Un sfat din partea mea.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Aure
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 921
Joined: 09 Apr 2011, 11:02
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Nu.
Location: Agnita
Has thanked: 118 times
Been thanked: 37 times

29 Jun 2012, 01:05

Explicami ceea ce ai intrebat, ca sa stiu daca meriti report sau nu :-?
RoyalServer 2
User avatar
HERZ
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1854
Joined: 09 Apr 2012, 15:46
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: yeap, 100 servere
SteamID: lexuuuu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 3 luni
Location: Iași
Has thanked: 266 times
Been thanked: 103 times
Contact:

29 Jun 2012, 10:36

Mă întrebam și eu cum naiba ți-ai dat seama dintr-o dată când erai obsedat de comunități, firme de hosting etc., nu cred că doar prietena a fost soluția.
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

29 Jun 2012, 10:44

altry wrote:Fara suparare dar e vreunul dintre voi care munceste/lucreaza undeva? ca n-am vazut pe niciunul sa zica. Intrebarea mea tampita este urmatoarea: Aveti asa de multi bani ca va doare in P**A si toata ziua iesit la bere tigari si toate alea? sunt curios doar.. :)
Cam da, imi ajung si de benzina de zi cu zi :>

HERZ wrote:Mă întrebam și eu cum naiba ți-ai dat seama dintr-o dată când erai obsedat de comunități, firme de hosting etc., nu cred că doar prietena a fost soluția.
Ba, poate sa fie ea :). Deoarece o fata te pune pe ganduri mai "deep" si astfel de gandesti la n si n lucruri. Te gandesti si la faptul ca esti dependent si ca fata merita mult mai multa atentie din partea ta. Lasi in pi`zda ma`sii orice treaba pentru ea, daca e pana acolo. Te mai gandesti ca daca stai toata ziua-n casa si freci menta pe pc n-o s-o ai. Cand te prinde dragul de ea, abia iti mai trebuie mancare, ce sa mai zici de pc :). Ei, ce alegi? Fata sau jocurile? Eu cred ca oricine ar alege fata!


In mod normal nu e rau daca stai ceva mai mult la pc, e rau daca nu faci nimic. Daca folosesti timpul pentru a invata un limbaj de programare, cum sa programezi si alte chestii de gen, nu e timp deloc irosit. Dar si timpul asta, are o limita! :)
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
Madalin
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3247
Joined: 16 Apr 2007, 14:20
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Dependent
Fost super moderator
Location: Bucuresti.
Has thanked: 109 times
Been thanked: 368 times

29 Jun 2012, 12:00

concluzie: iesiti din casa!
ale, ale, ale!
java
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 930
Joined: 12 Feb 2011, 18:03
Detinator Steam: Da
CS Status: ????
Has thanked: 333 times
Been thanked: 56 times
Contact:

29 Jun 2012, 15:53

V.Persie wrote:
java wrote:
Aure wrote:Bine ca ati adus subiectu varstei in fata la calculator, sa stiti ca am trecut prin asta cand aveam 12 ani pe SA:MP, se facea discriminare intre cei cu varsta mica si cei cu varsta mare, dar nu si la caracter si comportament, daca vedea ca gandesti ca unu de 18 ani, detinatorul unui server , si aveai 12 ani, nu te baga in seama, dar daca erai un smecheras deasta de 16-17 ani, chiar daca gandeai de 12, te lua la el in echipa, erai mana lui dreapta, asa ca am ajuns in momentul in care spuneam ca am 17 ani cu toate ca aveam doar 12 sau 13 ani.
idem...pretindeam ca am vreo 17 ani , ...cand colo 14 :) ..
Aure , ti-am dat thanks , esti cel mai tare de pe forum... :D>-
e cel mai tare ca e dependent si a dat si el de prietena? =)) wtf voi nu stiti ce e cu voi, va da asta 2 cuvinte si gata sunteti admiratorii lui; poti sa stai cat vrea p| ta la pc, poti sa faci si bani pentru paine din PC, poti sa faci multe lucruri , poti sa stai cu prietena sa vorbesti pe mess,poti sa ai o relatie la distanta.. da voi ce stiti , va manipuleaza asta cu 2-3 cuvinte despre dependenta lui care inca o are si despre gagica-sa si gata.
Tu esti **** ma , mi-am zis opinea , pentru mine chiar este un baiatas super tare
de ce?
Pentru ca a venit aici , si nea marturisit totul ,nea deschis ochi ,
Cat despre tine , ....fuck you..
Scuze de limbaj , dar... :-q
Image
Scurtezi link-uri si faci bani - Shorte.st
User avatar
reTry
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 875
Joined: 03 Jun 2007, 18:31
Detinator Steam: Da
CS Status: -
Detinator server CS: Nu
SteamID: ax1onel_shaf
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni !
Location: Vaslui
Has thanked: 37 times
Been thanked: 21 times

29 Jun 2012, 16:05

nice story bro
not
axionnneeeel
java
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 930
Joined: 12 Feb 2011, 18:03
Detinator Steam: Da
CS Status: ????
Has thanked: 333 times
Been thanked: 56 times
Contact:

29 Jun 2012, 16:20

reTry wrote:nice story bro
not
Nu este o poveste , este adevarul.
Image
Scurtezi link-uri si faci bani - Shorte.st
Anonymous117
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 347
Joined: 28 May 2012, 14:46
Detinator Steam: Nu
Been thanked: 25 times
Contact:

29 Jun 2012, 18:06

java wrote:
V.Persie wrote:
java wrote: idem...pretindeam ca am vreo 17 ani , ...cand colo 14 :) ..
Aure , ti-am dat thanks , esti cel mai tare de pe forum... :D>-
e cel mai tare ca e dependent si a dat si el de prietena? =)) wtf voi nu stiti ce e cu voi, va da asta 2 cuvinte si gata sunteti admiratorii lui; poti sa stai cat vrea p| ta la pc, poti sa faci si bani pentru paine din PC, poti sa faci multe lucruri , poti sa stai cu prietena sa vorbesti pe mess,poti sa ai o relatie la distanta.. da voi ce stiti , va manipuleaza asta cu 2-3 cuvinte despre dependenta lui care inca o are si despre gagica-sa si gata.
Tu esti **** ma , mi-am zis opinea , pentru mine chiar este un baiatas super tare
de ce?
Pentru ca a venit aici , si nea marturisit totul ,nea deschis ochi ,
Cat despre tine , ....fuck you..
Scuze de limbaj , dar... :-q
Mai bine-ţi preda nişte ore de gramatică...
Image
User avatar
Aure
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 921
Joined: 09 Apr 2011, 11:02
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Nu.
Location: Agnita
Has thanked: 118 times
Been thanked: 37 times

29 Jun 2012, 19:12

Mda, sper ca nu se ajunge ca din topicul asta sa va certati cu totii, stiu ca intra cate un **** cocalar de 12 ani care crede ca daca are un server de CS cu 12/12 e "smecher" , dar ii iertam cu cate un warn + . Insa credeti-ma, ati renunta la orice pentru o fata, degeaba ramaneti fara net 3 luni sau fara calculator, o sa mergeti la prieteni cateva ore pe zi sigur, pe telefon sau la un net cafe tot sa va vedeti mesajele pe forum, sa dati cate un admin sau asa, am patit stati linistiti, dar pentru o fata ai renunta 1 an intreg pentru o saptamana de vis cu ea, si nu e vorba de orice fata, o fata care chiar te atrage, sa nu credeti ca e prima fata despre care vorbesc asa, dar e prima care mi-a deschis mintea, au fost multe inaintea ei dar doar in jocuri copilaresti, pupici si imbratisari, dar cand deja te loveste cu adevarat acel sentiment, esti lesinat cu totul, si o sa renunti la orele pierdute pe comunitatea proprie sigur, cand o sa ajungi sa iti zica "ce alegi? pe mine sau prostia aia de site?" , atunci esti dependent, inca nu am ajuns sa mi se zica asa dar a fost aproape, am stiut ce sa aleg si cand sa aleg.
java
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 930
Joined: 12 Feb 2011, 18:03
Detinator Steam: Da
CS Status: ????
Has thanked: 333 times
Been thanked: 56 times
Contact:

29 Jun 2012, 19:20

Aure wrote:Mda, sper ca nu se ajunge ca din topicul asta sa va certati cu totii, stiu ca intra cate un **** cocalar de 12 ani care crede ca daca are un server de CS cu 12/12 e "smecher" , dar ii iertam cu cate un warn + . Insa credeti-ma, ati renunta la orice pentru o fata, degeaba ramaneti fara net 3 luni sau fara calculator, o sa mergeti la prieteni cateva ore pe zi sigur, pe telefon sau la un net cafe tot sa va vedeti mesajele pe forum, sa dati cate un admin sau asa, am patit stati linistiti, dar pentru o fata ai renunta 1 an intreg pentru o saptamana de vis cu ea, si nu e vorba de orice fata, o fata care chiar te atrage, sa nu credeti ca e prima fata despre care vorbesc asa, dar e prima care mi-a deschis mintea, au fost multe inaintea ei dar doar in jocuri copilaresti, pupici si imbratisari, dar cand deja te loveste cu adevarat acel sentiment, esti lesinat cu totul, si o sa renunti la orele pierdute pe comunitatea proprie sigur, cand o sa ajungi sa iti zica "ce alegi? pe mine sau prostia aia de site?" , atunci esti dependent, inca nu am ajuns sa mi se zica asa dar a fost aproape, am stiut ce sa aleg si cand sa aleg.
Poti s-a te faci povestitor , te sustin :)
Image
Scurtezi link-uri si faci bani - Shorte.st
User avatar
Madalin
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3247
Joined: 16 Apr 2007, 14:20
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Dependent
Fost super moderator
Location: Bucuresti.
Has thanked: 109 times
Been thanked: 368 times

29 Jun 2012, 19:25

java wrote:Poti s-a te faci povestitor , te sustin :)
Stau si ma gandesc, cum mama dreacu ai luat tu o nota buna la examenul pe care l-ai dat, ma refer la lb. romana.

http://www.extreamcs.com/forum/discutii ... l#p1262863

ai luat 7,20 si nu stii sa vorbesti! iti urez succes la liceu!
ale, ale, ale!
IoNuTzZ*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 248
Joined: 01 Jun 2011, 17:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 11 times
Been thanked: 5 times
Contact:

29 Jun 2012, 19:36

OFF : java scrie:
Poti s-a te faci povestitor , te sustin :)


Stau si ma gandesc, cum mama dreacu ai luat tu o nota buna la examenul pe care l-ai dat, ma refer la lb. romana.

discutii/bafta-la-exament-a-8-a-t157139-120.html#p1262863

ai luat 7,20 si nu stii sa vorbesti! iti urez succes la liceu!
Bine punctat !

ON : Interesant topicul !
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 675 guests