STOP ACCIDENTELOR RUTIERE! VIATA ARE PRIORITATE!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

faNtaliciusswOw2k~
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 47
Joined: 10 Aug 2011, 14:05
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Ban 2 luni !
Been thanked: 1 time
Contact:

20 Aug 2011, 03:49

Robert vitezoman-ule :) Prinzi tu 180 si numai ai carnet mama si tu ai 15 ani. JET
RoyalServer 2
k1d4Deagle
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 248
Joined: 03 Jan 2009, 12:04
Detinator Steam: Da
CS Status: :x
Detinator server CS: No
Has thanked: 35 times
Been thanked: 18 times

20 Aug 2011, 11:48

Robert951 wrote:Afise , topicuri etc :| Crezi ca cei care au viteza de peste 200 nu stiu ce se poate intampla ?! Degeaba face.ti voi astea ca ei tot ca ei fac:p de exemplu eu am dat 180 printr.un sat si nici n.am carnet :p Asta nu va intereseaza pe voi ce mi se intampla mie :) E DEMOCRATIE ! dar pe voi va doare ce face altu.
si dacia lui taicato era pusa pe butuci , nu ?
User avatar
Robertzt
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1191
Joined: 11 Jan 2011, 23:33
Detinator Steam: Da
CS Status: OLTEANCLAN!
Location: București
Has thanked: 183 times
Been thanked: 92 times

20 Aug 2011, 11:50

faNtaliciusswOw2k~ wrote:Robert vitezoman-ule :) Prinzi tu 180 si numai ai carnet mama si tu ai 15 ani. JET
Am zis eu ca nu mai am carnet ?! Am zis ca n.am deloc :| Ce.i asa greu sa apesi pe o pedala ?:| Nu.i vinea mea ca tactu te-a invatat sa conduci la 18 ani.
King of everything! OLTEANCLAN!
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

20 Aug 2011, 11:57

Robert951 wrote:
faNtaliciusswOw2k~ wrote:Robert vitezoman-ule :) Prinzi tu 180 si numai ai carnet mama si tu ai 15 ani. JET
Am zis eu ca nu mai am carnet ?! Am zis ca n.am deloc :| Ce.i asa greu sa apesi pe o pedala ?:| Nu.i vinea mea ca tactu te-a invatat sa conduci la 18 ani.
Exact, nu e greu, dar tu esti foarte, foarte inconstient. Daca in timpul ala iti sarea cineva in fata? Si la 60 km/h e greu sa te opresti repede, d-apai la o viteza mai mare de 100 km/h, Sper sa nu iei permisul niciodata pentru ca astfel de persoane nu-l merita! :)
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
Robertzt
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1191
Joined: 11 Jan 2011, 23:33
Detinator Steam: Da
CS Status: OLTEANCLAN!
Location: București
Has thanked: 183 times
Been thanked: 92 times

20 Aug 2011, 11:58

Marius wrote:
Robert951 wrote:
faNtaliciusswOw2k~ wrote:Robert vitezoman-ule :) Prinzi tu 180 si numai ai carnet mama si tu ai 15 ani. JET
Am zis eu ca nu mai am carnet ?! Am zis ca n.am deloc :| Ce.i asa greu sa apesi pe o pedala ?:| Nu.i vinea mea ca tactu te-a invatat sa conduci la 18 ani.
Exact, nu e greu, dar tu esti foarte, foarte inconstient. Daca in timpul ala iti sarea cineva in fata? Si la 60 km/h e greu sa te opresti repede, d-apai la o viteza mai mare de 100 km/h, Sper sa nu iei permisul niciodata pentru ca astfel de persoane nu-l merita! :)
Nu vrei sa faci si o rugaciune in fiecare seara sa nu iau eu permisu ?! :> Asta e daca imi sarea :-??.
King of everything! OLTEANCLAN!
Cristian.R
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3958
Joined: 28 Sep 2007, 20:24
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Super Moderator
Fost Designer eXtream
Nick anterior: Masaroo
Has thanked: 134 times
Been thanked: 185 times

20 Aug 2011, 12:49

Majoritatea accidentelor se intampla din cauza celor inconstienti, evident cei care au baut alcool. In multe cazuri se intampla la cei care nu au carnetul de mult timp, cunosc multe cazuri.
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

20 Aug 2011, 12:50

Robert951 wrote:
Marius wrote:
Robert951 wrote:
Am zis eu ca nu mai am carnet ?! Am zis ca n.am deloc :| Ce.i asa greu sa apesi pe o pedala ?:| Nu.i vinea mea ca tactu te-a invatat sa conduci la 18 ani.
Exact, nu e greu, dar tu esti foarte, foarte inconstient. Daca in timpul ala iti sarea cineva in fata? Si la 60 km/h e greu sa te opresti repede, d-apai la o viteza mai mare de 100 km/h, Sper sa nu iei permisul niciodata pentru ca astfel de persoane nu-l merita! :)
Nu vrei sa faci si o rugaciune in fiecare seara sa nu iau eu permisu ?! :> Asta e daca imi sarea :-??.
Da, asta e, dosar penal şi tu şi ăla ce ţi-a dat maşina + ca nu îţi mai luai carnetu' în viaţa ta.

Oricum, dacă ai făcut asta cu adevărat, eşti un tâmpit şi un inconştient.
User avatar
Robertzt
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1191
Joined: 11 Jan 2011, 23:33
Detinator Steam: Da
CS Status: OLTEANCLAN!
Location: București
Has thanked: 183 times
Been thanked: 92 times

20 Aug 2011, 13:23

Ciprian wrote:
Robert951 wrote:
Marius wrote: Exact, nu e greu, dar tu esti foarte, foarte inconstient. Daca in timpul ala iti sarea cineva in fata? Si la 60 km/h e greu sa te opresti repede, d-apai la o viteza mai mare de 100 km/h, Sper sa nu iei permisul niciodata pentru ca astfel de persoane nu-l merita! :)
Nu vrei sa faci si o rugaciune in fiecare seara sa nu iau eu permisu ?! :> Asta e daca imi sarea :-??.
Da, asta e, dosar penal şi tu şi ăla ce ţi-a dat maşina + ca nu îţi mai luai carnetu' în viaţa ta.

Oricum, dacă ai făcut asta cu adevărat, eşti un tâmpit şi un inconştient.
1. Daca esti Administrator asta nu inseamna ca poti sa jignesti pe oricine vrei asa ca mersi la fel.
2. Esti sigur ca e caz penal ? Cand no mai fi tata judecator atunci poate o sa fie. :p
King of everything! OLTEANCLAN!
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

20 Aug 2011, 13:25

Robert951 wrote: 1. Daca esti Administrator asta nu inseamna ca poti sa jignesti pe oricine vrei asa ca mersi la fel.
2. Esti sigur ca e caz penal ? Cand no mai fi tata judecator atunci poate o sa fie. :p
În legislaţie scrie clar negru pe alb că e infracţiune de ambele părţi şi se pedepseşte penal.
User avatar
Robertzt
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1191
Joined: 11 Jan 2011, 23:33
Detinator Steam: Da
CS Status: OLTEANCLAN!
Location: București
Has thanked: 183 times
Been thanked: 92 times

20 Aug 2011, 13:36

Ciprian wrote:
Robert951 wrote: 1. Daca esti Administrator asta nu inseamna ca poti sa jignesti pe oricine vrei asa ca mersi la fel.
2. Esti sigur ca e caz penal ? Cand no mai fi tata judecator atunci poate o sa fie. :p
În legislaţie scrie clar negru pe alb că e infracţiune de ambele părţi şi se pedepseşte penal.
Stiu ca e caz penal :) Am zis eu ca nu e ?:| Stii eu merg pe premiza Totu sau nimic ! Ori ma prinde politia ori nu ma prinde. Ori fac accident ori nu fac ! Dar cu voie fetite n.am ce sa vorbesc :-?? Voi cred ca si pe autostrada daca as merge cu viteza va.ti pune centura =)))). Traiti.va ma viata aveti doar una in pnm. Daca vrea Dumnezeu sa muriti puteti sa muriti si daca apasati pe pedala pana la 200 si daca mergi cu 20 la ora;)).
King of everything! OLTEANCLAN!
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 7745
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

20 Aug 2011, 13:37

Nu crezi ca esti putin... cam mult cocalar? Ai fost cu 180km/h, tatcu' e judecator, bine ca nu-i superman. Viseaza in continuare! Niciun parinte nu e atat de inconstient ca sa-si lase copilul la volan cu asa o viteza, doar daca n-a scapat de la penincentiar.
User avatar
Robertzt
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1191
Joined: 11 Jan 2011, 23:33
Detinator Steam: Da
CS Status: OLTEANCLAN!
Location: București
Has thanked: 183 times
Been thanked: 92 times

20 Aug 2011, 13:39

Mitzocul wrote:Nu crezi ca esti putin... cam mult cocalar? Ai fost cu 180km/h, tatcu' e judecator, bine ca nu-i superman. Viseaza in continuare! Niciun parinte nu e atat de inconstient ca sa-si lase copilul la volan cu asa o viteza, doar daca n-a scapat de la penincentiar.
Altu =))). Bai asta ia uitate tu in posturile mele si zi.mi unde am zis eu ca mi-a dat tata masina ? /:) nu vedeti ca aberati in ... Mai bine inchideti topicu ca cine stie ce mai posteaza unu ca a fost si bunicu in masina =)). Off..
King of everything! OLTEANCLAN!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information