum sa-l iei pe mendark, rupe ualu, uitati-va si voi putin la cum joaca el :( , unde vin toti acolo e si el, cand ii zici cik. "eu tin x2", cand ne asteapta lung pe toti nu zice nimic, cand venim 3lg2sc el vine rush mid, mendark dute si joaca-te cu botii, ca doar aia sunt jucatori de teaba ta.
Ok , parerea asta o aveam si eu :-s daca cei cu care am jucat acuma au suspectat ceva sa posteze aici :-j
RoyalServer 2
xlN_cstrike
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 217
Joined: 03 Feb 2009, 18:11
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator restrictionat ! [07Darky]

14 Jul 2009, 22:40

Mendarkk wrote:
xlN_cstrike wrote:Cum sa-l iei pe mendark, rupe ualu, uitati-va si voi putin la cum joaca el :( , unde vin toti acolo e si el, cand ii zici cik. "eu tin x2", cand ne asteapta lung pe toti nu zice nimic, cand venim 3lg2sc el vine rush mid, mendark dute si joaca-te cu botii, ca doar aia sunt jucatori de teaba ta.
Ok , parerea asta o aveam si eu :-S daca cei cu care am jucat acuma au suspectat ceva sa posteze aici :-j
Aia de azi nu erau dupa extream, erau dupa alta comunitate si ei nu au niciodata treaba cu extream, toti din extream erau in echipa ta, dar aia nu aveau cum sa vada ca ai wall deoarece veneai inainte si nu atacai ultimul ca se cunoasca walul :-j .
User avatar
Mendarkk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 395
Joined: 29 Jun 2009, 11:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

14 Jul 2009, 22:44

xlN_cstrike wrote:
Mendarkk wrote:
xlN_cstrike wrote:Cum sa-l iei pe mendark, rupe ualu, uitati-va si voi putin la cum joaca el :( , unde vin toti acolo e si el, cand ii zici cik. "eu tin x2", cand ne asteapta lung pe toti nu zice nimic, cand venim 3lg2sc el vine rush mid, mendark dute si joaca-te cu botii, ca doar aia sunt jucatori de teaba ta.
Ok , parerea asta o aveam si eu :-S daca cei cu care am jucat acuma au suspectat ceva sa posteze aici :-j
Aia de azi nu erau dupa extream, erau dupa alta comunitate si ei nu au niciodata treaba cu extream, toti din extream erau in echipa ta, dar aia nu aveau cum sa vada ca ai wall deoarece veneai inainte si nu atacai ultimul ca se cunoasca walul :-j .
nu zic de zvon , st1l , adbby, santa,, ...

ps: altceva mai ai de spus ? :-?
xlN_cstrike
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 217
Joined: 03 Feb 2009, 18:11
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator restrictionat ! [07Darky]

14 Jul 2009, 22:50

clar, problema e ca tu nici nu esti prost, sti cand sa-l bagi si cand nu... legat de santa de ce crezi ca nu-l ia mai nimeni la mix-uri, rareori si deobicei astia ca tine, pentru ca-l bate aimu, cand erai cu "insane pro" erai vai de viata si nimic macar arma sa o ti in mana nu stiai, vrei sa zici ca faceai ala bala portocala si unde iesea acolo te duceai ? sau dadeai cu banu, cap era x1 si pajura era x2 ? DUTE BA SI`NPUSCA-TE PENTRU CA NU E CS-UL DE TINE, DAI DELETE!
User avatar
Mendarkk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 395
Joined: 29 Jun 2009, 11:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

14 Jul 2009, 22:53

xlN_cstrike wrote:clar, problema e ca tu nici nu esti prost, stii cand sa-l bagi si cand nu... legat de santa de ce crezi ca nu-l ia mai nimeni la mix-uri, rareori si deobicei astia ca tine, pentru ca-l bate aimu, cand erai cu "insane pro" erai vai de viata si nimic macar arma sa o ti in mana nu stiai, vrei sa zici ca faceai ala bala portocala si unde iesea acolo te duceai ? sau dadeai cu banu, cap era x1 si pajura era x2 ? DUTE BA SI`NPUSCA-TE PENTRU CA NU E CS-UL DE TINE, DAI DELETE!
omg :( eu fac mixuri non stop .. poate sa demonstreze cei care ma au in lista si sunt mai mereu online , cum sa nu invat? ma uit la meciuri de pgl mai invat de acolo , de la altcineva mai bun ca
mine .. hai sal sa numai facem off :*
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

14 Jul 2009, 23:19

Terminati , faceti topic separat si va certati. Lucrurile au decurs perfect.. asa sper ca va fii si maine seara :)
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
wygo
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 09 Jun 2009, 15:43
Detinator Steam: Da

14 Jul 2009, 23:24

zvoNN1ceL wrote:Terminati , faceti topic separat si va certati. Lucrurile au decurs perfect.. asa sper ca va fii si maine seara :)
s0z , asta seara n-am putut ajunge , maine seara vin si eu cu adminul ;x !
Last edited by compaq on 16 Jul 2009, 10:29, edited 1 time in total.
Reason: meu?
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

14 Jul 2009, 23:29

Nu-l mai lua ba pe vigo asta, ca n-a vrut sa-mi dea 1 admin pe war, ma ia cu abureli cu alea :))
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
wygo
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 09 Jun 2009, 15:43
Detinator Steam: Da

14 Jul 2009, 23:31

ma sunt obligat ? zi maaaa daca nici macar nu stii comanda de rr si suferi la mine , ce vrei sa-ti dau ? nici nu e al meu e al lui compaq , vorbeste cu el , te rog nu-i lua pe astia cu abureli din astea , ty !
xlN_cstrike
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 217
Joined: 03 Feb 2009, 18:11
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator restrictionat ! [07Darky]

14 Jul 2009, 23:33

BraNNNN-Dy wrote:Nu-l mai lua ba pe vigo asta, ca n-a vrut sa-mi dea 1 admin pe war, ma ia cu abureli cu alea :))
Cand ma vezi pe steam baga-te in seama, iti dau eu un admin ;) .
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

14 Jul 2009, 23:33

Da maaaa stii tu ca nu stiu eu comanda de rr ? Ba esti nebun ba taticule :D Si apropo, majoritatea adminelor de pe pgl war sunt aleatorii, se joaca toata lumea cu ele, nu sunt ale cuiva anume. Si nu mai tipa la mine ca n-avem aceeasi varsta.

EDIT: xlN cine esti ? :D
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
wygo
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 09 Jun 2009, 15:43
Detinator Steam: Da

14 Jul 2009, 23:34

oke , dar nu ma lua tu pe mine cu astea , sa nu mai fiu luat la mixuri si alea alea ca nu-ti dau adminul , oke ? vorbeste cu compaq , sau ai vorbit si nu ti-l da si ai zis ca s-a intalnit hotul cu prostul ?!
Last edited by BRANDY #1 on 14 Jul 2009, 23:43, edited 1 time in total.
Reason: Morrrrrr baaa cu tine =)))))
Locked

Return to “Meciuri”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 45 guests