Vand aplicatie smartAppointment pentru programari

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
AnDr3yy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 135
Joined: 01 Jan 2009, 21:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Buna
Location: Oradea
Has thanked: 1 time
Contact:

24 Jul 2012, 09:58

Recent am terminat o aplicatie la care lucram de ceva vreme. Eu am creat aplicatia, nu o veti gasi pe Internet altundeva, aici am postat-o prima data.

Pret: 8 euro negociabil, plata prin PayPal sau transfer bancar.

Cateva detalii:
smartAppointment este un program cu o interfata usor de folosit, expert pentru programari. Acest program are trei functii mari, functia de programare prin care poti sa-ti programezi o programare viitoare (inclusiv ziua curenta), un Ceas Alarma care va suna atunci cand il programezi tu sa sune si un sistem de stingerere a calculatorului prin care poti programa stingerea calculatorului intr-un timp predefinit de tine.

Trebuie sa reti trei lucruri foarte importante inainte sa-l folosesti / cumperi:
1. Inainte de toate, acest program va salva programariile si programariile ceasului alarma ale tale intr-o baza de date in Windows care se va crea automat atunci cand deschizi prima data programul, asa ca daca vei stinge calculatorul, programariile nu se vor pierde.

2. Foarte important, acest program va rula Non-Stop, daca tu vei da X la aplicatie, iconita lui va aparea in System Icons (contul din dreapta jos). Asa ca asigura-te sa nu-l inchizi din Task Manager, daca il vei inchide, programul nu va mai rula si nu te va mai anunta in legatura cu programariile, nu va mai stinge calculatorul, iar ceasul alarma nu va mai suna.

3. Acest program ruleaza doar pe formatul de 24 ore al datei, deci formatul Romaniei. Nu ruleaza pe formatul de 12 ore, cel cu AM si PM.


Previzualizare:
Image

Pentru mai multe detalii ma poti contacta la [email protected]

Daca vei cumpara aplicatia, vei primi un .doc care iti va explica toate functiile si butoanele aplicatiei, soneria alarmei si instructiuniile de instalare.
RoyalServer 2
AnDr3yy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 135
Joined: 01 Jan 2009, 21:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Buna
Location: Oradea
Has thanked: 1 time
Contact:

28 Jul 2012, 17:19

uuupppp
g00gLe.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 733
Joined: 22 Apr 2011, 14:40
Detinator Steam: Da
CS Status: www.netcafe.ro OFF
Detinator server CS: cs.netcafe.ro OFF
SteamID: dmihaita1
Location: Craiova
Has thanked: 77 times
Been thanked: 37 times
Contact:

28 Jul 2012, 22:28

din gresala am facut reply...
@ Bafta cu vanzarea
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information