PGL 2010 - Un nou inceput !

Discutii despre meciurile de Counter-Strike, provocari intre clanuri, cupe, evenimente.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

User avatar
UnforGiveN1
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 525
Joined: 12 Feb 2009, 19:28
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Madrid
Has thanked: 9 times
Been thanked: 9 times

19 Dec 2009, 19:47

eXtAsY#kiSS wrote:Ma inscriu la vara cand fac 14 ani. E mult mai bine asa, pentru ca nu poti sa iti gasesti mereu niste membrii pentru clan cu care sa te intelegi bine ca joc de echipa din acelas oras, sau unii nu pot juca de la sala.

Da-le cnp de la carnetu de nastere;) asa am facut eu la 12 ani si nu au zis nimic...nu stiu de ce credeti toti ca intrati doar cu buletin !
Un 2,3 AMIN ! Am dat o blana.
RoyalServer
sal!
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 25
Joined: 07 Dec 2009, 19:30
Detinator Steam: Da

23 Dec 2009, 09:47

UnforGiveN1 wrote:
eXtAsY#kiSS wrote:Ma inscriu la vara cand fac 14 ani. E mult mai bine asa, pentru ca nu poti sa iti gasesti mereu niste membrii pentru clan cu care sa te intelegi bine ca joc de echipa din acelas oras, sau unii nu pot juca de la sala.

Da-le cnp de la carnetu de nastere;) asa am facut eu la 12 ani si nu au zis nimic...nu stiu de ce credeti toti ca intrati doar cu buletin !
Si acum avand 13 ..

on : Nu cred ca voi gasii vreodata,un clan stabil,sa pot reintra,prea multi copii isi fac clan : "ne bagam in acl/etc" :)
User avatar
UnforGiveN1
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 525
Joined: 12 Feb 2009, 19:28
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Madrid
Has thanked: 9 times
Been thanked: 9 times

23 Dec 2009, 14:40

Avand 14 :)
Un 2,3 AMIN ! Am dat o blana.
User avatar
k1NdEr
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 262
Joined: 29 Jun 2008, 08:26
Detinator Steam: Da
CS Status: zm.extreamcs.com
Detinator server CS: Nu

08 Jan 2010, 09:02

mi se pare o idee buna sa se organizeze pgl de acasa \m/
Image
User avatar
jNNNk.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 69
Joined: 26 Oct 2009, 15:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

08 Jan 2010, 13:47

Super,o sa merg si eu sezonul 25 :D Nu ca dau bine numai de acasa sau altele dar la mine in oras nu este sala....este una dar au calculatoare praf!!!
Ii vrem pe Ciprian,aNNakin,PoSiTiOn Of PoWeR si George INAPOI!
User avatar
DrAk3
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 834
Joined: 27 Mar 2008, 16:06
Detinator Steam: Da
CS Status: am zis ca chill, c'o defuzez cu skill:))
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost detinator eXtreamCS# Clan
Locul I la cupa de cutite (2007)
Locul I la cupa de cutite (2008)
Locul I la cupa de cutite (2009)
Nick anterior : DrAk3
Fost moderator
Location: Brasov
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times

08 Jan 2010, 14:53

reTry wrote: De acord cu el , singura parte buna este , cum a zis si drake , ca nu se mai plateste afilierea , motivul probabil pentru care au scumpit si taxa de inscriere
Cotizaţia de membru pentru Sezonul 25 este de 30 RON/jucător.
stAtic^LiCiOuS wrote:
KiduuuTz wrote:Deja pe cs.pgl.ro s-a pus PP_AntiCheat ! :D .. ar fi bine sa jucam de acasa:D
mi se pare o prostie ac pe public in primu rand s-a marit loss considerbil (nu o spun doar eu) si in al 2 lea rand iti interzice hltv modelsurile ceea ce este repet o prostie. modelsurile nu afecteaza cu nimic curgerea buna a jocului...

si vad ca pe forumul pgl dpdv al loss si choke nu se face nimic chiar daca o groaza de playeri sa plang. o zi buna!
bineinteles ca ti se pare o prostie , ca nu te mai poti activa si in loc sa joci default , bagi diverse modele pentru ati imbunatati jocul . acel anticheat l-au creat cu un scop , sa nu mai existe jucatori ca tine de acasa .
iar acel anticheat nu face loss, iar in + este un avantaj ca jucati toti pe ex_interp fortat , si nu mai dati bulane dinalea de ale voastre , glont cap din greseala , unde tragi acolo merge glontul . daca o sa imi incepi cu suferintele la ce ti-am scris , nu cred ca o sa rezolvi nimic si iti zic de acum ca nu iti voi raspunde la comentarii aiurea , care poate nu vor fi legate de subiect.
Image
Image Ajuns in A, multumit !!!Image

Image
@Schimbare casti: Steelseries Siberia V2 White + USB
User avatar
sAnTaSTAR!
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1046
Joined: 26 Mar 2009, 16:48
Detinator Steam: Da
CS Status: sefulake ~
Reputatie: Ban 3 luni !
Ban 1 luna !
Location: little paris
Has thanked: 90 times
Been thanked: 48 times

10 Jan 2010, 16:52

sAnTaSTAR! wrote:
BraNNNN-Dy wrote:Mi se pare o idee proasta. Un clan trebuie sa joace intr-o sala, e alt spirit in sala. Erau atatea contestatii si blaturi de la sala, va imaginati ce o sa fie de acasa, o sa fie blaturi peste blaturi.

+ ca au pus taxa 10E/membru pe telefon, iar o cartela e 50 ron, altfel la banca dadeam numai 30 ron.

Ca sa inchei, repet ca mi se pare o prostie, sincer.
mare dreptate ai ... :-j

oricum : O SA IL CHEM PE K1D0R SA JOACE DE LA MINE DE ACASA IN LOCUL MEU CAND AM ETape ... :-j

totusi .. traim in [r]OMANIA si terminatii astia o sa inventeze ceva sa nu depisteze ac-ul :)))
|
|
|
V

http://www.pgl.ro/forum/showthread.php?t=63025 POFTIM :) deja wall pentru ac :-j
User avatar
k1NdEr
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 262
Joined: 29 Jun 2008, 08:26
Detinator Steam: Da
CS Status: zm.extreamcs.com
Detinator server CS: Nu

10 Jan 2010, 18:33

sAnTaSTAR! wrote:
sAnTaSTAR! wrote:
BraNNNN-Dy wrote:Mi se pare o idee proasta. Un clan trebuie sa joace intr-o sala, e alt spirit in sala. Erau atatea contestatii si blaturi de la sala, va imaginati ce o sa fie de acasa, o sa fie blaturi peste blaturi.

+ ca au pus taxa 10E/membru pe telefon, iar o cartela e 50 ron, altfel la banca dadeam numai 30 ron.

Ca sa inchei, repet ca mi se pare o prostie, sincer.
mare dreptate ai ... :-j

oricum : O SA IL CHEM PE K1D0R SA JOACE DE LA MINE DE ACASA IN LOCUL MEU CAND AM ETape ... :-j

totusi .. traim in [r]OMANIA si terminatii astia o sa inventeze ceva sa nu depisteze ac-ul :)))
|
|
|
V

http://www.pgl.ro/forum/showthread.php?t=63025 POFTIM :) deja wall pentru ac :-j



clar >:) >:) >:)
Image
Post Reply

Return to “Meciuri”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 10 guests