Discutii : Se mai merita ? :|

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Phoneistu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 201
Joined: 15 Mar 2012, 23:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Încerc atingerea a 1000 de cuvinte.
Detinator server CS: DR.FREAKCS.COM. (.)
SteamID: Phoneistu. (fără .)
Location: Echipa de fotbal B.P HAŞDEU.
Has thanked: 42 times
Been thanked: 15 times
Contact:

26 Mar 2012, 08:59

BANDIT!, te superi ca nu ai stiut sa imi faci server-ul de SA:MP pe care ti l-am dat ?
Dupa ce ca nu stii nimic, mai si esti prost, ca altfel nu am cum sa iti zic. Nici nu puteai sa imi zici, te-am cautat vreo 3 ore si nici in astea 3 ore nu mi-ai zis daca mai imi faci server-ul. Iesi din topic ! ;)
Last edited by CryWolf on 26 Mar 2012, 10:49, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit Avertisment pentru atac la persoana.
worldstrike.net - alege calitatea !
RoyalServer 2
ConTactMe
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 436
Joined: 30 Jan 2011, 22:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu ma deranja
Has thanked: 144 times
Been thanked: 13 times

26 Mar 2012, 10:26

Ai putea sa faci un mod diferit de celelalte: Capture the Flag, Team Deathmatch (100000$ la inceput si scad banii), mod Cache (nu am jucat, dar am auzit ca e interesat), builbase (sau cum s-o numi ala)

Eu CS joc doar pe serverele din strainatate ca pe astea din Romania intalnesc doar idioti
Website's :[/b]
User avatar
Zavoranca
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 741
Joined: 23 Apr 2011, 20:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Mă joc MINECRAFT!
Detinator server CS: 188.212.105.158
SteamID: zoom_fuckscuul
Reputatie: Ban 3 luni !
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Satu Mare
Has thanked: 133 times
Been thanked: 70 times

26 Mar 2012, 15:16

Dacă nu ai bani disponibili să îţi cumperi xRedirect sau droppuri, las-o baltă. Mai bine înveţi Minecraft şi îţi faci un server, din acela chiar scoţi profit + este un joc foarte foarte căutat la momentul actual.

Imagefacebook

http://minecraft-romania.com/ - Comunitatea oficială de Minecraft din România.
http://serverul-tau.ro/ - Postează-ţi şi tu serverul aici serverul de joc gratuit.


Serverele noastre:


Image
Image
User avatar
MADARFACAR ;x
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 566
Joined: 23 Jul 2011, 14:47
Detinator Steam: Da
CS Status: @
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Iasi
Has thanked: 64 times
Been thanked: 33 times

26 Mar 2012, 16:58

Sincer NU. Am bagat ca un prost, banii in jocul asta si? M-am ales cu ceva ? Am bagat in domenii , servere [pe care intr-adevar le-am avut cat de cat populate] si am iesit cu ceva din afacerea asta ? Poate doar cu peri albi si cu nervi , ca in rest ... Daca totusi vrei ceva , ia-ti un server [calitate] si fa-l alte moduri decat gasesti pe toate comunitatile .. nu stiu ce sa zic , eu zic cum a zis si cineva mai sus : 'Populeaza-ti agenda cu intalniri' , da-l dracului de joc .
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

26 Mar 2012, 17:39

Sincer iti spun , nu merita sa iti mai faci server , sunt deja exagerat de multe servere populate cu playeri buni . Daca vrei doar copilasi pe server , fa-ti . Eu m-am lamurit dupa ce am facut servere multe de cs , toate cu host bun . Am dat doar de copii care ziceau doar : " Dai admin ? , nu ? am iesit , pa " . Mi se pare o prostie si incep chiar sa imi deschid ochii si sa ma las de a mai investi banii in cs . Prefer sa joc un joc gen WoW , momentan joc LineageII si chiar acolo merita sa donezi bani (nu am donat si nici nu o sa o fac inca ).


Sfatul meu lafel ca al celorlalti : Incearca sa lasi cs-ul , axeaza-te mai mult pe viata de zi cu zi , profita de ea la maxim , o sa iti para rau mai tarziu , mie sincer imi pare rau ca am pierdut atata vreme cu PC-ul.

Daca vrei neaparat sa te ocupi de vreun server , fa-ti un server de alt joc (inafara de SA-MP).
Spre exemplu fa-ti un server de MU Season 2/3 , e foarte cautat , chiar scoti si bani multi din el daca iese bine ;)


Ai grjia de tine pe viitor !
User avatar
Phoneistu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 201
Joined: 15 Mar 2012, 23:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Încerc atingerea a 1000 de cuvinte.
Detinator server CS: DR.FREAKCS.COM. (.)
SteamID: Phoneistu. (fără .)
Location: Echipa de fotbal B.P HAŞDEU.
Has thanked: 42 times
Been thanked: 15 times
Contact:

26 Mar 2012, 19:03

Eu am server-ul de DR 22/22...
Intr-adevar, CS nu se mai cauta asa de mult.
Dai numai de copii prosti, care daca nu le dai admin nu mai intra in viata lor. :-j
worldstrike.net - alege calitatea !
User avatar
toica
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 204
Joined: 26 Apr 2010, 00:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Plictisit ... xD
Detinator server CS: <-none->
Location: Bucharest
Has thanked: 58 times
Been thanked: 6 times
Contact:

28 Mar 2012, 03:26

nu mai vorbiti prostii , laur cand a facut extreamcs crede-ti ca ia fost usor? bineinteles ca NU! dar a avut noroc sa gaseasca niste oameni de treaba care l-a ajutat mult. pheonistu daca vrei te ajut eu cu comunitatea/serverele de cs , niste reclama etc, ca eu stau toata ziua acasa si nu prea am cu ce sa-mi omor timpu , cel putin pana imi gasesc iar de munca ( intre noi fie vorba o sa dureze ceva:)) ) , daca esti interesat add chill_toica :P
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 368 guests