Seductia, intamplari.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
vespira
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 937
Joined: 21 Apr 2011, 17:10
Detinator Steam: Da
CS Status: retired
SteamID: veron2k
Location: beyond infinity
Has thanked: 181 times
Been thanked: 86 times

07 Feb 2012, 22:07

Generatiile pe care eu,sau noi le-am prins nu sunt pe placul meu.Acum toate-s pe interes,toate fac bot in poze,toate-si pun pe fb poze cu cine stie ce fenomene de baieti,la care ele doar viseaza.Majoritatea au fite,majoritatea NU cauta o relatie SERIOASA;si daca ar fii cat de cat serioasa,cu 2 adolescenti spre exemplu(ca tot dominam in media de varsta de pe extream),relatia poate fii influentata si de cei din jur,si nu se poate ajunge la sentimente atat de puternice incat o relatie sa tina chiar...foarte mult.Sunt o multime de fete care te plac pe moment,stau cu tine (cica),dar peste catva timp,relativ scurt,se plictisesc si nu stiu cum sa puna punct relatiei datorita inexistentei sentimentelor puternice la mijloc.

Ceea ce facem noi acum,si ma refer la liceeni,ca suntem tot dupa fete,o sa ne fie motiv de amuzament cand vom da de responsabilitati si cand ne vom intemeia o familie.Adica peste mult timp,cel putin in cazul meu :D .

edit: a da. femeile sunt ca locurile de parcare [...] u do the rest :d .
RoyalServer 2
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

09 Feb 2012, 23:51

Masaroo, studiez seductia de o perioada de timp.

Te pot ajuta in sensul asta. Contacteaza-ma daca vrei sa vorbim :)
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 7746
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

10 Feb 2012, 00:18

glk^ScArFaCe tu încerci să săruţi o fată pe care nici nu o cunoşti, după câteva ore de socializat? Clar.

Eu sunt genul lui Masaroo, nu sunt ruşinos deloc. Fac glume, spun tot direct şi în faţă.
* Nu e bine să fi prea glumeţ, dar nici prea serios :). Dacă eşti prea glumeţ fata uneori nu va şti ce să creadă, iar dacă eşti prea serios fata se va plictisi repede de tine.

P.S: nu vă puneţi cu fete virgine. După ce o faceţi ştiţi voi cu ah, ih, uh, fata va căuta noi provocări. Cel mai bine e cu o fată dezvirginată, pentru o relaţie de lungă durată.
User avatar
glk^ScArFaCe
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 971
Joined: 18 Oct 2010, 16:03
Detinator Steam: Da
CS Status: P`aici
Detinator server CS: Da
SteamID: PRIVAT
Location: Micul Paris
Has thanked: 34 times
Been thanked: 42 times

10 Feb 2012, 14:01

Mitzocul wrote:glk^ScArFaCe tu încerci să săruţi o fată pe care nici nu o cunoşti, după câteva ore de socializat? Clar.

Eu sunt genul lui Masaroo, nu sunt ruşinos deloc. Fac glume, spun tot direct şi în faţă.
* Nu e bine să fi prea glumeţ, dar nici prea serios :). Dacă eşti prea glumeţ fata uneori nu va şti ce să creadă, iar dacă eşti prea serios fata se va plictisi repede de tine.

P.S: nu vă puneţi cu fete virgine. După ce o faceţi ştiţi voi cu ah, ih, uh, fata va căuta noi provocări. Cel mai bine e cu o fată dezvirginată, pentru o relaţie de lungă durată.
Ce ai tu cu mine? :))
Daca eu asa procedez..dc sa mint? :)
Ai fost tare..ah,ih,uh =))))))))))))))))
User avatar
Mihai
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1675
Joined: 06 Dec 2010, 14:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Learning !
Detinator server CS: Poate
SteamID: mihhhai1
Reputatie: Fost moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 58 times
Contact:

10 Feb 2012, 14:08

freakazor wrote:Nu prima impresie e sa fii catalogat BAIAT MATUR La toate fetele le place chestia asta:) Dupa daca esti si amuzant bravo tie :)
EU nu sunt de acord, cel mai mult atragi atentia printr-o gluma buna , dar de bun simt. Ca demonstrezi apoi ca poti fi si matur si responsabil cu atat mai bine...

E parerea mea :)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information