Prima "cucerire"

Intalniri, evenimente, petreceri, concerte, excursii, paintball, plimbari s.a.md intre membrii forumului.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Catalin.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 28 Apr 2010, 19:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Reteaua eXtreamCS
Detinator server CS: Nu.
SteamID: catalinspinuuu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Bucuresti.
Has thanked: 2 times
Been thanked: 39 times
Contact:

01 Sep 2011, 09:02

In clasa a5a , ma duc eu frumos la un examen de engleza , ca trebuia sa facem un fel de separeu cum e si in ziua de azi la liceu.
A - informatica intensiv sau depinde de profil ; B-ul dupa si restu "marginase." ( nu stiu cum sa le zic ; ma grabesc sa nu pierd ideea.)

Ma duc eu frumos. Intr-adevar , fete dragute , somptuoase , fitoase , dar si inteligente. Dau ocol cu privirea la toata curtea scolii , zaresc un fost coleg cu o fata ... Ia ma duc si eu sa vad cum sta treaba. Se jucau baschet. Salut , nu stiu ce. Imi pare bine , Roxana.

Bai deci cand am zarit ochii aia bruni de catifea care parca-ti vorbeau .. : "Cata , vino , vino , imbratiseaza-ma , strange-ma la piept , sa ne facem una din doua..." Aolo mama. Si buzele alea carnoase care te sorbeau . Primul sarut a fost bineinteles la "Adevar si provocare" .

Eram cu cei mai atragatori baieti din scoala , dupa parerea multor fete din scoala , cand ce face Cata al meu , imi iau inima in dinti si cer Provocare. Unul din ei stiind ca am pus ochii pe ea , hai sarut-o , dar nu "french" ( cu limba). Stau eu 5 secunde , hai ma , curaj. Al dracu ce eram , voiam french ba si tinea dintii aia zici ca era fortareata. Nici cel mai tare tun nu spargea acolo. A durat cam 20 de secunde..

Ok. Ma duc cu flori frumos a doua zi , trandafiri chiar , ii exprim pararea mea cu ochisorii mei bruni-verzui "greenpace" :)) Si ce sa vezi . Sarut pasional , nebunii , miscari de buze , pana cand circumferinta buzelor ei era pe ale mele , mi-a luat in dinti o buza pe genul "mrrrr" si pune mana pe "Gicuta". E cand a pus mana pe Gicuta , aolo , sa vezi ce-a facut armata din Gicuta era drept. :)

Si cam atat , ca a doua zi sin prostia mea pe care am regretat-o 3 ani la rand , ne-am despartit...
Reteaua eXtream - Totul despre eXtream!
Calitate superioara la preturi avantajoase - eXtream Hosting.
Magazin virtual cu plati prin SMS - eXtream Shop.
eXtream Portal - Portalul eXtream.
eXtream Fun - eXtream Fun.
RoyalServer
User avatar
Ackerley
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 573
Joined: 29 Jul 2011, 11:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Searching.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Home Office.
Has thanked: 1 time
Been thanked: 125 times
Contact:

01 Sep 2011, 18:13

Catalin. wrote:In clasa a5a , ma duc eu frumos la un examen de engleza , ca trebuia sa facem un fel de separeu cum e si in ziua de azi la liceu.
A - informatica intensiv sau depinde de profil ; B-ul dupa si restu "marginase." ( nu stiu cum sa le zic ; ma grabesc sa nu pierd ideea.)

Ma duc eu frumos. Intr-adevar , fete dragute , somptuoase , fitoase , dar si inteligente. Dau ocol cu privirea la toata curtea scolii , zaresc un fost coleg cu o fata ... Ia ma duc si eu sa vad cum sta treaba. Se jucau baschet. Salut , nu stiu ce. Imi pare bine , Roxana.

Bai deci cand am zarit ochii aia bruni de catifea care parca-ti vorbeau .. : "Cata , vino , vino , imbratiseaza-ma , strange-ma la piept , sa ne facem una din doua..." Aolo mama. Si buzele alea carnoase care te sorbeau . Primul sarut a fost bineinteles la "Adevar si provocare" .

Eram cu cei mai atragatori baieti din scoala , dupa parerea multor fete din scoala , cand ce face Cata al meu , imi iau inima in dinti si cer Provocare. Unul din ei stiind ca am pus ochii pe ea , hai sarut-o , dar nu "french" ( cu limba). Stau eu 5 secunde , hai ma , curaj. Al dracu ce eram , voiam french ba si tinea dintii aia zici ca era fortareata. Nici cel mai tare tun nu spargea acolo. A durat cam 20 de secunde..

Ok. Ma duc cu flori frumos a doua zi , trandafiri chiar , ii exprim pararea mea cu ochisorii mei bruni-verzui "greenpace" :)) Si ce sa vezi . Sarut pasional , nebunii , miscari de buze , pana cand circumferinta buzelor ei era pe ale mele , mi-a luat in dinti o buza pe genul "mrrrr" si pune mana pe "Gicuta". E cand a pus mana pe Gicuta , aolo , sa vezi ce-a facut armata din Gicuta era drept. :)

Si cam atat , ca a doua zi sin prostia mea pe care am regretat-o 3 ani la rand , ne-am despartit...

90 % din ce ai scris nu e adevarat.


Fara suparare.
swag ~
User avatar
kingdwr
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2801
Joined: 23 Apr 2011, 23:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Nick anterior: Cosmin, divaio
Has thanked: 72 times
Been thanked: 290 times

01 Sep 2011, 18:19

Chiar as vrea sa vad o poza cu tine cataline, sa vad cine-i acest mascul feroce.


Prima mea cucerire a fost in clasa a7a.
User avatar
LEZZU.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 131
Joined: 01 Sep 2011, 16:50
Detinator Steam: Nu
Been thanked: 17 times

01 Sep 2011, 18:23

Prima mea "cucerire" a fost în clasa a6a .
Last edited by Andrei.B on 01 Sep 2011, 19:05, edited 1 time in total.
Reason: Salut Krusc !
User avatar
gUn !
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 39
Joined: 07 Aug 2011, 23:18
Detinator Steam: Da
CS Status: stau
Has thanked: 11 times
Been thanked: 15 times
Contact:

01 Sep 2011, 20:03

cataline sa mor eu, dute c0ae angajeaza-te la **** armasar mic .
Last edited by TAVY on 01 Sep 2011, 20:19, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru offtopic !
aNgeL =]
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 01 Sep 2011, 19:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Da
Contact:

01 Sep 2011, 20:26

Prima cucerire in clasa a 7 , am iesit cu o fata in parc si a inceput sa ma mozoleasca =]]]]]
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
panasonic-
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 338
Joined: 15 Jul 2011, 23:22
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie Mesaje Private!
Has thanked: 79 times
Been thanked: 38 times

01 Sep 2011, 21:12

Ce poveste, pe bune cati ani ai ? 8-|
Auzi tu a pus 'mana pe gicuta, miscari din buze' =)))
User avatar
Catalin.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 28 Apr 2010, 19:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Reteaua eXtreamCS
Detinator server CS: Nu.
SteamID: catalinspinuuu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Bucuresti.
Has thanked: 2 times
Been thanked: 39 times
Contact:

02 Sep 2011, 07:56

E partea mai distractiva. Daca vreti sa ma stiti doar vorbind serios , o sa fie asa de-acum inainte. Sa nu aveti glume cu mine , atat va spun. Si da , in proportie de 100% totul e adevarat , spus cu alta nuanta. :)
Reteaua eXtream - Totul despre eXtream!
Calitate superioara la preturi avantajoase - eXtream Hosting.
Magazin virtual cu plati prin SMS - eXtream Shop.
eXtream Portal - Portalul eXtream.
eXtream Fun - eXtream Fun.
User avatar
BOGDy!
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 417
Joined: 23 Aug 2008, 04:36
Detinator Steam: Da
CS Status: ® -;
Detinator server CS: LORDS.HELL-ZONE.RO
Location: Bucuresti
Has thanked: 73 times
Been thanked: 7 times
Contact:

07 Sep 2011, 21:22

Catalin. wrote:In clasa a5a , ma duc eu frumos la un examen de engleza , ca trebuia sa facem un fel de separeu cum e si in ziua de azi la liceu.
A - informatica intensiv sau depinde de profil ; B-ul dupa si restu "marginase." ( nu stiu cum sa le zic ; ma grabesc sa nu pierd ideea.)

Ma duc eu frumos. Intr-adevar , fete dragute , somptuoase , fitoase , dar si inteligente. Dau ocol cu privirea la toata curtea scolii , zaresc un fost coleg cu o fata ... Ia ma duc si eu sa vad cum sta treaba. Se jucau baschet. Salut , nu stiu ce. Imi pare bine , Roxana.

Bai deci cand am zarit ochii aia bruni de catifea care parca-ti vorbeau .. : "Cata , vino , vino , imbratiseaza-ma , strange-ma la piept , sa ne facem una din doua..." Aolo mama. Si buzele alea carnoase care te sorbeau . Primul sarut a fost bineinteles la "Adevar si provocare" .

Eram cu cei mai atragatori baieti din scoala , dupa parerea multor fete din scoala , cand ce face Cata al meu , imi iau inima in dinti si cer Provocare. Unul din ei stiind ca am pus ochii pe ea , hai sarut-o , dar nu "french" ( cu limba). Stau eu 5 secunde , hai ma , curaj. Al dracu ce eram , voiam french ba si tinea dintii aia zici ca era fortareata. Nici cel mai tare tun nu spargea acolo. A durat cam 20 de secunde..

Ok. Ma duc cu flori frumos a doua zi , trandafiri chiar , ii exprim pararea mea cu ochisorii mei bruni-verzui "greenpace" :)) Si ce sa vezi . Sarut pasional , nebunii , miscari de buze , pana cand circumferinta buzelor ei era pe ale mele , mi-a luat in dinti o buza pe genul "mrrrr" si pune mana pe "Gicuta". E cand a pus mana pe Gicuta , aolo , sa vezi ce-a facut armata din Gicuta era drept. :)

Si cam atat , ca a doua zi sin prostia mea pe care am regretat-o 3 ani la rand , ne-am despartit...

In locul tau nici numai postam. Si stii de ce ? Decat sa mint mai bine nu postez..;) sa fie clar, a si spus omul cand a facut topicul da vad ca unii nu se abtin. "Te duci cu flori , sarut pasional , nebunii , buzele carnoase" ?! /:) Sa-ti zic ceva.. tu nu ai fost niciodata cu aia si probabil chiar si acum in prezent esti "copt" dupa ea , nu esti in stare sa faci nimic din ce ai povestit ! ;) :)
De ce ? Deci tu inca din clasa a-5-a erai un mare "CUCERITOR" sau cum ? Iti zic eu , nu`i nimic adevarat din ce zici tu iar experienta in agatat o capeti in timp , cunoscand cat mai multe fete/femei .
Poti sa-mi dai 1.00000 de warn-uri pentru orice motiv vrei tu .. pur si simplu nu-mi pasa , totusi.. sper sa te trezesti la realitate. :-j :))
Diablo 3 <3 The Monk - Spirit
User avatar
SCHNEIDER-
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 364
Joined: 07 May 2010, 19:03
Detinator Steam: Da
CS Status: 1337
Detinator server CS: 1337
SteamID: 1337
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: 1337
Has thanked: 2 times
Been thanked: 25 times

08 Sep 2011, 00:51

Catalin. wrote:In clasa a5a , ma duc eu frumos la un examen de engleza , ca trebuia sa facem un fel de separeu cum e si in ziua de azi la liceu.
A - informatica intensiv sau depinde de profil ; B-ul dupa si restu "marginase." ( nu stiu cum sa le zic ; ma grabesc sa nu pierd ideea.)

Ma duc eu frumos. Intr-adevar , fete dragute , somptuoase , fitoase , dar si inteligente. Dau ocol cu privirea la toata curtea scolii , zaresc un fost coleg cu o fata ... Ia ma duc si eu sa vad cum sta treaba. Se jucau baschet. Salut , nu stiu ce. Imi pare bine , Roxana.

Bai deci cand am zarit ochii aia bruni de catifea care parca-ti vorbeau .. : "Cata , vino , vino , imbratiseaza-ma , strange-ma la piept , sa ne facem una din doua..." Aolo mama. Si buzele alea carnoase care te sorbeau . Primul sarut a fost bineinteles la "Adevar si provocare" .

Eram cu cei mai atragatori baieti din scoala , dupa parerea multor fete din scoala , cand ce face Cata al meu , imi iau inima in dinti si cer Provocare. Unul din ei stiind ca am pus ochii pe ea , hai sarut-o , dar nu "french" ( cu limba). Stau eu 5 secunde , hai ma , curaj. Al dracu ce eram , voiam french ba si tinea dintii aia zici ca era fortareata. Nici cel mai tare tun nu spargea acolo. A durat cam 20 de secunde..

Ok. Ma duc cu flori frumos a doua zi , trandafiri chiar , ii exprim pararea mea cu ochisorii mei bruni-verzui "greenpace" :)) Si ce sa vezi . Sarut pasional , nebunii , miscari de buze , pana cand circumferinta buzelor ei era pe ale mele , mi-a luat in dinti o buza pe genul "mrrrr" si pune mana pe "Gicuta". E cand a pus mana pe Gicuta , aolo , sa vezi ce-a facut armata din Gicuta era drept. :)

Si cam atat , ca a doua zi sin prostia mea pe care am regretat-o 3 ani la rand , ne-am despartit...
C0AE SA MOARA GIGI NU AM MAI RAS ATAT DE BINE DE MULT TIMP =))))))))

Simpatic baiat,stie sa minta frumos =)))))))))0
Last edited by roby_the_dude on 08 Sep 2011, 16:58, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit un avertisment pentru limbaj vulgar.
Image
VladG.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 42
Joined: 05 Sep 2011, 16:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

08 Sep 2011, 09:41

MOR BAAA , PREA SFF ! =)))))))))))))))))))

@ Prima cucerire :-? , in clasa a6.a :)
User avatar
Teddy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2162
Joined: 18 Oct 2008, 18:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Ba esti nebun , ba esti nebun ?! :o
Detinator server CS: Nu
SteamID: barky1234
Reputatie: Fost moderator
0.2/3
Location: Milano,Italia
Has thanked: 52 times
Been thanked: 118 times
Contact:

08 Sep 2011, 09:58

TAVY wrote:
gUn ! wrote:prima cucerire a fost prin clasa a 6a, dar prima iubire inca n-am intalnit.o , prima iubire insemnand o relatie mai lunga de 6-7 luni ..
iubire ? iubire e aia care o sa o ai toata viata :) nu orice panarama cu care ai o relatie de lunga durata cum zici tu de 7-8 luni... :(
Cine te-a mintit , te-a mintit prost . :D

on: Prima mea prietena a fost prin clasa a5a sau a6a .. numai stiu cum am cucerit-o sau chestii deastea :-? ..
Salut,
Vrei sa gasesti o solutie la orice intrebare despre Counter-Strike Global Offensive? Aici este locul potrivit:https://www.youtube.com/channel/UCaCu8j ... BxXBKazNTA
Post Reply

Return to “Distractie”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 5 guests