Ipod4 VS Iphone 3GS VS Samsung Galaxy tab

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
DahaKa
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 510
Joined: 27 Aug 2007, 00:01
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 49 times
Been thanked: 9 times

16 Aug 2011, 21:34

Salut baieti. Imi permit sa va cer parerea, mentionez de acum ca o ofer multumesc-uri si multe imbratisari celor ce ma ajuta. Sooo, ideea este ca am nevoie de ceva cu wifi, un gadget cu o camera destul de buna, wifi, jocuri, bla bla.

Faza e ca ipod-ul are camera buna si per total este peste iphone 3gs, dar nu se poate vorbi la el.
Iphone 3gs este un telefon interesant, dar cum am nevoie de o camera care sa faca poze si filmari decente nu stiu ce sa zic.
Samsung galaxy tab ma atrage ca e micut, are wifi si cam tot ce trebuie.

Inca o data: Am nevoie de camera buna, jocuri, wifi, si alte chestii care mi-ar face viata mai usoara, iar ceva care sa se incadreze in pretul asta nu am gasit.

VA ROG: FARA ALTE SUGESTII, IAR DACA AVETI SPECIFICATI SI DE CE.
RoyalServer
r2Kmx
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 86
Joined: 31 Jul 2011, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 17 times
Contact:

16 Aug 2011, 22:35

deci . iphone 3gs il excludem din motivele pe care le`ai enumerat si tu
samsung galaxy tab . la munca tocmai ce am cumparat un galaxy tab p1000 si are plusuri si minusuri . plusuri pot spune ca este displayul , memoria lui de 16gb (bineinteles ca difera ) , slotul pentru card micro sd , faptul ca are si functie de apel si cam atat . la minusuri ar fi faptul ca in samsung apps ( ceva gen appstore la apple ) nu gasesti prea multe chestii si alea nefolositoare , in android market nu prea gasesti aplicatii pentru rezolutia lui iar pe torrente de asemenea .... so asta ar fi un mare minus din partea mea .
ipod 4 zic eu ca ar fi cel mai convenabil sa iti iei . ce daca nu are functie de apel la faza asta il poti inlocui cu un tel mai varza la care doar sa vorbesti ...
acum ramane la decizia ta ce alegi . bafta :)
User avatar
DahaKa
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 510
Joined: 27 Aug 2007, 00:01
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 49 times
Been thanked: 9 times

16 Aug 2011, 22:41

r2Kmx wrote:deci . iphone 3gs il excludem din motivele pe care le`ai enumerat si tu
samsung galaxy tab . la munca tocmai ce am cumparat un galaxy tab p1000 si are plusuri si minusuri . plusuri pot spune ca este displayul , memoria lui de 16gb (bineinteles ca difera ) , slotul pentru card micro sd , faptul ca are si functie de apel si cam atat . la minusuri ar fi faptul ca in samsung apps ( ceva gen appstore la apple ) nu gasesti prea multe chestii si alea nefolositoare , in android market nu prea gasesti aplicatii pentru rezolutia lui iar pe torrente de asemenea .... so asta ar fi un mare minus din partea mea .
ipod 4 zic eu ca ar fi cel mai convenabil sa iti iei . ce daca nu are functie de apel la faza asta il poti inlocui cu un tel mai varza la care doar sa vorbesti ...
acum ramane la decizia ta ce alegi . bafta :)

Salut ! Exact asa ma gandesc si eu, plus ca la ipod este ecranul mega laudat si o camera relativ decenta.


Topicul continua.
User avatar
xGc-Sony
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 274
Joined: 28 Aug 2008, 19:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 2 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 8 times
Been thanked: 13 times

17 Aug 2011, 15:12

ma gandesc ca vorbesti despre ipod touch 4G...
daca da, atunci cu siguranta acela e cea mai buna alegere :)
iOS pe el, filmeaza extraordinar de bine, are multe app-uri si e micut.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information