Membri DotA / Counter-Strike !

Discutii despre meciurile de Counter-Strike, provocari intre clanuri, cupe, evenimente.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

shadikul
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 07 Jan 2009, 23:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: DND
Detinator server CS: cs.warseries.net

04 Feb 2009, 16:03

Salut.....acum 1-2 saptamani am infiintat un clan...NU FAC NUMELE PUBLIC.Si cautam diferiti membri.NU am postat la meciuri deoarece acolo se face mult off si este doar pentru counter-strike ! Sper sa ramana topicul in picioare !

HIGAMING eSports cauta membri pentru DotA , Counter-Strike , Fifa , Counter-Strike:Source si Racing !Necesita si baieti si fete (priceputi) !


Conditii:

-Sa nu sufere !
-Sa poata face naveta in Bucuresti la fiecare meci si antrenament !
-TeamSpeack / Ventrillo unu dintre ele ON ! Cu microfon neaparat ON !
-Restul vom discuta pe messenger / e-mail !

Clanul nu este al meu.Eu sunt doar manager.Pentru detalii / intrare / proba va rugam sa contactati Y!M: unfor_1337 ; higaming sau e-mail [email protected] ; [email protected] !

Pentru cei care fac off propun warn pentru ei.Multumesc !
Last edited by shadikul on 09 Feb 2009, 11:44, edited 1 time in total.
Un clan eSports care vrea sa adauge un star la lumea gamingului.Clanul este inca in formare.Cautam membri pentru DotA , Counter-Strike baieti , Counter-Strike fete , Fifa si curse.Deocamdata clan-leaderi ne trebuie pentru Counter-Strike fete , fifa si racing.Pentru orice informatie legata de membrii , orice fel de intrebari , raporturi , discutii , probe trimiteti un e-mail la [email protected] ; [email protected] si asteptati-va raspunsul.

Site: www.higaming.eu
iRC Channel : #higaming
RoyalServer
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

04 Feb 2009, 23:43

v-am dat add pe mess .. cu clanul de CS doriti pgl ceva de tre' sa facem naveta? eu pot nu-i nicio problema ! ramane sa vorbim pe messenger
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
shadikul
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 07 Jan 2009, 23:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: DND
Detinator server CS: cs.warseries.net

05 Feb 2009, 02:21

Da.Naveta se va face la antrenamente/meciuri.Cand vom gasi sponsori naveta din oras in oras v-o va plati echipa.
Un clan eSports care vrea sa adauge un star la lumea gamingului.Clanul este inca in formare.Cautam membri pentru DotA , Counter-Strike baieti , Counter-Strike fete , Fifa si curse.Deocamdata clan-leaderi ne trebuie pentru Counter-Strike fete , fifa si racing.Pentru orice informatie legata de membrii , orice fel de intrebari , raporturi , discutii , probe trimiteti un e-mail la [email protected] ; [email protected] si asteptati-va raspunsul.

Site: www.higaming.eu
iRC Channel : #higaming
shadikul
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 07 Jan 2009, 23:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: DND
Detinator server CS: cs.warseries.net

09 Feb 2009, 11:43

up si un edit !
Un clan eSports care vrea sa adauge un star la lumea gamingului.Clanul este inca in formare.Cautam membri pentru DotA , Counter-Strike baieti , Counter-Strike fete , Fifa si curse.Deocamdata clan-leaderi ne trebuie pentru Counter-Strike fete , fifa si racing.Pentru orice informatie legata de membrii , orice fel de intrebari , raporturi , discutii , probe trimiteti un e-mail la [email protected] ; [email protected] si asteptati-va raspunsul.

Site: www.higaming.eu
iRC Channel : #higaming
rMx.

09 Feb 2009, 13:17

vai unfo , si clanul asta care o sa il formati o sa fie la fel ca ala in care ai fost tu spectaculars ? aia de rupeau blaturile si au fost descalificati ? =)))))))
shadikul
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 07 Jan 2009, 23:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: DND
Detinator server CS: cs.warseries.net

09 Feb 2009, 19:27

unfo ? ce unfo ?:-? in fine...propun warn pentru Domnul rMx pentru offtopic.

Model pentru cererea in e-mailuri ! Scuzati-ma ca am uitat sa pun.


Nick:
Pentru ce doresti:
Un id de contact: Messenger/MSN !
Unde doresti sa participi ? Counter-Strike,DotA etc....! Pentru cine va vorbi fara rost propun un warn !
Un clan eSports care vrea sa adauge un star la lumea gamingului.Clanul este inca in formare.Cautam membri pentru DotA , Counter-Strike baieti , Counter-Strike fete , Fifa si curse.Deocamdata clan-leaderi ne trebuie pentru Counter-Strike fete , fifa si racing.Pentru orice informatie legata de membrii , orice fel de intrebari , raporturi , discutii , probe trimiteti un e-mail la [email protected] ; [email protected] si asteptati-va raspunsul.

Site: www.higaming.eu
iRC Channel : #higaming
rMx.

09 Feb 2009, 19:35

UnforGiveN daca vrei sa iti zic asa :(
si spectaculars stii la ce ma refer ;) v-ati dus in pgl sa rupeti blaturile =)) =)) =)) vai de voi :-j , tot clanul avea 12 ani ca tine ? :(
Look here asa ca sa nu mai suferi de pgl alta data :( adu-ti aminte ce basini de divizia D aveai in cap =))))))
hahahha
el este unforgiven copilul care posteaza filme facute pe public pe SK :( hahahaha vai de capul tau flambatule
User avatar
UnforGiveN1
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 525
Joined: 12 Feb 2009, 19:28
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Madrid
Has thanked: 9 times
Been thanked: 9 times

12 Feb 2009, 19:41

shadikul wrote:unfo ? ce unfo ?:-? in fine...propun warn pentru Domnul rMx pentru offtopic.

Model pentru cererea in e-mailuri ! Scuzati-ma ca am uitat sa pun.


Nick:
Pentru ce doresti:
Un id de contact: Messenger/MSN !
Unde doresti sa participi ? Counter-Strike,DotA etc....! Pentru cine va vorbi fara rost propun un warn !


eu sunt unfo = UnforGiveN.

@rMx. nu te uiti ma la tine ca esti vai de plt ? Cand o sa fie clanu meu si am sa permit sa fiu descalificat din pgl pentru un motiv ca "blatul" atunci sa razi , dar cand o sa ma cert cu membri din motive "personale" asta nu te priveste pe tine.ShadikuL si-a facut cont pe forum pentru ca eu l-am trimis ca sa nu imi fac eu altul sa imi iau ban , dar luna a trecut si nu am primit unban , de aceea acum am facut cont , capishi ? Asa ca tuleo de aici.

@Scuze pentru off topic. NO CLOSE....Astepti altii !
Un 2,3 AMIN ! Am dat o blana.
rMx.

12 Feb 2009, 23:32

chiar nu cred ca e necesar sa postez ce am vb noi pe mess si recunosteai k tu esti shadikul :( oricum esti rupt butulica :( cati ani mai ai pana scoti si tu buletinul ? :-<
D@rK Ang3l
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 101
Joined: 01 Sep 2007, 22:07
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Ban 4 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Been thanked: 1 time

13 Feb 2009, 10:11

unforgiven sa`ti postez pm`urile care mi le`ai trimis? in care ai spus ca tu esti marele si ratatu` unforgiven?:(
User avatar
UnforGiveN1
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 525
Joined: 12 Feb 2009, 19:28
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Madrid
Has thanked: 9 times
Been thanked: 9 times

13 Feb 2009, 10:46

Propun warn : dark engail si rmx . Pentru offtopic , cei mai ***** de pe forum . Sictir "bastanilor" !
Un 2,3 AMIN ! Am dat o blana.
rMx.

13 Feb 2009, 10:56

propun sa imi sugi pla si mie si lu dark angel ! cel mai ***** dupa forum esti tu copil fara buletin ce esti :-j , te supara adevarul ? mai iesi in m'm din casa
Post Reply

Return to “Meciuri”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 7 guests