UnforGiveN vs cine doreste

Discutii despre meciurile de Counter-Strike, provocari intre clanuri, cupe, evenimente.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

User avatar
game
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1206
Joined: 28 Aug 2007, 21:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Intru mai rar, sa nu obosesc prea rau.
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost organizator Cupa eXtreamCS
Location: pe scaun
Been thanked: 9 times

05 Jul 2009, 22:54

Asta intelegi tu din vorbele mele ? Ca vreau sa te bat si ca te amenint deci e clara treaba. Am zis eu ca suferi ? M-ai lasat fara cuvinte imi dau seama cam ce om esti ;)
RoyalServer 2
r0tLESS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 31
Joined: 12 Jun 2009, 12:27
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: nextam

05 Jul 2009, 23:12

de la UnforGiveN vs playerii dupa extream sa ajuns la bataie , copii de 12 ani ,bataie parte`n parte sa se duca GAME la buc sa il bata sau chesti daste daca e sa faceti un topic cu meciuri faceti frate da nu sa se ajunga la toate porcariile posibile .
.
bebeSTAR
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 30
Joined: 03 Jul 2009, 22:20
Detinator Steam: Nu

05 Jul 2009, 23:18

n-au ce face avocatii , fac topicuri in care sa joace x v y :-j
Last edited by game on 05 Jul 2009, 23:33, edited 1 time in total.
Reason: Lasa-i ma, asta e extreamu' plin de copii de 12 ani care sufera dupa cs si se cred mari smecheri daca sunt buni. Asta e viata , scare ... Fara offtopic ca dau lock
User avatar
UnforGiveN1
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 525
Joined: 12 Feb 2009, 19:28
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Madrid
Has thanked: 9 times
Been thanked: 9 times

06 Jul 2009, 12:31

Topic locked please ? Nu vreau sa am numele intr-un topic in care se face off , intotdeauna astia care sunteti STAR , sh1n3 cu 1 si 3 , k1ndeR cu 1 si R mare sunteti suferinzi , de ce ? Pentru ca nu stiti jocu asta e ...Nu intru in detalii ca incepeti sa aveti pica pe mine !
Un 2,3 AMIN ! Am dat o blana.
bebeSTAR
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 30
Joined: 03 Jul 2009, 22:20
Detinator Steam: Nu

06 Jul 2009, 13:29

UnforGiveN1 wrote:Topic locked please ? Nu vreau sa am numele intr-un topic in care se face off , intotdeauna astia care sunteti STAR , sh1n3 cu 1 si 3 , k1ndeR cu 1 si R mare sunteti suferinzi , de ce ? Pentru ca nu stiti jocu asta e ...Nu intru in detalii ca incepeti sa aveti pica pe mine !
mie imi place cuvantul " star " , probleme ? dute ba la un suc numai sta 6-7 ore sau cat ai zis la cs in fiecare zi , doamne 8-| nu vezi cum ai ajuns ?
picccc
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 181
Joined: 10 Jun 2009, 19:24
Detinator Steam: Da
Reputatie: Maryus kNN/ picccc / Marius. / hii = ban permanent!
(Ban scos de 1 mai!)
(Ban scos de 1 mai!)

06 Jul 2009, 14:37

UnforGiveN1 wrote:Topic locked please ? Nu vreau sa am numele intr-un topic in care se face off , intotdeauna astia care sunteti STAR , sh1n3 cu 1 si 3 , k1ndeR cu 1 si R mare sunteti suferinzi , de ce ? Pentru ca nu stiti jocu asta e ...Nu intru in detalii ca incepeti sa aveti pica pe mine !
Mai bine taci...
sal.
Image
Image
Locked

Return to “Meciuri”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 23 guests