Membri DotA / Counter-Strike !

Discutii despre meciurile de Counter-Strike, provocari intre clanuri, cupe, evenimente.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

User avatar
UnforGiveN1
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 525
Joined: 12 Feb 2009, 19:28
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Madrid
Has thanked: 9 times
Been thanked: 9 times

13 Feb 2009, 17:18

....Din lipsa de ocupatie stau sa stau sa va scriu.


@rmx : ce ** te oftici mai raton ? Te oftici ca am ajuns unde tu nu vei ajunge niciodata ? Eu nu sunt publicar ca tine sa ma joc pe snow , india , bycastor si pe ce mape "infecte" joci tu.Nu mai posta , ai invatat sa dai post reply si gata ?:-? Si cu limbaju ala crezi ca vei ajunge undeva ? Dupa parerea mea la ADP,Croitor sau chiar donator de saliva la bosorogi.Nu te uiti putin la tine ? Ca stai sa scrii pentru un copil , cum zici tu "non buletin" ? Daca te simti in fata nu ma mai baga in seama ok ? S@L


@dark angel : ai uitat koae k eu ti-am facut cunostiinta cu "extreamcsu" pe care postezi acu ? Ai uitat ca eu te-am adus sa joci si tu meciuri adevarate :-j cei adevarat si tu esti publicar , dar cand ai iesit din Archang3ls eu te am incurajat asa-i ? Ai mai tinut legatura cu vrunu ? Nu.Ai iesit de bunavoie sau te-au dat afara "asta nu ma priveste" dar cum te comporti acum explica faptul ca esti un "nerecunoscator" "un ***** fara minte" "un suferind amarat care vrea sa atraga atentia" corect ? Hai sictir.


Acum probleme ? Mai postati inca vreo 20 de posturi aka SPAM acum , ca va face un "copil" de 13 ani si la gramatica si la vorbe , corect ?

{} Cautatima pe #pro.ro (QuakeNet ; no site)
{} Mai invatati sa jucati / vorbiti
{} No OFFTOPIC MS , acum moderatorii astia "superinteligenti" vor inchide topicul asa-i ? Nu puteti sa stergeti posturile de la injuraturi pana la asta ? Nu , ca nu stiti (unii).S@L
Un 2,3 AMIN ! Am dat o blana.
RoyalServer 2
rMx.

13 Feb 2009, 17:28

UnforGiveN1 wrote:....Din lipsa de ocupatie stau sa stau sa va scriu.


@rmx : ce ** te oftici mai raton ? Te oftici ca am ajuns unde tu nu vei ajunge niciodata ? Eu nu sunt publicar ca tine sa ma joc pe snow , india , bycastor si pe ce mape "infecte" joci tu.Nu mai posta , ai invatat sa dai post reply si gata ?:-? Si cu limbaju ala crezi ca vei ajunge undeva ? Dupa parerea mea la ADP,Croitor sau chiar donator de saliva la bosorogi.Nu te uiti putin la tine ? Ca stai sa scrii pentru un copil , cum zici tu "non buletin" ? Daca te simti in fata nu ma mai baga in seama ok ? S@L


@dark angel : ai uitat koae k eu ti-am facut cunostiinta cu "extreamcsu" pe care postezi acu ? Ai uitat ca eu te-am adus sa joci si tu meciuri adevarate :-j cei adevarat si tu esti publicar , dar cand ai iesit din Archang3ls eu te am incurajat asa-i ? Ai mai tinut legatura cu vrunu ? Nu.Ai iesit de bunavoie sau te-au dat afara "asta nu ma priveste" dar cum te comporti acum explica faptul ca esti un "nerecunoscator" "un ***** fara minte" "un suferind amarat care vrea sa atraga atentia" corect ? Hai sictir.


Acum probleme ? Mai postati inca vreo 20 de posturi aka SPAM acum , ca va face un "copil" de 13 ani si la gramatica si la vorbe , corect ?

{} Cautatima pe #pro.ro (QuakeNet ; no site)
{} Mai invatati sa jucati / vorbiti
{} No OFFTOPIC MS , acum moderatorii astia "superinteligenti" vor inchide topicul asa-i ? Nu puteti sa stergeti posturile de la injuraturi pana la asta ? Nu , ca nu stiti (unii).S@L
fm de pripas ordinar si tu suferi ma de cs ? ******** pla in mat.a aia chioara mai bine mai cauta tu pe mine pe google , exact pe snow ma joc eu , e harta mea preferata 8-> , cu 30 de lei si eu ma duc in pgl in D si sufara ca tine :( asa ca stai lin cu tot cu pgl tau ca tot un ***** esti
eu sunt publicar inrait :( daca tu zici :-j
uite cat de ***** esti tu ba si cat de publicar esti tu : RETARDATULE uite ma milogule ca tu esti cel mai publicar , faci filme pe public ma ? =))))))) mai si postezi pe SK vai de capul tau ala prost :-< sincer mi-e mila de tine , si unde m'm ai ajuns tu ma sclavule ? ai ajuns sa te faci de ras si in pglul ala mare in care te lauzi tu divizia D :(
cauta-ma pe google si la O.o
D@rK Ang3l
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 101
Joined: 01 Sep 2007, 22:07
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Ban 4 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Been thanked: 1 time

13 Feb 2009, 19:07

- editat -
Last edited by Laur eXtream on 21 May 2009, 23:05, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit un avertisment pentru limbaj vulgar.
Post Reply

Return to “Meciuri”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 7 guests