Program sala

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
-AMSTAFF!
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 962
Joined: 18 May 2011, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: a.k.a умоc.tudorgraphics.
Has thanked: 176 times
Been thanked: 79 times
Contact:

27 May 2012, 17:04

ce combinatii aveti intre grupele de muschi :))

Eu iti recomand asa:
-daca mergi 4 zile pe saptamana.
Luni: piept + brate (biceps+triceps)
Marti: ceva usor (banda + abdomen)
Miercuri: spate + umeri+ trapez ( se cam leaga astea )
Joi: pauza..
Vineri: picioare.

+ daca vrei poti faca dupa fiecare antrenament abdomen.

hf.
RoyalServer 2
User avatar
vespira
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 937
Joined: 21 Apr 2011, 17:10
Detinator Steam: Da
CS Status: retired
SteamID: veron2k
Location: beyond infinity
Has thanked: 181 times
Been thanked: 86 times

27 May 2012, 17:11

luni - piept gol,intens.
marti - spate gol,intens.
miercuri - picioare,abdomen
joi - umeri,trapez
vineri - brate
sambata/duminica - relax

lasa tu "piept / biceps , spate/triceps " ca nu e bun.
bAlauRRR
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 29
Joined: 14 May 2012, 15:49
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Contact:

27 May 2012, 17:23

Programul meu este acesta ( fac sala de 7 luni )

Luni - Piept + Biceps ( fluturari cu ganterele + la bara ambele inclinat + orizontal ) iar pentru biceps ( iti recomand sa faci cu greutati libere, cu gantere, deoarece se pune mai multa masa musculara )

Marti - Pauza ( pauza deoarecee, marti trebuie sa faci SPATE, aparatele pentru lucratul acestui solicitand si BICEPSUL, iar ca sa cresti in musculatura, trebuie sa stai 48 ore sa se dezvolte muschiul )

Miercuri - Spate + Triceps

Joi - Picioare ( daca esti mic de inaltime, in perioada cresterii, si doresti sa mai te inalti, sa nu faci genoflexiuni cu bara deoarece preseaza coloana si numai te dezvolti cum trebuie )

Vineri - Umeri + Trapez

Sambata - Pauza

Duminica - Abdomen + multa multa banda + bicicleta pentru rezistenta

4 aparate pentru fiecare grupa musculara, 4 serii a cate 10-12 repetari, depinde cum te simti si ce ai mancat in aceea zi. Ca proteine pot sa-ti zic ca eu iau, PRO MASS ( 65 LEI ) faci seic intr-o cupa si o iei inainte de antrenament si dupa, si NU ITI RECOMAND sa iei Animal Pack deoarece iti va aparea foarte mult par pe picioare/piept ( experienta proprie ) de aceea nu am mai continuat sa iau, iar daca esti mai avansat in loc de Pro Mass poti lua GIANT MASS ( este mai puternic ), iar daca nu vrei sa iei ce am spus mai sus, sa mananci multa carne de pui combinat cu orez, carne de vita, peste, cel putin 1litru de lapte pe zi (adica cam o cutie de Milli, Ladorna, Zuzu, ce lapte bei tu, etc ) si sa lasi deoparte KFC, Mac, si toate fast-foodurile, daca obisnuiesti sa mananci acolo
User avatar
V4l3r0n
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 27 Jan 2008, 00:11
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost sponsor
Ban 2 luni
Location: Ploiesti
Has thanked: 31 times
Been thanked: 12 times

27 May 2012, 17:51

dragonashu. wrote:
eXcEsuHk wrote:E animal pak, nu puk :)), si ce program i-ai scris tu acolo .. e aiurea :)), te obosesti degeaba.

ON : Daca vrei program serios, am un prieten la sala, mi-a facut si mie pe 3 foi A4 cu 50 de lei, pot vorbii sa-ti faca si tie ..
frate tu spui ce auzi nu vezi, toata lumea face asa, nu ca tu ai auzit de la ala, nu vezi ca esti...dai bani pentru un program LOL, cat de .. sa fi :O vad ca m-ai corectat e bine , am gresit eu :* te obosesti logic, daca stai acasa nu iti cresc muschi fratica.Tu poti sa faci doar luni si duminica ca sigur iti cresc.
muschii cresc in timpul de odihna , nu cand lucrezi...
daca vrei sa pui masa musculara tine minte asta : odihna si mancare multa ( mancare multa in sensul a 6 7 mese pe zi echilibrate , multa proteina ) . grupele musculare poti sa le antrenezi si odata la 10 zile si tot e bine , adica faci azi piept si mai faci tocmai in a 10 a zi piept si tot asa . ODIHNA E CEA MAI IMPORTANTA !
User avatar
Teddy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2162
Joined: 18 Oct 2008, 18:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Ba esti nebun , ba esti nebun ?! :o
Detinator server CS: Nu
SteamID: barky1234
Reputatie: Fost moderator
0.2/3
Location: Milano,Italia
Has thanked: 52 times
Been thanked: 118 times
Contact:

27 May 2012, 18:00

Mersi f. mult pentru raspunsuri . Daca mai aveti niste sfaturi pentru un incepator le astept cu mare drag.
Salut,
Vrei sa gasesti o solutie la orice intrebare despre Counter-Strike Global Offensive? Aici este locul potrivit:https://www.youtube.com/channel/UCaCu8j ... BxXBKazNTA
cactusiNio
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1152
Joined: 06 Jan 2009, 05:12
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/cactusiNio
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: eXcEsuHk
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 56 times
Been thanked: 79 times

27 May 2012, 19:53

dragonashu. wrote:
eXcEsuHk wrote:E animal pak, nu puk :)), si ce program i-ai scris tu acolo .. e aiurea :)), te obosesti degeaba.

ON : Daca vrei program serios, am un prieten la sala, mi-a facut si mie pe 3 foi A4 cu 50 de lei, pot vorbii sa-ti faca si tie ..
frate tu spui ce auzi nu vezi, toata lumea face asa, nu ca tu ai auzit de la ala, nu vezi ca esti...dai bani pentru un program LOL, cat de .. sa fi :O vad ca m-ai corectat e bine , am gresit eu :* te obosesti logic, daca stai acasa nu iti cresc muschi fratica.Tu poti sa faci doar luni si duminica ca sigur iti cresc.
Ma mucosule, in primu rand ai niste gesturi de homalai in tine .. ':*' te dai interesant, defapt chiar nu esti, in al 2-lea rand, nu i-am dat in cap, i-am propus ceva, in al 3-lea rand nu-i topicu tau, te bagi in seama cu japca .. vezi-ti de treaba ta, numai cauta anturaj.
Ol' bastard.
User avatar
dragonashu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 959
Joined: 11 Dec 2011, 20:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: Sunt un titan man, celebru pe oriunde.
Location: CT.94.FUG
Has thanked: 94 times
Been thanked: 97 times

27 May 2012, 22:35

ai dreptate sunt homalau, de cand sunt mic imi doresc sa te penetrez 1 data :">
Valeron tu poti sa stai acasa frate, stai in pat mananci, si tragi de maus, faci antebrat.

+Odihna dupa antrenament, sa nu stai pana la 12 la pc, sa dormi mult .
User avatar
V4l3r0n
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 27 Jan 2008, 00:11
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost sponsor
Ban 2 luni
Location: Ploiesti
Has thanked: 31 times
Been thanked: 12 times

27 May 2012, 23:23

dragonashu. wrote:ai dreptate sunt homalau, de cand sunt mic imi doresc sa te penetrez 1 data :">
Valeron tu poti sa stai acasa frate, stai in pat mananci, si tragi de maus, faci antebrat.

+Odihna dupa antrenament, sa nu stai pana la 12 la pc, sa dormi mult .
copile vorbesti doar ca sa fi si tu bagator de seama , dar esti pamant.
cactusiNio
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1152
Joined: 06 Jan 2009, 05:12
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/cactusiNio
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: eXcEsuHk
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 56 times
Been thanked: 79 times

27 May 2012, 23:47

V4l3r0n wrote:
dragonashu. wrote:ai dreptate sunt homalau, de cand sunt mic imi doresc sa te penetrez 1 data :">
Valeron tu poti sa stai acasa frate, stai in pat mananci, si tragi de maus, faci antebrat.

+Odihna dupa antrenament, sa nu stai pana la 12 la pc, sa dormi mult .
copile vorbesti doar ca sa fi si tu bagator de seama , dar esti pamant.
Asculta dragonu, fumeaza legale, e cool ma .. :)).
Ol' bastard.
User avatar
LuCI...
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 870
Joined: 09 Jan 2012, 20:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Înşelându-i pe alţii, te înşeli pe tine.
Detinator server CS: CS.ExtreamCS.Com
SteamID: gaby_razer
Location: Iasi
Has thanked: 75 times
Been thanked: 47 times
Contact:

28 May 2012, 00:13

dragonashu. wrote:Ce zic astia aici mai sus cu luni si vineri e pentru mentinere,pentru aia care sunt mari si acum fac doar sa se mentina sa nu scada in masa :))

Luni : piept+triceps
Marti : spate+biceps
Miercuri : picioare+trapez+umeri+abdomen
Joi : piept+triceps
Vineri : spate+biceps
Sambata&Duminca : Odihna

Mancare : Fast food, sau piept de pui,orez in mare parte.+fructe.
Suplimente : GFX,NitroTECH,MassTECH,Animal Puk
Omule tu ai fost vre-o data la sala? ce program e asta ? tu vrei sa il termini pe baiat degeaba :-j .pai daca ar face progarmu asta nu ar avea rezultate cum sa faca zilnic sala ? tu stii ca 3-4 zile maxim tre sa faci sala pe saptamana ? pai tu de unde sa stii ca nu stii cum este si mai dai si indicatii :|
Image
Image Noul Y!M: iasi.luci
User avatar
dragonashu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 959
Joined: 11 Dec 2011, 20:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: Sunt un titan man, celebru pe oriunde.
Location: CT.94.FUG
Has thanked: 94 times
Been thanked: 97 times

28 May 2012, 06:02

alooo bai baietii,eu nu ma duc, hmmm, greu de crezut, aceasta parere am si eu despre voi,faci febra, o tai.Am zis eu sa nu stati acasa, dute frate si fa muschi,forta nu te du de 2 ori pe saptamana si vrei masa, e si logic, poate in 5 ani pui 5 kg pe tine, ce tot disperati asa, sunteti stresati?
http://valentinbosioc.com/program-antrenament-sala/
Am vazut si aia cu 3 zile pe saptamana,fratilor ati da repede search "program sala" :-j mai bine te duci si iti mai cumperi un program excesuhk.poate pui si ceva pe tine

Sa iti raspund si tie Lucii : Cum frate eu ma duc in fiecare zi si ma vad cu aia in fiecare zi de luni pana vineri, oare toata sala e batuta in cap?:| Asta e program adevarat, voi ce ati vazut cu 3 zile e pentru profesionisti,mentinere,in fine,nu stau sa ma contrazic cu voi toata saptamana..
Si de la maus faci ceva, da eu zic, sa clik-uti mausul de 3 ori pe saptamana poate faceti febra, ca se lucreaza tendoanele,antebratu :>
User avatar
V4l3r0n
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 27 Jan 2008, 00:11
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost sponsor
Ban 2 luni
Location: Ploiesti
Has thanked: 31 times
Been thanked: 12 times

28 May 2012, 08:52

prietene esti TAMAIE . daca vrei masa trebuie sa ai multa odihna . eu ma duc de luni pana vineri dar asta doar pentru ca sunt in pierioada de definire si in cazul asta fac doar o grupa mare pe zi sau doua mici . te contrazici degeaba si ca sa iti raspund la "Cum frate eu ma duc in fiecare zi si ma vad cu aia in fiecare zi de luni pana vineri, oare toata sala e batuta in cap?:| ".... da sunteti toti o adunatura de pr0sti . SAL
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information