redirecte

Discutii legate de instalarea, configurarea si modificarea unui server de Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Locked
SmartCsm
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 26 Aug 2011, 16:25
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

26 Aug 2011, 16:35

Am o problema de scripting sau php dar nu stiu sigur asa banuiesc eu ...am evidenta admin stats demo redirecte.org/test2 si am un mic bug la ea:|
Uni imi zic ca am bugu la .sma alti ca e din script la .php problema mea este urmatoarea:
Tin sa zic 5 ore redirectele on apare la clasamentul zilei ca tin de 5 ore etc si la clasamentul general apare cu 15 chiar 20 de ore ...Nu inteleg dc la clasamentul general imi pluseaza...de undeva ori din .sma ori din script de la ceva fisier .php...
Si am pus un nume gen 0000.02424 sa nu mai fi tinut nimeni si tot tin 42 de minute la clasamentul zilei apare bine 42 minute si la clasamentul general apare 3 ore si ceva...ceva imi pluseaza clasamentu general si nu stiu ce..Cei care stiu scripting si .php bine bine sa dea un add la id csvasy sau roplaycs pentru ajutor pot oferi (banner header forum/index +buton pe index +1 invitatie filelist + 2 evidente free care sa le vindeti voi unde vreti cu cat vreti etc..Sau mai putem discuta de un grad pe forum pe sv etc...
Nu uitati cei priceputi bine bine si care cred ca ma pot rezolva add roplaycs sau csvasy
nU dati toti add cei care nu prea stiu ca am trecut pe la vreo 20 de "priceputi" si n-am rezolvat nimic.
Last edited by fabr1s on 26 Aug 2011, 16:37, edited 1 time in total.
Reason: te rugăm să nu mai foloseşti "problemă" în topic , numai folosi culoarea albastră.
RoyalServer 2
User avatar
Gammer
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1278
Joined: 11 Mar 2009, 20:53
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm back
Detinator server CS: da
SteamID: cz_gaming
Location: Bucuresti
Has thanked: 152 times
Been thanked: 64 times
Contact:

26 Aug 2011, 17:51

banned .


closed
Image
I'M BACK :D
Locked

Return to “Probleme la servere dedicate de Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot], Semrush [Bot] and 94 guests