Steaua ingropata in ....... pana la gat din nou

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
xVib[E]R
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2302
Joined: 22 May 2011, 16:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: bind w +quit
Detinator server CS: No.
Location: Romania
Has thanked: 101 times
Been thanked: 360 times
Contact:

27 Mar 2012, 15:35

In mare parte, daca nu in totalitate, Gigi e de vina. Intotdeauna a fost :-j
----------------------------------------
VIPSZONEGAMES RO
----------------------------------------
FORUMUL vă stă la dispoziţie !

Image
__________________________________________________________________________________________________________________________________

MixCloud | SoundCloud | YouTube - Y!M:[email protected]
RoyalServer
neymar1
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 216
Joined: 24 Sep 2011, 13:19
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Ban 1 luna!
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

27 Mar 2012, 16:00

OneCs wrote:
neymar1 wrote:
Amun wrote:astea care vorbiti ca tatu e oaia neagra la steaua nu aveti ce face decat sa luati o vorba de la cei care habar nu au si sa plecati cu ea in lume.
Jucatorii care NU au ce cauta la steaua sunt fratii petarda florin si mihai + bourceanu care saracu nu stie ce e aia o pasa .

soichita saracu nu stiu ce mai cauta la steaua .. ala habar nu are despre tactica unei echipe , este demodat si pare ca nu vrea sa se specializeze . a ramas la stadiul de inadaptat unui stil de fotbal modern.

tu esti priceput man ...
la ce echipa antrenezi? fc mapisindunare?
Neymar, inteleg ca nu ai posturi pe acest forum si vrei sa faci, dar nu incearca sa pari interesant !

Amun are foarta multa dreptate. Mai ales de borceanu care nu stiu daca a dat 2 pase corecte in meciul de aseara + ca fratii aceea au fost si ei cadva niste "jucatorii" dar acuma nu mai stiu cei ala sutul pe poarta. Cat despre tatu, intradevar nu prea vrea el sa joace in echipa, dar cand o face o face foarte bine, cat despre mihai asta care a venit la steaua, nu cred ca e o alegere buna,eu cred ca va ingropa echipa si mai rau !

onecs , inteleg ca nu ai primit moderator , dar nu incerca sa pari interesant
@stai chill nu sunt posthunter.
User avatar
LEVIS+
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3297
Joined: 12 Jul 2011, 12:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost intermediar
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost detinator war.eXtreamCS.com
Fost manager rs.eXtreamCS.com
Fost manager dr.eXtreamCS.com
Location: Constanţa
Has thanked: 104 times
Been thanked: 342 times
Contact:

27 Mar 2012, 16:03

claudiu25 wrote:pai ma frate, bine, tu esti patronul, tu investesti bani .. da pana mea, daca tu faci echipa si faci ce vrei cu ea ? de ce pana mea iti mai iei antrenor ? :)) sufera rau de el becali ala!
tu daca ai fi patron si ai investi bani intr-o echipa si nu ai scoate profit de pe fundu ei , nu te-ai enerva si ai face tu schimbari dupa capu tau ?
sa fim seriosi.
"În viaţă întâlneşti o mulţime de lume şi câţiva oameni." - Moliere
User avatar
Daniel M.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2158
Joined: 14 Feb 2010, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: warez
Fost Moderator
Location: hlds - Brasov
Has thanked: 110 times
Been thanked: 149 times

27 Mar 2012, 16:59

LEVIS+ wrote:
claudiu25 wrote:pai ma frate, bine, tu esti patronul, tu investesti bani .. da pana mea, daca tu faci echipa si faci ce vrei cu ea ? de ce pana mea iti mai iei antrenor ? :)) sufera rau de el becali ala!
tu daca ai fi patron si ai investi bani intr-o echipa si nu ai scoate profit de pe fundu ei , nu te-ai enerva si ai face tu schimbari dupa capu tau ?
sa fim seriosi.
Iti zic eu ca Becali scoate mai multi bani din Steaua de cat a bagat. Steaua este cea mai populara echipa din Romania si pe langa acest lucru cea mai mediatizata, se bat zeci de sponsori sa prinda un loc pe tricou sau reclama aceea electronica de pe marginea terenului. Orice brand vezi pus pe tricou, panouri publicitare pana si cele de la conferintele de presa sunt platite cu bani multi. Pe langa acest lucru mai sunt si participarile in competitiile europene. Si lista poate continua..
User avatar
xdc
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1984
Joined: 01 Apr 2010, 18:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Apple user
Detinator server CS: dm.xdcnet.ro
SteamID: blacksound10
Reputatie: Fost moderator
Location: [root@localhost]# cd /home/root/Brasov
Has thanked: 5 times
Been thanked: 56 times

27 Mar 2012, 20:52

Cineva spunea mai sus ca Ilie Stan nu este antrenor , pai daca nici asta nu mai e antrenor care a calificat Steaua in primavara Europeana , apai Stoichita asta ce e?Pai cu Ilie Stan Steaua mai misca ceva , dar e vina antrenor-ului ca jucatori nu sunt in stare sa bage mingea in poarta la cate ocazii au avut aseara?Pai Tanase asta mai prinde si el cate un sut doua suturi pe poarta si gata e jucator de valoare , e paralel cu fotbalul si fratii Costea nu mai zic ... Stoichita dupa 3-4 etape e plecat de la Steaua , sa vede-ti ca nu sta mai mult dupaia aduce altul si tot asa ... si performanta p...a ca dehh asta e fotbalul din Romania , nu vreau sa supar fani unor echipe dar mai avem multi ani pana sa ajungem ca alte tari la fotbal , aseara am preferat sa ma uit la Man UTD - Fullham decat sa vad un meci din Romania cu asa jucatori ... Macar in alte campionate puternice din Europa vezi fotbal adevarat , nu ce se joaca in Romania.

Si daca este echipa lui ce?Ai vazut tu in Europa la un club mare sa se bage patronul peste antrenor ? Ai vazut la Real Madrid sa se bage Perez peste Mourinho?Sau la Manchester United sa se bage familia Glazer peste Sir Alex Ferguson?Sau la alte cluburi mari , iti spun eu ca numai in Romania vezi asa sa se bage patronul peste antrenor sa ii faca el primul 11.Asa mai bine antreneaza Jijica echipa decat sa mai puna antrenor ca nu are rost ..
Be the best , and fuck the rest ;)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information