Se merita sa cumpar?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Genxfinal
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 344
Joined: 18 Sep 2010, 09:42
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: cs.aboutcs.net
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

04 Nov 2011, 20:17

Am cam 83 de euro in contul de la IrealHost primiti moca de la un administrator.
Si am dat un mass in lista sa vad si eu calitatea... si spre mirarea mea ce raspunsuri am primit dintr-un mass ,, Se merita sa cumpar de la IrealHost? ''

Image

Parerea voastra care este?
connect NEAMT.ECILA.RO - CAUTAM ADMINI
RoyalServer
Mr.eXpres
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 11
Joined: 01 Nov 2011, 23:05
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

04 Nov 2011, 21:01

Unii din imagine nici macar nu sunt clienti sau au fost clienti , de unde sa stiu ei ce calitate are irealhost ? + ca e vb de webhosturi care erau pe alt dedicat care cadea
De unde ai tu 83 euro in cont ? ia fa un screen
User avatar
Genxfinal
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 344
Joined: 18 Sep 2010, 09:42
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: cs.aboutcs.net
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

04 Nov 2011, 21:07

Eu sa inteleg ca tu esti celalalt administrator de 14 ani sau 13 ani cat a zis Dan ca ai :)) ! Imi place sa ma amuz pe seama voastra.
Obsedat de ExtreamCs citez : ,, Stau si citesc toate topicurile , chiar si alea de la cos :)) '' ma rog exprimarea de pe mess era mult mai jalnica dar am adus acest citat la o forma putin mai corecta !
La ce te-ar interesa pe tine banii mei din cont? Nu am zis ca fac tranzactii si ca este nevoie de screen .
Si de unde stii tu care sunt clienti IrealHost? :)) a ma scuzi... voi le faceti pe toate pe mess si cu 30 de clienti e logic unu tine minte 15 id-uri altu 15 :)) si de aici vine confuzia ca nu stii id-urile care le stie colegu . Tipic ROMANESC !
Eu nu am nimic cu firma ba chiar din contra vreau sa vad calitatea ca sa-mi inchiriez ceva de banii care ii detin !
connect NEAMT.ECILA.RO - CAUTAM ADMINI
Mr.eXpres
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 11
Joined: 01 Nov 2011, 23:05
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

04 Nov 2011, 21:31

Gen lasa vrajeala sunt eXpres (Razvan) ma cunosti foarte bine ;)) zi-mi pe mess de unde ai tu 83 E GRATIS de la Dan ?

Am uitat sa mentionez ;-?
Te doare ca te-a dat Dan afara si acum vrei sa ajungi inapoi in ireal facandumi belele mie ca ti-am bagat eu 50 euro in cont sau nu stiu cat ? :)) ESTI JALNIC MAI , SINCER
User avatar
Genxfinal
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 344
Joined: 18 Sep 2010, 09:42
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: cs.aboutcs.net
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

05 Nov 2011, 09:12

Mr.eXpres wrote:Gen lasa vrajeala sunt eXpres (Razvan) ma cunosti foarte bine ;)) zi-mi pe mess de unde ai tu 83 E GRATIS de la Dan ?

Am uitat sa mentionez ;-?
Te doare ca te-a dat Dan afara si acum vrei sa ajungi inapoi in ireal facandumi belele mie ca ti-am bagat eu 50 euro in cont sau nu stiu cat ? :)) ESTI JALNIC MAI , SINCER
Nu am specificat de la ce administrator am banii , asta conteaza mai putin .
Ce te roade pe tine ? Eu am intrebat daca am ce cumpara de la aceasta ,,firma'' ceva !
Si nu stiu cum ai ajuns tu administrator cand nici limba romana nu o stii ! =))

Max pe mine nu ma mai intereseaza cu alea...
Si nu vreau sa ma intorc :)) ca m-am plictisit de injuraturile clientilor nesatisfacuti :)) !

Si nu te mai baga ca te reclam , este cu total alt ceva topicul asta !
Last edited by Genxfinal on 05 Nov 2011, 09:15, edited 1 time in total.
connect NEAMT.ECILA.RO - CAUTAM ADMINI
Mr.eXpres
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 11
Joined: 01 Nov 2011, 23:05
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

05 Nov 2011, 16:26

Bine ca stii tu mai multa romana ca mine :)
Stiu ca te roade invidia ca ai fost dat afara si acum vrei sa ma dea si pe mine Dan afara facandumi belele dar sa stii ca incerci degeaba :-j mai mult te faci de ras ...
O sa il intreb pe Dan de unde ai tu 83 de E sau cat ziceai ca ai ... si poate ramai fara ei ;))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information