Problema domeniu cumparat de la ssnet

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
fumatdes
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 20
Joined: 04 Dec 2010, 22:51
Detinator Steam: Da
CS Status: spune, cum e, te lasa rece, vei intelege
SteamID: engame_uniq
Location: homexddd
Been thanked: 1 time
Contact:

02 Jan 2011, 05:59

NU MAI LUATI E LA FDNS, TOTI SE PLANG, DA TEPE IAR PESTE 1 AN MAXIM ISI SCHIMBA IAR NUMELE LA FIRMA CUM AU FACUT SI CU FDNS :*
<3 cătălina Image
--------
expressgfx.com - home
RoyalServer 2
User avatar
w1zz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 219
Joined: 23 Dec 2009, 11:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Admir peisajul iernii :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 8 times

02 Jan 2011, 10:12

Ai luat o teapa mareeee.
Defapt domeniul tau a fost inregistrat la alta firma, cu ajutorului unui bug, domeniul a fost "online" pana cand a vazut cei de la firma ca nu s-a facut plata pentru el.
Traieste viata la maxim !

Inregistreaza-te pe http://birejji.com/index.php?key=40270 .
g00dcs
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 260
Joined: 28 Aug 2009, 17:13
Detinator Steam: Da
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times

02 Jan 2011, 12:03

dNumai cumparati de la firme din astea gen quality-host, ipv, toolz, krond sau altele sunt scammeri voi stiti cate plangeri au avut firmele acestea? la GameHosting recomand gameszone sunt cei mai bun din Ro, iar la webhosting si domenii ca sa nu luati tepe si asa recomand redhost.ro, ch-center.ro, romarg.ro Nu va uitati la preturi restu gen ce am spus mai sus scammeri totali, dati un reserch pe google sa vedeti.
User avatar
a`Danutz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 403
Joined: 16 Dec 2010, 21:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: u mad bro?
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

02 Jan 2011, 12:34

Image
... asta spune tot ..
Image
Diablo
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 31
Joined: 26 Aug 2007, 18:34
Detinator Steam: Da
CS Status: Stau
Detinator server CS: Da
Reputatie: Administrator eXtream.idle.ro!
Has thanked: 1 time
Contact:

29 Mar 2011, 12:22

Eu unu am Server de cs hostat la ei... si merge bine nu au dat teapa cum se plang alti e on non stop.
sunt multumit...
User avatar
webing
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1355
Joined: 24 Feb 2011, 19:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Electronic music.
Detinator server CS: Nu.
SteamID: majestick109
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: New York
Has thanked: 34 times
Been thanked: 71 times
Contact:

29 Mar 2011, 21:48

poate s-au saturat de tepe?


On: tu vezi de cand e topicul?
Asculta muzica electronica: http://www.mixcloud.com/djranchone/
User avatar
raducu89
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 209
Joined: 02 May 2011, 13:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Location: Targoviste
Been thanked: 4 times

08 Jun 2011, 22:44

Daca va merge de cateva zile server-ul nu va ganditi ca e asa bine, cand o sa va fie lumea mai draga va treziti cu servicii suspendate.
Eu unul nu am mai intalnit firma de hosting mai neserioasa ca asta, sunt cei mai mari tepari.
Cand o sa aveti probleme si nelamuriri o sa va ceara bani pentru suport.
Bine, exista si oameni care cer donatii sa plateasca webhostul si le dau la tepari 8 euro sa ii ajute cu configurarea unui script, pai daca scriu acolo ca ofera suport de ce sa le dai ? webmasteri de 2 lei...
ssnet teapa
webhost ssnet
Am un site personal de Jocuri cu bataie si ma joc cs de pe download cs 1.6
User avatar
CarnageRO
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 286
Joined: 19 Apr 2011, 23:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Any
Detinator server CS: cs.indungi.ro
SteamID: carnage_spaniolu
Location: Cluj
Has thanked: 12 times
Been thanked: 59 times
Contact:

09 Jun 2011, 12:57

Marius wrote:
cwww_mihai wrote:Mai bine ia si tu de la alte firme, exemplu ai la anunturi cateva firme bune.(firma lui Mitzocul, dtzone, am3ndam3nt)
Astea nu sunt firme. Sunt doar niste reselleri de servicii...de ce folositi sensul cuvintelor total amproasta?
@ DAU MAGIE LA PACHET
carldj
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 08 Mar 2012, 08:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

08 Mar 2012, 08:58

Nu cumparti de astia sub nici o forma absoult nimic.Eu tocmai ce mi-am luat o teapa de 328.6euro de la ei.Am inchiriat vreo 4 servere dedicate de la ei dupa care m-am gandit sa CUMPAR (subliniez cumpar) 1024 IP-uri.Am achitat 328.6 euro pentru acele IP-uri.Dupa ce am fost SCARBIT de stabilitatea serverelor dedicate care luau reboot odata la 2 zile am decis sa inchiriez servere de la o alta firma.Cand i-am intrebat cum ramane cu cele 1024 IP-uri au spus ca eu am INCHIRIAT cica acele IP-uri,deci cu alte cuvinte ma prosteau in fata.
Norocul meu este ca inainte sa cumpar aceste IP-uri am avut o conversatie cu ei prin mail unde se specifica ca aceste IP-uri or sa fie trecute pe numele firmei mele (ceea ce nu s-a intamplat niciodata) si ca pot sa schimb numarul AS.

I-am facut deja reclamatie azi la OPC si la ANCOM,maine dimineata la prima ora urmeaza sa fac plangere penala la politie pentru inselaciune.O sa fac tot posibilul sa il bag in puscarie pe acest Nicolae Gabriel Bucurescu.

Care a mai fost inselat de acesti escroci si aveti dovezi clare faceti reclamatie la [email protected].

Nu recomand la nimeni pentru nici un fel de serviciu acea firma,astia care posteaza ca au de la ei si ca le merge bine sunt chiar ei incercand sa mai spele putin imaginea firmei.
prods
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 8
Joined: 30 May 2012, 00:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

04 Jul 2012, 13:43

Cine face reclama si sustine http://anti-ssnet.in/ o sa primeasca o gramada de surprize: servere cs gratuite, domenii .com .in .us .ws (internationale) gratuite. Totul doar pentru ca sa ii dam jos pe acesti tepari! Fi contra teelor si fraudelor din ROMANIA.

As dori ca sa imi dea pm laur sau un administrator vreau sa iau topic global sa ii dau jos pe acesti tepari.
Timp de 8 luni le-am adus peste 5000 euro si acum miau suspendat totul. Vreau ca sa se termine odata cu ssnet!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information