Every excroc ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

31 Jan 2012, 18:01

fantez1st wrote:Zicea unu mai sus acolo "cata ura .. " .. crezi ca noi facem asta din ura baietas ? Daca tu nu ai facut afaceri cu subsemnatul , nu inteleg de ce te bagi in seama.. Ca are culoare, nu e mai smecher, ci e doar un pretext sa-i acorzi mai multa incredere decat unui user simplu. Si astialalati care ziceti ca nu e tepar, credeti ca noi mintim aici ? Noi vrem doar sa avertizam sa evitati efectuarea unei afaceri cu acest copil . Nu vreti , treaba voastra.. Dar prevad ca dupa un timp veniti si va plangeti aici ca am luat teapa cu x.
Eu zic sa taci din gura daca nu ai dovada ca is tepar te rog sa dai log out :)
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
RoyalServer
User avatar
fantez1st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1193
Joined: 06 Mar 2011, 16:50
Detinator Steam: Da
Location: Dorohoi | BT
Has thanked: 143 times
Been thanked: 112 times

31 Jan 2012, 18:07

Mai gutuie pai ce dovada vrei .. crezi ca eu mai tin conversatiile cu prosti in pc ? ca am facut video dupa ce mi-ai f.utut forumu' ? Esti un copil disperat de atentie si fara un leu in buzunar si vii aici pe extream sa faci impresie si bani.. pacalesti tu 2-3 , dar eu am fumat destui ca tine..

@ mai iesi si casa si da piept cu realitatea , tzancule.
Nu stau mult.
User avatar
derp.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 492
Joined: 14 Jan 2012, 00:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Me Gusta!
Location: Galati
Has thanked: 39 times
Been thanked: 18 times

31 Jan 2012, 18:41

Ba da mai taceti in peleme, daca chiar a dat teapa, bravo lui ma, nu e pr0st cum ziceti voi, voi sunteti aia pr0sti, e mai destept ca voi daca a reusit sa va prosteasca.
Asa ii toti ziceti si lu MASTER ala, ca e un r@tat, idiot, ca umbla cu keylogger, etc, daca voi sunteti ceva mai pr0sti ca o gaina, logic ca luati teapa de la oricine.
Image
Image
Image
Image
Membru eXtreamCS din 11.08.2008
User avatar
Genxfinal
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 344
Joined: 18 Sep 2010, 09:42
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: cs.aboutcs.net
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

31 Jan 2012, 18:55

=)) :-@

Ca-n filemele cu prosti :)) .
Last edited by TDB on 31 Jan 2012, 19:21, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit warn pentru offtopic.
connect NEAMT.ECILA.RO - CAUTAM ADMINI
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

31 Jan 2012, 19:45

Genxfinal wrote:=)) :-@

Ca-n filemele cu prosti :)) .
Nu e film cu ... e telenovela :)))

ON: Penibili frate, faceti drama din orice *** de credit. Ce e ma 2 euro? Muriti de 2 euro? Daca a dat teapa bravo, il felicit chiar si sa continue pentru ca daca a dat inseamna ca stie si decat sa fie el cel fraierit mai bine fraiereste el.
User avatar
fantez1st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1193
Joined: 06 Mar 2011, 16:50
Detinator Steam: Da
Location: Dorohoi | BT
Has thanked: 143 times
Been thanked: 112 times

31 Jan 2012, 19:49

amE wrote:
Genxfinal wrote:=)) :-@

Ca-n filemele cu prosti :)) .
Nu e film cu ... e telenovela :)))

ON: Penibili frate, faceti drama din orice *** de credit. Ce e ma 2 euro? Muriti de 2 euro? Daca a dat teapa bravo, il felicit chiar si sa continue pentru ca daca a dat inseamna ca stie si decat sa fie el cel fraierit mai bine fraiereste el.
Daca tot zici ca tu te c.aci in 2 euro da-ne fratzica 2 euro la cei care am luat tepe.. pe langa un pustan ca tine care primeste pomana de la tatsu/masa , unii din noi muncesc mult pentru banii aia..
Nu stau mult.
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

31 Jan 2012, 19:52

fantez1st wrote:
amE wrote:
Genxfinal wrote:=)) :-@

Ca-n filemele cu prosti :)) .
Nu e film cu ... e telenovela :)))

ON: Penibili frate, faceti drama din orice *** de credit. Ce e ma 2 euro? Muriti de 2 euro? Daca a dat teapa bravo, il felicit chiar si sa continue pentru ca daca a dat inseamna ca stie si decat sa fie el cel fraierit mai bine fraiereste el.
Daca tot zici ca tu te c.aci in 2 euro da-ne fratzica 2 euro la cei care am luat tepe.. pe langa un pustan ca tine care primeste pomana de la tatsu/masa , unii din noi muncesc mult pentru banii aia..
Care e pustan? Eu sau tu? Ia mai gandeste-te bine tu la 16 ani nu sti sa ti un topor sau o sapa in mana :) nu vorbi de mine in necunosinta de cauza
MrJB
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 19
Joined: 29 Jan 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times
Contact:

31 Jan 2012, 21:21

Lupu` wrote:
amE wrote:
fantez1st wrote:
Daca tot zici ca tu te c.aci in 2 euro da-ne fratzica 2 euro la cei care am luat tepe.. pe langa un pustan ca tine care primeste pomana de la tatsu/masa , unii din noi muncesc mult pentru banii aia..
Care e pustan? Eu sau tu? Ia mai gandeste-te bine tu la 16 ani nu sti sa ti un topor sau o sapa in mana :) nu vorbi de mine in necunosinta de cauza

Frate mai usor asa sunteti toti smecher in fata la monitor si fata in fata femeie ... ;) asa ca gura .
tu vorbesti ba?
User avatar
vespira
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 937
Joined: 21 Apr 2011, 17:10
Detinator Steam: Da
CS Status: retired
SteamID: veron2k
Location: beyond infinity
Has thanked: 181 times
Been thanked: 86 times

31 Jan 2012, 21:29

inchideti fratilor topicul,ca se exagereaza cu analfabetismul :)) .
DenisDE16
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 172
Joined: 19 Jan 2012, 15:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: NU
SteamID: expresbt
Location: BOTȘĂNI
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times
Contact:

31 Jan 2012, 21:33

Nu inchideti topic-ul
Every mi-a zis ca imi da in seara asta si deja e seara si el nici nu a intrat pe mess .
root@L@aur:~#

EXPRES !

<3
ȘHĂF =)
Image
User avatar
AlexZ
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 731
Joined: 12 May 2011, 01:48
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV!
Detinator server CS: Nu am .
SteamID: PRIVATE
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: Nic0oNNN
Fost moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 149 times
Been thanked: 39 times
Contact:

31 Jan 2012, 23:09

Exista un topic special pentru asta . In plus se exagereaza ..
DenisDE16 wrote:Nu inchideti topic-ul
Every mi-a zis ca imi da in seara asta si deja e seara si el nici nu a intrat pe mess .
Acuma trebuie sa il intelegem si pe el , omul vrea doar dreptate dar voi va bagati injurati si va jigniti .. ( un simplu reply cu E SERIOS uitati dovada .. sau cu E NESERIOS uitati dovada .. , era deajuns )

Sper sa se rezolve din cate am vazut in poze Denis are dreptate .. acuma sper sa isi rezolve problemele
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

[/b]
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

01 Feb 2012, 08:11

Am ajuns vedeta pe eXtreamCS cu acest topic :> cine mai are ca mine 4 pagini si 700 de vizualizari :)) iti multumesc Denis stai calm aseara am avut o problema in familie sa ma contactezi azi sa tii dau sa scap de tine :-j

@@ daca nu raspund din prima inseamna ca ori is pe telefon ori nu's la pc asa ca numai da buzz din 5 in 5 sec.
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 418 guests