Carte: Scoala Vietii - o viata de succes incepe de tanar

Diverse softuri/scripturi/etc. lansate de echipa eXtream ! Mici proiecte, mari efecte.
Scurtatura: http://www.eXtreamCS.com/productia
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6266
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

19 Jul 2012, 14:17

Image
VideoTrailer
Oamenii se nasc si traiesc toata viata fara a avea instructiunile de folosire a propriei fiinte. Nimeni nu le spune ce anume sa fie si ce sa faca pentru a-si crea viata pe care si-o doresc. Traim intr-un sistem care ne manipuleaza subtil dar frecvent, astfel incat te indeparteaza treptat de adevarata ta natura spirituala. De regula, nu depunem prea mult efort in a gandi sistemul pentru imbunatatirea lui, ci ne cautam un ROL in acesta, rol care devine scopul primordial.
Videoclipul suporta HD !
Linkul oficial al cartii: http://www.dezvoltare-online.ro/scoala-vietii

Demo
1. Scoala vietii - Cuprins

2. Scoala vietii - Demo PDF

Imagine carte
Image

Introducere
Stiu ca exista o mentalitate negativa, atat aici pe forum cat si la romani in general. Tocmai de aceea vreau sa "lovesc" tare in aceasta gandire, fiindca poate fi imbunatatita! Exista loc si de mai bine, iar cartea pe care v-o prezint vine cu raspunsuri la intrebari fundamentale pentru a va ajuta sa deschideti ochii si pentru a va face sa intelegeti cate pierdeti si cat de importanti sunt anii vostri de tinerete, pe care sunt sigur ca nu vreti sa ii irositi si sa ii regretati mai tarziu !

Traim intr-o tara in care nu iti interzice nimeni sa fii un om extraordinar, dar NICI NU TI SE SPUNE cum sa o faci ! Avem oportunitatea de a decide ce vrem sa fim si cum vrem sa ne traim viata, insa influentele societatii nu ne pot ridica, ci din contra, ne adancesc in mocirla. Exista mai multe influente negative ce va alimenteaza CONSTANT mintea cu lucruri de care nu aveti nevoie, obtinand drept rezultat urmatoarele:
  • - gelozie
    - vise comune
    - depresii
    - scaderea increderii de sine
    - anti-sociabil (timiditate)
    - teama de oameni (paranoia) si o rea judecata a acestora
    - teama de succes si de parerea celorlalti
    - indepartarea de fiinta superioara din tine, fara a sti cine esti si in ce directie te indrepti
Viata inseamna mult mai mult, si SE POATE sa o traiesti la un nivel mai intens. Secretul unei vieti de succes o reprezinta intotdeauna o mentalitate de succes, care duce ulterior la dezvoltarea calitatilor ESENTIAL UMANE! Ca doar de ce avem o civilizatie, daca nu mai suntem interesati in a fi civilizati ?
Ai nevoie de un IMPULS, de o viziune diferita asupra vietii, un nou inceput, unul mai bun.

Inca de mic copilul trebuie dus spre performanta si nu spre esec. Un caracter de succes se construieste CEL MAI RAPID si USOR din perioada tineretii.
Vrei o tara mai buna, mai civilizata, MAI PERFECTA ? Fiecare dintre noi are ocazia de a contribui la evolutia spre o lume mai frumoasa. Nimeni nu este lipsit de semnificatie ! NOI CEI DE ACUM, vom fi peste 10-20 de ani poporul Romaniei, iar daca tot avem aceasta oportunitate, macar sa invatam sa profitam cat mai bine de ea, imbunatatindu-ne pe noi DE ACUM, invatand sa dezvoltam la MAXIM abilitatile noastre umane si naturale !

Despre mine, in raport cu cartea
Dupa 3 ani de studiu intens in domeniul psihologiei - ramura dezvoltare personala si 8 luni de scris, am reusit sa termin cartea Scoala vietii - o viata de succes incepe de tanar !
La randul meu, am trecut printr-un proces de evolutie, invatand, studiind si aplicand pe propria persoana, astfel ca veti citi informatii dovedite stiintific dar si randuri din experienta vietii mele.
In ceea ce ma priveste, stiu ca nu sunt agreat de toti utilizatorii forumuluii, ceea ce mi se pare si imposibil, insa apelez la latura voastra mai intelegatoare, pentru a va ruga sa nu ma criticati prea tare, avand in vedere ca este prima mea lucrare de acest gen.
Nu va axati in a ma judeca si critica pe mine, ci indreptati-va privirea si argumentele catre produsul din fata voastra si incercati sa intelegeti CU CE VA AJUTA aceasta carte pe voi ?

Despre carte
Cartea prezinta un mod sanatos de a iti trai viata, structurata pe 4 sectiuni: dezvoltare fizica, dezvoltare psihica, dezvoltare spirituala si financiara.
Ea vine ca o completare a educatiei ce nu este oferita in invatamant si anume educatia de a te realiza in viata, de a face fata provocarilor, de a iti dezvolta abilitatile innascute si de a iti valorifica potentialul.
Aceasta se axeaza pe o educatia non-tangibila, educatia mintii si a sufletului, fiindca ceea ce este invizibil, creeaza ceea ce este vizibil !
Viata e un joc de zaruri la care dupa ce ai aruncat, trebuie sa te folosesti bine de ceea ce a cazut. Fa ceea ce poti, cu ceea ce ai, acolo unde esti. Aceasta carte iti va fi un ghid perfect pentru a te invata sa te descurci cu cat ai astfel incat sa il multiplici !

Cartea vine cu solutii la o multitudine de probleme frecvent intalnite:
  • - stres
    - insomnii
    - depresii
    - timiditate
    - frici
    - incertitudine in fortele proprii
    - capacitatea de a fi lider in propria viata si de a fi un model pentru ceilalti
    - dependente
    - probleme de sanatate
    - probleme financiare
    - comunicare cu strainii
    - singuratate si plictiseala
Scoala vietii este pregatirea cea mai optimista pentru viata, astfel ca te ajuta sa treci printr-un proces de autocunoastere si provocare pentru a iesi in afara zonei de confort. Rolul ei este sa iti dezvolte potentialul la maxim si sa te faca sa iti urmezi visele, indiferent de obstacole!

Cartea este scrisa cu un limbaj uzual, usor de citit si are 370 pagini. Se adreseaza in special tinerilor, dar este utila oamenilor de orice varsta.

Cumparare
Pretul cartii este 100 ron. Daca consideri a fi un pret mare, iti spun de pe acum ca nu e vorba despre un roman, o poveste sau o comedie, ci despre o carte psihologica ce are potentialul de a iti schimba viata.
Dar cel mai bine intreaba-te, cat valoreaza succesul TAU? Cat valoreaza fericirea TA? Cat esti dispus sa investesti in TINE? Cat MERITI?

Da-ti o sansa pentru a iti incepe o viata de succes !
Da-ti o sansa pentru a fi implinit !

Puteti comanda cartea de pe eXtreamHost.com, de aici: CUMPARA !

Bonusuri
Exista anumite bonusuri de care beneficiati in momentul in care ati achitat si primit cartea. Acestea sunt:
- o consultatie psihologica gratuita DOAR despre continutul din carte, imediat dupa ce ati terminat-o de citit
- o consultatie psihologica despre ORICE subiect prezentat pe siteul http://www.dezvoltare-online.ro
- o consultatie psihologica despre ORICE dificultate doriti
- un cupon de 10 RON reducere care il puteti oferi unui prieten daca acesta vrea sa cumpere cartea
Mesajele moderatorilor | Afiseaza codul
Mesajele celor de pe eXtream
Inainte de a termina aceasta lucrare am rugat moderatorii si membrii clubului sa-mi spuna ce si-ar dori sa gaseasca in carte, astfel ca am obtinut destule sugestii bune, pentru care acum vin si cu raspunsuri.
1. "Cum sa deschizi o firma in regula; despre platile lunare / anuale la stat, tva-ul si intretinerea sa?"
R: vezi subiectele 2.2.3, 2.2.4 si 2.2.5

2. "Cum sa incepi o mica afacere si sa cresti tot mai mare; care este cheia succesului?"
R: vezi subiectele 2.2.4, 2.2.5 si 1.2.4.4

3. "Cum sa rezolvi unele probleme de viata, in care sa zicem, destinul te-a adus si nu stii cum sa scapi?"
R: vezi capitolul I pana la 1.2.6, desi e bun intreg capitolul

4. "Cum influenteaza deciziile tale restul anturajului / grupului tau!"
R: vezi subiectul 1.1.6

5. "De ce consuma elevii etnobotanice (tentatiile pentru droguri / tigari) ?"
R: vezi subiectul 1.2.4.3.6

6. "Sfaturi pentru cei pe forum - cum sa iasa afara din casa!"
R: vezi subiectul 1.2.4.3.2

7. "Trecerea de la viata de scoala generala, la cea de liceu; gastile care se formeaza; schimbarea pe care o simti intre fostii tai colegi si noii tai colegi"
R: vezi subiectul 1.1.1; vezi subiectul 1.2.4.3.2 si 1.1.6; vezi 1.1.1 si 1.1.3

8. "Certurile cu parintii; calculatorul vs iesitul din casa; vacantele de vara; cum te integrezi intr-un grup; viata sexuala"
R: vezi subiectul 1.2.5; vezi subiectul 1.2.4.5.1; vezi subiectul 1.1.3; vezi subiectul 1.2.6.6 si 1.2.5; vezi subiectul 1.2.6
Analiza gandurilor negative | Afiseaza codul
Exercitiu - ganduri negative
Vezi subiectul 1.2.4.5.1
Am facut un topic global recent in care am rugat utilizatorii forumului sa-si noteze gandurile negative si sa mi le trimita. Mi-am primit in schimb PROBLEME si nu GANDURI, dar o sa le raspund totusi.
1. "Mi-e teama ca tatal meu, care este bolnav, nu mai are mult de trait
R: E in afara cartii dar iti sugerez sa faci tot posibilul sa te documentezi despre problemele lui si sa incerci sa il ajuti; orice gest conteaza. Si vezi subiectele 1.1, 1.1.1 si 1.1.3

2. "Mi-e teama ca voi ramane fara servici din cauza problemelor personale care imi distrag atentia"
R: Teama este ANTICIPARE a dezastrului / esecului. Situatia de care te temi nu este inca reala, fiindca nu s-a intamplat. Concentreaza-te pe rezolvarea problemelor personale si vezi subiectul din carte 1.2.4.5

3. "Mi-e teama ca fata pe care o iubesc, fiind plecata din tara, va gasi pe altcineva"
R: vezi subiectul 1.2.6.6.3

4. "Cearta cu prietena / despartire"
R: vezi subiectul 1.2.6

5. "M-am apucat de fumat de pe la 11 - 12 ani, acum am 17 si imi pare rau"
R: vezi subiectul 1.2.4.5.1

6. "Vreau sa incaier pe cineva care imi este prieten"
R: vezi subiectul 1.2.4.3.6, 1.2.4.3.1 si 1.1.6, dar ar fi bine sa stii ca problema ramane, chiar daca iti descarci emotiile negative; problema nu este neaparat una de exterior, ci una de interior care se va reflecta in EXTERIOR la nesfarsit, pana nu o rezolvi

7. "Am fost prostit de anumite persoane"
R: vezi subiectul 1.1.5, 1.2.4.3.6 si 1.2.4.1

8. "Cred ca sunt depresiv"
R: vezi subiectul 1.1.4.1 si 1.2.4.5

9. "Dau numai de tampiti"
R: vezi subiectul 1.1.5 si 1.1.6

10. "Imi vine sa ies pe strada si sa urlu"
R: vezi subiectul 1.1.4.1 si 1.2.4.3.1

11. "Ma simt pur si simplu bolnav....nu stiu de ce....vreau sa fac niste analize, presimt ca nu vor iesi bune deloc"
R: vezi subiectul 1.1.4 si 1.2.4.5

12. "Sa nu primesc un job dorit"
R: vezi subiectul 1.2.4.5.3 si 1.2.4.3.7

13. "Vreau sa fac bani, nu am prietena, cum sa-mi fac corpul lucrat, cum sa fiu mai tupeist"
R: vezi subiectele 2.2.1, 2.2.2, 1.2.6, 1.1.4, 1.2.4.3

14. "extenuare, plictiseala, invidie, lipsa de rabdare"
R: vezi subiectele 1.1.4, 1.2.4.5.2, 1.2.4.3 si pentru ultima iti recomand meditatia
Raspunsurile de mai sus, desi se gasesc in mare parte in carte, sunt subiective si nu obiective. Subiectele respective au fost abordate dintr-un anume punct de vedere, insa pot acoperi si o parte din problema dvs, dar cu toate acestea NU reprezinta strict raspunsul complet la problema.
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6266
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

21 Jul 2012, 03:08

* Videoclipul are o mica greseala de gramatica la sfarsit pe care sper sa o corectam cat mai rapid
* Imi puteti lasa PM cu alte intrebari despre carte
* Este posibil sa mai editez postul intre timp
* Voi crea butoane like si share pentru facebook
* Voi reveni cu anumite promotii pentru eventualii afiliati
User avatar
noMadz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 214
Joined: 18 Mar 2012, 14:22
Detinator Steam: Da
CS Status: retired.
Reputatie: Ban 3 luni
Location: #!/bin/bash
Has thanked: 2 times
Been thanked: 34 times

21 Jul 2012, 09:07

:)O carte buna, am citit si corectat ce era in ea si, spre surprinderea mea, abordeaza subiecte serioase si dinamice.
Romanii ar pleca vara cu sania, ar face tot doar ca s-ajunga in Spania.
User avatar
Andrei.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2828
Joined: 28 Jun 2009, 18:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: crazyParazitu
Location: In jurul lumii
Has thanked: 402 times
Been thanked: 209 times

21 Jul 2012, 11:47

Am avut si eu ocazia sa citesc anumite capitole din carte. Este foarte bine scrisa si structurata, abordand foarte bine fiecare subiect al vietii, de la timiditate, vise, depresii pana la etapele construirii unei vieti de succes, pana a deveni acel 'CINEVA'.

Va recomand cu placere cartea. Am vazut ca pe forum sunteti multi ce aruncati cu banii pe tot felul de prostii; mai bine dati banii pe ceva util, folositor si cumparati cartea. Nu veti regreta. :) Aveti de invatat multe.
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

[regulia][/regulia]
User avatar
zeus4s
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2621
Joined: 02 May 2010, 08:54
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm back.
Reputatie: Ban 3 luni
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: New York
Has thanked: 4 times
Been thanked: 300 times
Contact:

21 Jul 2012, 12:00

Am citit demo-ul , pana acum este o carte foarte buna si foarte interesanta dar cel mai mult sunt de acord cu tine la partea cu singuratatea.
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

21 Jul 2012, 13:38

Felicitarile mele pentru efortul depus !

Am observat ca te implici foarte mult in ai ajuta pe ceilalti care cauta niste raspunsuri . Fata de ceilalti detinatori de forum-uri , ai si o alta latura . Cartea chiar m-a captivat din demo , descriere si video.

Am o intrebare : Cartea se trimite prin mandat postal si se mai plateste vreo taxa inafara de cea a cartii ?
User avatar
exy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 6389
Joined: 11 Aug 2010, 14:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: eXpres *viewsonic
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Organizator Cupe eXtreamCS
Castigator eXtream XMAS Championship
Castigator eXtream CS:GO Cup 2014
Location: Norway
Has thanked: 326 times
Been thanked: 385 times

21 Jul 2012, 13:48

Felicitari pentru carte dar este un pret cam mare 100lei pentru o carte de genul
Am cumparat si eu acum cateva saptamani in urma o carte de genul si am dat 35LEI parca ... are vreo 300 de pagini si mi se pare foarte interesanta
Pretul cu care o vinzi tu este un pret cam mare si nu cred ca o va cumpara prea multa lume .
Sper ca mai tarziu sa mai lasi din pret :)
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6266
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

21 Jul 2012, 13:53

mezzzu wrote:Felicitarile mele pentru efortul depus !

Am observat ca te implici foarte mult in ai ajuta pe ceilalti care cauta niste raspunsuri . Fata de ceilalti detinatori de forum-uri , ai si o alta latura . Cartea chiar m-a captivat din demo , descriere si video.

Am o intrebare : Cartea se trimite prin mandat postal si se mai plateste vreo taxa inafara de cea a cartii ?
Daca achiti direct paypal sau transfer bancar, nu platesti nimic pentru transport. In momentul in care ai achitat si am primit banii tai, eu ti-o livrez postal, gratuit pentru tine astfel incat doar sa o ridici de la Posta din zona ta.

@ eXpres
Fiecare isi pune pret pe propria valoare. Cartea nu va avea un cost mai mic pe viitor, fiindca am investit mult timp in tot ceea ce tu ai putea citi in 100 ron si am cheltuit pe materiale lejer 2000 euro. Ceea ce gasesti in carte, se fac in alte cursuri care valoreaza 300 euro. Dar astea sunt detalii.
Tu decizi cat valoreaza succesul tau.
User avatar
Soimul
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2741
Joined: 14 Jan 2008, 21:42
Detinator Steam: Da
SteamID: Valeriann
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Location: Gravesend / UK
Has thanked: 51 times
Been thanked: 131 times

21 Jul 2012, 14:19

Dar ce faci atunci cand ai asa zisi "prieteni" iar acestia incearca sa te evite pe motiv ca nu pari interesant, se uita la tine de parca ai fi de pe marte, cand incerci sa faci o gluma cu ei se uita la tine si isi zic in minte ( mdea s-o bagat si asta in seama ), cred ca sunt multi nu numa aici pe forum si in general care au patit sau patesc asa.
Genu asta de prieteni is buni doar atunci cand au nevoie de tine, ca in rest nici pe stranda cand sunt cu alti nu te saluta sau cand is singuri te saluta dar cu jumatate de gura.
Si uite inca un motiv cu care ajungi sa iti bati capu si pleci de la ideea ca nimeni nu te agreaza si ca mai bine e sa stai inchis si sa nu ai de aface cu lumea de afara.

Sper ca m-am exprimat bine. :D
----------------------------------------------------------|
Image
----------------------------------------------------------|
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6266
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

21 Jul 2012, 14:31

Te-ai exprimat bine, dar problema ta e foarte cunoscuta si te axezi pe lucruri care evident te duc la rezultate proaste, iar concluzia nu este una buna deloc.
Iti pot spune ca, gasesti solutii in carte pentru astfel de nelamuriri.
Kanthos
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 745
Joined: 19 Dec 2011, 17:14
Detinator Steam: Da
SteamID: rocklife953
Reputatie: Fost moderator
Location: Lisbon
Has thanked: 51 times
Been thanked: 40 times

21 Jul 2012, 14:43

Poate reusesti sa faci un ebook, nu imi permit sa platesc si transportul (sunt in alta tara).
User avatar
Edi.
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 5391
Joined: 08 Jul 2009, 08:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Hozzakwaz
Reputatie: Nume anterior: Eddy ;X
eXtream Mod
Fost Intermediar
Location: Botoşani / Iaşi
Has thanked: 109 times
Been thanked: 247 times
Contact:

21 Jul 2012, 16:24

Mai facut curios. Incerc sa fac rost de niste banuti si sa fac o comanda.

Oricum buna treaba Laur.
Image
Post Reply

Return to “Productia eXtream”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 2 guests