Garantez server full in 3 zile.

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Razvan
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 1589
Joined: 28 Mar 2010, 18:06
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc CSGO
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Utilizator neserios
Location: Constanta
Has thanked: 168 times
Been thanked: 106 times
Contact:

23 Feb 2012, 16:17

boz93 wrote:
Razvan wrote:Poti sa ne zici secretul , oricum merge slab rau... pot spune fara efect, totusi recunosc ca primele 3-4 zile a mers perfect, chiar mai bine decat m`am asteptat , dar dupa.....
In weekend este si normal sa mearga mult mai bine + ca in timpul programului scolar nu are cine sa joace CS + admini putini.
In titlu scrie... garantez server full in 3 zile... eu am deja 9-10 zile ... si nu se vede acea garantie..
Diferenta dintre oamenii prosti si cei destepti e ca prostii fac mereu aceeasi greseala, iar desteptii fac mereu alta.
RoyalServer
User avatar
LuCI...
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 870
Joined: 09 Jan 2012, 20:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Înşelându-i pe alţii, te înşeli pe tine.
Detinator server CS: CS.ExtreamCS.Com
SteamID: gaby_razer
Location: Iasi
Has thanked: 75 times
Been thanked: 47 times
Contact:

23 Feb 2012, 16:17

Razvan wrote:Poti sa ne zici secretul , oricum merge slab rau... pot spune fara efect, totusi recunosc ca primele 3-4 zile a mers perfect, chiar mai bine decat m`am asteptat , dar dupa.....
Scuze dar trebuie sa ii dau dreptate, am cumparat cu 2-3 zile in urma si tot odata am bagat si setti o zi, dupa ce ma lasat setti am observat serveru 3-3 am lasat asa vre-o 3-4 ore si na crescut mai mult de 5-5 apoi am luat iar setti :) ( adica acum 30 minute in urma )

Edit: In ziua care am luat setti si de la boz serveru a mers doar 20/20, ma tinut aproape o zi si ceva asa :) pana ma lasat setti .
Last edited by LuCI... on 23 Feb 2012, 16:24, edited 1 time in total.
Image
Image Noul Y!M: iasi.luci
User avatar
boz93
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 245
Joined: 01 Dec 2010, 18:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Contact:

23 Feb 2012, 16:23

Iarta-ma ca te contrazic, dar daca tot bagi setti te sabotezi singur :). Scriptul care-l folosesc detecteaza un server full si scade ratia la el si o distribuie la restu' astfel in cat sa nu existe server 20/20 care sa aiba aceeasi ratie cu unul 10/20.
Image
Oferim populare initiala pentru serverele gazduite
Nu garantam suport 24/7, fiindca este imposibil, dar garantam 16 ore pe zi / 7 zile pe saptamana.
Nu garanam ca serverul tau va fi avion, dar garantam ca nu vei avea probleme cu lagul.
Nu garantam cel mai mic pret de pe piata, dar garantam cel mai bun raport calitate,suport,pret.
User avatar
LuCI...
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 870
Joined: 09 Jan 2012, 20:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Înşelându-i pe alţii, te înşeli pe tine.
Detinator server CS: CS.ExtreamCS.Com
SteamID: gaby_razer
Location: Iasi
Has thanked: 75 times
Been thanked: 47 times
Contact:

23 Feb 2012, 16:27

boz93 wrote:Iarta-ma ca te contrazic, dar daca tot bagi setti te sabotezi singur :). Scriptul care-l folosesc detecteaza un server full si scade ratia la el si o distribuie la restu' astfel in cat sa nu existe server 20/20 care sa aiba aceeasi ratie cu unul 10/20.
Maine imi expira setti si nu voi mai lua, sa vezi ca serveru nu va trece de 6-6 maxim :| . "Garantez server full in 3 zile." + Ai zis pe Y!M ca reusesti si sa il mentii cat de cat asa dar cand ma lasat azi setti aveam 3-3 si asa a fost cateva ore :)
Last edited by Razvan on 23 Feb 2012, 16:28, edited 1 time in total.
Reason: Acelasi lucru si la mine...
Image
Image Noul Y!M: iasi.luci
sTyLeftw.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 7
Joined: 06 Jan 2012, 14:59
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Contact:

23 Feb 2012, 16:33

Pana la urma am dat degeaba banii pentru saptamana asta.....saptamana trecuta a mers chiar foarte bine 3-4 zile apoi gata,mereu sub 10-15 ......Ai de gand sa faci ceva?:)
User avatar
boz93
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 245
Joined: 01 Dec 2010, 18:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Contact:

23 Feb 2012, 16:35

Pai reusesc sa-l mentin dar daca tu bagi setti la ora 2 , cand alti vin de la scoala iar uni pleaca, cine se mai joaca pe serverul tau?

Gandestete putin, din 100 de playeri , 40 sunt pana in clasa a-8a , 20 liceu si 20 serviciu , 20 chiulangoi/someri ( aproximativ )

Acum gandestete in cazul tau. Cel mai bine merge dupa ora 18-19.

Acuma sa nu mi-o luati in nume de rau, dar ganditi-va putin cand faceti ceva, puneti-va in locul playerilor.

@stylefu ce server ai?
Image
Oferim populare initiala pentru serverele gazduite
Nu garantam suport 24/7, fiindca este imposibil, dar garantam 16 ore pe zi / 7 zile pe saptamana.
Nu garanam ca serverul tau va fi avion, dar garantam ca nu vei avea probleme cu lagul.
Nu garantam cel mai mic pret de pe piata, dar garantam cel mai bun raport calitate,suport,pret.
User avatar
LuCI...
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 870
Joined: 09 Jan 2012, 20:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Înşelându-i pe alţii, te înşeli pe tine.
Detinator server CS: CS.ExtreamCS.Com
SteamID: gaby_razer
Location: Iasi
Has thanked: 75 times
Been thanked: 47 times
Contact:

23 Feb 2012, 16:40

Dar bine sa zicem ca este vina mea ca am bagat setti, dar uite mai sunt posturi si de la altii care nu au primit ce li sa promis decat 2-3 zile :|
Image
Image Noul Y!M: iasi.luci
User avatar
boz93
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 245
Joined: 01 Dec 2010, 18:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Contact:

23 Feb 2012, 16:46

Pai asta vreau sa intru pe serverul lui styleftw sa vedem cauza. Daca nu are admini este absolut imposibil sa fie populat si inca cateva chesti care le spun dupa ce-mi da serverul sa intru pe el, sa le identific. Nu le spun acum ca poate le scoate apoi spune ca sunt eu de vina.

@Razvan , asa cum am explicat si in cazult lui LuCI este putin probabil sa fie foarte populat dimineata.
@Razvan seara este lafel ca la ora 1-2 ? Din ce vad eu in fiecare seara in majoritatea timpului este 20/24 - 24/24
Image
Oferim populare initiala pentru serverele gazduite
Nu garantam suport 24/7, fiindca este imposibil, dar garantam 16 ore pe zi / 7 zile pe saptamana.
Nu garanam ca serverul tau va fi avion, dar garantam ca nu vei avea probleme cu lagul.
Nu garantam cel mai mic pret de pe piata, dar garantam cel mai bun raport calitate,suport,pret.
User avatar
Razvan
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 1589
Joined: 28 Mar 2010, 18:06
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc CSGO
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Utilizator neserios
Location: Constanta
Has thanked: 168 times
Been thanked: 106 times
Contact:

23 Feb 2012, 16:49

Pai , admini am tot timpul , se ocupa de codati - garantez.
Seara intr`adevar mai ajunge la 20-24/24 dar foarte putin adica 10-20-30 de minute maxim. Eu ma refeream la titlul subiectului si la ce am discutat pe messenger, cum ca garantezi dupa 3 zile serverul full macar 10/24 si mi`ai zis ca dupa 2 saptamani va fi full majoritatea timpului, ceea ce nu se intampla + mi`ai zis sa nu ma supar daca mai scade sub 14/24, dar e mai mereu sub acest numar de jucatori.

Infine nu vreau sa o mai lungesc , bafta in continuare, daca mi se va demonstra ca ma insel eu platesc in continuare.
Diferenta dintre oamenii prosti si cei destepti e ca prostii fac mereu aceeasi greseala, iar desteptii fac mereu alta.
andr33y
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 29
Joined: 25 Oct 2007, 22:27
Detinator Steam: Da
Has thanked: 1 time

23 Feb 2012, 16:52

Nici la mine nu imi merge metoda cu 3 euro , am crezut ca e de la sv-ul meu dar vad ca si la voi e aceeas problema ! la mine de 2 ori am avut 15 jucatori pe sv in rest 2-3!
User avatar
Shurubel
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 596
Joined: 07 Sep 2008, 02:04
Detinator Steam: Da
SteamID: virgildeva
Location: Deva
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 times

23 Feb 2012, 16:54

andr33y wrote:Nici la mine nu imi merge metoda cu 3 euro , am crezut ca e de la sv-ul meu dar vad ca si la voi e aceeas problema ! la mine de 2 ori am avut 15 jucatori pe sv in rest 2-3!
ceva de genu si la mine.
Teapa nu este... ca ma uit in consola si vad ca dropeaza fara redirecte sau altceva dar foarte putin din pacate :p
Last edited by Shurubel on 23 Feb 2012, 16:57, edited 1 time in total.
User avatar
LuCI...
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 870
Joined: 09 Jan 2012, 20:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Înşelându-i pe alţii, te înşeli pe tine.
Detinator server CS: CS.ExtreamCS.Com
SteamID: gaby_razer
Location: Iasi
Has thanked: 75 times
Been thanked: 47 times
Contact:

23 Feb 2012, 16:55

Cum a zis si Razvan asa voi proceda si eu, daca se va dovedi ca ma insel bine inteles voi lua in continuare :)
Image
Image Noul Y!M: iasi.luci
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 92 guests