Vand account Google AdSense

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
wELLy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 53
Joined: 01 Apr 2011, 14:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Lucrez pe x-host.ro
Detinator server CS: Da
SteamID: Da
Location: Timisoara
Contact:

11 Oct 2011, 21:29

Vand account Google AdSense cu 202,67 €(euro)

La inceput am avut un server de dofus unde aveam cate 50-60 online,Dupa care am facut si un server de metin2 si uite asa am reusit sa-mi fac niste bani.Acuma am nevoie urgent de bani PAYPAL si deasta il vand.


Luna trecuta banii pe care iam ridicat :

89,06 €
Cea mai recentă plată
23.09.2011

Următoarea plată :

202,67 €
Următoarea plată
Va fi emisă înaintea datei de 31.10.2011

Suma pe care o cer este de
70 EURO(negociabil)


E-mail : [email protected]
Y!M :[/color] [email protected]
Tel :[/color] (+4) 0722 804 183


Prin telefon intre orele 14:00 si 20:00.

CITITI CU ATENTIE :[/size]


-Valabil pana in data de 15.10.2011
-Plata se face doar prin PAYPAL !
-Plata va fi facuta cu button cea ce inseamna ca daca nu vor ajunge bani sau luati ban pe cont sau chesti de genu acesta,veti putea recupera banii apasand doar pe un singur button.
-Nu veniti cu raspunsuri gen (uite teparu,uite vrajala etc.)daca veniti cu asa ceva aduceti dovezi.
-Daca nu vrei sa cumperi nu fa offtopic degeaba,daca nu vrei sa cumperi nu ma contacta degeaba.
-Ieri misa intamplat ca cineva sa ma faca "tepar" doar pentru ca mio picat netu si n-am reusit sa ii dau parola si sa agitat aiurea,sia recuperat banii deci nu am nevoie de oameni incapabili.
Last edited by wELLy on 11 Oct 2011, 21:43, edited 3 times in total.
RoyalServer
User avatar
ElSila
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 432
Joined: 27 Nov 2010, 13:29
Detinator Steam: Nu
Location: localhost
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times
Contact:

11 Oct 2011, 21:36

Din cate stiu eu, ai avut contul asta la vanzare aici: http://www.extreamcs.com/forum/anunturi ... 27880.html
Cineva a postat aici ca i-ai dat teapa cu 50 de euro pe acel cont. Acum ce cont vinzi, totul contul cu care ai mai dat o teapa?
www.ScriptStore.xyz - Noi te ajutam sa-ti creezi site-ul!
User avatar
wELLy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 53
Joined: 01 Apr 2011, 14:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Lucrez pe x-host.ro
Detinator server CS: Da
SteamID: Da
Location: Timisoara
Contact:

11 Oct 2011, 21:37

ElSila wrote:Din cate stiu eu, ai avut contul asta la vanzare aici: http://www.extreamcs.com/forum/anunturi ... 27880.html
Cineva a postat aici ca i-ai dat teapa cu 50 de euro pe acel cont. Acum ce cont vinzi, totul contul cu care ai mai dat o teapa?
Da un moderator te rog frumos sa dai warn, nu stii sa citesti sau care ti problema ? ai dovezi hai cu dovezi frate nu mai bagati vrajeli aiurea citeste cu atentie :

-Ieri misa intamplat ca cineva sa ma faca "tepar" doar pentru ca mio picat netu si n-am reusit sa ii dau parola si sa agitat aiurea,sia recuperat banii deci nu am nevoie de oameni incapabili.
User avatar
ElSila
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 432
Joined: 27 Nov 2010, 13:29
Detinator Steam: Nu
Location: localhost
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times
Contact:

11 Oct 2011, 21:41

wELLy wrote:
ElSila wrote:Din cate stiu eu, ai avut contul asta la vanzare aici: http://www.extreamcs.com/forum/anunturi ... 27880.html
Cineva a postat aici ca i-ai dat teapa cu 50 de euro pe acel cont. Acum ce cont vinzi, totul contul cu care ai mai dat o teapa?
Da un moderator te rog frumos sa dai warn, nu stii sa citesti sau care ti problema ? ai dovezi hai cu dovezi frate nu mai bagati vrajeli aiurea citeste cu atentie :

-Ieri misa intamplat ca cineva sa ma faca "tepar" doar pentru ca mio picat netu si n-am reusit sa ii dau parola si sa agitat aiurea,sia recuperat banii deci nu am nevoie de oameni incapabili.
Da, chiar rog un moderator sa imi dea avertisment, pentru ca eu oricum nu inghid persoanele care cersesc avertismente sau solicita dovezi cand sunt acuzate de ceva.

1) Cum de tie ti-a picat netul dupa ce ai primit banii si nu inainte?
2) Daca ai discutat cu respectivul apoi, de ce ma rog nu i-ai dat contul, ci i-ai dat banii inapoi (asa cum zici tu)?
3) Atunci l-ai vandut cu 50 de euro, l-ai luat inapoi, acum cu ce e mai valoros ca sa il vinzi cu 70 de euro?

Si acum ca un sfat general, vanzarea conturilor adsense e interzisa, cine il cumpara sa nu se astepte sa scoata banii, mai sigur se va alege cu un cont suspendat.
www.ScriptStore.xyz - Noi te ajutam sa-ti creezi site-ul!
User avatar
wELLy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 53
Joined: 01 Apr 2011, 14:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Lucrez pe x-host.ro
Detinator server CS: Da
SteamID: Da
Location: Timisoara
Contact:

11 Oct 2011, 21:45

ElSIe daca nu sti nu te baga.

1.Eram la club si o picat la sala tot netu.
2.Cand ajunsesem acasa (trecuse maxim 15 minute) deja bani au fost luati din cont si multe multe altele.
3.Am decis sa nu mai fac nimika cu el pentru faptul ca sa agitat.
4.Vino cu dovezi clare si dupa acea spune da frate asta e "TEPAR" pana atunci tineti gura.
5.Si in plus tu cersesti nu eu,eu doar respect regulament-ul nu ca tine.
User avatar
dbig
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 784
Joined: 16 Sep 2011, 22:01
Detinator Steam: Da
Has thanked: 109 times
Been thanked: 48 times

11 Oct 2011, 21:49

wELLy mai bine ai tacea, ElSila cat bine a facut acestei comunitati trebuie respectat si in plus mai bine ai da delete la cont...
Nu ma intereseaza ca ma raportezi!
User avatar
wELLy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 53
Joined: 01 Apr 2011, 14:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Lucrez pe x-host.ro
Detinator server CS: Da
SteamID: Da
Location: Timisoara
Contact:

11 Oct 2011, 21:51

dbig wrote:wELLy mai bine ai tacea, ElSila cat bine a facut acestei comunitati trebuie respectat si in plus mai bine ai da delete la cont...
Nu ma intereseaza ca ma raportezi!
A facut bine ?Ce a facut bine ?A facut offtopic ?Regulile trebuie respectate ORICINE AI FI !Sin plus dati tu delete la cont si nu mai faceti offtopic aiurea,Hai shh.
User avatar
ElSila
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 432
Joined: 27 Nov 2010, 13:29
Detinator Steam: Nu
Location: localhost
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times
Contact:

11 Oct 2011, 22:21

wELLy wrote:ElSIe daca nu sti nu te baga.

1.Eram la club si o picat la sala tot netu.
2.Cand ajunsesem acasa (trecuse maxim 15 minute) deja bani au fost luati din cont si multe multe altele.
3.Am decis sa nu mai fac nimika cu el pentru faptul ca sa agitat.
4.Vino cu dovezi clare si dupa acea spune da frate asta e "TEPAR" pana atunci tineti gura.
5.Si in plus tu cersesti nu eu,eu doar respect regulament-ul nu ca tine.

Cand am citit prima data raspunsul tau, punctele 4 si 5 lipseau, asa ca am zis sa te las in pace, dar din intamplare am citit iar si vad ca ai dat edit. Nu am zis ca esti tepar, mai bine uita-te la raspunsurile mele, eu ti-am atras atentia ca altcineva te acuza ca esti tepar. Dar chiar si asa, de obicei daca cineva se simte cu musca pe caciula, incepe cu rahaturi de genul "adu-mi dovezi". Pai ce vrei sa iti dovedesc eu tie ca esti tepar, o sti singur daca esti, nu trebuie sa iti si dovedesc. Iar la punctul 5, ce cersesc eu ca nu m-am prins? Tu cersesti moderatorilor sa ma avertizeze, iti e frica de faptul ca mesajele mele vor face ca tu sa nu ai client, dar eu ce am cersit? Inainte sa scrii ceva, citeste si tu ce ai scris si vezi daca are sens.

Ma rog, nu-mi bat capul ca nu are rost. See ya!
www.ScriptStore.xyz - Noi te ajutam sa-ti creezi site-ul!
User avatar
wELLy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 53
Joined: 01 Apr 2011, 14:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Lucrez pe x-host.ro
Detinator server CS: Da
SteamID: Da
Location: Timisoara
Contact:

11 Oct 2011, 22:25

Nu defapt citeste si tu frumos dinou ceai scris si practic asta ai vrut sa zici ca sunt un tepar,si faza cu dovada pai nu critica si nu acuza daca nai dovezi astai lege la mine.SI faza cu cersitu nu ma refeream la acest topic ci oriunde vrei tu,pe mine nu ma faci cersetor.

Si hai terog ca facem offtopic aiurea.
User avatar
raducu89
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 209
Joined: 02 May 2011, 13:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Location: Targoviste
Been thanked: 4 times

11 Oct 2011, 23:15

Ieri misa intamplat - una
mio picat netu - doua
sia recuperat - trei
iam ridicat - patru
Cum ai facut tu ma cu adsense 200 de euro cand esti semi analfabet ?
Site de warez, id-uri de mess ? de aia ti-e frica si vinzi repede contul la pret de 3X mai mic ?
Cum iti pica tie netul chiar cand trebuie sa dai parola =))
Astept report, doar ajut membrii extreamcs cu privire la vanzator.
Am un site personal de Jocuri cu bataie si ma joc cs de pe download cs 1.6
User avatar
wELLy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 53
Joined: 01 Apr 2011, 14:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Lucrez pe x-host.ro
Detinator server CS: Da
SteamID: Da
Location: Timisoara
Contact:

11 Oct 2011, 23:43

Pai stii man tu nu ajuti pe nimeni aici si plus de atata esti pe degeaba poate n-am frecventat orele de romana dar nu cred ca tu care ai corectat niste greseli vi si ma critici pe mine.

In plus am mai spuso sio repet NU VENITI CU ACUZATI FARA DOVEZI !
rastafan2
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 3
Joined: 13 Sep 2011, 11:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Contact:

12 Oct 2011, 19:30

Prietene, ce dovezi mai vrei?
Am stat de vorba cu tine 1 ora aseara si ti-am spus ca daca imi dai acces la contul respectiv anulez claim-ul din PayPal. Nu ai dorit sa imi dai parola, ca ai schimbat-o, nu-ti amintesti exact, ca de fapt eu nu sunt o persoana de incredere, etc... Bullshit.
Banii nu mi i-am recuperat inca, asta ar trebui s-o stii, daca te ocupi cu activitati oculte. PayPal va hotara cand imi returneaza banii. Deocamdata analizeaza situatia. Sincer sa fiu, ai merita sa platesti daune ca am stat in telefon cu PayPal SUA cate 20 de minute de 2 ori, ca asa trebuie.
Uite aici finalul discutiei cu tine:
"eu: si pass?
•°(°_•)°• wELLÿ Tgt: stai sa verific ca nu mai stiu
•°(°_•)°• wELLÿ Tgt: creca racheta
•°(°_•)°• wELLÿ Tgt:
eu: si la mail este aceeasi?(pauza vreo 10 min)
eu: ?(pauza vreo 5 min)
eu: ar fi trebuit probabil sa-ti cer parolele si sa le schimb inainte de a-ti plati?
eu: poate ai fi fost mai operativ (replica instant)
•°(°_•)°• wELLÿ Tgt: stai cas intrun dungeon in vindictus si ma rup astea
•°(°_•)°• wELLÿ Tgt:
•°(°_•)°• wELLÿ Tgt has signed out. (10/10/2011 11:19 PM)"

De notat faptul ca dupa ce a fost signed out, figura online pe extreamcs.com, insa nu mi-a raspuns nici acolo.
Atunci am considerat-o de teapa.
Dupa vreo ora, facandu-te jigodie pe mess, in offline, imi raspunzi si imi spui ca a picat net-ul. Iti cer iar parola si-mi spui ca vorbim maine. Cum crezi mai nesimtitule ca as fi stat sa ridici tu banii de la PayPal (norocul meu ca nu e extragerea instant), si eu sa astept sa ma contactezi tu, lucru pe care nu l-ai facut.
Esti doar un semi-analfabet de 16 ani care crede ca a inventat net-ul.
SICTIR!
Locked

Return to “Anunturi”

  • Information