WHCMS - O mare prostie :) !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

AcoreX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1380
Joined: 05 Sep 2007, 11:54
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: vulturas92
Has thanked: 239 times
Been thanked: 123 times

18 Jun 2012, 16:21

Urmeaza sa va dau parerea mea despre WHCMS.Cine comenteaza aiurea ii dau report :-$ .
Vad din ce in ce mai multi care cumpara licente WHCMS (LUNARE - OMFG) si mama mama ce sistem am eu la mine "pă" site !

1.Suport tickete are WHCMS da ? Ce zici de telefonia mobila sau mail dat prin yahoo/gmail/msn/skype (metodele clasice) ?
Raspunsul tuturor: pai nu frate, e sistem pe site si pari credibil.Eh uite nu pari iti zic eu !
2.Facturi proforme zici ca are nu ? Bun, eu iau un serviciu de la X, imi elibereaza o factura cica si a doua zi imi inchide tot.Cum recuperez eu banii si ce valoare are factura aia ? Va spun eu, nu are nici o valoare :-j ! Va sterge-ti cu ea fix la dos si nu puteti face nimica ca sa ii inchideti afacerea omuletului care v-a dat in teapa.

De ce unii oameni nu deschid ochii mai bine ? Fiecare pana la urma face ce vrea, este parerea STRICT PERSONALA - insa sunteti fraieriti maxim cumparand licente LUNARE .. (mai ziceam si eu daca era pe viata)
RoyalServer 2
User avatar
projectileful
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1590
Joined: 19 May 2012, 09:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: BucharestHooligan
Ban 1 luna
Ban 3 luni
Utilizator neserios (tepar)
Location: UK
Has thanked: 88 times
Been thanked: 107 times

18 Jun 2012, 16:27

Ia spune tu noua, ce nu ai reusit sa faci?

Nu ai reusit sa instalezi whmcs nulled si vii cu frustrari aici?
Halal.

Code: Select all

while($money < 1.000.000$) $work++;
AcoreX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1380
Joined: 05 Sep 2007, 11:54
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: vulturas92
Has thanked: 239 times
Been thanked: 123 times

18 Jun 2012, 16:31

Nici macar nu am stat sa caut scriptul.Tu veziti de aia a ta mica cum e din Tarile de jos si nu mai comenta de mine daca habar nu ai !
Sunteti prostiti la orice pas pe net.Pana la urma, proiectul lui Laur cred ca e bun - sa invete toti copii sa aibe o gandire libera si sa nu fie influentati de toti ratonii de pe net !
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

18 Jun 2012, 16:42

Totul a fost creat pentru bani ce sa faci ...
AcoreX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1380
Joined: 05 Sep 2007, 11:54
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: vulturas92
Has thanked: 239 times
Been thanked: 123 times

18 Jun 2012, 16:45

krystann wrote:Totul a fost creat pentru bani ce sa faci ...
Asta e scopul final si bravo pentru cei care l-au facut nu am ce zice.Dar cand vad pe astia...daca nu ai whcms nu cumpar de la tine...sau faza cu firma ... nu ai firma inregistrata nu cumpar .. asta e mentalitatea romanului :) !
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

18 Jun 2012, 16:54

WHMCS nu mi se pare o porcarie.Eu cel putin cand aveam ,,firma" nu dadeam banii pe licenta,sunt roman deci folosesc nulled ;))

O sa imi sariti toti in cap astia care va dau mamica telefonul si voi cheltuiti cate 10 euro pe licenta aia amarata.Bravo voua,tot respectul dati dovada ca sunteti bogati.Eu unul nu as cumpara licenta nici sa mi-o dea free,cu ce ma avantajeaza ca scrie pe site ca sunt licentiat? =)) mare lucru.


Aa si BucharestHooligan ce te dai mare ca esti licentiat,a stai am uitat tu esti ala bogatul de scoate mi-a de euro in o saptamana din firma de hosting,tot respectul pentru tine dar te rog nu suferii in topic.
Last edited by Every on 18 Jun 2012, 16:58, edited 2 times in total.
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
AcoreX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1380
Joined: 05 Sep 2007, 11:54
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: vulturas92
Has thanked: 239 times
Been thanked: 123 times

18 Jun 2012, 16:55

Every wrote:WHMCS nu mi se pare o porcarie.Eu cel putin cand aveam ,,firma" nu dadeam banii pe licenta,sunt roman deci folosesc nulled ;))

O sa imi sariti toti in cap astia care va dau mamica telefonul si voi cheltuiti cate 10 euro pe licenta aia amarata.Bravo voua,tot respectul dati dovada ca sunteti bogati.Eu unul nu as cumpara licenta nici sa mi-o dea free,cu ce ma avantajeaza ca scrie pe site ca sunt licentiat? =)) mare lucru.
Uite unu care gandeste ca mine ! :))
Multumesc :))
User avatar
projectileful
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1590
Joined: 19 May 2012, 09:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: BucharestHooligan
Ban 1 luna
Ban 3 luni
Utilizator neserios (tepar)
Location: UK
Has thanked: 88 times
Been thanked: 107 times

18 Jun 2012, 16:58

vulturas92 wrote:Nici macar nu am stat sa caut scriptul.Tu veziti de aia a ta mica cum e din Tarile de jos si nu mai comenta de mine daca habar nu ai !
Sunteti prostiti la orice pas pe net.Pana la urma, proiectul lui Laur cred ca e bun - sa invete toti copii sa aibe o gandire libera si sa nu fie influentati de toti ratonii de pe net !
Tu cati ani ai "maturule" ?
Nici sa vorbesti corect nu stii, si vii aici sa critici cea mai buna platforma de management clienti din lume.
Vai de tine pustiulica.

Code: Select all

while($money < 1.000.000$) $work++;
AcoreX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1380
Joined: 05 Sep 2007, 11:54
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: vulturas92
Has thanked: 239 times
Been thanked: 123 times

18 Jun 2012, 16:59

BucharestHooligan wrote:
vulturas92 wrote:Nici macar nu am stat sa caut scriptul.Tu veziti de aia a ta mica cum e din Tarile de jos si nu mai comenta de mine daca habar nu ai !
Sunteti prostiti la orice pas pe net.Pana la urma, proiectul lui Laur cred ca e bun - sa invete toti copii sa aibe o gandire libera si sa nu fie influentati de toti ratonii de pe net !
Tu cati ani ai "maturule" ?
Nici sa vorbesti corect nu stii, si vii aici sa critici cea mai buna platforma de management clienti din lume.
Vai de tine pustiulica.
Am 18, 19 in septembrie.Bai nu am zis ca nu e, dar e o prostie pentru ca exista alte solutii clasice ... sunt moduri FREE de a inlocui pe ce da-ti voi bani ! Asta nu intelegi tu !
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

18 Jun 2012, 17:00

BucharestHooligan wrote:
vulturas92 wrote:Nici macar nu am stat sa caut scriptul.Tu veziti de aia a ta mica cum e din Tarile de jos si nu mai comenta de mine daca habar nu ai !
Sunteti prostiti la orice pas pe net.Pana la urma, proiectul lui Laur cred ca e bun - sa invete toti copii sa aibe o gandire libera si sa nu fie influentati de toti ratonii de pe net !
Tu cati ani ai "maturule" ?
Nici sa vorbesti corect nu stii, si vii aici sa critici cea mai buna platforma de management clienti din lume.
Vai de tine pustiulica.
Vorbeste maturul.Daca stai si te gandesti logic singurul om matur care merita respect este La@ur si IsTi37,vim restul toti aveti 18-19 ani in fata monitoarelor,dar defapt nici buletinul nu-l aveti.Stati si cautati cuvinte in dex sa vada lumea ca oh uite-l si pe baiatul ala ce corect scrie si ce cuvinte elevate.
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
User avatar
projectileful
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1590
Joined: 19 May 2012, 09:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: BucharestHooligan
Ban 1 luna
Ban 3 luni
Utilizator neserios (tepar)
Location: UK
Has thanked: 88 times
Been thanked: 107 times

18 Jun 2012, 17:01

Mai documenteaza-te, WHMCS este folosit de toate firmele de hosting din toata lumea.
Nu stiu cum ai ajuns tu la concluzia asta :)

Code: Select all

while($money < 1.000.000$) $work++;
AcoreX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1380
Joined: 05 Sep 2007, 11:54
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: vulturas92
Has thanked: 239 times
Been thanked: 123 times

18 Jun 2012, 17:02

Aici inregistrarile trebuie facute cu buletinul frate.Dam revolutie.

edit: poate sa o utilizeze si ala din Maroc.Tu ori esti prost ori te prefaci ca esti !
Aia 10e sau cat costa licenta aia ma doar in dos de ea, e degeaba ! Poti folosi metode CLASICE, in loc de a folosi whcms.Ce zici acuma pustiulica ? Sunt eu prost sau tu ca nu stii sa intelegi un mesaj fundamental ? Te rog eu nu mai posta in topic si lasa pe altii sa o faca in locul tau.Poate unii cu un creier mai dezvoltat!
Last edited by AcoreX on 18 Jun 2012, 17:05, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 372 guests