Motorola Defy

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

rakon
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 19 Jan 2012, 19:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 4 times
Contact:

22 Mar 2012, 22:50

eu am defy si merge perfect...dar eu am facut upgrade cu cyanogenmod 7 adica am pus versiunea neoficiala ed gingerbeard(2.3.5) eu zic ca merita toti banii si daca vrei il poti lua de pe okazii si ieis mult mai ieftin si unii au chiar si garantie pe okazii.
Defy e foarte rezistent si daca te pricepi la telefoane poti sa il faci sa mearga perfect...mie in acest moment imi merge mai bine decat un samsung galaxy s( dar doar dupa ce i am pus aceasta versiune de andorid). Si daca iti iei ai grija sa iti iei cu red lens nu cu green lens. Daca mai ai intrebari despre defy sa dai PM te ajut cu placere.
RoyalServer
User avatar
Skizu
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 801
Joined: 14 Nov 2010, 21:34
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Restrictie PM
Location: /home/public_html
Has thanked: 101 times
Been thanked: 84 times
Contact:

23 Mar 2012, 20:54

rakon wrote:eu am defy si merge perfect...dar eu am facut upgrade cu cyanogenmod 7 adica am pus versiunea neoficiala ed gingerbeard(2.3.5) eu zic ca merita toti banii si daca vrei il poti lua de pe okazii si ieis mult mai ieftin si unii au chiar si garantie pe okazii.
Defy e foarte rezistent si daca te pricepi la telefoane poti sa il faci sa mearga perfect...mie in acest moment imi merge mai bine decat un samsung galaxy s( dar doar dupa ce i am pus aceasta versiune de andorid). Si daca iti iei ai grija sa iti iei cu red lens nu cu green lens. Daca mai ai intrebari despre defy sa dai PM te ajut cu placere.
Da-mi add mihai.sandu95 ca nu imi merge functia PM !
rakon
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 19 Jan 2012, 19:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 4 times
Contact:

23 Mar 2012, 22:10

ti am dat add
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 339 guests